121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #59394
    A fenekemmel prbáltam, háttal a tv-nek. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.23. 21:27:59
  • Amiga
    #59393
    Akkor próbáld meg ne lábujjakkal fogni a kontrollert. :-D
  • arty
    #59392
    szívesebben játszok divatbuzeránsmajomnégerrel, mint trevorral....
  • darkSectorxxx #59391
  • darkSectorxxx #59390
    Én most elbuktam mert elsőre nem ment. :D
  • Amiga
    #59389
    Én a TR-t és az XCOM 2-t nagyon várom, de most már előbb a Pro-t húzom be és majd azon indítom már el őket...
  • Amiga
    #59388
    Ebbe beszállok én is, csak le kell töltenem a BB-t. :-D
    És indítanom kell egy új karaktert.
  • darkSectorxxx #59387
    -> Felcsatolós Das 1 stream. :) Ulthane Production
  • darkSectorxxx #59386
    Hát lehet neked van igazad, ezek nekem sem annyira olyan pre-order játékok mint egy Uncharted volt, mindegyiknek csak adok egy esélyt, kicsit a szürke átlagtól jobbak, de kimondottan most nincs olyan játék ebben az évben amiért a fél karomat is. :D
  • Tatyla
    #59385
    Ebből engem csak a Mafia 3 érint de az sem éri meg a day onet
  • darkSectorxxx #59384
    Jer ide Amelia, avagy Ulthane Challange 2 :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.23. 19:30:37
  • darkSectorxxx #59383
    Amúgy én is ezeket vásároltam meg idáig, és várnak a start-ra.....:)
    Mafia 3, Gears 4, Forza H3..... Elleszek egy ideig azért. Meg várom az uj töltési idő lefaragó peccset a ReCore-hoz. :P
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.23. 19:23:18
  • Moby
    #59382
    Pedig eléggé optimális játszópajtásnak tűnik. Egy kiadós kúrás után még lehet vele ülni egy souls bossfightra is:) Lehet, hogy defektes, de azé a gémerkandúrok jórésze befoltozná a defektjét :D
  • Totti5
    #59381
    Mafia 3 retró, WD meg napjaink.

    A kettő teljesen más és ez jó, hogy a gameplay is elég más, így nem copy paste egymásnak.

    Mind a kettő kell. WD1 gameplay nagyon jó volt, ez meg még jobb lesz. Mafia meg shoti piff puff, jó kis ótókával, jó kis brutalitással.
  • Moby
    #59380
    A sony nem bizonyított semmit, a sony kereste az utat, volt egy nemszar fejlesztése, a világ másfele ment, a sonynak meg elfogyott a pénze. Az ms meg soha nem fejlesztett hardvert.
  • Totti5
    #59379
    Sony bebizonyította hogy nem a CELL az úta. Ennek semmi köze az MShez. A gyártó meg nem fogja magát szopatni, főleg ha egyszer megégette magát, csak azért mert a júzer odaképzeli azt ami nincs is ott.
  • Amiga
    #59378
    Nem lenne itt az ideje elengedni ezt a bőrszín-dolgot? :-(
  • Bandicoot
    #59377
    Anarchista csőcselék buzeránsokkal és egyéb divatanomáliákkal bélelve vs embereket elnyomó háttérhatalom - fájt for frííídááám

    Maffiózók viszonylag életszerűen vs más maffiózók, korrupt egyedek, rendőrök - for hatalom és pénz
    Bankrablók mindenféle köntösben vs más bűnözők, korrupt arcok, rendőrök - for pénz...

    Kened vágod mi a problémám.:)
  • Amiga
    #59376
    Én is nagyon szívom a fogam a Forzák és a közelgő Civ 6 miatt, elhiheted. :-)

    Viszont még nem volt olyan platformom, ahol a megvett játékokat végig is játszottam volna. Steam-en bőven több, mint ötszáz játék... PS3-on és PS4-en is többszáz már... Ki sem merem számolni, mennyi pénz ment ebbe bele. Még úgy is, hogy mindenfélét akciósan veszek.

    Most a Pro-ig tábláztam be nagyjából magam, de szerintem már a következő generációig akkor is ellennék, ha nem is vennék több játékot...

    Rohadt egy hobbi. :-D Inkább tanultam voln meg kötni és venném a Burdát, hogy új, mintás pulóvert csináljak karácsonyra. :-D Lehet, anyagilag jobban kijönnék.
  • arty
    #59375
    "A Mafia erre a ganéjra köröket ver, ott legalább nem buzeráns anarchistákkal kell megváltani a világot..."

    hanem hidegvérű maffiózókkal!
    meg a gétéa! az mekkora zsírkirály, kibelezed a kis ártatlan hülyéket a főkarival!
    fákje!
  • arty
    #59374


    megírtam a TF rajongó havernak, rágja csak a kefét itt hungarisztánban :D
  • Bandicoot
    #59373
    Én pont azért fogom kihagyni vagy max valami iszonyat leértékelésben beszerezni mert az 1. résszel ellentétben valami mocsokmód elment a divatmajom világba.

    Adott a feka gyökér aki a maga 40 kilós kis pehelysúlláyval és a divatmajom öltözésével (így néznek ki korunk véglényei akik katonaságot csak hírekben láttak), és kimás lenne a kis csapata ha nem az anarchista falfirkász csőcselék akik között ott az abszolút klisémentes amerikai feketepákó szlenget nyomó "Yo nigga vázzáp?" fekapajti és a többi csoda....És persze ez a kis slepp nem ám a parkokban döglik és szipuzik ahogy az a való életben kinézne,neeem, ez a slepp szuperhekkerekből áll persze mindannyian a szuperhekker tudásuk mellett első osztályú parkour mesterek (hiába a technocol és a kannásbor közismert mellékhatásai)...És jól lenyomják majd a hűdegonosz fehércsókát aki a város legnagyobb ge*ije...

    Az első részben legalább volt némi komolyság, komorság, és nem egy divatcikket raktak le amiben a totálisan tipikus buzeránsok, fekabűnözők és falfirkász anarchisták a jógyerekek....


    A Mafia erre a ganéjra köröket ver, ott legalább nem buzeráns anarchistákkal kell megváltani a világot...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.23. 18:46:00
  • arty
    #59372
    "Lerakom este rest mode-ba és folytatom reggel a játékot ugyanonnan fél perccel a gép bekapcsolsa után."

    És te ennek örülsz.

    ppista pedig ettől kap agyvérzést ;) (és ha nem is pont ettől, de a komplexitás okozta bugok, lassulások, hibák, hiányzó egyebek miatt ;) )

    "Nem agyalok rajta, hogy megint kijött egy új VGA, az egész LEGO eltűnik az életemből, és ez nagyon felszabadító élmény volt, mikor lejöttem a pécéről 2012-ben."

    Komolyan irigyellek. Képtelen vagyok meglépni, pedig egy platformot könnyebb "üzemeltetni" és úgy is bőven sok játékom lenne (vs szabaidőm). De mindig jön a "másikra" olyan, ami annyira érdekel............. :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.23. 18:42:50
  • arty
    #59371
    "Ma az exkluzivitás annyit jelent, hogy sosem fogod látni milyen is lehetne, ha nem lenne exkluzív..."

    a ps2 érában is pont ezt jelentette :)
  • arty
    #59370
  • darkSectorxxx #59369
    Nem akartam neked előadást tartani. :D
  • arty
    #59368
    neked a ps4 ugy van beállítva, hogy beteszed a lemezt és indul a játék? (egyáltalán, be lehet ezt így állítani? :DDD )
  • Amiga
    #59367
    Amúgy az, hogy dark meghekkelte az accountomat, a nap kommentje volt kérdés nélkül. De azzal a posztommal szerintem messze alárepültem az ő szintjének (ami semmivel sem "különb" a miénknél :-)). Valahol néha ki kell a gőznek jönnie. :-)
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.09.23. 18:27:07
  • Amiga
    #59366
    Jó lábaid vannak, Moby! :-DDD

    Amúgy EA és UBI logójával kerültek azért ki jó játékok:

    UFC 2: nagyszerű szimulációja a ketrecharcnak, elképesztően jól megcsinálták
    Enravel: a kis gombolyagmacska külsősök munkája, de EA-kiadás és minden pixelét megéri.
    A FarCry- és AC-franchise még mindig tisztességes munka.

    Egyiknek sincs ugyan játéktörténelmi jelentősége, de ezekkel el lehet azért lenni. Persze embere válogatja, van aki a FIFA-t mondaná, de olyat is ismerek, aki a Hardline-ra esküszik. :-)
  • Moby
    #59365
    Nehéz egy kívülállónak a videójáték hobbiról beszélni. Nem menne át, szal ezt most ne kérd :P
  • Moby
    #59364
    Kettőezerér belefér :D
  • darkSectorxxx #59363
    Olyan játékot nem ismerek. :)
  • TDC Geronimo
    #59362
    loál.
  • darkSectorxxx #59361
    Igen az valóban messze jobb, minőségibb a többitől, de nem akartam 3-at megbántani. :)
  • TDC Geronimo
    #59360
    nálam a geow 4 tűnik kakukktojásnak :P
  • darkSectorxxx #59359
    Sok jó játék közt egy BF1 mit keres nem értem. :DDDDDDDDDDDD
  • darkSectorxxx #59358
    Persze végülis egyetértünk, csak a Mafia 3 karakterét sem széjpíteném annyira. :D
  • Moby
    #59357
    Jöhet majd!
    Csak mikor...
    Félúton vagyok a nyúlszexben. Mafia3, FH3, GeoW4, BF1 megvéve...MIKOR???:)
  • Myselor
    #59356
    nemtudok egyről sem bocsi.ami számomra jó lenne és tőlük van kb 2 éve
  • mucsácsó
    #59355
    Tény-tény, bár ha választani kéne, akkor még mindig inkább ő, mint egy ilyen kis senkiházi, 0 egyéniséggel... :D
    annyira érdektelen szar az egész, hogy pörgetve is kín. "story"... jólvan :D
    valószínűleg amúgy nagy story lesz a játékban, mindez hatalmas, felejthetetlen karakterekkel :D nem mintha WD1 főszereplője bármivel jobb lett volna...

    De persze én jó játékot kívánok annak, aki örömét leli benne :)
    csak szvsz ez egy újabb gyenge /középszar/ húzás Ubitól, de nyilván muszáj volt ellőniük ezt a kártyát is, ha már idén nincsen ÁCé.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.09.23. 17:27:26