121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #59194
    az, hogy elmaradt a sikerelmeny. es amig nincs sikerelmeny, legendasan "utalsz" mindent.:P
  • darkSectorxxx #59193
    :D én vagyok a kapocs. :D
  • Moby
    #59192
    Az is, bár nem világos ennek mi köze van ahhoz, hogy tetszik-e a BB DLC.
  • darkSectorxxx #59191
    +1
    De csak ha nem tudsz ellene taktikát.
  • darkSectorxxx #59190
    Puhány vagy. :)
  • darkSectorxxx #59189
    +1
  • LBandi77
    #59188
    Szerintem Lady Mária volt a legjobb és ha nem parryztad akkor a legnehezebb is.
  • Amiga
    #59187
    Na majd Pro-n bepótolhatod. :-)
  • Moby
    #59186
    Nekem sem jött be a BB DLC. Végig sem nyomtam.
  • TDC Geronimo
    #59185
    BB DLC kurva jó volt... Legjobb bossok voltak benne kb
  • Amiga
    #59184
    Mi nem volt abban nagy eresztés? Szépen kiegészítette az alapjátékot és behozta Laurence-t, Ludwigot, érdekesek voltak az új bossok és helyszínek, és a végén Kos... igazán nem tudom, mihez képest nem volt nagy eresztés...
  • Tatyla
    #59183
    Nem volt azzal semmi baj jött, látott, győzött
  • Ulthane
    #59182
    Már előre félek. :(

    Amúgy nem igaz, a BB DLC nem volt nagy eresztés, az alapjáték sokkal jobb volt.
  • darkSectorxxx #59181
    Tudom, de ez geciség :)
  • Amiga
    #59180
    Új map (Uncharted 2-ből Tibet), játékmód (Bounty Hunters) és egyebek az Uncharted 4 multiban:

  • LBandi77
    #59179
    Minden from játéknak a dlc-k a legjobbak és a legnehezebbek is,tudják ők is,így dől igazán a pénz.
  • darkSectorxxx #59178
    Atyaég de durva!!!!

    Na érdekes hogy ez még ugyanaz az engine mint a sima DS3-nál....eszméletlen fasza, minden, kinézet, dizájn, az ellenfelek, minden....ezt miért nem lehetett alapjátéknál is? :D

    KURVAJÓ

    (látom egy öreg jóbarát visszatér az első részből!!!!!!!!!!!! _DDd)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.21. 20:27:42
  • Amiga
    #59177
    Igen, ismerős. :-)

    Gondolom az a dagadt szemüveges youtuber is hisztizett, aki mindig üvöltözik a gép előtt, ha nem tetszik neki valami.
  • Totti5
    #59176
  • AntiHero
    #59175
    Spoileres Dark Souls 3 dlc video
  • Totya42
    #59174
    Tudod, hogy zajlanak a dolgok. Mindenki megrohamozta a Bungiet twitteren, meg facebook-on, mert nem ment azonnal, de azonnal :) Mentek a mémek is rögtön amúgy már 11 óra 10 perckor a sírós Lord Shaxx. Meg a Tapir error kódra is egyből csináltak ilyen photoshopos emblémát, hogy na ez a előrendelői bónusz. Szórakoztató volt amúgy :) Na és a clickbait oldalaknak se kell több. A többi már történelem :)
  • AntiHero
    #59173
    Ubisoft leárazasok a storeban. (Jatek + dlc)
  • Amiga
    #59172
    Gondolom ez a cikk ezen a két órán belül születhetett, amikor még nem láthatták az üzemzavar végét. :-)

    Örülök, hogy jó lett!
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.21. 15:58:44
  • Totya42
    #59171
    Ja voltak gondok a Rise of Iron-nak a szerverek terén. Délelőtt 11 órakor mikor aktiválták az új tartalmakat, akkor voltak gondok délután egy óráig. Azóta megy hibátlanul. Szóval kőkemény 2 órát szarakodott. Többség este mikor elé tudott ülni akkor már rég semmi gond nem volt vele. De hát ez az internet... Föl kell fújni...
    Amúgy elképesztően jó lett. Már nagyon várom a pénteket, hogy aktiválják az új Raidet. Remélem addig leszek 360 körül. Most 354 eddig :P
  • Moby
    #59170
    NINCS MIT !!! :)
  • arty
    #59169
    azt hittem meg is köszöntem, de akkor most ;)

    mail ment vissza, de itt is KÖSZI !!!
  • Moby
    #59168
    Nem, én kezdtem el beszélni. Vagyis én csak arról beszéltem, mert nem láttam a konfot akkor még, csak az árakat leírva a siteokon (dollárban MSRP). Én automatice adtam hozzá az áfát, és forintosítottam. Nem tudtam, hogy az európai ára is ismert lett, és ez okozta az egész áfacunamit.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.21. 14:08:21
  • SlickAdam
    #59167
    EN nem allitottam, hogy 400 € + ÁFA.

    amerikarol meg majdnem biztos vagyok, hogy te kezdtel el beszelni, szooooval....
    mehhh. nincs nekem eröm az ilyesmihez
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.09.21. 13:53:54
  • Ulthane
    #59166
    Nem, a lényeg az, hogy EU-ban nem 400 euró + ÁFA lesz az ára, ahogy fröcsögtétek, hanem 400 euró áfástól. Enough said. Amerika meg a kutyát nem érdekli.
  • Amiga
    #59165
    NFS: The Run szerintem a régi Most Wanted (és talán az Underground 2) mellett a legjobb NFS-játék. A változatossága, a sztorija, a játék szépsége, és nem utolsósorban a nagyon jól megcsinált multija is szuper, én rengeteg időt beletettem régebben. :-)
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.21. 13:01:29
  • Moby
    #59164
    Szerintem kevered. Az NFS The Run az egyik tipik leáld ajánlós, és az is frostbite.
  • SlickAdam
    #59163
    majd meglesem aruhazban. vagy YT tevere rakva. vagy regi OS video es tv-n feltolom a szinerösseget.
  • SlickAdam
    #59162
    remlik nekem elözö generacio vegeröl, hogy a Fosbájt sokat volt szidva es csufolva. lealdban is.
    mi törtent?
  • SlickAdam
    #59161
    amerikaban a kasszanal teszik ra az áfát elektro cuccokra, PONT. az ottani ajanlott ar tehat netto ar (van allam ugye ahol nincs afa, megbeszeltuk).

    EU-ban az ajanlott ar az áfás.

    az EU ar igyis-ugyis magasabb.

    detemegmondtad az a lenyeg.
  • Moby
    #59160
    emailt megkaptad-e?
  • arty
    #59159
    gt hátsókamerája a használhatatlan mocsok kategoria, tul fix :( de majd hátha ebben! ;)))) messze még 2019 májusa!
  • Amiga
    #59158
    Én a Taken King-es editiont húztam be, sokat el is szöszöltem vele, de aztán maradtam a CoD: AW-nál (meg a BO3-nál). De most UC4 multival játszogatok, meg a Battlefrontba szokok éppen vissza.
  • Tatyla
    #59157
    Taken King előtt lezárult nálam a Destiny korszak, pedig amúgy emiatt vettem ps4-et :D
  • Tatyla
    #59156
    Ezek után kíváncsi leszek a Média Markt mennyiért teszi majd ki
  • Amiga
    #59155
    "Először csak mindenféle szerverhibával jelentkezett a Destiny, majd ezt követően elkezdte berakni a szerencsétlen felhasználókat egy sorba. A sor azonban elég furcsán viselkedett: többen arról számoltak be, hogy például az eleve nem túl bíztató 50 ezredik környékén kezdtek, majd lementek 30 ezer környékére, hogy aztán a rendszer visszarakja őket a 200 ezredik pozícióba."

    Destiny szervergondok... Azért durva lehet, ha a gép az arcomba tolja, hogy mindjárt beléphetek a játékba, csak várjam ki a soromat, alig kétszázezren vannak előttem. :-DDD

    Másfelől durva, hogy ilyen sokan tolják, még ha most jött is ki a DLC-je.