121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Amiga
    #59074
    Macstyakánytyúk.
  • Kandurex
    #59073
    kutyájcsirkepatkány!
  • Amiga
    #59072
    Szóval önállóan megvehető DLC azzal a megkötéssel, hogy aki nem az SP részeként húzza be, annak még két hetet várnia kell.
  • Amiga
    #59071
    DLC, gondolom külön is megvehető az alapjátékhoz, de nekem van SP, azzal jön majd le.
  • Tikal #59070
    Külön is megvehető vagy csak season pass??
  • SlickAdam
    #59069
    fogjatok mar fel vegre: madárCICÓ!
  • Amiga
    #59068
    Pont az a lényege, hogy mielőtt pofára esnél, a madárkutya elkap. :-D
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.20. 14:08:49
  • SlickAdam
    #59067
    utobbi hetekben pont, hogy mutogattak belöle tizenhuszon percnyi gameplay-t...
    sztori? ICO es SoTC-nak mi volt a sztorija? leirjam EGY mondatban mindkettöt? :D

    pofaraeses? ja, szerintem is az lesz. de en szivesen zuhanok majd vele.:)
  • Amiga
    #59066
    Ma este kiderül, de ezzel lesz teljes szerintem a Battlefront. Árokban az X-szárnyúval... utoljára a vektorgrafikás arcade-masinán toltam a Vidámparkban... 30 éve...

  • TDC Geronimo
    #59065
    Várom már
  • Ulthane
    #59064
    Engem a hideg veríték ver ettől a madárkutyától. Akkora pofáraesés lesz szerintem ez a játék, mint a szél. Kb. 10 éve mást sem láttunk belőle, csak ezt az egy jelenetet, ami a videón van. Tudja egyáltalán valaki, hogy ez milyen játék lesz? Mi a sztori? Mi a lényege?

  • Kandurex
    #59063
  • ppista
    #59062
    Alig várom hogy megjelenjen. Ezek a tipikus Ueda animációk egyszerűen fenomenálisak és utánozhatatlanok.
  • SlickAdam
    #59061
  • Moby
    #59060
    Bizony. Ráadásul a régi játékok nagyrésze nem kap patchet visszamenőleg (a 1.st partykból kihajtja a sony, a többit nem fogja izgatni). A CDPR már napokkal ezelőtt bejelentette, hogy a witcher3 nem kap pro patchet.
    Az opcióról én is azt gondolom, hogy _kéne_, de erről is akkora a ködösítés, hogy nincs egy egyértelmű információfoszlány sem róla.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.20. 13:01:00
  • Amiga
    #59059


    Reménykedem benne, hogy a pro vásárlók széles rétege létrehozza majd azt a piacot, amire érdemes lesz kihasználni 1080p-n a gép erejét.

    Amúgy úgy tudom, a játékoknak lesz opciója a kiterjesztett lehetőségekre, de elvileg nem lesznek eleve csak arra megírva "kamu simaps4" üzemmóddal. Hiszen ezeknek a sima ps4-en alapból is kell majd futniuk.
  • Moby
    #59058
    Naszal egyszerűsítve: ahhoz, hogy amegállapításod helytálló legyen, arról a fejlesztőnek fullhd-ra is külön kell gondoskodnia. Ha ő erről nem gondoskodik(és ez az, ami egyelőre nem látszik, még az irányelvek sem), akkor lesz egy erősebb géped, ami alvó üzemmódban fog ps4 klasszikot "emulálni".
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.20. 12:13:43
  • Rolika16
    #59057
    Legolcsóbban jelenleg innen lehet amúgy előrendelni a PS4 Pro-t.
  • Moby
    #59056
    Nem.
    A számításaid elvégezted papír-ceruza módszerrel, de az élet ettől bonyolultabb. A megállapítás helyes, csakhogy ez úgy néz ki, hogy prö gépnek van egy "klasszikus ps4" üzemmódja. Na ebben futnak alapbul a játékok. Na abban pont úgy fog futni, mint mondjuk slimen, vagy ahogy most fut. vagy ahogy most futna nálad. Aztán ha tartalmaz kiterjesztett kódot az új architektre, akkor az fog futni, úgy ahogy az meg van írva. Ha az mondjuk csak kamu4K-hdr gimmick fasságra van megírva, akkor adott esetben még vissza is fogsz lépni vagy visszaléphetsz a fullhd tévén (ld. pl. koszréjder). Ergo simán lehet, és lesz is olyan eset, amikor fhd tévén közül választhatsz, hogy olyan mint a régivel lenne, vagy szarabb. Ha egyáltalán lesz választási lehetőséged, mert inkább valószínű, hogy fhd edid adatok esetén fallback lesz a ps4 classic módra, és a szarabbtól legalább megment.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.20. 12:01:53
  • Amiga
    #59055
    Számításaim szerint erősebb gpu-n, gyorsabb memóriával, jobb procival jobban kell ugyanannak a játéknak futnia, mint a gyengébb vason...
  • Ulthane
    #59054
    Stabilabb frémmel. :) Ez egyelőre csak ígéret.
  • Amiga
    #59053
    Na rendeltem egyet onnan is. :-D Ha elfogyna az árukészlet, tudjátok, hogy én vásároltam fel.
  • Moby
    #59052
    Egyáltalán nem kizárt. A KV officiel sony viszonteladó, ő a sonytól vásárol. Az aqua, meg a nagykerek nagykerétől veszi(mint az ipon, és a többi is), ahol sokszor vannak ilyen nehezen meghatározható helyről származó, ámde igen olcsó cuccok :)
  • Amiga
    #59051
    Natív 1080p-s SONY Bravián fogom tolni a játékokat nagyobb látótávolsággal, stabilabb frémmel, és valahol kipróbálom a VR-t, hogy kell-e nekem abból is egy a csomaghoz a fa alá. :-)
  • Ulthane
    #59050
    S milyen 4K tévét veszel hozzá? :)
  • Ulthane
    #59049
    Én is rendeltem egyet így, kizárt, hogy megjelenés napján lesz is készleten, ennyiért. Ha a konzolvilág 135-ért adja, akkor az aqua nem fogja tudni olcsóbban.
  • Moby
    #59048
    Amúgy én sajnálom, hogy nem létezik a vásárlási kötelezettség intézménye :( Azonnal nyitnék valami filléreskínaigagyiszarok webboltját, felvásárolnék minden elérhető emailcímlistát, és mindenki köteleznék a szarjaimból a vásárlásra


    /bár ezt tizenpáréve már elsütötték a kérés nélkül postán kiküldött szirszarokkal is
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.20. 10:13:15
  • Amiga
    #59047
    Én az utólagos készpénzes fizetést választottam, remélem működni fog a dolog. Bemegyek érte a Dohány utcába, ha úgy alakul.
  • Amiga
    #59046

    Köszi szépen. :-)
  • Tikal #59045
    Még ha rendeléskor ki is fizettem, akkor is visszamondhatom amikor átvettem a csomagot, vagy egy hét múlva simán be sétálhatok vele az üzletbe... senki nem kötelezhet semmire, az üzlet szabályzata egyébként sem írhatja felül a törvényeket.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.09.20. 10:04:45
  • Moby
    #59044
    Az ilyen átlátszó szövegek mind ugyanarról szólnak, hogy valahogy próbálják a webshopok afelé pusholni a vásárlót, hogy amit megrendel azt vegye át. Ez ugye neki azért fontos, mert a webshopok jó része nem tart árukészletet, azt hozzák be, amit rendelnek. Ha nem jönnek érte, vissza kell szállítani, ami költség, stb. És én ezt szarom pl. szarom le mereven. Tartson árukészletet. Vagy ne, és akkor tegye el a fiókba, hogy neki ez benne a rizikó. Köpök rá hogyan működik egy sztór. Nem kell tudni, és nem is akarom tudni. Ma úgy gondolom náluk veszem, holnap már másképp gondolom. Nyelje be. Ő sem vállal semmilyen kötelezettséget, hogy beszerzi nekem az árút, és ezt nem is felejti el minden vonatkozó helyen feltüntetni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.20. 10:04:30
  • Totti5
    #59043
    UC4el szívtam meg náluk, ugye ott volt a legjobb ára speciális kiadásnak. Előrendeltem, jó korán előre fizetéssel. Vártam hogy mikor jön meg a mail a fizetési instrukciókról ( visszaigazolásban nem volt benne ), de nem jött semmi. Megjelenés előtt 3 nappal hívtam őket hogy szeretném kifizetni most már. Erre mivel eddig nem tettem nem, a rendelésemet sztornózták szó nélkül, ha kell akkor csináljam végig a rendelést megint.

    Köszöntem és megvettem máshonnan. Konklúzió, a jól bevált pickpack pontnál fizetés a tuti biztos, azzal még sosem volt gond az Akvánál sem.
  • Moby
    #59042
    Az annyit jelent, hogy a rendelés maga ingyenes, de a termékhez csak fizetés ellenében jutsz hozzá. Ilyen marhaságoknak ne dőljetek be. Még vásárlás után is elállhatok egy webes rendeléstől 14 napig indoklás nélkül, pláne vásárlás előtt :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.20. 09:57:02
  • Amiga
    #59041
    Jaja, csak amikor előrendeltem, be kellett pipálni egy olyan négyzetet, hogy "tudomásul veszem, hogy az előrendelés fizetési kötelezettséggel jár". De akkor ez arra vonatkozhat, ha postán kiküldik, vagy valami, de nyilván előtte akkor is egyeztetnének telefonon.

    Amúgy persze, igazad van. Ha tudom valakinek a telszámát, lakcímét és e-mailjét, simán beszopathatnám egy ilyen fake előrendeléssel. De persze az sem menne a személyes kapcsolatfelvétel miatt.
  • Ulthane
    #59040
    De van, amikor megrendeled a terméket, akkor van egy chekbox, hogy tudomásul veszed, hogy a rendelésed fizetési kötelezettséggel jár.
  • Moby
    #59039
    Sehol nincs ilyen, hogy vásárlási kötelezettség. Hogyan lenne? Kérnek valahol személyit a rendeléshez? :D De nincs ilyen intézmény. Senki nem kötelezhető valaminek a megvásárlására.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.20. 09:39:04
  • Amiga
    #59038
    Tehát ha előrendelek az Aqua-tól, azt bármikor le lehet mondani, akár még a megjelenéskor is? Nincs vásárlási kötelezettség?

    Mert akkor előrendelek, aztán max ha nincs nekik, megveszem máshol.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.20. 09:36:03
  • Tatyla
    #59037
    Mindegy,ha nem tudják aznap kihozni besétálok az 576-ba és kihozom az van itt vidéken is
  • Moby
    #59036
    Nekem ilyen fájásaim nincsenek, mert szerencsére személyesem veszem át. Minden szart midnenhol megrendelek, ami és ahol a legjobb kondíciókkal megjön időre, azt veszem át.
    Hozzáteszem sokkal többször meghoztak eddig minden nagyon jó áron az aqaban, mint nem. Talán egyszer, vagy kétszer volt ilyen, hogy nem jött meg. Mondjuk mindkét esetben eleve gyanúsan jó volt az ár(az egyik a division sleeper agent volt, a másik meg ha volt, nem emlékszem rá pontosan, csak valami rémlik).
  • mucsácsó
    #59035
    Dettó. Még Dark Souls 3-at tőlük ELŐrendeltem, nálam lejáratták magukat azzal... ígérgettek összevissza, hogy majd lesz-lesz, többszöri kínos telefonbeszélgetés és meg nem válaszolt emailek után - és ami durva, hogy megjelenés után 2 héttel se volt még nekik...bohóc banda, ennyit a nagy Aquáról :) szóval meguntam, lemondtam a francba, és megvettem máshol használtan később...

    szal sztem örülhetsz Tatyla, ha novemberben egyáltalán látod a cuccod tőlük... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.20. 09:18:35