121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • csgj
    #114998
    Hali! Bezsebeltem a március havi PS+ játékokat, köztük a Final Fantasy VII Remake-et is, pedig lemezesen megvan egy ideje. Úgy tudom, a digitális PS+ változat nem lesz ingyenesen felfrissíthető a PS5 verzióra. Szerintetek ettől függetlenül a lemezes verzióm frissíthető lesz?
  • darkSectorxxx #114997
    Ez meg mi? :D

  • darkSectorxxx #114996
    Ja igaz. :)
  • Evoluti0N
    #114995
    Inkább úgy mondanám, h olyan lesz, mint az Oculus. Nekik sikerült az inside out trackinget tökéletesen megcsinálniuk. A HTC-nek a Vive-val már kevésbé.
  • darkSectorxxx #114994
    +Moby

    Ja mert a neten minden helyen azt mondják meg a videókban látom hogy jóval szebb-élesebb.
  • darkSectorxxx #114993
    Kell kérni egy átalakítót, full ingyen itt!!!

    PSVR átalakító igénylése PS5höz

    Amúgy használható, de csak KIZÁRÓLAG PS4 játékhoz,. PS5 VR játékhoz az új Headset kell majd...

    Ami olyan lesz elvileg mint a Vive
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.25. 17:50:57
  • Moby
    #114992
    Hülyeség. Az egyetlen játék, ami profitál a PS5 gyorsaságából, az a NMS, ami nagyobb felbontást használ PS5-ön BC-ben, mint PS4-en.
  • Moby
    #114991
    No Man's Sky.
  • Rage47
    #114990
    ehhez van valakinek meghívója? expired
  • Evoluti0N
    #114989
    Ugyanolyan minőségben fut, mint a Pro-n, mivel visszafelé kompatibilitás módban megy. Azon meg szebb, mint az alap PS4. Szebb értsd: magasabb felbontás
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.03.25. 16:44:31
  • Evoluti0N
    #114988
    Van egy adapter, amit tudsz ingyen igényelni egy weboldalon. Azzal tudod rákötni a PSVR-t a PS5-re. Azok a PSVR játékok, amik hagyományos kontrollert használnak, azt a PS4 kontrollerrel tudod játszani PS5-ön, mivel a PS5 kontrollerét nem tudja követni a kamera.
    Emellett azok a játékok, amikben van VR mód és megjelentek PS5-re és PS4-re is, csak akkor játszhatók VR-ban, ha a visszafelé kompatibilis PS4 verziót játszod PS5-ön. Habár a Hitman 3-on kívül most hirtelen nem jut eszembe semmi más olyan játék, ami ebbe a kategóriába tartozik.
    Jah, meg az a néhány játék közül, ami nem visszafelé kompatibilis, van egy PSVR játék is: Robinson: The Journey.

  • Voltan
    #114987
    Tényleg, ps5-tel teljesen kompatibilis a PSVR?
  • darkSectorxxx #114986
    Télleg igaz, hogy PS5-ön a Resi7 VR-ban annyival szebb hogy ugyanazt a minőséget hozza mint tv-n?
  • darkSectorxxx #114985
    Hát basszus nagy tiszteletem az eladónak, hívd meg egy sörre. :)

    Neked viszont jó szórakozást!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.24. 21:26:31
  • Mephike
    #114984
    Egy fillért sem, rettentő rendes tag volt, elsőre el sem hittem, hogy ez megtörténik. Lélekben elkönyveltem, hogy ki kell várjam a soromat.
  • darkSectorxxx #114983
    Gratula, sokat kellett ráfizetned?
  • Mephike
    #114982
    Úgy néz ki nekem is jutott egy PS5, a Prohardveren felajánlottak egyet átvételre és pont a fórumot olvasva lecsaptam rá :)
  • Moby
    #114981
  • darkSectorxxx #114980
    Brutál szerencsés vagy akkor gratula :D
    Digi vagy lemez?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.24. 16:39:08
  • mucsácsó
    #114979
    nem rendeltem elő :) MM-en volt elérhető, kb 5-10 percig :D
  • darkSectorxxx #114978
    Úgy hogy nem rendelted elő? Az szép, gratula. :)
    KV nekem másnap kiküldte.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.24. 13:56:28
  • mucsácsó
    #114977
    nekem is sikerült tegnap lőni a MM-nél egyet :) futárnál van, remélem jön még majd a héten, vagy hétfőn :)
  • darkSectorxxx #114976
    Gratulálok!

    Astrobot!

    Majd bármit ami csak tetszik.
  • n000rbi
    #114975
    Első körben az Astro, amit a géppel kaptál ingyen :)
  • acidIV
    #114974
    Sziasztok!

    Megérkezett a ps5-öm, s érdeklődnék, h. szerintetek mely játékokat érdemes kipróbálni rajta első körben? Mármint melyikek használják ki a ps5 és a kontroller újításait? Köszöntem előre is a válaszaitokat
  • darkSectorxxx #114973
    Ez is igaz.
  • Moby
    #114972
    Biztos, hogy jó ötlet 30fps-el végigtolni ezeket, amikor amúgy is lesz PS5-öd? TLOUP2-ből még nincs ps5-re pimpelt verzió, de teljesen nyilvánvaló, hogy lesz (valszeg remaszter formájában), a másik kettőből már most is van.
  • Mephike
    #114971
    Szia! A pro-t javaslom én is. Kell egyet használtan venni, amit a vásárlás előtt persze kipróbálsz. Majd ha megjött a PS5, akkor a pro-t el tudod pár ezer forintért olcsóbban, vagy akár ha jó boltot csinálsz, akkor ugyanannyiért, amennyiért most veszed. A Hardveraprót, és a Jófogást javasolnám, és kíméletlenül lehúznám az árát az eladásra szánt pro-nak. Hatalmas a kínálat, könnyen lehet most jó árat kikényszeríteni, ha nem alkuszik a másik, akkor lehet is kopogtatni a következőnél.
    De az sem rossz megoldás, ha nem eladod majd a pro-t, hanem elajándékozod valakinek a családban, aki netán örülne neki.
  • darkSectorxxx #114970
    2-4 hónap lesz kb előreláthatólag a megérkezése...

    IGEN tud, sokkal szebb Pro-n mindegyik exclusive.
    Natív 4k-t nem tud a Pro ugye...

    Ha lesz PS5, akkor nem tudom ilyen géped van, de a legtöbb átlag PC-től jóval erősebb a PS5 multikban is.

    valamint előre is gratula a géphez majd és kellemes szórakozást a PS4-hez is!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.22. 18:41:30
  • bakkerman
    #114969
    Sziasztok! Elorendeltem ma a PS5-t,oszig nem nagyon szamitok arra hogy megjonne,de van egy par cim amit kiszeretnek tolni addig. Days gone,last of 2,tsushima,leginkabb ezek erdekelnek,es a kerdes az hogy mindenkepp a pro gepet szerezzem be,vagy eleg a slim is? A TV-m az sima fullhd,TV cseret is majd a PS5-höz igazitanam. Mas jatekra nem hasznalnam a ps4-et mert van PC multiplat cimekhez. Sima fullhd tv-n tud annyival tobbet nyujtani a pro ezeknel a cimeknel hogy inkabb arra ruhazzak be?
  • darkSectorxxx #114968
    Nem néz ki szarul. :)
  • Kandurex
    #114967
    Ebből még bármi lehet.
  • darkSectorxxx #114966
    Project Athia, avagy új nevén Forspoken (PS5/Epic Store)





  • hunbalee
    #114965
    Gondolom bíznak benne, hogy az új gépekre is sokan megveszik majd. Az új szerintem már rég készül a háttérben
  • Kandurex
    #114964
    Minek rabolják ezzel az időt meg erőforrásokat? Inkább a második részt kalapálnák!
  • hunbalee
    #114963
    Konzolokra is megjelenik a Rustler

  • hunbalee
    #114962
    Star Wars Jedi: Fallen Order – Úgy tűnik, érkeznek a felturbózott verziók
  • Moby
    #114961
    Még azzal várjál, hogy mennyire lesz ez visszafelé kompatibilis. A kontrollerek okán azt sem tartom elképzelhetőnek, hogy nem lesz az. Az új kontroller nyilván teljesen kiváltja a DS-eket, már nem lesz kétlakizás, mint a PSVR1-nél, de nem is teljesen DS, mert külön mozognak. Azt végeredményben meg lehetne oldani, hogy az egyik kontroller mozgása fogja leképezni a lightbart a régi játékokban, de sokszor okozhat ez nehézséget.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.03.18. 20:32:56
  • AntiHero
    #114960
    Pöpec. Tuti beruhàzok majd 1 VR setre. Van mit bepótolni.
  • hunbalee
    #114959
    Ez nem jó hír :(