121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #59154
    Hadd üljenek. Fejbelövöm az újabb vágtatót. :)
  • Moby
    #59153
    Nade ha lelövöd róla a lovast, és ennyit kibír a ló, akkor még négyen-öten simán felülnek rá. És tényleg nehezen volt megölhető a ló, de ez engem pl. sosem zavart.
  • Ulthane
    #59152
    Ha fejbelőnek, mindegy mennyit bír a ló. :) Én sosem a lóra lőttem (céloztam), őket sajnáltam. :)
  • Moby
    #59151
    We're also looking into balancing other elements, including the weapons and vehicles. The Light Tank, which is a bit too effective in the Open Beta, will definitely receive some work, and we agree that Horses can take a few too many rounds at the moment. We've also learned through the Beta that you guys need more tools to deal with vehicles earlier, which we'll definitely look into (including a Gadget for the Support class which should help neutralize powerful vehicles).
  • Moby
    #59150
    De a dice nem a cavalry classról beszél, hanem hogy a ló túl sok lövést kibír.
  • TDC Geronimo
    #59149
    Ló nagyon durva volt, vagyis nem a ló hanem a cavalry class. Bug miatt kb 2* annyi élet, mint a sima soldiernek. Ammo/medpack. Nagyon durva puska.
  • Ulthane
    #59148
    X360, PS4, Vita és most lesz a Pro.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.09.21. 08:40:27
  • Moby
    #59147
    Hány konzolt vettél day1?
  • Ulthane
    #59146
    Csak példának mondtam, mondhattam volna a G365-öt, gamekapcsot, IGN-t, bármelyiket.
  • Ulthane
    #59145
    De nem is értem komolyan, ti hol éltek/éltetek eddig? Szottyadó meglett emberek vagytok , és fogalmatok sincs arról, hogy amióta a világ világ, mindig is így árazták a konzolokat?

  • Tatyla
    #59144
    SG-n se olvasok híreket...
  • Moby
    #59143
    Na, BF1-ben nerfelték a light tankot, meg a lovat is (utóbbit mondjuk kevéssé tartom indokoltnak, de legyen).
  • Moby
    #59142
    Egyszer mélg neked is lehet igazad, tedd el jól :D
  • Ulthane
    #59141
    Na, akkor most kéretik visszalapozni a Pro bejelentést követő hozzászólásokhoz, amikor a fél SG virnyákolt, mint egy fürdőskurva azért, mert én azt mertem mondtani, hogy a 400 euró az 400 euró lesz, nem 400 euró + ÁFA!!! Okoskodtatok kurvára, hogy meg áfa, és az áfa hol marad, meg hol élsz ember, nem annyi lesz, amerikában is a kasszánál fizeted az áfát, stb. Szlikk Ádám, moby és a többiek.

    Elnézést kérni nem kell, de máskor elég, ha halkabban próbáljátok a nyilvánvaló hülyeségeiteket terjeszteni...

  • Moby
    #59140
    Menthetetlen vagy sajnos. Készül. Ugyanerre a motorra. Legalább 20x lett leírva. Sajnos nem lehet érted többet tenni.
  • Kandurex
    #59139


    Apu sértődött veséje vagyok. Vagy mije. Hogy ezt a szar kell néznem amikor isteni cuccot lehetett volna kihozni.
  • Ulthane
    #59138
    Állíts a tévéden! vagy lehet, hogy az is HDR-képes, csak nem tudsz róla. :)
  • Ulthane
    #59137
    Nekd meg kell kóstolnod a szart ahhoz, hogy tudd, hogy szar íze van? Én csak rénézek, és tudom..
  • Ulthane
    #59136
    Miért, szerinted az SG-nek a kiadók küldik a híreket?

    Maradjunk annyiban, hogy a magyar gémersajtó szolgamód cikkeket fordít angol nyelvű oldalakról. Kivétel nélkül mind.
  • Moby
    #59135
    Teljesen készen vagy :D
  • TDC Geronimo
    #59134
    Igen mivel minden EA játék FB motorral készül...
  • Kandurex
    #59133
    Ezzel a motorral?
  • TDC Geronimo
    #59132
    Már ezerszer át lett beszélve, hogy egy rakat sw játék készül
  • Kandurex
    #59131
    Ezt a motor SW játékra találták ki!

    Izibe csinánljanak vele vagy 5-öt! Jah egyet sem!?
  • TDC Geronimo
    #59130
    Ott nem is lesz
  • orichalcos
    #59129
    Battlefrontban van már rombolás?
  • TDC Geronimo
    #59128
    Már a jövőre érkező battlefront 2be is lesz rendes single
  • Tikal #59127
  • Amiga
    #59126
    Lehet... Meg így a Battlefront 2-t is el tudják adni, csak bele kell tenni azt a játékmenetet, ami ebbe kellett volna. Aztán BFront 3-ba raknak sinlge-t is és megint elcseszik a játékmenetet. Aztán BFront 4-be...
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.20. 22:41:36
  • Moby
    #59125
    Szerintem ez az egész tudatos. Meg akarták lovagolni az újra felcsapott sw lázat, de nem akarták kifogni a BField frencsájz vitorlájából a szelet. Az sw láz lecseng. BField sokáig lesz.
  • Amiga
    #59124
    Az a tragédia, hogy ezzel a témával és grafikával szarrá verne MINDENT, amit valaha kiadtak. CS, CoD, BF... hol lennének ezek, ha jobban összerakják a játékot...

    Ha meg csinálnak egy normális single-t erre húzva... Ehh, Jedi Academy, Outcast, bármit ütni lehetne, még tíz év múlva is erről beszélnének...

    Egy PS4-en, alig hiszem el, amit látok, ez a szint embertelen. Körberepülsz egy csillagrombolót és meg se reccen a kép.

    Remélem tanulnak ebből és a következő Battlefront mindent alázni fog, mert a potenciál megvan a motorban. De asszem egy időre most visszamászok ebbe a játékba, mert így már egész tartalmas. :-)
  • TDC Geronimo
    #59123
    Én csak menüháttereknél látok változást. Bár nekem új monitorom odabasz színekbe meg úgy minden téren és mostanában azon játszom a PCvel
  • Moby
    #59122
    Akkor betalált a parasztHDR
    Ez kell...
  • n000rbi
    #59121
    Akármit kapcsolok, ez bizony nem így nézett ki és nem csak nekem tűnt fel. Gafon is beszédtéma, csak épp ők zabálják, mert a "color pops much more"
  • Moby
    #59120
    Az egy másik történet...:D (abban a játék is keciejó). Amúgy ha bfrontot ennyire nem csupaszítják le gameplayben, az is sokkal-sokkal ütősebb lehetne. A graf, a hangok, az atmoszféra, minden adott lenne hozzá.
    Én azt is összecsavart százdollárossal szippantanám fel, ha a dice egyszerűen csinálna egy kétórás SW filmet a mocival :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.20. 22:02:06
  • TDC Geronimo
    #59119
    sw fan lennék biztos gatyába csinálnék. Így annyira nem érdekel. na de a BF1...
  • Etelkozi Vata
    #59118
    Én csak a japó csajok miatt néztem végig a videót, mert autós játékot valahogy már nem ilyennek képzelek...
  • Moby
    #59117
    Hát...ez...hátez...ez...
    .
    Najó.
    DICE+Frostbite szárazon megbasz mindenkit. Atyúristen!
  • Amiga
    #59116
    Na jó, szóval az új Battlefront DLC... EPIC!!!
    Elég béna vagyok, még szoknom kell, de ez őrült jó lett.




    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.20. 21:09:46
  • darkSectorxxx #59115
    Ja várj nem a kameraállás a gondom ezzel. :D
    Nekem az nem lenne para én is néha játszok így, vagy a követővel amikor külső nézet, de a legközelebb van a kocsi, azt szoktam használni, nekem a belső nézetek csak poénkodásból jók, de komolyan ha megyek csak kint, hogy belássam a 2 oldalát a kocsinak.