121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #58994
    sose talalod ki
  • darkSectorxxx #58993
    Az is fasza, nekem a "Derült égből fasírt" a favorit.
  • darkSectorxxx #58992
    Miért hol nézzem meg?:D
  • Totti5
    #58991
    Inkább az Angry Birds
  • SlickAdam
    #58990
    netöccsé gyerek!
  • darkSectorxxx #58989
    Én is pár napja vettem észre és töltöttem le....:D
    HF
  • SlickAdam
    #58988
    a száradjonLeAKezedHülyegyerek-Viragboltban van ratchet film ungárise hádé meg minden.
    dzsaszt széjin
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.09.18. 21:53:05
  • Totti5
    #58987
    Ryse bukott, vajon ez is fog? kétlem hogy ebben a látottak alapján mélyebb gameplay lenne.

    Amúgy tetszik, na nem ez a múvos bénázás videó. Scifi, felfedezés, bolygó... remélem jó lesz. Bár ha csak ennyi lesz.....
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.18. 21:08:26
  • orichalcos
    #58986
  • darkSectorxxx #58985
    AntiHero:

    Na látod! Megvan!
    Nem én voltam balfasz. :D

    9:18!!!!! :)
    Ezért csapkodtak a karival folyton fentről....valamiért sejtettem hasonló okokat, de ez most így akkor tiszta. :)

    13:37 is volt velem 2x szóval az sem bug volt ezek szerint. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.18. 08:30:34
  • Totti5
    #58984
    Akkor ezek a fejlesztők gentől, géptől, márkától független nem értik a fix frém fogalmat. Most már tudjuk így kell figyelni a következő játékukat és nem meglepődni, ha ott sem lesz jó.
  • arty
    #58983
    engem pláne azért irritál, mert anno a DF utánajárt, tesztelték egy, a konzolokénál jóval gyengébb ram/amd apu kombó AF-béli képességeit és arra jutottak, hogy 0-1 frémet lassul a 16x-től a cucc...

    borzalmasan bosszantó a fejlesztői igénytelenség :(
    az af hiánya ~mindent tönkretesz, hiába a szép art, a jó texturák....

    extrém példa: a ps3 erősebb a ps4nél?
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.17. 14:24:04
  • TDC Geronimo
    #58982
    Ezért állok érthetetlenül a 0 AF jelenség előtt
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.17. 14:04:37
  • Totti5
    #58981
    X1 4dödeveloperzebb ennél a játéknál
  • SlickAdam
    #58980
  • arty
    #58979
    jah, most is azért nincs, mert nem bírja a VAS (bezzeg a jóval erősebb one-on ott az af és még a frém is jobb!)
  • TDC Geronimo
    #58978
    0 AF megint... remélem ez a proval megszűnik
  • arty
    #58977
    ez is a szotyi kreténsége.... gyűlölöm, hogy ott a teljes nevem ráadásul a 3 accom (hu,us,uk) miatt az is ott van a kereszt és vezetéknevem közt....

    ---

    bioshock ps4 vs. xboxone - összefoglalnám:
    - ps4en szarabb a frém, sokszor elég sokkal
    - ps4en nincs anizofilter, mosottabbak a texturák emiatt

    ahogy az előző genben, úgy most is jól megszivatták a péestulajokat a 2K-sok .... csak akkor még lehetett azzal takarózni, hogy erősebb a box ....

    :(
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.17. 13:09:46
  • SlickAdam
    #58976
    "PS3-rol erkezve a frem meg a felbontas nyilvan sokat dob konzolon"

  • darkSectorxxx #58975
    Hát jópofa, de ez így egyelőre nem sok, gép ellen aztán semmi értelme szerintem.
    Pvp, az oké, de ez a 3 mód iszonyat hamar megunható.

    A harc érdekes, de a játékot nem viszi el a hátán. Ettől több kéne.
    Azt vettem észre hogy a tutorial szart sem ér. Legalábbis a harcban tök másképpen van a dolog.
    De hamar meg lehet szokni. Nem értek még néhány támadást, amit nem lehet kivédeni, vagy netán a stream miatt lagg volt és ezért volt néha fura.
    A játékosok szarba se veszik egymást akikkel találkoztam, tisztelet legkisebb formáját nem ismerik.

    Loot nem rossz a játékban, igazábólvhibát nem találtam így 4 óra elteltével ami volt hiba az max a későn betöltő textúra.

    Az 1v1 oké, a 2v2 az szar, ha a társad meghal, te is meghalsz. Ritka az amikor lehozza valaki 1v2-be.
    1x láttam ilyet, akkor is mert engem megölve nem ért oda időben a társamhoz a gyerek.

    4v4, ezt még nem sikerült beazonosítani, mert én 1 menetet bírtam.
    Nem értem más ebben mit élvez, az a csapkodáa, a minionok miatt konkrétan szart se látni sokszor a tömegben, nemhogy azt amikor egy player tánad a tömegből.
    Nekem ez nagyon nem tetszett. Értelmét se láttam.

    Ha csak annyi plusz lesz a final verzióban, hogy pluaz karakterek, meg még 8v8 meg 16v16, akkor ez süllyesztű, szerintem legalábbis, az újítások, jók, érdekesek, de a szavatosság szerintem gyengusz. :)

    Ja és küzdök azzal, hogy mikor rángatom az analogot neki csúszik az ujjam a PS gombnak, és akkor kampó, mert a játék fut tovább a háttérben.

    Szép volt, jó volt, ingyen volt.

    Állítólag lesz single kampány benne, azt sem értem milyen lehet majd ezzel a harcstílussal.
  • Kandurex
    #58974
    Olyan gyönyörű, hangulatos ez a játék, ezzel egy Kotor vagy Jedi Knight széjjelbaszná a világot,...de nem kell, minek az a sok pénz nekik? Minek az elismerés, hírnév? Inkább ez a szar palacsinta....

  • Seth
    #58973
    Hát még nézni milyen unalmas volt :)
  • darkSectorxxx #58972
    Van még víz a csónak körül? :)
  • darkSectorxxx #58971
    Ki mondta hogy 2d volt?
    Látom figyelsz (olvass vissza, max azt mondhattam hogy ugyanaz a játék alapon 2d-s, meg vannak a demok, vagy nevezd aminek akarod, ami vr only, mint a kinect-nél).....:D
  • Moby
    #58970
    >Szóval na nem a készülékkel van bajom, hanem ez azt jelenti....

    Ez azt jelenti, hogy nem jelent semmit. A semmi úgy értendő nulla. Nem kicsivel nulla felett, hanem nulla. Bármi, amit VR témában leírsz, annak az értéke nulla. Legyen az, hogy amikor írsz a témában, posztolj egyszerűen egy nullát a szavak helyett, amiket le akarsz írni.
    Így:
    0


    Ez neked is könnyebb, nekünk meg iszonyatosan jó.
  • Bandicoot
    #58969
    De hülyeséget beszélsz...2d volt...majd 3d volt.....Hagyjuk már...Közöd nem volt az OR-hez.
    Te fiam az Oculus Gear Vr-t vetted fel valami fost beraktak majd nyomtál egy demòt majd youtube 360 nézegetés és csá.
    És ìgy totális fing nélkül akkora baromságokat hordasz össze az egészről hogy rendesen fáj.
    Léptem aludni.
  • darkSectorxxx #58968
  • SlickAdam
    #58967
    isvánka!!!
  • darkSectorxxx #58966
    3D volt, persze, ott ültél az autóba, mégis nekem ettől független nem tetszett.
    Egy rendes vr demo-t néztem tavaly vagy nem rendes, igaz bénább grafikával az fasza volt.

    Szóval na nem a készülékkel van bajom, hanem ez azt jelenti, hogy kb AAA címeknél mit érnék ezzel....azért meg nem érdekel hogy pár szar ostoba demo játékkal játszak.
    Biztos pár gazdag leszarja az ilyen hozzáállást, én annyira nem, legalábbis amíg nem megy le az ára.
  • darkSectorxxx #58965
    Bevallom nem mindennap nyálazom át a menüket, de ezen megakadt a szemem, jó tudni. :D

  • Bandicoot
    #58964
    Mondom te nem oculus riftet pròbáltál -már ha pròbáltál hanem valami szart azt is valami balfasz által beállìtva. Ennyi a téma nem több. Ne fokozd.


    A 2d-s pcgame kapásbòl 3d-be megy amint OR-en át nézed (ha támogatva van)....Ami meg nincs támogatva azt minek fejesben nézed...
    Pl pcars.. 2d...Fejesben meg olyan mintha ott ülnél az autòban.

    Van rá egy laza tippem hogy a Oculus Gear Vr-t pròbáltátok ami macera nélkül 1-2 droidgame és egy rakás demo meg lehet nézegetni a 360 videòkat péel youtube-on...Macerával meg pár pc game is....

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.17. 00:11:36
  • darkSectorxxx #58963
    Az egy demo, ezt mondom, azokkal nem volt baj, de egy normál játék, ami azért rendesen 2d-ben van eleve, tartalmi AAA mint ez a PC-s
    Hát bazze ez nagyon gyenge, nem csak a képminőség, mert azt érhető okokból nem minősítenm, hanem maga a vr élmény....mondom nekem ez egy vr demo után olyan mint a youtube 3d promo videó után akár egy Avatar film, az is 3d, de közel sem olyan érzés mint egy direkt erre készült demo.

    És feltételezem itt lesz a gond, vagy lesznek bohócjátékok teljes vr élmény mellett, vagy (ne adj isten) ez fog menni mindenhol amit láttam.
    Persze vannak fejlesztések, frissebb változata az OR-nek, de kint az expón sem hiszem hogy valami égi szart promóztak volna.
    És ha egy ilyen összegű készülék most ott élőben ezt mutatta, a PS VR kb feleannyiért érdekes lesz.

    Nem tudom, lehet akkora kibaszottnagy eltérések vannak a játékok megjelenítése közt egyazon szemcsivel, én azért ezt nehezen hiszem el, vagyis még ha kis javulás is lenne ez mellé később, nekem még az is csak limlom hobbycucc lenne.
    De kezdetben lehet majd azt kéne hogy ne olyannak tűnjön mintha egy régi képcsöves tv lenne a fejemre szíjjazva. :D
  • unrealnoise
    #58962
    Kinect kategóória? Nekem csak a dínós demo ment egy még csak fejlesztés alatt lévő OR-en (kettes verzió), de az nemhogy nem Kinect szint volt, hanem valami döbbenetes élmény volt. És az még nem a végleges OR volt. Egy pCARS, GT pedig szerintem elképesztő lehet PS VR-on, ahogyan sok más játék is. :) Ki kell tudni használni. :)

    Én még a virtuális vásznat is lehet használni fogom, kurva jó lehet a nem ultra magas felbontás _ellenére_ is egy hatalmas saját "mozivásznon" 2D-ben FIFA-zni. :)
  • darkSectorxxx #58961
    Ja és én minden változásnak örülök, főképpen jobban állítható a stream, stb.
    De hogy ez az 1 órás rögzítésre miért kellett várni eddig, nem értem ezelőtt miért nem lehetett ilyet, szerintem ez nem hardveres probléma volt....az a 15 perc vicc volt.
    Még így is néha kevés de azért ez már sokkal jobb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.16. 23:23:21
  • darkSectorxxx #58960
    Ez felkúr engem is ez a gép kikapcs, és hogy mit keres ott eldugva egy switch profile, az kész agyrém.
    Más helyen a Switch szerintem egy külön fő menüpont lenne.

    Ja és a HDR-t hol láttad? :D
  • arty
    #58959
    fw 4.00

    - folderek, VÉGRE! persze mindent nem lehet folderbe szervezni és a folderek sorrendje se változtatható ... (mer nehogymá ugy legyen a juzer "asztala" ahogy ő akarja!)
    - quickmenü - perfekt, de még jóval több menüitemet el tudtam volna képzelni, ill direct itemet poweroffra, restre, stb.
    - psnstore - 2x is ujraindult az app a kínálatot böngészve
    - továbbra is a zsirbuta audiomenü, sose lesz 5.1 hangom hdmin :(
    - hdr kapcsoló! :D
    színekkel, kontrasztal nincs bajom, de a notify változás HELYETT a notify/színek/témák állíthatósága lett volna VALAMI. ez megint valami japó izlésficama. jobban tudják mi a jó neked, nyilván.

    szóval.... ezek 3 év után TÉNYLEG itt tartanak?? döbbenet.
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.16. 22:59:08
  • arty
    #58958
    minden a pro léte ellen szól ;)

    sony, te hülye!
  • darkSectorxxx #58957
    Na én 2 nap alatt ráuntam erre a For Honor-ra. :D

    Jópofa volt, de semmi extra, csak üt véd, véd üt, ez egy kis területen, semmi extra.
    Hiába a sok loot, ettől még nem lesz érdekes hosszabb távra, a minionos dolog meg kész agyrém, egyrészt az még érdeklelenebb zúzda, valamint a sok szar miatt, vagy minionok vagy villogásoktól ha a kupacban van egy player szart se látni, nemhogy a kijelzőket, de sokszor a karakter körvonalát se. :D

    Max még néha benézek azt ennyi....jó cucc, de nekem elég is volt. :D

    Nem lenne rossz ha egy Dark Souls lenne ilyen hasonló....mármint jórészt látványban
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.16. 22:52:29
  • TDC Geronimo
    #58956
    GI interjú GGvel. Lényeg

    -They have about 230 people at GG
    -They hired a quest team
    -Seamless open world
    -AI about 10 people working on that
  • darkSectorxxx #58955
    na ebben egyet értünk. :)