121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Zóanagyvarázsló
    #58714
    Eggyel alatta is írtam, hogy nincs. Most már biztos megvárom, hogy a csodapró hozna-e számomra valamit, most az izgat, csak én sem tudok túl pozitív lenni a látottak alapján. Egyelőre belefulladok a játékokba, ráérek.
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2016.09.15. 11:12:12
  • Totya42
    #58713
    Elég kézenfekvő, hogy a marketing erre irányul a pro esetében. A konzolos közönségnek elkezdenék fullba marketingelni a supersamplinget, lod-ot, antialiasinget, txaa-t stb. az azért vicces lenne.
  • Moby
    #58712
    A híroldalak nem hírekre éhesek, hanem olvasókra
  • Moby
    #58711
    Részletesen bemutatják miben szebb. 4K, HDR. A sony szerint erre van szükséged. Mi nem világos ebben? :)
  • Amiga
    #58710
    Csak mi nyomjuk itt fullba a prot, meg a hírekre éhes híroldalak.
  • Totya42
    #58709
    Nem érzem, hogy fullba nyomnák a prot. Ha így lenne, akkor részletesen bemutatnák, hogy miben szebb, akár 1080-on is.
  • Moby
    #58708
    Pedig fullban nyomják a prot. Minden erről szól. Slim mintha nem is létezne. Csak épp nem a számunkra érdekes aspektusáról. Egyetlen 1080-at bemutató videó nincs a playstation csatornán pro kapcsán. Annál több kamu4K-s. Ez nem amiatt van, mert a slimet akarják eladni. Meg sem próbálják. Azt majd az ára adja el. Hanem mert perpill úgy tűnik, hogy az egész startégia a 4K-s fasságra van felépítve.
  • Moby
    #58707
    Nem, és semmi ilyesmiről nem is volt szó. Az sem vezet sehova, hogy a témákat kényetekre-kedvetekre úgy csűritek csavarjátok, hogy a végén az jöjjön ki, hogy a másik egyszerűen hülye, és hülyeségeket beszél.
    Nem. El sem hangzott a topikban ilyen. Pécéről meg komperzsönről itt szó nincs, főleg azért sem, mert úgykb mindenki ballisztikus pályán csulázza le s 4K-t. Tökmindegy miből igyekszik kifele.
  • Totya42
    #58706
    Nem direktívának hívnám. Egyszerű profitmaximalizálás. Most ps4 slim, ami elérhető, most még nem nyomatják fullban a prot. Egyszerű gémer megnézi az agyon tömörített YT videókat, nem lát különbséget és veszi a slimet.
  • Totya42
    #58705
    Amúgy fura ez a negative hozzáállás már megint srácok. Annyiból lehet venni új gépet/cserélni, amennyi régen egy slimre váltás volt. Minimálisan drágább, hát minimális is lesz a különbség. Tömb Radírnál is ez a 4k pro vs 4k natívban pc-én összehasonlítás konkrétan nevetséges. Fura látni, hogy sokan még mindig meglepődnek azon, hogy egy több ezer dollárból összerakott pc elveri grafikában a 400 dodos konzolt. Megdöbbentő... (lenne, ha nem ez lenne 30+éve)
  • Moby
    #58704
    Nem hiszem, hogy létezik olyan belső direktíva, hogy a slimet kell eladni a pro ellenében. Egy ilyen mentén egyszerűen ki sem adják a prot, és mindenki a slimet veszi...
  • Totya42
    #58703
    Természetes, hogy nincsenek infók a 1080p pro különbségekről. Ha jól emlékszem a dátumra, akkor hivatalosan ma jelent meg a ps4 slim. Azt el kell tudni adni. Ha látható különbséget prezentálnának most 1080p-n, akkor biztosan mindenki, aki vásárlás előtt van az kivárná a prot.
  • Moby
    #58702
    A tévéken nincs displayport, a konzolok meg tévékhez készülnek. A HDMI2.0 meg doszt elég 4K-hoz is.
  • Hypo #58701
    :) igen meglassuk majd hogy muzsikal de szvsz 1080 60FPS meg mindig jobb mint egy 4ks 30 vagy egy felskalazott....amugy helyes az az informacio hogy HDMI dugo lesz rajta? mert az se mai szabvany mar lehetne display port is...
    Utoljára szerkesztette: Hypo, 2016.09.15. 10:14:51
  • Seth
    #58700
    Na, a Resi 7 demo egy 2,6 Gb patch formajaban erkezik a mar meglevo demohoz. Akkor ezek szerint azt bovitettek ki , talan mar a dummy fingernek is lesz helye :)
  • Amiga
    #58699
  • Amiga
    #58698
  • Moby
    #58697
    A kamu4k ilyen kompromisszumos lesz. Ebben semmi meglepő nincs. De ez nem érdekes. Az érdekes az, hogy mit fognak mutatni a játékok 1080-ban. És erről egyelőre nincsenek infók, mert a df elemzések is videókon alapulnak. Addig felesleges ezzel foglalkozni, amíg nincsenek gépek, futtatható játékokkal az elemzőknél.
  • Totti5
    #58696
    Te választod ki mi a fontos. 4k vagy 1080p. De egyik sincs kőbe vésve. Fejlesztői döntés és szakértelem a döntő tényező a felbontásban és frémben.

    Ha meg a fejlesztő helyett a júzer akar optimalizálni lehet venni 1080 GTXert 100 ezres CPUval, 16 GB rammal. Minden adott. Most már tényleg nem lehet ríni hogy nincs semmi. PC, WiiU ( jövőre NX ), Xbox One, Xbox One S ( 1 év és Xbox Pro ) PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, PC.

    Döntse el mindenki mi a fontos neki.... le van fedve az egész piac minden szegmense teljesítmény / ár szempontjából.
  • Amiga
    #58695
    Mások meg megint előre látnak és keményen küzdenek a gyomorfekélyért.

    Boldog korszak a játékiparban? Visszatekintve majd azt mondják, ez volt az. 4K, VR, olyan technológiák, amikbe rengeteg pénzt invesztálnak. Lehet, hogy ma ez parasztvakításnak tűnik, de nem sok kell hozzá, hogy ez az egész eltűnjön.

    Épp ma olvastam, hogy a LoL-nak havi 100 milliós aktív játékosállománya van. Ha a konzolgyártókat folyamatosan lehetetlen elvárásokkal bombázzuk (a legjobbat a legolcsóbban), a szoftvercégeket szintén (mindent a legolcsóbban, sőt, lehetőleg Denuvo néálkül) akkor egy szép napon rájövünk, hogy a mobil-tablet-mobapc mindent letarolt, az ebből származó bevételekből pedig a kínaiak felvásárolták az összes nyugati fejlesztőt.

    Az lenne csak az igazi aranykor az AAA-s konzol- és PC-gémingnek.

    Addig örüljünk, amíg vannak vezérhajók ebben a szegmensben is, mert a konkurencia k* erős.
  • Moby
    #58694
    >merthogy mind azok vagyunk.

    Nem, én ezt nemhiszem. Vannak akik képesek a dolgokat a helyükön kezelni. És vannak, akik elhisznek bármit. Annyi konteós idióta baromállat él a bolygón, hogy az őrület. mindmeghalunk.com megvan? Az ilyen posztok is odavalóak lennének, csak rajtunk kívül azért a széles közönség nem értené. De kb ugyanaz a kategória. Én is megnéztem a 4k tévén a videót. Ha jól emlékezem fotóztam is belőle nektek. És megnéztem 1080p-ben, a tévé által felskálázva. Aki ilyen generációs különbségekről beszél az kretén. Az ilyenekből lesznek a konteósok is. A ps4 pro jósága nem ez. Nem haszontalan amúgy ez sem, mert megágyaz az eljövendő valódi 4k-nak, ami talán valósággá válhat a következő generációban. De mi itt nem erre vagyunk kíváncsiak, nekünk nem itt lesz a profit. Nem ebben.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.15. 08:57:43
  • ppista
    #58693
    Ez szerintem mellé ment, bár könnyebb erre fogni.
  • Amiga
    #58692
    Holnap reggel indul a dara. :-)))

  • ppista
    #58691
    Én mondjuk meg tudom érteni mindkét oldalt. A saját szemszögükből tökéletesen igaz minden megállapítás, és ezzel szerintem a világon semmi probléma nincsen. Nekem is rengeteg problémám van a mai konzolvilággal, kb. a PS3 óta, de nem akarom ráeröltetni a saját mércémet másokra, pedig ha sikerülne, számomra egy sokkal boldogabb korszak köszöntene be a videojátékiparban.
  • Bandicoot
    #58690
    Sajnos megint ott tartunk hogy egyesek bele vannak vakulva a Sony szavaiba....
  • Amiga
    #58689
    Két hónap van a pro megjelenéséig, mit vársz?

    Sok játéknál beígérték a pro-tapaszt, én egyik esetben se tudom a részleteket, te igen?
  • Amiga
    #58688
    Sajnos már megint ott tartunk, hogy SEMMI SEM JÓ.

    Mindig kell valaki, akire rá lehet mutatni és lehet egy kicsit szídni. Azt mondják, nemzeti sajátosság.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.15. 08:45:21
  • Bandicoot
    #58687
    Eddig egyetlen ilyen játékròl tudunk.

    Annál is tesztben összevetve a natìv 4k-val fika van. (És ennyit arròl mennyire is fogják a 4k tv-t kihasználni).
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.15. 08:44:46
  • Amiga
    #58686
    Miért, hol tartunk?

    Úgy tudom, az igényesebb játékokban választhatsz majd, hogy milyen beállításokkal szeretnél játszani (gazdagabb / magasabb fps 1080p-ben, felskálázott 4k). Már csak a fejlesztőkön múlik, mennyit hoznak ki az erősebb vasból és hogyan.

    Moby, ha nem akarsz komplett idiótákat látni, legalábbis egy lakatlan szigetre kéne költöznöd... tükör nélkül... merthogy mind azok vagyunk.

  • Bandicoot
    #58685
    Sikerült megint leszűrni a mondanivalòt (nem).
  • Totti5
    #58684
    Ha valakinek 4K TVje van, had használja már ki. Akinek meg nincs úgy sem tudja.
  • Bandicoot
    #58683
    Mert pont az ilyen parasztvakìtott idiòták miatt tartunk ahol tartunk...És a dolgok jelen állása szerint maradunk is csak ezùttal nem 1080p-ben hanem paraszt4k-ban ami azontùl hogy alig ad valami pluszt a látványnak, elzabálja a többleterőt és lám vissza is értünk a 30 fps-el és framepacinggel küzdő mesés világba -minimálisan jobb látványért....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.15. 08:37:32
  • Moby
    #58682
    Nem jó azt látni, ha valaki komplett idióta.
  • Amiga
    #58681
    Voltaképpen az, hogy valaki generációs különbséget lát a 4k-s tévéjén és örül, az miért is zavar? :-)
  • darkSectorxxx #58680
    Yeah.
  • darkSectorxxx #58679
    Nem hinném. :D
  • Ulthane
    #58678
    A jövős fosokat én is utálom. II. vh., feneketlen téma!
  • Ulthane
    #58677
    Nekem nagyon nem jön be ez a fehér háttreű beúszós trófea! Át lehet ezt állítani, hogy olyan legyen, mint a régi?
  • Totya42
    #58676
    Horizon TGS demo:
  • Seth
    #58675
    Ma jön új Resi 7 demó juppí :)