121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #58954
    Egy 700$-os bundle ár az tényleg kegyetlen lehetne. És most a felminősítésre megkúszott a forint. Még akármi is lehet(ne). Mindenesetre egy 180-as álomárét kaszát-kapát eldobva, ott, prompt. Helyben. Rögtön. :)

    /*najó, az tényleg durva lenne :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.16. 22:16:02
  • Moby
    #58953
    Na. ezt kerestem. Pont erről olvastam cikkeet a forbeson valamék nap, csak nem találtam vissza. Szal ez ott is probléma, ahol mi nem tapintunk akkora árérzékenységet.
  • arty
    #58952
    szerintem a guglicardboard fasza :))
    legalábbis anno nagyon tetszett...
  • Bandicoot
    #58951
    "méltó befejezést sederintettél "

    Sírok
  • Moby
    #58950
    Azthiszem egy olyan méltó befejezést sederintettél ennek a témának, amihez én már nem tudnék érdemben hozzátenni, és érzésem szerint szükség sincs már rá :DD
  • darkSectorxxx #58949
    És még így is feleannyiért vásároltam. :D
  • Moby
    #58948
    Pontosan. Az airsoft műanyag játékpisztoly meg neked.
    Ez van.
  • TDC Geronimo
    #58947
    lol
  • Moby
    #58946
    Ezen a poszton a háromszázforintos kínai "gémer"kulcstartóid után felröhögtek a szomszéd utcában :D
  • darkSectorxxx #58945
    Ja igazad van. :)

    Már látom ez a kütyü pont nektek való. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.16. 21:32:55
  • Bandicoot
    #58944
    Ahogy nézem nektek nem sikerült mert valami mást tettek a fejetekre vagy a lehető legszarabb alkalmazással.:)
    Csak ne szakérts (megint) a témában főleg ne ilyen baromságokat.

    Még csak megközelítőleg sem ad annyira csekélyminimális élményt mint a 3D....Jóval brutálisabb az élmény, csak a megfelelő VR fejes és a megfelelő software kell hozzá...
    De ti 360 youtube videókat nézegettetek egy bármilyen fejesben amiben ezek után csalódtatok...Mondom...Google cardboard...

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.16. 21:33:14
  • Moby
    #58943
    Nem tudja mit próbált. Egy másik user élményei alapján próbáltuk beazonosítani mit is láthatott. Neki az volt a releváns információ, hogy egy sarokban volt :ASSADFGASFDSAD
    Az sem biztos, hogy OR volt. Talán vr sem volt. Lehet, hogy dark ott sem volt, csak nem szedte be az aznapi bogyókat.
  • darkSectorxxx #58942
    Nem gond, minden szart el kell adni először valakinek. :)
  • darkSectorxxx #58941
    Ja csak álmodtam hogy kint vagyok a PlayIt-en. :)
    Hogy felejthettem el hogy ti mindent jobban tudtok rólam, mint én magam.

    Sőtt itt sg-n egy tag is ott volt, az is csalódott volt...szóval nem vagyok ezzel egyeddül. :)
  • Bandicoot
    #58940
    Nem tudom mit nézett,vagy mit raktak a fejére,de ha neki az OR Kinect kategória meg szódával elmegy pár fillérért akkor vannak bajok....De szerintem megint a fing nélküli szakértés a legnagyobb baj.
  • Moby
    #58939
    A viveból nem is a kontroller hiányzik ide, hanem a roomscale.
  • darkSectorxxx #58938
    Persze mindenki próbálja ki, de ettől még én próbáltam, nekem ez a véleményem. :)
  • Bandicoot
    #58937
    Az írásodból itélve nemhogy az Oculus Riftet de még egy jobb mobilos VR-t se próbáltál max ránéztél a google cardboardra és megszülted ezt a csodakommentet lentebb.....
  • Moby
    #58936
    Én meg azt javaslom mindenkinek, hogy szimplán ignorálja az ilyen kontárhalucinációkat, és próbálja ki! De ne úgy, mint darksector, hanem ügyeljen, hogy a fejére tegyék fel a cuccot, ne oda, amin ülni szokott :D
  • darkSectorxxx #58935
    For Honor #day2
  • Bandicoot
    #58934
    Még egy szaros mobilos VR (Gear VR,többi passz) is tud jó lenni,annak ellenére hogy itt van jelentős SDE és a tartalom foghíjjas....De van 1-2 beszaratós játék rá + Pc-vel összeokosítva például az Outlast még ezen is rendesen odab*sz..... Nemhogy a többi jóval komolyabb VR. A RE játékot PSVR-ben várom nagy szeretettel...És még sok hasonló tartalmat. Engem nem igazán érdekel (még) a különálló kontroller mint a Vive esetében. Egyelőre bőven beérem ha a pofám elött zajlik minden és nézelődhetek...Így is beszabehu az élmény főleg ha a PsVr tényleg szinte teljesen SDE mentes....

    Bízom benne hogy más fejlesztők is belefolynak komolyabban.
  • darkSectorxxx #58933
    Ha a PS VR meg úgy az egész mizéria ezektől többet mutat mint amiket én próbáltam, akkor is max 50%-os áron....ez inkább ilyen luxus kiegészítsenek, ha van feles 100 ezre valakinek.

    Kicsit a 3D-hez hasonlítanám, amit án éreztem, a Youtube-os 3D-s anyagok azok a VR játékok, ezek az AAA játékok vR támogatással, meg az amikor már egy rendes filmet néznél 3D-be, és akkor nyomsz egy WTF-ot, hogy ez mi a retek.
  • darkSectorxxx #58932
    Hát tény hogy a ps vr-t nem néztem, de eddig ez az OR, ez azért nekem ilyen kinect kategória, szódával pár fillérért ha lehetne kapni.

    A Rendes VR demo-k még oké, de az ami "TÁMOGAT VR"-t az egy vicc.
    Amit a netes 2d-s videókban el akarnak hitetni, az nekem nem jön át gyakorlatban....ez nem gáz, csak a kb 90-110k-s ára miatt. És ez a 90-110k (vagy fene tudja mennyi) az csak a PS VR.
  • Moby
    #58931
    Pedig jóaz. Vagyinkább jó lesz majd az.
  • Totya42
    #58930
    Ja engem sem mozgat jelenleg semennyire a VR. Persze mondjuk még nem próbáltam semelyiket sem. Lehet ha kipróbálnám bejönne. Mondjuk ja tény, hogy borzasztó drága.
  • darkSectorxxx #58929
    Ja értem, csak mondom, hogy én nagyon gyorsan letettem erről a VR-ról. :D
    Ennyi pénzt nem ér meg. :D

    Én meg úgy értelmeztem hogy te tervezel venni. :)
  • Bandicoot
    #58928
    Részemről WD2 kilőve fényévekre legutóbbi trailer után. Valami irgalmatlan primitív hülyegyerek vonalra mentek rá. A gizdaszövegű ZsüsztinBíber testalkatú fekacsávó a falfirkász gizda anarchista tinisleppjével, akik között ott a jellegzetes "Yo' nigga, vázzáp" szintű szlenget használó beszédképtelen fekapajti is, és persze ki mást kéne legyőzni ha nem a gonosz szakállas fehér csókát aki ultrahűdenagyon gonosz... Míg ez az anarchista csőcselék a falfirka mellett a technocol szipuzása és a parkokban döglés helyett inkább a hackerkedés és a parkour nagygágyúi és hatalmas jófejek....

    Gyakorlatilag Azt a kicsi kis komoly vonatalt is ami volt a WD első részében kiirtották ezekkel a szereplőkkel...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.16. 21:10:31
  • Totya42
    #58927
    Hogy mi? Nem vágom mit kérdezel. Csak annyit írtam, hogy kamerám már van ps4-hez a Killzone-os bundlet vettem day1 és abban volt. Semmire sem használtam (annyiért adták a 2joy killzone kamera budlet mintha vettél volna sima gépet killzoneal meg plusz egy joyal szóval úgymond ingyen kamera volt), de VR-hez kell és ha egyszer mégis beütöm a fejem, hogy vegyek psVRt, akkor legalább kamerát nem kell pluszban vennem hozzá.
  • Moby
    #58926
    Minden egyes bétanap megfogadtam, hogy a végleges közelébe sem megyek. Nem-nem, az idegeim miatt nem. Persze minden "aznapért" feloldozást adtam magamanka, elvégre csak egy demo.
    Azóta elvonási tüneteim vannak Nem vagyok képes emmi mással játszani :(
  • darkSectorxxx #58925
    Nem, de amit ma képviselnek ezek a szarok....hát mennyi?
    150k?
  • darkSectorxxx #58924
    Nem nem a Remedy-re hotam a BK-t, hanem arra szutyok online multi generációra ami manapság trendi.
    De rühelllem ezt a szót.

    Alan Wake-ről mesélek nem Order. :)
    Érted, Ryse+Order meg a QB max, ezek nem egy kategória az AW-el. :)

    Viszont AW egy single Remedy játék .....volt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.16. 20:58:03
  • Totya42
    #58923
    Köszi. Akkor azt nem kell vennem, ha egyszer mégis veszek VR-t.
  • Moby
    #58922
    Jó és az kit érdekel?
    Sokan nézik a Barátok Közt-öt?
    Jó az?

    Hát én ezekre a kérdésekre nem tudok válaszolni, maximum azt látom, hogy a barátok köztet még nem láttam oscar gálán ellentétben mondjuk a the martiannal, meg sok-sok másik, általam nagyra tartott filmmel. És gyanúm szerint ezeket több tízezerszer annyian látták, mint a barátok köztet. Szal azért hálisten mégiscsak olybá tűnik, hogy egyelőre nem az olyan elfuserált, agyrákos gémerértékrendek válnának sztenderdé, amik mondjuk úgy szólnak, hogy orderfélerandomexklufos>>>>>witcher3,gtav,bf-ek, stbstb. Vagy félreértettelek, és a remedy cuccaira hoztad a barátok köztet. Úgy a fenti példa dimenziói valóságosak :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.16. 20:53:43
  • darkSectorxxx #58921
    Red Dead Redemption 2? :D
  • darkSectorxxx #58920
    Szerintem senki. :)
    Legalábbis sok vitánál ilyen érzésem van. :D
  • TDC Geronimo
    #58919
    wtf ez már embertelen. Ez a Berdu srác durva videókat csinál. Persze ehhez kell egy állszaggató játék is :)

  • darkSectorxxx #58918
    Ez nem igaz. :D
  • TDC Geronimo
    #58917
    Kinézetben csak
  • TDC Geronimo
    #58916
    Lassan kezdődik az év végi hajrá. Október mafia,bf1,DS3 dlc. November pro, WD2, FFXV. December TLG
  • Totya42
    #58915
    Lehet tudni, hogy van-e bármi különbség e között és a régi ps kamera között a kinézetükön kívűl?