121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #59034
    Világ életemben az Aqua-ban vásároltam, anno, még nyomorult PC-s koromban, amikor egyetlen üzletük volt még a Dohány uitcában. Totál szerettem.

    Most, hogy nagyok, már csak néha járok arra, de szerintem még mindig megbízható bolt.
  • Moby
    #59033
    Rendeld meg több helyen, a legolcsóbb átvehetőt átveszed. Problem solved :)

    /szerk: ja hogy kihozatós...az szopókásabb.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.20. 08:20:15
  • Tatyla
    #59032
    Na én is ettől tartok, ha november 10-én nem hozzák ki akkor felejtős
  • Moby
    #59031
    Viszonylag sokat vásárolok ott. Még nem volt velük gondom. Olyan mondjuk már volt, hogy előrendelésben valaminek rohadt jó ára volt, aztán sosem jött meg.
  • Kandurex
    #59030
    teljesen
  • Tatyla
    #59029
    Aqua mennyire megbízható? Náluk csak 128900 a pro
  • darkSectorxxx #59028
    Final Boss! :)
  • darkSectorxxx #59027
    Ja ez az Ada egy könnyű levezetés, de kérte tőlem egy srác, azért gyors a rend kedvéért lenyomom. :)
    Aztán folytatom a ReCore-t
  • Tatyla
    #59026
    Belenéztem rém unalmas...
    Viszont bevillant a Parasite Eve bárcsak abból lenne valami reboot de nem remaster...
  • darkSectorxxx #59025
    :)
  • Bandicoot
    #59024
    Végre!!!!!
  • darkSectorxxx #59023
    Na gyors lenyomom Ada küldiét is. :)
  • darkSectorxxx #59022
    Hát nekm nem is baj full élményt majd élőben!
    De nagyon pre-order. :D

    Úgy látom ez PS4 slim volt. (lekerekített szélek + 1 bemarás)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.19. 19:05:19
  • Kandurex
    #59021
    Itt nem. De elég uncsi CAM videó :/
  • darkSectorxxx #59020
    Vótmá?

  • darkSectorxxx #59019
    Nem tudom, de nedves lett a putyim a videótól. :D
    Azonnal fémtok lesz ebből. :D
  • Seth
    #59018
    Chris leállt a szteroidokkal ? Annyira, hogy még az arca is kisimult :)
  • darkSectorxxx #59017
    Na! Végre!
    Minden Resi fan erre vágyott évek óta!


    Spencer kastély! Horror! EPIC
    Megvenni BR fémtok!!!!

    MOTHER OF GOD

    Resident Evil Vendeta

  • darkSectorxxx #59016
    Én aszerint értékelem, ahogy engem a gameplay+story lekötött, a 4-ben a gameplay része sokat húz az összképen.

    A 2. részt nem tudom megemészteni a számomra fos pályatervezés miatt.

    Igazából a 3. rész a legdurvább, ahoz hasonlót azóta sem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.19. 17:34:14
  • darkSectorxxx #59015
    Csöppetet, nekem az 1. és 3. rész a best, a többi elég felejtős, messze e kettő rész mögött van.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.19. 17:31:18
  • darkSectorxxx #59014
    Ja akkor én vagyok debil nekem az 1+3 az epic, a 2 elmegy a 4 meg annyira de annyira felejtős 1x nézős akciófilm volt hogy ihaj.
  • Seth
    #59013
    Youtube-on végignézem mindenképp :)
  • Seth
    #59012
    Én -mint a széria szerelmese- is agyfasznak tartom a 4. részt :) Próbáltak minden szálat lezárni ,minden lényeges szereplőt összehozni mindenkivel, emiatt annyira zsúfolt lett, hogy ihaj. Persze ettől még szeretem,de akkor is agyrém ami abban van. Nanomachines
  • Kandurex
    #59011
    Elég fösza!



    Jah, hogy nincs PS -re?

    Sebaj....megoldjuk okosba, az áfamentesponthu-ról
  • Tatyla
    #59010
    Hulla gyalázás
  • SlickAdam
    #59009
    "Első 3 Metal fasza, a 4.nél még fasza de érezzük hogy itt változott a közönség"

    a 4 a valaha volt egyik legnagyobb videojatekos fan-service, a szeria szerelmeseinek.
    beszelsz megint hulyesegeket...
  • darkSectorxxx #59008
    Sorban ez a 6. :)
  • TDC Geronimo
    #59007
    6. rész? Milyen évet írunk?
  • darkSectorxxx #59006
    Hát ez tiszta gáz.
    Konami is kurva lett.

    Kb mint a Resinél a Capcom. Első 3 Metal fasza, a 4.nél még fasza de érezzük hogy itt változott a közönség, aztán jött az 5, ujdonságokkal kis stílusváltás de még elfogadható, azt itt a 6. rész amit nem tudok hová tenni már. :D


    Újrahasznosított MGS 5 mapokkal....:D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.19. 16:16:11
  • Amiga
    #59005
    Épn a címéről az abuse szóra asszociáltam és úgy döntöttem, inkább kihagyom. :-)
  • Moby
    #59004
    >de ez az új ABZU gondolom a közelébe nincs, vagy..? próbálta itt már valaki?

    Hát én közismerten kedvelem a sétaszimulátorokat, de 20 perc után felálltam előle, és többé nem indítottam el.
  • Amiga
    #59003
    Diablo 3 PS4-en mestermunka, 6 k-ért szerintem nagyon megéri. 60 fps, grafika is a toppon, én elég sokszor végig is vittem, pár apróság kell még a platinához. :-D
  • TDC Geronimo
    #59002
  • mucsácsó
    #59001
    Más:
    Diablo 3-at mennyire tolják egyébként?
    Érdemes lenne berántani 6ért szerintetek? Csak most játszottam hétvégén PS3-on még haveroknál, aztán kicsit elkapott a hév :D de lehet ráunnék 1 végigjátszás után...

    szerk: bár ahogy nézem, dobozosan is használtan ilyen árban mozog...SŐT, MM-ben 6500 az új dobozos :'D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.19. 11:58:51
  • mucsácsó
    #59000
    Mondtam én, hogy jó lesz az :) Valóban "gyengébb" az első résztől, de szerintem bőven fogyasztható, sőt... nekem kifejezetten tetszett és le is kötött, és a DLCk is faszák állítólag - bár nekem kimaradatak sajna. Örülök, ha tényleg szebb lett :D de szerintem majd leginkább az Infine-on fog látszani, az biztos kurvaszép lesz :P hatalmasnagy játékok, nem értem, hogy eddig miért nem jött/jön egy újabb rész :P nagy kihagyott ziccer lenne pedig...


    @Ulthane:
    Journey meg egy gyönyörű dolog, én konkrétan könnyeztem a végén, nekem egy katartikus élmény volt anno valahogy az egész... szerintem újra lenyomom majd valamikor, imádtam a suppedő homokban mászkálni :D

    de ez az új ABZU gondolom a közelébe nincs, vagy..? próbálta itt már valaki?
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.19. 11:54:02
  • Amiga
    #58999
    Én a BioShock első részét végeztem ki, és eszméletlenül jó volt. Most vagyok a második részben. Ettől féltem, mert halványabbak voltak a kritikák, de nekem nagyon bejön. És eszméletlenül szép a játék.
  • Ulthane
    #58998
    Hétvégén kivégeztem a Journey-t, ha már ingyen volt. Szép, aranyos, kedves, művészi, de az a felhajtás, ami körülötte volt, teljesen alaptalan szerintem. Kb. egy óra játék után úgy voltam vele, hogy ha még ezt négy-öt órán keresztül kell majd csinálni, megmarom magam.

    Játéknak aligha, vagy jóindulattal nevezhető.
  • darkSectorxxx #58997
    Mire célzol?
    Mert az hogy van egy harcrendszer az önnmagában lehet bármilyen összetett, rá lehet unni ha nincs mellette más, sem cél, sem motiváció, ez nekem eddig egy térben játszódó "Mortal Kombat".

    Single-t is olyan módon képzelem majd el.
  • Tikal #58996
    Akkor azt mondod semmi extra?

  • darkSectorxxx #58995
    Netflix? :D