121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #58874
    Még az is lehet, hogy lehetne ezeknek helye, csak nincs rájuk működő modell. Ha nem annyiért kínálnák őket, mint a valódi tartalommal rendelkezőket, akkor lehet, hogy el is lehetne adni belőlük sokat. Csak úgy meg nem éri meg csinálni ezeket. mert szinte több pénzbe kerülnek, mint bármi.
  • Bandicoot
    #58873
    Nyilván gáz annak aki az 5 millióban van, és nem gáz annak aki ezt látja és felismerte és belelát ebbe az 5 millába.:)

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.16. 19:10:07
  • Totti5
    #58872
    Nekem van, bírom őket. Szomorú lennék ha nem próbákoznának még ilyenekkel.
  • Totti5
    #58871
    Nincs egyemetes igazság. Ki dönti el mi a jó? nyilván a júzer, hogy neki mi kell vagy mi nem, beáll e valami mögé az 5 millió 1.nek vagy nem. De mutogatni a másik 5 millióra hogy buta, értelmi fogyatékosok vagytok az gáz, semmi több...
  • Moby
    #58870
    Szerintem ezek essenek is el. Nincs szükség alibigameplayes öncélú demókra. Nagyon úgy tűnik az eléadások alapján, hogy ezügyben nagyon helyesen konszenzus van a játékosok között. És mivel ez ritka dolog, szerintem pont az ilyen esetek nagyon világosak, és egyértelműek. Ha egy stúdió ezt ignorálja, annak a székháza bontásra van ítélve.
  • Bandicoot
    #58869
    De nem is a jó játék vagy a minőség, hanem az emberi butaság és a playerek értelmi képességének ízlésének és igényességének igen durva csökkenése. A Remedy pechje hogy nem tudták a szemetet lelapátolni megfelelően, ahogy a Ryse és Order készítői sem... . Túl kicsik ehhez.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.16. 19:05:11
  • Totya42
    #58868
    Igen viheted. Tök ugyanaz a rendszer lesz ott is. Minden ugyanaz lesz. Annyi, hogy az erősebb hardver.
  • Totti5
    #58867
    Ha a túlmisztifikált reklámmal adnák el akkor hamar a magasról a mélybe zuhannának a címek eladásai, hisz az tiszavirág életű jelenség, de nem így van. Szóval nem a reklám adja el, még mindig.

    Egy UbIsoft címre meg nyilván milliók kíváncsiak, mindig, mindenkor. S óriási a fanbéz.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.16. 19:01:04
  • Totti5
    #58866
    Igen SINGLE player cuccok, nem baj most csinálnak multit, gondolom jobb így.
  • Bandicoot
    #58865
    Nem értem miért csodálkozik bárki ha a középszerű játékokat nem fogadja tülekedve a közönség.....Bár ez történne az Activisionnal és az Ubisofftal,réges rég megérdemelnék, de ezek még mindig el tudják adni jó reklámmal a szemetet....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.16. 18:57:34
  • Kandurex
    #58864
    Si senor.

    Nem rég nézegettem az Xcomos videóid, profin nyomod.
  • Kandurex
    #58863
    Ryse, Order, QB

    Behh....micsoda játékok! (not)
  • Etelkozi Vata
    #58862
    Egy lehetséges bugyuta kérdés:
    ha eladom a PS4-et, akkor ugyanazt az accountot továbbvihetem a PS4 Pro-ra?

  • Totti5
    #58861
    AW sem kellett a QB sem igen kell. Mégis mit csináljanak? valami hót egyszerű dara kell, a story singlére meg nincs igény hiába pakolják oda, mindenbe bele van köpve ezek sorra esnek el. Ryse, Order, QB. Csak a fújolás mindenért. Csináljanak multit, ha az is bedől akkor ennyi volt. Szép volt jó volt, de ha kinyírjuk a cégeket akkor nem kell csodálkozni hogy már megint multiplayer.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.16. 18:51:58
  • Bandicoot
    #58860
    Én még bízom benne hogy még 1-2 pofáraesés és talán alkotnak megint valamit. Bár a Max Payne 1-2-n kívül nemigen csináltak maradandót...Max még a felsztárolt Elen Péket ami a jó sztori és hangulat mellett egy totál gagyi középszerű gameplay-nek örvendett...
  • Moby
    #58859
    Hát ez a sokszorosan túlfújt, borzalmas kvantumrekt után inkább szavaznék az azonnali kényszerfelszámolásra.
  • Bandicoot
    #58858
    Na bumm rég nem tettek az asztalra semmit, a legutóbbi címük is hatalmas minőség és siker lett....
    Majd most elmennek a multifos világba is egy kicsit arcra esni,talán ha leértékelődnek a jelenlegi abszikút túlértékelt magasságobkól, megint csinálnak valami értelmeset.
  • Moby
    #58857
    Ez viszont betonkemény: gondoltam ránézek a steam oldalára, hogy mi most az akutálvélekedés. Na hát nem a hetvenezer értékelés a "többnyire negatív" verdikttel (még ha én el is voltam vele röviden) csapott arcon. Ó nem.
    Hanem, hogy a steam oldalán még mindig a kamuhudos, kamuvideó indul el alaból
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.16. 18:39:57
  • Moby
    #58856
    Biztos vannak még, de azért a gépet nálad sem bírta maradásra :D
  • Tatyla
    #58855
    akkor én vagyok az egyetlen elvetemült,még utolsó nap is toltam mielőtt eladtam a gépet...
  • Moby
    #58854
    Hát lassan mindenki. Mármint akik el voltak vele azok is. Én konkrétan nem ismerek olyat, aki még tolná aktívan. Persze biztos van, de a lufi már rég kipukkadt.
  • Zóanagyvarázsló
    #58853
    Mármint kooperatívot akarnak tenni a sztoris játékaikba, nem arénalövöldéket fognak fejleszteni.
    Utoljára szerkesztette: Zóanagyvarázsló, 2016.09.16. 18:23:10
  • SlickAdam
    #58852
    NMS? jaaaaa, a no man's sky!!? mar el is felejtettem teljesen. LOAL
  • Moby
    #58851
    Yoshidáék már farolnak ki a NMS bukta után. MÁN ÉRTIK miért haragosak a userek...hónapokon, éveken keresztül nem győzték felszopni. Lehet, hogy elég lett volna megnézni, pontosan mit visz ki a moslygóssrác a színpadra. Mármint hogy valójában mi az, ami meg fog jelenni. Nem? Meglepődtek mi? Nem is számítottak rá ugye?
    Lehet mostmá tényleg el kéne kezdeni valakinek leginkább indítgatni azokat a játékokat, amiket kifosnak a psn-re?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.16. 18:12:24
  • darkSectorxxx #58850
    na hol? Merre? Ki? :)
  • darkSectorxxx #58849
    Nem. :S
  • darkSectorxxx #58848
    Neten írták, nem olvastam milyen hibák... :)
  • Moby
    #58847
    Le is húzták ahogy látom, és zuhan tovább meredeken. Na ahogy ez nekem kimaradt anno, már pótolni sem kell.
  • Moby
    #58846
    Idióta konzolfanboi.
  • SlickAdam
    #58845
    nem hagytak le az "is"-t? :(
    fuj csicskak, ja
  • SlickAdam
    #58844
    hibat en nem tapasztaltam kb 15 perc alatt.
  • darkSectorxxx #58843
    "A Remedy ezentúl multiplayer játékokon dolgozik."

    Megnyugodtam, 2-vel kevesebb játékot kell várnom!

    RIP. Kurva csicskák!
  • darkSectorxxx #58842
    Szó szerint semmi, ma néztem hogy hibák vannak a pc-s verzióval szopás szerint. :DD
  • SlickAdam
    #58841
    hat pécén tenyleg nem sok ertelme van ennek a Bioshock Remastered-nek. kabe semmi különbseget nem latok a regihez kepest. tudom a trailer alapjan, hogy beletettek egy-ket vizinövenyt, par texturat megvaltoztattak (NEM javitottak), ... stb. de nem egymas mellett csekkolva nem eszlelhetö valtozas.
    van FOV kiterjesztö opcio, de attol tipikusan old-school pc-s furin torzul a kep ha le-fel nezelödik az ember.
    amugy tovabbra is 0 graf opcio. AA-t lehet kapcsolni csak.
    na meg mar uj Xbox kontroller ikonok vannak, wuhuuuu...

    szoval teljesen erthetö, hogy PC-s Bioshock tulajok ingyer kaptak az uj verziot.

    PS3-rol erkezve a frem meg a felbontas nyilvan sokat dob konzolon, mert amugy rohadt jol nez ki meg mindig az art design miatt.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.09.16. 18:01:33
  • darkSectorxxx #58840
    De!

    Sőtt alapjáték sem kell.

    24 dlc van ebből kb a fele tartalmi, azok free, ami item, az fizetős persze
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.16. 17:54:40
  • darkSectorxxx #58839
    :)
  • arty
    #58838
    ok, megvannak, csak a japánok megint megvicceltek :D
  • arty
    #58837
    konzolon nincs ingyé minden dlc bf4hez vagy csak én nem találom?!
  • Tatyla
    #58836
    Már mindegy, premier gép volt és jó árat kaptam érte
  • darkSectorxxx #58835
    És jön a legrposszabb, november mikor kiderül hogy ráértél volna akkor eladni. :)