121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • LBandi77
    #59114
    Képzeld amikor versenyeztem az online magyar gt bajnokságban akkor 1 fiatal srác így nyomta,csak matchbox nézetnek hívtuk és hülyére verte az egész mezőnyt.
  • Moby
    #59113
    Sony gépet (nem csak konzolt) csak a sonytól lehet megvenni, de hogy egy sony terméket hol vesznek meg, és az milyen csatornákon kerül be pl. mo-ra, háááát....hogyismondjam. Abban azért vannak különbségek :)
  • TDC Geronimo
    #59112
    Összes BF pálya hivatalosan

    9 + 1 jön decemberben.
  • Bandicoot
    #59111
    400 euró (~123ezer) az ajánlott európai fogyasztói ár. Erre nem jön rá VAT :) ,ez ennyi. Nincs +áfa és egyéb baromságok.
    Az hogy indokolatlanul kijelentette valaki (gondolom ilyen 576 hulladék,az a """"legelismertebb""""" hazai konzolbolt) hogy a magyar fogyasztói ára 134990ft még nem jelenti azt hogy nem mehetnek alá. 400 euró az ajánlott fogyasztói ár, nyilván a bolt sem ennyiért fogja megkapni, ergo van rajta bőven haszon. Ahogy írod,megkapják a Sony nagykerből és ki mennyit rak rá. Azon se lepődnék meg a megjelenésig még lejjebb mennénk....

    A tippet meg köszi, Aqua-nál (is) előrendelve. Meglátjuk, bízom benne hogy nem lesz probléma.
  • darkSectorxxx #59110
    +1. Nekem full a legutolsó Ridge Racer ugrik be, és nehezen hiszem el hogy nem abba tettek bele GT-s autókat....ettől okádok ha csak meglátom.

  • Totti5
    #59109
    ájroni volt + csalódottság, hogy nem igen látni a játék erényeit, mert vagy 15 éves belső nézet nélkül tolják, vagy így. Normálisan nem és a piárosok sem erőltetik azt, csak nem értem miért...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.20. 20:31:06
  • Bandicoot
    #59108
    Ebben a nézetben a Revolt című távirányítós autós baromsággal ha elökörködtem annó....De ahogy nézem ez a GT rész sem áll távol annak irányításától és fizikájától...Ráadásul valami rettenetes nevetségesen fest - ezt nem csoda hogy eltolták a francba...
  • orichalcos
    #59107
    Arra próbáltam rávilágítani, hogy mindenki a Sony nagykertől kapja a gépet, nincs kivételezés elvileg. Hogy bizonyos helyeken olcsóbb lesz egy-egy gép az az üzlet saját döntése, inkább bevállalják a kis buktát, csak hogy náluk vásároljon az ember.(és a rendeléseket szabály szerint kötelesek teljesíteni, különben büntetést kapnak)
  • darkSectorxxx #59106
    Úristen itt de gagyi a játék.
  • LBandi77
    #59105
    Itt melyik az új nézet?
  • Moby
    #59104
    Hát én sem az ellenkezőjét nem állítottam, sem semmi egyebet a megjelenés idejéről :D
  • orichalcos
    #59103
    MInden hivatalos viszonteladó közös raktárból kapja a konzolokat, KV is, 576 is, mindegyik másik is. Max valamelyik előbb megkapja, de többnyire azonos időben mennek ki a gépek az üzletekbe.
  • Moby
    #59102
    Nem lehet kikapcsolni, átállítani, akármi?
  • Totti5
    #59101
    Nofene új nézet! Nem csak aszfalt nyaló bumper kamera lesz benne.

  • darkSectorxxx #59100
    Egyértelmű szerintem hogy 1 nincs annyi pénzem azért, 2 nem futnak bizonyos játékok. :)
  • n000rbi
    #59099
    Srácok, a 4.00-val nagyon elcseszték a színeket. Túlszaturált fos lett az egész. Paraszthádéer. Gondolom a pro-val is marad ugyanez a helyzet... Kár, hogy nincs géped Adam, nagyon kíváncsi lennék a véleményedre.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.09.20. 19:35:36
  • darkSectorxxx #59098
    Jobb mint a tv shop. :D
  • Totti5
    #59097
    Ha fix 60 kell végy PCt. Megveheted MOST, nem kell holnapig várni. Ezt kell hírdetni, nem a hülyeséget.
  • Tatyla
    #59096
    Ja értem, hát a reklámért mindent be lehet vetni...
  • darkSectorxxx #59095
    Neee már főni, te is ? :D
    Már előítéletesek vagytok nagyon. :D
    Nem Gamestar, és nem cikk, hanem kollega linkelt egy boltot, eladó ps4 pro-val, annak az aláírásában van ez. :D
  • Tatyla
    #59094
    Ne idézz a gémszarból retardáltak és pár nap múlva leadnak egy hírt amit valahonnan fordítottak...
  • darkSectorxxx #59093
    Úgy tűnik mégis. :D
  • Moby
    #59092
    Nem, még az interneten sem lehet bármit megtenni.
  • darkSectorxxx #59091
    Basszus, hátde mond meg most, milyen világban élünk.
    A zinterneten bármit meg lehet tenni? Felháborító.

    Én ennek örülök, kifényképezem!!!! Ha beválik a pro MEGVESZEM!!!

    és az első 30 fps játéknál indul a fogyasztóvédelem! :) Télleg itt lessz a legolcsóbb a PS Pro. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.20. 18:20:48
  • Moby
    #59090
    És mégis megteszi.
  • darkSectorxxx #59089


    Egyértelmű hogy amíg nem szabályozzák azt hogy mennyi fps legyen minimum, addig esélytelen hogy a fejlesztők mind önszántukból 60-ra állítsák be a cuccokat, amíg a fix 30 elég single-ben legalábbis, addig kizárt hogy ilyet felelőséggel kijelentsen bárki.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.20. 18:12:06
  • darkSectorxxx #59088
    Hát egyrészt nem én, hanem a kollega linkje, de nem az ő hülyesége, mert ő csak a rendelést linkelte, a mellékelt leírásban olvastam. :D
  • Moby
    #59087
    Életveszélyes mennyi elmebeteg szaladgál szabadon. Komolyan ijesztő. Nemtudom kitől tartsak jobban, aki leír ilyet, vagy attól, aki benyeli.
  • Moby
    #59086
    Ezt a balfaszságot honnan kotortad?:DDD
  • darkSectorxxx #59085
    Majdnem, nézd meg a linket. :D
  • darkSectorxxx #59084
    Biztos hogy nem, nem hiszek nekik, ha hiszek, ez nem elég. :)
    Ha csak ennyi akkor én boldogan skipelem, én csak akkor veszem meg, ha IQ-ban lesz eltérés, ez a része az ami nem foglalkoztat. :)
  • TDC Geronimo
    #59083
    Mi ez GS? :D
  • SlickAdam
    #59082
    na, meg vagy gyözve vegre? priorder!!!!
  • darkSectorxxx #59081
    "SONY PLAYSTATION 4 PRO 1TB
    Az új konzol processzora magasabb órajelen ketyeg, mint az alapgépé, a GPU-ja több mint kétszer olyan erős az AMD Polaris technológiának köszönhetően, 1 TB-os merevlemez van benne, és támogatja a 4K-t és a HDR-t. Természetesen minden eddigi PS4-es játék elindítható a Prón, és garantáltan 1080p felbontásban és 60fps képfrissítési érték mellett fog futni rajta minden."
  • Tikal #59080
  • Amiga
    #59079
    Természetesen gondolhatod egy játékról, hogy űbergagyi. Bár ebben az esetben a véleményed eléggé komolytalan, ha saját bevallásod szerint is egyetlen jelenetet láttál belőle és egyébként meg nem tudsz róla semmit...
  • ppista
    #59078
    Hála Istennek nem vagyunk egyformák.
  • Ulthane
    #59077
    Nem maradunk. Én azt gondolom róla, hogy übergagyi, nem azt, hogy nem az én játékom. Gondolom gondolhatom egy játékról azt, amit gondolni szeretnék, engedélykérés nélkül, ugyi?
  • TDC Geronimo
    #59076
    Maradjunk annyiban, hogy nem a te játékod
  • Ulthane
    #59075
    Vatevör. Übergagyi.