121198

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #59474
    Azt parry-zd ha unalmas már.
    Nem egyszerű amúgy.

    Amikor elkezd elrugaszkodni, akkor azonnal nyomd a lövést, mert úgy jön ki a lépés, megakasztod 3x mikor átalakul azt ennyi. :)

    Mondjuk ezt is jó későn tudtam meg, én legelső pár körben puszta kézzel öltem meg hogy kitértem mellőle mindig a háta mögi, de az kibaszott nehéz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.24. 20:53:47
  • Amiga
    #59473
    Gascoigne sajnos többször is megerőszakolt. Erősödnöm kell még.
  • darkSectorxxx #59472
    Das1 dara. :D
  • darkSectorxxx #59471
    Nem gyengén fos lett sg.
  • TDC Geronimo
    #59470
    KH 2.8 gameplay EGXről

    2:20:00nál kezdődik kb gameplay. Linkelni nem tudom, mert sg valamiért szar már megint...

    https://www.youtube.com/watch?v=tTwbrPQUtKA
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.24. 20:36:44
  • Amiga
    #59469
    Ez viszont a nyuszika sapkájának tipikus esete.

    Ha nem szeretik sokan a játékomat: a rohadt legyek rárepültek a trágyára.

    Ha sokan szeretik a játékomat: na, megjöttek a casual-ok, pedig milyen jó kis franchise volt ez (legutóbb DaS-sal kapcsolatban hallottam ilyet).

    Oké, megértettem, érzelmi intelligencia kérdése tehát ez a téma. :-)
  • Moby
    #59468
    Tehát akkor nem volt béta? Mit láthatott a szerencsétlen 7 millió user?
  • Zóanagyvarázsló
    #59467
    Pedig logikus: ha az a sikeres, amit szeretsz, az jó neked, ha a többiek mást nyomnak, és a te preferenciádat mást nem vallja, akkor a te igényeid nem lesznek kielégítve. Emiatt persze kár leszólni a másikat, de racionális, ha örül az ember a hasonló véleményeknek (az más kérdés, hogy mi sül ki belőle). Hogy a pszichológiai oldalát ne is nézzük. De most komolyan egy platformspecifikus topikban meglepő a kérdés ;)
  • Amiga
    #59466
    Igen, arra tényleg jó. :-)

    Mondjuk azt nem értem, miért zavar valakit, ha másoknak tetszik egy játék.
  • Tikal #59465
    100 órát beletoltam én is, jo kis cuccc volt, kar hogy hamar kifulladt, mar alig játszák...
  • arty
    #59464
    szerintem egy e3as trailer is reklám...
  • arty
    #59463
    "Ja és még valami: az "egymillió légy nem tévedhet" egy arrogáns, lekezelő vérbunkó beszólás."

    viszont kiváló mondan megnyugtatni magunkat, ha sokaknak tetszik az, ami nekünk épp nem :D

    ráadásul ezeket a mondatokat rendre olyanok sütik el, akik a hsz után mennek nyomni egy másik n+1. kommersz videogémet :D nem értem.... nem következik a mondatból, hogy az 5k alatt fogyó indi a tuti, igényes, játszandó??
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.09.24. 19:18:54
  • Moby
    #59462
    Mindegymi. De nem a reklám.
  • arty
    #59461
    nekem pl csak és kizárólag a grafhájp adta el (a bétát) - pedig tudod, hogy nem zsánerem a multilődözde, ez se tartott ki pár óránál tovább
    szörnyű beismerni, hogy a tervük működött, működik....

    és akit picit is megfog az ilyesmi, nem csoda, h akarta a véglegest is, tömegek imádják a kraftolós, grindelős, multiorientált sandboxokat.... :(
  • darkSectorxxx #59460
    :D
  • arty
    #59459
    "Az agyontetovált lány piercingekkel aki nagyon kemééény"

    larababánál nem volt gondod a keménységgel, pedig az csak egy tetoválatlan régészlányka :D
  • Amiga
    #59458
    Mi folyik itt? :-D
    Kiteszem kicsit a lábam, kirándulok, hisz még szép az idő. és erre jövök vissza? :-D

    Elárulok egy titkot...
    WD2-t az veszi meg, akinek tetszett a WD, vagy általában az autós TPS, vagy most ismerkedik a műfajjal.
    A legtöbb ember le fogja szarni, hogy milyen bőrszíne van a főhősnek (mert nem rasszisták), és túlteszik magukat azon is, hogy a játék nem törekszik a realizmusra. Vagy nem. :-)

    A jó játék mindenkinek mást jelent. És a pénztárcánkkal szavazunk, mivel szeretnénk játszani.

    Ja és még valami: az "egymillió légy nem tévedhet" egy arrogáns, lekezelő vérbunkó beszólás.

    Nah... felbosszantottatok, rámegyek Father Gascoigne-ra mindjárt...
  • Totti5
    #59457
    Micsoda? a reklám? beszélgessünk erről azt várom, fedd fel milyen reklám, hogyan, miként, milyen időintervallumban, mely földrészen. Biztos van alapja, hogy a reklám adja el. Hát mutassátok be. Kit vesz meg az Ubi a csuda reklámmal, ami ilyen jól működik, hisz a reklám nélkül ezek a játékok nem érnek sokat, hisz nem jók?!
  • Seth
    #59456
    Normálisan neked sem megy?
  • Totti5
    #59455
    A reklám eladja ezt is, belefér.
  • Moby
    #59454
    Majd 7 millióan tolták a bétát. Nehéz ráfogni, hogy a reklámok hatására, vakon ugrott volna bele a sok user :)
  • Seth
    #59453
    Most már nyugodjál le, nem bánt téged senki
  • Totti5
    #59452
    Minden Ubisoft játéknál? zsenik ezek akkor, a szakma legjobbjai, mindenki őket akarja gondolom megszerezni. Megérdemelt a dicsőség.
  • Seth
    #59451
    Ennyit segít, ha nyomatják a pénzt a reklámhadjáratba
  • Bandicoot
    #59450
    Elég nagy szégyen hogy egy ilyen játék a legkelendőbb. Abszolút nem tükrözi hűen se a tartalmat se a minőséget...Semmit.
  • TDC Geronimo
    #59449
    Már volt róla videó. Lényeg, hogy nem 900p lesz hanem 1080p+.
  • Totti5
    #59448
    Ubisoft amúgy köszöni megvan eddig minden számításuk bejött az új IPkkel.

    "The Division is the biggest selling game of 2016 so far"

    Kérem a Splinter Cellem mostmá.
  • Moby
    #59447
    Az olyan produktumok, amik számotokra ilyenolyan aspektusból igényesek, vagy különlegesek, de nem produkálnak eladásokat, mennek a lecsóba. És ilyenmódon nem is járulnak hozzá a videójáték műfaj életbentartásához.
  • TDC Geronimo
    #59446
    Gameplay szempontból az a jellegtelen szar köröket ver a mafia 3-ra. Story és narratíva az már más kérdés
  • Moby
    #59445
    Nos nem. Mivel mindenkinek a sztór ugyanúgy nézki, ergó mindenki meg van szólítva.
    A cél a szórakoztatás. A cél az elégedett felhasználó. Ez minden szoftver célja. Ráadásul a videjáték egy populáris műfaj. A továbbéléshez rendkívül nagy szüksége van, hogy ne szelektáljon.
  • mucsácsó
    #59444
    Megneztem az iment azt a 16 perces Mafia 3 gameplayt, brutalis lesz. KELL! De ugy most azonnal. :D
    Ellenben a WD2 meg porgetve is egy jellegtelen szar, egy ujanb n+1-edik 0 design Ubifos. Na majd de majd kiderul :)
  • TDC Geronimo
    #59443
    nekem a gameplay miatt nagyon tetszik, ahogy az FF XV is tetszik és ott se a karakterek miatt... Ettől én nem érzem magam debilnek
  • SlickAdam
    #59442
    hogy a megszolitott celkozonseget szorakoztassa. ez esetben a debileket, vagy azokat, akik hajlandoak nehany orara atmenni debilbe.
    en nem vagyok hajlando. a tv-m banna.
  • Moby
    #59441
    Mi a célja egy videojátéknak? Miért készül? Mi a haszna?
    Ha írsz egy szoftvert majd, mi lesz a hasznos végterméked?
  • SlickAdam
    #59440
    azt nem tudom, de szerintem te is fel tudod sorolni, hogy miert tartom ignorans idiotasagnak a WD2-t meg ugyis, hogy tudom, hogy csak egy jatekrol van szo, amiben mindent lehet.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.09.24. 15:57:58
  • Moby
    #59439
    Határozd meg nekem a videojáték objektív jóságtényezőjét.
  • SlickAdam
    #59438
    az csak a legjobb crowd pleaser.

    kiismered magad parfümökben? Dior Sauvage? premium designer parfüm. nem olcso. nagyon kellemes, de igazabol csak egy generic "fos". lehet talalni OBJEKTIVEN is sokkal jobb minoségü illatot (designer vagy niche) hasonlo arban? hajjaj de lehet am!

    mondjuk a parfüm az talan a vilag legszubjektivebb dolga, de a crowd pleaser dolog helytallo. WD2 nigaja a kis kütyüjeivel nyilvan jobban imponal az utcan zombimodban telefont buzeralo aztan este Mr Robot-ra rejszolo hülyegyerekeknek, mint a macskacicó (itt se szeretik sokan, de az az egy pillanat, amikor a trailerben radnez az alltaka többet er IMHO, mint az egesz WD2)

    (szólott a nehany heten belül hivatalosan is informatikus...)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.09.24. 15:55:15
  • Bandicoot
    #59437
    Na ez volt az igazi butaság.
  • Moby
    #59436
    Ez egy butaság. Egy olyan piacon, ahol minden ugyanannyiba kerül, az a legjobb, amire a legtöbb ember azt mondja, hogy jó. Ez nem egy bonya dolog ám. Itt nem arról van szó, hogy vannak prémiumtermékek, amit kevesek engedhetnek meg maguknak, és hasonlók.
  • Myselor
    #59435
    kb.de látod sokaknak bejön ez a divatbuziság.ez a lényeg nem a jó játék