121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Evoluti0N
    #114958
    Csak olyan játékok esetében, amit visszafelé kompatibilitás módban játszol lehet használni.
  • hunbalee
    #114957
    Ps4 kontoller-t lehet használni ps5-höz?
  • Evoluti0N
    #114956
    Új infók és képek a next-gen PSVR kontrollerjéről.

    Röviden a lényeg:

    - megkapja ugyanazokat a funkciókat mint a DualSense (haptikus visszajelzés, adaptív ravaszok)

    - kap olyan funkciókat, mint a legtöbb modern PCVR kontroller, értsd: kap analóg karokat, érzékeli az ujjakat

    - valamint a legtöbb modern PCVR-hoz hasonlóan itt is a headsetben lesznek érzékelők, amik követik a kontrollerek helyzetét és nem egy külön kamera, mint a PS4-es PSVR esetében
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.03.18. 14:08:42
  • darkSectorxxx #114955
    Ray Tracing nem lehet, mert pont arról volt érdekes a remaster hogy konzolokon is benne volt ez a funkció.

    Itt akkor valami más lesz.
  • Moby
    #114954
    Jójójóperszeperszerofllol.
  • mucsácsó
    #114953
    Techland delivers promised update on Dying Light 2's progress, says it's launching this year

    már ez is valami... :D



    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.03.18. 08:16:47
  • Seth
    #114952
    Mint a Ratchet , ezek is plus nélkül tölthetőek
  • hunbalee
    #114951
    Ezek akkor ugyanúgy előfizetéshez nem kötöttek?

    Mondjuk azt gondoltam betesznek majd valami értelmes címet is. Bár gondolhattam volna hogy nagy címeket nem fognak beletenni..én balga :(
  • Seth
    #114950
    Play at Home infó

    Az alábbi játékok lesznek ingyen tölthetőek, március 26- április 23 között

    Abzű
    Enter the Gungeon
    Rez Infinite
    Subnautica
    The Witness
    Astro Bot Rescue Mission
    Moss
    Thumper
    Paper Beast

    Plusz Horizon Zero Dawn (complete edition) április 19


    Utoljára szerkesztette: Seth, 2021.03.17. 20:33:47
  • hunbalee
    #114949
    Nem ismerem a konzolos Crysis Remastered mivoltát ,de vagy megkapja az is a ray tracinget (ha eddig nem volt benne mondom fogalmam sincs a konzolos Crysisról) vagy kap ps5 ,series x-hez "hozzáigazítást" és mondjuk lesz 4k 60 és egyéb..
    Nincs konkrétum ,de az "amazing"-be az én szemembe ennél többet nem tudnak felmutatni mint amit leírtam.
  • darkSectorxxx #114948
    Ez mit jelent? :)
  • hunbalee
    #114947
    Crysis:

    "We will also have updates for both Xbox and Playstation with some amazing additions coming very soon."
  • n000rbi
    #114946
    Idén jön a Metro-hoz patch, én már megvárom, addig bele se nézek.
  • AntiHero
    #114945
    Azt be is pótoltam pàr hete.
    Vagyis előről kezdtem, mert anno felénél otthagytam a jàtékot.
    Baromi jó volt.

    Metro-hoz is jöhetne màr a next-gen patch. Az is félbe maradt..
  • darkSectorxxx #114944
    Mucsacso + Evolution

    Nagyon szépen köszönöm, nem próbáltam még...

  • Tikal #114943
    GoW már 60fps. Nézd meg újra.
  • Evoluti0N
    #114942
    GoW már az. TLOU 2-vel kapcsolatban nagy a csend. El tudom képzelni, h azért, mert esetleg egy komolyabb patch-csel készülnek előállni a PS5 verzióhoz meg esetleg a multival együtt akarják bejelenteni.
  • mucsácsó
    #114941
    GoW már az már 4K@60 tudtom szerint, nem?
  • darkSectorxxx #114940
    God of War és The Last of Us 2 mikor lesz majd PS5-ön 60 fps?
  • hunbalee
    #114939
    A matekot sosem tudjuk meg sajnos így maradnak az egyéni elképzelések, hogy ez mennyire éri meg a microsoftnak..
  • mucsácsó
    #114938
    persze, de emellé még jönnek a Bethesda játékok a jövőben, meg egyre több GP-exkluzív cumó...és gyanítom nem a Bethesda volt az egyetlen kiadó, amit megvettek kilóra :D gyakorlatilag végtelen pénzük van, így kvázi azt csinálnak, amit akarnak :D
  • Tikal #114937
    18M GP előfizető van.
  • hunbalee
    #114936
    Csak egy példa 5 millió x 4200 ft (rendes gpu havidíj) vs teszem azt 3millió szor 60$ Szerintem utóbbi sokkal több így a Sonynak nincs mitől félni
  • mucsácsó
    #114935
    Outriders jön day1 GP-be... Mondjuk engem nem nyűgözött le a demo, ellenben azért ez nem egy kis cím. Ha így folytatja az MS a jövőben további nagyobb multi címekkel elvétve is, akkor viszont fel lehet kötni a gatyót SONY-nál.. :D mondjuk ez csak jó :)
  • LBandi77
    #114934
    https://youtu.be/yvs603ukWFMItt 1 másik aranyos duó.
  • Moby
    #114933
    Najó, ez már egy nagyon más szint :DD
  • darkSectorxxx #114932
    Jesszusom, most néztem csak, hogy amióta megváltozott a store kinézete, most már jelzi rendesen a hang + feliratokat.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.13. 23:31:17
  • LBandi77
    #114931
    Itt 1 gyöngyszem,direkt hagytam benne halált,hogy milyen könnyen döglök meg.
    https://youtu.be/o8QivlcTzWA
  • darkSectorxxx #114930
    Na meglestem a Tsushima-ban sincsen ilyen mértékű eltérés.
  • LBandi77
    #114929
    Az megvan hogy a magic- ninjutsu visszatöltő itemeket is be tudod rakni shortcuts-ba?
  • darkSectorxxx #114928
    Van még ilyen játék?

    Mert nkem még a Tsushima is mintha sokkal szebbnek tűnt volna (csak nem néztem még róla videót), és így fel lenne javítva mert brutál éles a kép, meg a textúrák.

    God of War + Last of Us 2 tuti nem mert néztem videókat....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.13. 20:58:02
  • darkSectorxxx #114927
    Baszki, már megvan miért tűnt nekem sokkal szebbnek a Days Gone mint PS4 Pro-n!!!
    Nem is tudtam hogy a felbontás + fps-en kívül ezekbe a régi játékokban mást is javítottak!
    Durva!


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.13. 20:56:23
  • Moby
    #114926
    Pont egy ilyen helyen vagyok elakadva :DD Egy órát építettem, hogy minden PONT elég legyen, erre kiderült, hogy amikor azthittem vége, jött még egy boss...
  • darkSectorxxx #114925
    Das 3 a Nioh-hoz képest egy Tom & Jerry kb.
    Ha a Das3-ban elakadtál az nem azért volt mert nehéz, hanem mert nem tudod mi a taktika, ha valaki elmondaná, vagy mutatná a fejedhez csapnál, hogy hú ez ennyi volt? :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.13. 20:33:26
  • LBandi77
    #114924
    Az jó, tegnap este 9-től fél 12- ig küzdöttem 1 boss- al, kipróbáltam mindent hogy mivel tudom a leghatékonyabban gyilkolászni,végre sikerült úgy hogy kifogytam mindenből, mondom fasza, nézem a zene nem áll meg miafaszvan,erre jött még 1 másik is.Egyből jött a turn of ps4.
  • Moby
    #114923
    Köszi, volt időm rá, ez volt kb a 20. try
  • Kongy
    #114922
    Pedig a DaS 3-ban az még csak a tutorial boss. :D Elég easy, csak figyelni kell mikor készül lecsapni és szanaszét kell dodge-olni. Szerintem amúgy hozzáállás kérdése a dolog. Ha úgy állsz neki, hogy "na akkor most szétb.szok mindenkit", mint mondjuk egy God of War-ban, ami normalon relatíve sima ügy, akkor persze, hogy hamar földbe fogsz harapni. :)

    De mondom én a világ legbénább DeS játékosa vagyok kb, folyton messziről snipe-olok mindenkit spellekkel. Ehhez nagy skill nem kell, de nem is az a lényeg, hanem hogy élvezem az atmoszférát, a világát meg úgy az egészet.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2021.03.13. 20:00:18
  • LBandi77
    #114921
    Nagyon jól felépített küzdelem.Nem tudom meddig fogod csinálni de én tegnap este majdnem belebasztam a tv- be a kontrollert,de mostmár megcsinálom.A japóknak nagyon elgurult a gyógyszer pedig lvl 750+ vagyok elég jó cuccokkal.
  • benőmenő
    #114920
    Nálam agyzsibbasztóan nehéz kategóriában most hirtelen a DMC5 Mission 18 S rankolás jut eszembe, vagy a Doom Eternal DLC-ben az utolsó Slayer's Gate, amin egyébként a kövi patch könnyíteni fog. Szóval méginkább örülök, hogy ment a felvétel (persze nyilván akkor sikerült megcsinálni, amikor vagy 3x hívtak el a gép elől segíteni a házkörül).
  • Moby
    #114919
    Összeszedtem a mastert belőle másodszor is, de sosem lesz a kedvencem. Én ahhoz nem értek :D Arról nem beszélve, hogy a spear statja az élettel együtt megy, a játék elején ez nagyon sokat segít. Meg gyorsan be lehet lökni ezt a ki burstnél stunnolós játékok rá, én anélkül nem tudok létezni.