121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #59434
    Csak példa volt arra hogy nem attól lesz valami jó mert többmillióan megveszik....
    Sőt...
  • Moby
    #59433
    Na engem pl nem érdekel hányan gondolják ugyanazt amit én :)
    Hogy is van a több millió léggyel? Vagy az mindig csak egyfelé működik? :D
  • SlickAdam
    #59432
    E3-as gameplay bemutaton az utott a legjobban, mikor felspanolta magat a kis niga, hogy na most akkor belopodzik kemkedni az epületbe eeeeeeeeeeeees berakta a fülhallgatot vmi odabaszos playlisttel. erted, sompolyogni megy. nehogy halljon is valamit.

    meg a hekker szervezetük neve a baseball satyin?

    :D

    30 eves vagyok. fiatal meg, de az ilyen ignorans hulyeseghez mar öreg. mintha vmi sweet 16 marhasagot kene neznem MTV-n, az a szint.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.09.24. 15:34:37
  • Bandicoot
    #59431
    Szart is együnk,elvégre többmillió légy nem tévedhet.:)
  • Totti5
    #59430
    WD 1 is rettentő sikeres volt és a 2. rész is az lesz, nincs hátha. Nem kötelező vele játszani, majd a 10 millió többi vásárló fog és minden fejlesztői döntés oda kerül ahova szánták, a csúcsra. Akinek meg nem tetszik így járt, max írogatja még pár évig ide oda.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.09.24. 15:20:00
  • Bandicoot
    #59429
    Még azok is hitelesebbek és kevésbé klisések mint ez a falfirkász anarchista csűrhe akik a technocol és a kannásbor mellékhatásától lettek feltehetőleg mesterien parkour-öző szuperhackerek akik majd megszabadítják az elnyomó hatalomtól a várost....:)
    Abszolút klisémentes kis szereplőgárda...:)
    Az agyontetovált lány piercingekkel aki nagyon kemééény
    A mindenhol még vaksötét alagútban is napszemüveget és maszkot viselő idióta aki azt hiszi nagyon kemény de közben balfasz és ez micsoda poénokat fog szűlni...
    A "vacap nigga" beszédkészséggel megáldott fekasrác aki a külföldi Fekete Pákó szintjén mozog kiejtésben...

    És persze őket nem találja meg senki a városban mert bújóhelyük szupertitkos... Hiába nő a grafitizett falak mennyisége ahogy közeledünk..Lehetetlen megtalálni őket...:D


    Árad belőle hogy tipikus divatmajmoknak kreálták, hátha majd ezzel aratnak....
    Hiába lesz több,esetleg jobb a gameplay. Valami elképesztő unszimpatikus az összes karakter és cselekmény benne... Ahogy nézegetem a neten a kommenteket nem vagyok ezzel egyedül.
  • Bandicoot
    #59428
    De sok baj? Végülis csak az egész szereplőgárda...Egy játéknál mi az...:)
  • SlickAdam
    #59427
    nalam atmegy? 1 perc utan töröltem az FF demot.:D
    darky van rabuzulva (arra is)
  • Moby
    #59426
    De bezzeg amokor zselézett hajú, kihúzottszemű metroszex fiucskák nms szökevényeket irtanak a réten japó kiadásban, az bezzeg átmegy! :P
  • darkSectorxxx #59425
    Ezzel, te jó ég.
    Akkor már Horizon..... :D

    Ott aztán van mit promózni. Bár igaz abban nincs távirányítós drónika.
  • Tatyla
    #59424
    Ezzel is promózták a pro-t de nagy csodát én se várok
  • darkSectorxxx #59423
    Mint most PS4-en egy normál sandbox játék? :D
  • Tatyla
    #59422
    Arra leszek kíváncsi hogy fog kinézni pro-n
  • darkSectorxxx #59421
  • SlickAdam
    #59420
  • darkSectorxxx #59419
    Finnyás kislányok. :D
  • TDC Geronimo
    #59418
    Ajj de sok bajotok van nektek
  • Tatyla
    #59417
    Néztem a story trailert annyira unalmas semmit mondó szar de majd egyszer akcióba behuzzuk ha már magyarul lesz...
  • SlickAdam
    #59416
    nyilik lehetöseg a föszereplö es ovis csapatanak lecserelesere is?
  • TDC Geronimo
    #59415
    Ahogy nézem a küldetések megoldásának lehetőségei megsokszorozódtak.Jó kreatívnak lehet lenni az új részben, rengeteg lehetőség van.


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.24. 13:07:11
  • Tikal #59414
    vagy egy fekete és szimpatikus?

    Persze a kérdés most az, hogy azért nem szimpatikus mert fekete vagy ha fehér lenne akkor se lenne az....
  • darkSectorxxx #59413
    Ja néztem, max más fegyverrel mennék azt ennyi. :)
  • Myselor
    #59412
    illene hozzá egy fehér és szimpatikus karakter is de mégse...
  • Bandicoot
    #59411
    Érdekes az első részben nem ez "illett" hozzá.

  • Totti5
    #59410
    Mivel a WD témájához az illik.
  • arty
    #59409
    attól lesz eredetibb, hogy pszihopata? :D
    szerintem az önmagában a világ legnagyobb kliséje....

    (wd2 karakterről meg semmit nem tudok, az hogy a bőre fekete, nekem nem probléma, _ÉN_ nem vagyok náci)
  • Bandicoot
    #59408
    Ízlések és pofonok...Nekem van ízlésem.

    Trevor lehet undorító meg szociopata. De egymagában tartalmasabb és eredetibb mint a WD2 fullklisé hipszter anarchista szupercsőcseléke a buzeráns ripacsokkal.:) Ha van akinek megfelel a feka Zsüsztin Bíber és ripacsai, vegye. Gameplay-ben valóban előrelépés az elsőhöz képest. De karakterekben és sztoriban...

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.24. 10:48:20
  • darkSectorxxx #59407
    :D
  • LBandi77
    #59406
    Azért töltök ám mindig menet közben mert a chaos blade minden sikeres találat után veszi le az én energiámat is
    gyakorlatilag ha nem üt meg a végé előtt akkor is meghalnék,sajnos ez ilyen de én ezt a fegyvert szeretm.
  • darkSectorxxx #59405
    Ma este kettéfostad a Szamurájt, szerintem 2-3 próba és úgy leütöd, hogy nemhogy hozzás az aurádhoz sem ér hozzá. :D
  • Totti5
    #59404
    Biztosan nem, lévén a WD1 is tele volt tartalommal és lehetőségekkel illetve minden megvolt benne ami kell. Nyilván a folytatás bigger , better, mór badassnak kell lennie.
  • Moby
    #59403
    Hát ez tök hiteles lehetne, ha nem egy játékról lenne szó, amit mindenféle eszközzel próbálnak a totális megsemmisülés szakadékából visszarántani. Én konkrétan senkit nem ismerek, aki tolná.
  • Moby
    #59402
    Én a gémerekről beszéltem... :P
  • Amiga
    #59401
  • TDC Geronimo
    #59400
    Remélem sok új játéknál látunk majd ilyet

    Epic details Paragon's PS4 Pro graphical changes

    For Paragon on PS4 Pro, Epic has added dynamic lighting along with enhanced geometry and scene complexity. The game also utilizes new volumetric effects such as light shafts and fog; motion blur; enhanced HLOD (hierarchical level of detail) and increased view distance; screen space reflections; contact shadows; procedural grass; and advanced light bloom.

    Paragon runs at a rock solid 60fps in full 1080p on PS4 Pro... [Nirolak's Note: It's normally 900p/60fps.]
  • darkSectorxxx #59399
    -> Das 2 Fume Knight, avagy Lbandi véget nem érő szenvedése. :)
  • darkSectorxxx #59398
    Bizunk benned. :D
    ULTIMATEhane. :)
  • Ulthane
    #59397
    Raadasul szar csaj is. Lofeje van, es melle sincs, az egesz melltarto, nezd meg. Koszi, en kihagyom.
  • Ulthane
    #59396
    Nyald meg. :)

    Nem szerettem bele. Ket boss fekszik, a mobokat utalom. Lomha geci karakter. De ugyis megcsinalom. Taurus fatert bedaraltam negyedikre, szoval johet a tobbi. :) Holnap meg megyek analzsirert a patikaba.
  • TDC Geronimo
    #59395
    previewk alapján úgy néz ki ez hasonló lesz, mint az AC1-AC2 váltás anno.