121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #59274
    Nahh, mindjárt megyek a patikába análzsírért. Tegnap este letöltöttem DaS1-et X1-re, kezdődik a nagy kaland! Széjjel szedek mindenkit. A kristálypályán, meg Anál Ondóban, vagy bárhol! Esélyük sem lesz, senkinek!

    Moby és Bandi szerint ez a legjobb DaS, remélem, igazuk lesz.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.09.23. 07:56:18
  • Bandicoot
    #59273
    Nagyon baba,csak 1 visszaigazolás már jött amikor leadtam a rendelést pár napja...Legalább annyira lennének igényesek hogy amikor ránéz a paraszt mit rendeltek,nem csak megnyomja a "Jóvanmos niccs majd 3 nap múva meglesz" gombot...

    Mindenesetre ha pár nap múlva írnának hogy átvehető,bemegyek megnézni, mi...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.22. 21:48:30
  • Amiga
    #59272
    Na befejeztem a BioShock 2-t is. Nagyon jó volt ez így, hogy először játszottam! Megmentve az összes Little Sister, megtettem minden tőlem telhetőt. :-)

  • TDC Geronimo
    #59271
    látom az ellenfelek újrahasznosítása megy a bungienak még a 20. kiegben is. Szánalom. Destiny 2t meglesem, de nem day 1 lesz az tuti
  • Moby
    #59270
    Bármit rendeltek ezt az üzit kapjátok mindig :D
  • Totya42
    #59269
    Holnap este 7kor végre belevethetjük magunkat az új raidbe! Addig remélem pár light szintet ugrok még. Epik lesz. Egyszerűen EPIC!
  • darkSectorxxx #59268
    Bloodborne - Ulthane BSB Challange. :D
  • Bandicoot
    #59267
    40 dolcsi a Driveclub "Vr patchelése"....Akinek van season pass annak olcsóbb....
    #fordöpléjörsz....

  • Bandicoot
    #59266
    Ezt kaptam én is. Ha lesz annyi eszük hogy 3 nap múlva átvehetőre teszik,bemegyek és legyártatom velük...
  • darkSectorxxx #59265
    -> Most Laurence megy egészen az Ulti-rage-ig. :D
  • darkSectorxxx #59264
    Ulthane barátunk-nak szurkot!
  • darkSectorxxx #59263
    Tudod nekem az nem természetes ha van 50Gb szabad helyem és egy 100mb-os frissítés rinyál. :D
    Matematikailag nem gyün ki. :D
  • darkSectorxxx #59262
    Challange Accepted! :)
  • Totti5
    #59261
    Mikor láttál te ilyen géphibát? annyi hely kell neki amennyi, ha nem elég tudatja... aszerint kell cselekedni.
  • Totti5
    #59260
    Ennyi.
  • AntiHero
    #59259
    Most rendeltuk elo Darkival :D
  • darkSectorxxx #59258
    De csak az érdekel hogy ez géphiba vagy tök normális és valami futtatáshoz tart fent ennyi szabad területet, mert amugy nem érdekel van mit törölnöm. :)
  • darkSectorxxx #59257
    Akkor nem vagyok egyedül...ez durva azért.
  • TDC Geronimo
    #59256
  • SlickAdam
    #59255
    allandoan ezzel van bajod.
    pattints mar bele vagy 2 tera-t vegre!
  • AntiHero
    #59254
    Nekem már 96Gb szabad helynél semmit nem frissít le...Úgy érzékeli mintha nem is lenne 96gb szabadon.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.09.22. 18:33:27
  • darkSectorxxx #59253
    ~45GB szabad hely van a gépemen és azt írja az Uncharted 4 frissitéshez nincs elég hely! :DDDDDDDDDDDDD
  • darkSectorxxx #59252
    Ez a Ratchet & Clank nagyon tetszett!
  • darkSectorxxx #59251
    Kemény a látvány az utcákon. :D (videó eleje inkább)
  • darkSectorxxx #59250
    Hát mindenképpen gyanús, bár nem elképzelhetetlen. :D
  • Akra
    #59249
    Figyeld meg küldenek egy Slimet.
  • Totti5
    #59248
    Kiváló.

  • darkSectorxxx #59247

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.22. 17:27:26
  • darkSectorxxx #59246
    :D
  • Tatyla
    #59245
    nemi identitású offolást be lehet fejezni...
  • Myselor
    #59244
    és a melegek?
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.09.22. 16:51:34
  • Kongy
    #59243
    Minden férfit érdekel, csak a sikertelenek burkolóznak ebbe a kifogásba. :)
  • Tatyla
    #59242
    Aquatol is előrendeltem a Pro-t még 20.-án ma jött a válasz:


    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megrendelését, igényét rögzítettük.

    Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a rendelésben olyan terméket választott, amely a rendelés leadásakor nem volt készleten a kiválasztott üzletünkben.

    A hiányzó terméket berendeltük Önnek, most érkezett információ szerint a beérkezés 1-3 munkanapon belül várható a hazai disztribúciótól, ezt követően fogjuk tájékoztatni az átvételről.
    Addig is szíves türelmét kérjük!


    ezek szerint nekem már három nap múlva lesz
  • Myselor
    #59241
    az grebber.
  • Ulthane
    #59240
    Ámen! Jó lenne egy pro-patch hozzá, de úgyse lesz!
  • darkSectorxxx #59239
    Farpinát? :D

    Isten vagyok. Nem tudok egyneművel. :D
  • darkSectorxxx #59238
    Ilyet tuti nem olvashattál. :)
  • Amiga
    #59237
    Kiégtél. :-(

    Na jó, viccet félretéve nem akarom én se ráerőszakolni másra a saját véleményemet. :-) Abban mindenképpen közös nevezőn vagyunk, hogy az alap Bloodborne isteni jó játék, és ha megjelenne egy ötszáz oldalas könyv formájában is a sztorija, alighanem nyitáskor rohannánk érete. :-)
  • Amiga
    #59236


    Hazudik.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy ha jól tudom, a más beállítottságú egyneműek is keresnek "hasonló" nyílást...
  • Ulthane
    #59235
    Nekem nem tetszett, na. Még Laurence mind a mai napig áll, a többi kimúlt. S ebből is látszik, már eszemet sem tudom mikor jelent meg a DLC, de még mindig nem toltam végig. Az alapjátékot úgyplatináztam ki, hogy minden szabad percemben a BB-n járt az eszem, olvastam guide-ot, fórumoztam, a munkahelyen wikiat olvastam, alig vártam, hogy hazaérjek, és induljon a móka.

    Három hónapra úgy beszippantott, mint játék talán még soha, pedig istenuccse el sem akartam kezdeni, azt mondtam, From-játékot csak a buzik, meg akiknek két anyja vót!

    Na, ezt egyáltalán nem éreztem a DLC-nél.

    Bandival egyetértek, az összes boss közül Maria tetszett nekem is a legjobban, és még nem is volt túl nehéz lebaszni. Igaz, én parryztam.