121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #58914
  • Totya42
    #58913
    Eladták csontra a készleteket előrendelésben, nem? Van ahová első körben nem is tudnak szállítani. Szóval nem hiszem, hogy nagyon befolyásolná.
  • TDC Geronimo
    #58912
    Sony amúgy jól meglövi a VR eladásokat ezzel a novemberi pro megjelenéssel. Én is akartam VRt, de inkább az új gép
  • Totya42
    #58911
    Volt ott bőven más is szerintem. Rengeteg pénzt elnyomtak az engine-jük kifejlesztésére és nem igazán tudják értékesíteni látszólag. Meg ott a Ryse-nál eleve a fejlesztés is elvitt sok zsét csak a bénázásuk miatt. Először valami kinect játéknak készült. Ott sok zsét elbalfaszoskodhattak. Meg azért X exclu volt egy ideig, szóval az MSt is levehették rendesen. Összességében nem hiszem, hogy számokban nekik az akkora bukás lett volna. Bár ki tudja.
  • Zóanagyvarázsló
    #58910
    Ha már színvonal és nézettség: vajon hányan olvassák DarkSector agymenéseit a fórumon?
  • SlickAdam
    #58909
    minel elethübb egy jatek, annal feltünöbbek a kis hibak is, ja.:)
  • darkSectorxxx #58908
    Jó a poénkodást kivéve valami kézzelfoghatóbb érv?
  • Moby
    #58907
    >Multiban mi a bonyolultabb?Egymást megölni?

    Mókavonat lvl.10^57336565432
    :D
    Mondjuk ha rólad van szó, az tényleg nem lehet túl bonyolult :D
  • darkSectorxxx #58906
    Én is láttam az NBA-t az brutálisan néz ki.
    Csak azért az animációkon néha meghökkenek, furcsák a mozgások...:D
  • darkSectorxxx #58905
    Jó és az kit érdekel?
    Sokan nézik a Barátok Közt-öt?
    Jó az?

    Nem arról megy a vita hogy melyik több lóvé, az engem mint gamer nem érdekel.
    Max ti beszéltek erről, én nekem jó játékok kellenek.
  • SlickAdam
    #58904
    na majd az uj 2K NBA... tettem kepeket 2K16-bol, örület az is.

    de amugy ja. foci rajongo lennek, kikeszülnek.
  • Moby
    #58903
    Vették? Ha igen, nem volt az.
  • darkSectorxxx #58902
    Jó az egy balfasz dolog volt azért.
    Én is savaztam szegény játékot.
  • darkSectorxxx #58901
    Tudod hány játékra igaz ez? nehezebb olyat mondani amire nem.
    Aztán meg mi kellett volna még bele? Mármint nem ezért vannak játékstílusok?
    Legyen minden W3?

    Multiban mi a bonyolultabb?
    Egymást megölni? Hogy beszélhetünk primitív gameplayről amikor multit néázzük a single-vel szemben?

    Fifa 2017 is prmkó, mégis szeretik.
  • Totti5
    #58900
    Ryse után konkrétan majdnem csődbe ment a Crytek ( volt ott más is ), de "összejött" nekik minden. Azóta sem igen tértek magukhoz.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.16. 20:26:43
  • darkSectorxxx #58899
    AW az volt? Én az miatt vagyok kiakadva.
  • darkSectorxxx #58898
    Ja én igazából az Alan Wake miatt mondom, meg QB, de AW messze több mint a többi amik fel lettek sorolva, QB-t még értem hogy kevés valakinek, de AW egy pazar játék, 10+ órás történettel.
  • Moby
    #58897
    Outsiderként: elképesztő hol tartanak ezek a fifák Nem is csodálom, hogy zilliárd szám adják el a sportjátékokat.
  • Totya42
    #58896
    Akkora nagyot nem bukott ezek közül egyik sem anyagilag szerintem, hogy akár egyszer ne próbáljanak be belőlük folytatást.
  • Moby
    #58895
    Bizony. Abból fognak sokat venni. Namerhogy a játékosok játszani szeretnek, nem realtime rendered filmeket nézni 60$-ért. Meglepőek az összefüggések, ugye?
  • Bandicoot
    #58894
    Az AW ott hasalt el hogy a frankó hangulat és sztori mellé egy rettenet primitív gameplay-t kapott. Ebből mégegy? Tőlük? Köszi ne.
  • Totya42
    #58893
    Melyikre mondod a normális gameplayt? Abból a 3-ból egyedül talán a QB-nek volt normális gameplay-e, amiből amúgy alig jött át valami az utlra könnyű mivolta miatt.
  • Totti5
    #58892
    Észrevennék, de ha egyszer bele lettek állítva a földbe, akkor nem fognak mégegyszer nekifutni, lépnek és mással próbálkoznak, hátha az jobban kell a népnek. Annak még mindig nagyobb az esélye hogy az sikeresebb lesz mint az hogy egy nem sikeres játékot folytatnak és odapakolnak még több pénzt hoggy még jobb legyen aztán ugyan úgy hasalás a vége... ezt nem játszák el, mert nincs értelme.
  • darkSectorxxx #58891
    Ez alapján minden játékba normális gameplay kellene.
  • Moby
    #58890
    >Szerintem ezek jó játékok lehettek volna rendes gameplayel.

    Ennyi.
  • darkSectorxxx #58889
    Normális gameplay volt.
    TÖRTÉNET, amit a 80%-a játékoknak hírből se.

    Milyen gameplay kell?
    Innováció? NMS meg a többi?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.16. 20:17:30
  • darkSectorxxx #58888
    Azért elég durva tőled, az Alan Wake-et összemosni a többivel..... :)
  • Totya42
    #58887
    Szerintem ezek jó játékok lehettek volna rendes gameplayel. Ryse-ba valami tök más normális harcrendszerrel ütött volna, na meg ha hosszabb lett volna. Quantum Break is kicsit rövid volt és az időmanipulálás klassz volt nagyon ugyan, de hihetetlen könnyű volt a játék még a legnehezebb fokozaton sem nyújtott semmi kihívást. Valamint hiába volt nagy hangsúly helyezve a történetre, ha a döntéseink szinte semmi lényegeset nem befolyásoltak. Order meg ultra rövid volt. Ott kicsit hegyezni kellett volna még a gunplayt. Kinyújtani vagy 3-4x-esre és tenni bele coop-ot és konkrétan aratott volna. Szerintem mindben megvolt a potenciál nagyon is. Nem csoda, hogy relatív megbuktak ezek a játékok. Ha a fejlesztők nem veszik észre mik voltak a hibák ezeknél a single játékoknál és arra a hibás következtetésre jutnak, hogy csak a multi kell, akkor bukjanak is meg. Én ezen játékoknak mind szívesen látnám a folytatásaikat rendesen kijavítva értelmes gameplayel. Ha tényleg csak annyi jön le nekik a visszajelzésekből, hogy csak a multi kell, akkor tényleg menjenek a levesbe.
  • darkSectorxxx #58886
    Mi nem kell?
    AW? A QB még oké hogy nem folytatják, de AW? nemár. Régen szar volt, új ip, szar időben jött, negatív hype, csak x360.....naná.
    De ha jönne AW 2.
  • darkSectorxxx #58885
    Nekem tetszett, a multitól nem lesz több single tapasztalat, inkább legyen 2 QB mint 1 multi vagy coopfos....nem ismerek normális fasza játékot coop-ra.
  • darkSectorxxx #58884
    Nekem egyre megy, coop még szarab, még annyi ideig sem érdekes mint a multi.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.16. 20:10:29
  • TDC Geronimo
    #58883
    Amúgy tvn nem volt ilyen szürke. Valamelyik kamerából fakóbb volt a fű, de rengetegszer szép zöld
  • SlickAdam
    #58882
    nemtom amugy tottus, de nekem a 17-es szinek realisztikusabbak...
  • Totti5
    #58881
    "hat pécén "
  • Etelkozi Vata
    #58880
    Neked is köszi!
    Megnyugodtam.
  • Etelkozi Vata
    #58879
    Köszi!

    és köszi!
  • SlickAdam
    #58878
    pléjsztésön topik :)
  • arty
    #58877
    alapjáték se kell?!?!?!?!!? sztem az nincs ingyé....
  • arty
    #58876
    nem lett volna gond a kvantummal, csak multiplatformként kellett volna érkeznie... (+pécén steamre)

    mármint eladások szempontjából :) hogy a játék maga milyen... nemtom, videok alapján egyszer mindenképpen érdekel, mert szép :)
  • arty
    #58875
    360ról érkezve is egy csoda :)