121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #59234
    Ezt te csak hiszed :D Konkrétan itt az sg-n tudok olyan usert mutatni, akit saját bevallása szerint sem érdekel a pina, és nem nő! :DD


    /mindjárt ittvan pl. darksector...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.22. 13:02:31
  • TDC Geronimo
    #59233
    Nem tudod te mi a jó
  • Moby
    #59232
    Hát én sem a játékon idegeskedem, hanem amikor felülről bámulom a térképet, és dobolok az asztalon, hogy a csík végigfusson, és olyankor PONT nem játszok :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.22. 12:56:33
  • darkSectorxxx #59231
    Számomra ez inkább szomorú dolog. :D
  • darkSectorxxx #59230
    Mert nem jöttem rá még a trükkjére, több idő kellett volna. :D
    Lobos rájött. :)

    Persze ettől még hálás vagyok, azt utáltam nagyon. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.22. 12:29:39
  • darkSectorxxx #59229
    :D
  • TDC Geronimo
    #59228
    Én játékot már rég vártam ennyire, mint most a BFet. Én azon nem idegeskedem. Elszórakozunk vele
  • LBandi77
    #59227
    Na ezt nekem ne Darky.Ha nem nézek és mondom hogy parryzd lehet még mindig nàla vagy.
  • Amiga
    #59226
    " nincs a világon egyetlen olyan dolog sem, amiről minden ember gondolata megegyezik"

    Dehogy nincs.

  • SlickAdam
    #59225
    nyugimá, szurkalni se szabad má? (megis hany szmajlit tegyek, hogy jo legyen?)
    tolod itt a WoT-et :D hihi
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.09.22. 12:01:51
  • Amiga
    #59224
    "Fórumokon kéne megkérdeznem mi kéne hogy tetszen?"

    Egyértelműen. Te túl elfogult vagy magaddal. Mi kívülről jobban látjuk. :-D
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.22. 12:01:25
  • Moby
    #59223
    Ja várj, kezdem érteni mire megy ki megint a játék. Úgy századjára. Ha bebizonyítjuk, hogy moby szavahihtetlen, akkor az amit mond a BB DLC-ről invaliddá válik.
    Így is az. Moby leírja a véleményét, ami az övé. Ér egyet nem érteni vele. Mitöbb, simán skippelhető, hisz pont annyira szubjektum, mint bárkié.
    Nekem ez tök oké, csak akkor ne álljatok be a posztom mögé akkor sem, amikor épp felszopom a nektek tetszőt, mert automatice azonnal hiheteltelenné váltok ti is! ^.^
    Vagy (és inkább ezt javasolnám mindenkinek) próbáljátok elfogadni, hogy nincs a világon egyetlen olyan dolog sem, amiről minden ember gondolata megegyezik. Ebből könnyen bizonyítható az is, hogy nincs két olyan ember a földön, akik minden egyes dologról azonosan vélekedne.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.22. 11:58:42
  • Moby
    #59222
    Nem tolom, senki nem tolja, nincs mit tolni. Arról mondtam le, hogy megvegyem. De nem képtelen vagyok kihagyni. Túl jó drog ahhoz.
  • Moby
    #59221
    Szerencsére nem egyféle szórakozás létezik. Valszeg ezért is ez a hobbim a mai napig. A mafia3-at játszani fogom pár héten belül, a das3 dlc-t meg nem, valszeg majd csak később.
    Minek kéne történnie? Fórumokon kéne megkérdeznem mi kéne hogy tetszen? LOL
  • darkSectorxxx #59220
    Ez így van csak addig és azzal játsz, ami jólesikés ne tovább.
    Nekem ezért maradt ki a Das 1-2. ;D
  • SlickAdam
    #59219
    erröl is lemondtal mar vagy ... 10-szer.

    szal megis tolod? :D
  • SlickAdam
    #59218
    "Nem kell felzabálnom mindent kétpofára csak azért mert van"

    "ha a kocsiban hazafelé azon pörög az agyam, hogy hol nem jártam még melyik fegyót nem próbáltam, mit kell még bezsákolnom"

    kivi vagyok, hogy a Mafia 3-tol vagy a DaS3 DLC-töl kapnad-e ezt meg :D
  • Moby
    #59217
    Nekem a BF1-ben jöjjenek az új helyek :D ó mennyi k.anyaázás lesz abból is....
  • Moby
    #59216
    Hát tennivaló az lenne, és nem is annyira a BB-ben, hanem a das3-at kellene újra végigvigyem a dlc miatt is, merthogy elveszett a játékállásom. De ez az egész téma parkolópályára került, Nem kell felzabálnom mindent kétpofára csak azért mert van, mert ezek csak úgy jók, ha a kocsiban hazafelé azon pörög az agyam, hogy hol nem jártam még melyik fegyót nem próbáltam, mit kell még bezsákolnom, stb. Ha ez nincs meg, akkor az egész nem ér semmit. Jó lesz a bb dlc majd pár év múlva, meg a das3 dlc is, vagy amikor megkívánom. Végülis a 2011-es das1-et is 1 éve toltam végig, és akkorát csapott mint a mozdony.
  • TDC Geronimo
    #59215
    from... biztos, hogy nem fog, ráadásul ezt megemlítették volna TGSen
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.22. 11:41:29
  • TDC Geronimo
    #59214
    Pont az első boss után jönnek az új helyek
  • Tatyla
    #59213
    Mondjuk azt nagyon díjaznám ha a Dark Souls 3-hoz is jönne pro patch, 60fps-el egy álom lenne...
  • Amiga
    #59212
    Igazából a DLC elsőre nekem sem tetszett, és ráadásul NG2+-ban kezdtem bele, ami akkor túl nehéznek tűnt. Ezért új karakterrel indítottam egy új játékot, és így a DLC belesimult az alapjátékba nekem és más élményt adott.
    De igen, az első pálya kicsavarodott hangulatát, ami az alapjáték helyszíneinek groteszk újraértelmezése volt, elsőre szokni kellett, és én is csalódott voltam, hogy nem valami teljesen újat látok.

    De aztán a dlc valóban meghálálja a törődést. :-)
  • Amiga
    #59211
    Moby mondta, hogy sótlan.

    Az alapjáték tökéletes volt. Hála Istennek nem egy sima DaS-t kaptunk más köntösben, hanem egy olyan remekművet, amihez képest a DaS 3 még visszalépés is volt.

    És igen, mindkettőt kiplatináztam.
  • Moby
    #59210
    Az első boss alapvetően tetszett, de az odavezető út nagyon nem. Már nem igazán emlékszem a problémákra, szerintem anno nyivákoltam itt róluk, és nem is volt ez az egész tudatos, hogy én ezt most demennyire nem folytatom, csak miután ledobtam a gépet, és valahol leírva a bb dlc-t, akkor eszméltem rá, hogy ott nem is mentem tovább. Nem kívántam gondolom, és az alapján amennyire emlékszem a látottakból most sem kívánom. Lehet, hogy továbbmenve tök jó lenne, csak nem vonz egy kicsit sem. Nekem kicsit elég volt a from-féle csapkorászásból. Jók, kihívás, sikerélmény, jó az art mindben, jó a hangulata, csak elég volt ennyi. A DaS3 óta alanyi jogon egyszer sem jutott eszembe, hogy de tolnék from játékot. A BB DLC-t megvettem, mert épp olcsó volt, de valszeg ugyanennek vált áldozatává. Most épp ezerszer jobban tolnám már a BF1-et (és ragelnék azon legalább annyira, mint fromjátékon), mint akármelyik soulst.
  • Amiga
    #59209
    De csak mert alapból a Pro-ra tervezték... :-D
  • SlickAdam
    #59208
    eeeeeees most jön megint, hogy LE LETT BUTITVA, mert nem volt benne 11293081029839012381 darab felesleges rongy es 21786312987462398746123941234 darab kard.

    DaS3-ban magadra huztad az összes krumpliszsákot es kiprobaltad az összes lapátot?
  • Kandurex
    #59207
    Nem mondtam, hogy sótlan.
    Az alapjáték igen is vérzett, le lett butítva, súlyosan.
    Az egy irányú pályákról meg a BB óta nem tudnak leszokni :(
  • darkSectorxxx #59206
    Ja meg a láthatatlan akadályok a dlc-ben az fasza volt :D

    Fel is vettem videóra, Kos-nál volt hogy a vízben egyszercsak középen beakadtam, mintha egy láthatatlan szoba vett volna körbe, az geci volt :)

    De a domborzati viszonyokat sem kezelte helyén a gép, vagy csálíszban amikor Des átdobja az oszlopot, vagy átüti.
  • darkSectorxxx #59205
    Szerintem technikai részére gondolt az télleg szopó, a belassulások. :)
  • darkSectorxxx #59204
    Na de tudod hogy játszom, nem elég nekem csak átverekedni magam, én tudni akarom a mozgását, ismerni, kitanulni, hogy ne csak egyszeri szerencsén múljon. Ez a trükk :)
  • Amiga
    #59203
    Kikúrt sótlan... több sebből vérző alapjáték... Micsoda eretnek dumák, srácok. :-)

    Bloodborne minden métere az esztétika, játékmechanika, misztikum és kifinomultság zseniális keverékének mestermunkája.

    Egyike azon kevés alkotásoknak, ami ha nem tetszik maradéktalanul, akkor benned van a hiba. :p
  • darkSectorxxx #59202
    Merthogy? :)
    35 óra volt. Kár hogy youtube error-ozta a feltöltött videót.

    Ez mire bizonyíték, hogy bátor, ügyes, kitartó vagyok? :D
    De sikerült.
  • SlickAdam
    #59201
    hany HETIG probalkoztal az elsö boss-al...? :D
  • darkSectorxxx #59200
    Ez igaz.
    De hogy abbahagytad az puhányság. :D
  • darkSectorxxx #59199
    Ez igaz.
    De hogy abbahagytad az puhányság. :D
  • darkSectorxxx #59198
    Nem tudom ki mondott ilyet hogy a nehézsé a karakter szintjétől függ, de nagy felelőtlenség volt.

    Nem vagy puhány, de valahogy fogást kell találnom a történeten. :D
  • Kandurex
    #59197
    Több sebből vérzett az alapjáték is már. (én azt hagytam abba)... De a hangulat, na az zseniális volt.

    Sajnos a DaS 3 legnagyobb hibája a rossz pályák. A Wall of Lotric? vagy mi, ami igazán jó volt... a többi...mehhh....
  • Moby
    #59196
    Lenyomtam az első bosst, aztán többé nem indítottam el. És ez csak azután tűnt fel, miután eladtam a gépet. Pedig azt is túlmisztifikáltátok itt, hogy 170-es karival jajdemekkora gigaszopás. Nem volt gigaszopás, de kikúrt mód sótlan. Ennyit a sikerélményről. Nem tetszett. Lépjünk.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.22. 10:55:26
  • darkSectorxxx #59195
    Until Dawn-t is lenyomta, ezt is le fogja :)