121117

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Mephike
    #115038
    Mehet a tűzijáték, este pezsgőzni fogok. Hazahoztam a gépet! :D
  • Moby
    #115037
    Egy darabig ment, amíg a sony meg nem unta a dolgot. Azóta a fórumok ezzel vannak tele, hogy lakat kerül rá PS4-en, hiába van a fiókjukon a collection játékai, majd amikor megveszik a PS5-öt, azon meg mennek. Én őszintén szólva leszarom a fillérbaszó hülyék szenvedését, csak azt mondom, amit olvasok.
  • hunbalee
    #115036
    Én tudom ezt ne nekem írd Majd ha lesz nekem ps5 lesz így engem a dolog nem érint amúgy sem. Csak pont a melóba mondta a ps5-ös ismerős hogy a ps4-es haverjai rájárnak pont emiatt
  • davidka003
    #115035
    Ez így van. Ha már egyszer belépett valaki neked a PS5-jén és hozzáadta ezeket a ps collection címeket akkor te vígan tolhatod a PS4-eden. De aktív plus kell hozzá.
  • hunbalee
    #115034
    Nem szeretném, ez tény ismerőseim már használják és ps4-en tolják a játékokat
  • Moby
    #115033
    Leaglábbis Te szeretnéd ezt hinni, mert se ps4-ed, se ps5-öd, így a pályán kívülről maráhra nem fog érdekelni, hogy kit miért bannolnak :D
  • hunbalee
    #115032
    Ez így van ps 4 tulajoknak nem jár. De miután te akár csak egyszer a profiloddal ps5-re beléptél ps5 tulaj vagy így tolhatod a címeidet a ps4-eden is.
    Ha csak 1-1 embernek segít valaki ebben azért nem fog bannolni a Sony de ha nagyüzemben tolod 10-20 accal azt simán bannolhatja.
  • Moby
    #115031
    >papíron nem kellene lakatnak lennie

    Ezt nem tudom honnan szeditek. A PSPlus collection egy exkluzív ajánal, amit PSPlus-al ÉS PS5-el rendelkező felhasználóknak szól. PS4 tulajoknak NEM JÁR.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2021.03.26. 16:35:20
  • davidka003
    #115030
    Sokan több embernek is megcsinálták és bannolva lett a profiljuk. Ezzel volt tele facen a ps hungary csoport. De külföldön is láttam ilyen hozzászólást.
  • mucsácsó
    #115029
    jah, pont erről olvastam, hogy bannoltak redditen valami tagot 2 hónapra... szóval nem veszélytelen nyilván, de elvileg működnie kéne, papíron nem kellene lakatnak lennie - az akkor szokott lenni, ha egy másik accountról leosztott tartalom van, és már az már többé nem primary a gépen / nem sikerült az az x percenkénti licensz renewal
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.03.26. 16:11:34
  • darkSectorxxx #115028
    Kiderítjük ma még, mert ismerősöm majd akar játszani.
  • darkSectorxxx #115027
    Én is ezt csináltam ismerősöknek, tudtommal utána megy ps4-en hiszen a profilodba teszi a játékokat...és ugye nincs nextgen verza, csak az hogy vegyél ps5-öt! :)
  • hunbalee
    #115026
    Butaság. Ismerősök akiknek ps5 van mindig megkéri őket ps4-es tulaj lépjenek be nekik ps5-re az accountal és akkor ps4-en is tudják tolni őket. Csak vigyázni kell mert azért 1 gépre ne tömegesen léptess be haverokat nehogy gáz legyen ebből.
  • Moby
    #115025
    Hozzá tudod adni, de ps4-en nem fogod tudni játszani őket. Lakat lesz rajtuk.
  • darkSectorxxx #115024
    Jah reálisabb amit gondolok meg te is feltételezel hogy csak maga az accounthoz adáshoz kell ps5.
  • mucsácsó
    #115023
    elvileg belépsz egy bármilyen accountba és hozzáadod a libraryhoz, akkor marad is ott már - gyakorlatilag nem próbáltam ilyet, meg nem is tudom ez mennyire legál úgymond :D

    .....de aztán lehet fasság, és tényleg csak PS5-ről működne (bár meglepne, hisz mind PS4-es játékok.. :D)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.03.26. 14:14:27
  • darkSectorxxx #115022
    Amúgy ezt a Collection-t gondolom csak PS5 hardveren lehet aktíválni, majd játszani bárhol.... jól tudom?
  • darkSectorxxx #115021
    Ja az lehet akkor utólagos megjelenés miatt más volt.
  • darkSectorxxx #115020
    Pedig azt hittem a Sony tud kicsit nagylelkű is lenni. :D
  • hunbalee
    #115019
    PC-re pl steamen a Close to the Sunba van magyar nyelv hivatalosan betették később jött boxra és tudtommal ott már nem kapott magyar nyelvet.
    Bár nem tudom ennek ahhoz van-e köze hogy "rajongói" magyarítás lett hivatalos és ez a ms-nak nem tetszik stb..
    De ott vannak a régi címek is,amik mennek új gépeken és a régi magyar de a backward már nem..Szóval erőteljesen megy a ****kodás
  • Moby
    #115018
    Ezt nem olyan nehéz kitalálni a nevéből sem :D
  • darkSectorxxx #115017
    Manapság csak az nem magyar konzolon amihez külön készítenek fordítást, de ha gyárilag van a PC-sbe akkor mindkét konzolon is....

    Régen 3-4 3éve volt csak olyan amire gondolsz, de a Gamepass óta van mindenhol minden.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.26. 12:11:56
  • hunbalee
    #115016
    Ezt nem tudtam mert ezekkel sokszor a cigánykodás megy. Pl ami steamen magyar nyelvű az pl xboxon már nem az stb.
  • darkSectorxxx #115015
    Srácok, a PSPlus Collection játékokhoz ugyanúgy kell késōbb is ps plus hogy tudjam használni????
  • Moby
    #115014
    Ha kimaradt a fizikaóra (úgy kompletten), akkor elhiszem, full logikus :DD
    Nem, ez a szar miatt semminek nem lesz jobb a hűtése. Pontosan ugyanannyi hő keletkezik, és pontosan ugyanolyan hőmérsékletű levegővel fogja hűteni a bordákat. Mégis mi a rákot módosítana ez bármin is :D
  • Moby
    #115013
    PS-en is magyar nyelvű a subnautica.
  • Moby
    #115012
    Dehogy van túl...MOSS-t egy csomószor már majdnem megvettem, aztán végül mindig úgy voltam vele, hogy lesz ez még olcsóbb. Hát mos lett. Paper Beastnek is örülök, az is rajta volt a listámon.
  • darkSectorxxx #115011
    Gartula!!!!! :)
  • darkSectorxxx #115010
    Hát szerintem full logikus hogy oldalt szívja a levegőt a gép akkor ez a szar miatt jobb lesz a hűttés.

    Pláne a processzor, még csak nem is az egész gép. :D
  • hunbalee
    #115009
    Nem ismerek itt nagyon senkit így ezt most nem tudom szarkazmus-e hogy szarok a címek :)

    Szerintem:

    VR címeket nem ismerem sőt nem tudom megy-e valamelyik VR nélkül (talán a paper beastből mintha olvastam volna hogy lett belőle non vr nem tudom) de ezek nem érdekelnek engem

    Subnautica nagyon jó cucc ,de van pc-re és tudtommal ott magyar nyelvű is szóval ez is kilőve.
    The Witness is jó szerintem ,de szintén van már pc-re így ez is felejtős nekem
    A többi a listában szintén nem érdekel.

    A későbbi Horizon az nagyon is érdekel ,de mivel pc-n ezt szintén magyarul lehet majd tolni így egyöntetűen mondhatom nekem foshalmaz ez a felhozatal.
  • Rage47
    #115008
    ezekre ranyomni sem érdemes
  • mucsácsó
    #115007
    ez ilyen hamár nincs gamepass, akkor legyen valami szemkiszúró szintű cucc.. :D
    nemrossz dolog persze, sőt, főleg ingyen - de ezeken szerintem mindenki túlvan már... :D
    The Witness érdekes game volt, bár szerintem szájbakúrtul nehéz némelyik puzzle, néha még kb. tutoriallal is megszopatott.. :D
  • Kandurex
    #115006
    Mekkora egy taliga f....
  • hunbalee
    #115005
    Már zsákolhatóak a Sony ingyen játékai

    Sony Play at Home (9 free game) + később jön majd a Horizon
  • Moby
    #115004
    Nálam nincs ilyen.
  • mucsácsó
    #115003
    lel... nálam már az X360 óta kupak/gumipöcök van a gépek széle alatt, hogy ne melegítse a talajt maga alatt olyan szinten :D
    PS5-nél ez már mondjuk így nem kell:D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.03.26. 09:03:55
  • mucsácsó
    #115002
    Megjött a PS5 tegnap, fasza minden (keddi MM drop).

    Illetve hogy nem minden teljesen - főleg az OLED-tulajokhoz szólnék/kérdeznék:
    ti nem tapasztaltok color bandinget? ("sávosak" a színátmenetek néha)
    már a menüben is látszik néhol, Astro-ban az égbolton néha... 

    Days Gone-t vagy Cusimát nem próbáltam még, de sokan panaszkodnak mindkettőre, hogy azoknál nagyon látványos és irritáló...

    utánanéztem, eléggé gyakori jelenség redditen is (PC mode-ra állítás pl nem segített) - eléggé wtf.. PS4-en nem tapasztaltam ilyet, se PC-ről játszva, se soha egyéb más tartalommal, úgyhogy valami a PS5-ös jellel nem kerek szerintem a TV-nek.. :\  

    esetleg valami tipp? (LG B9-en vagyok)
  • Moby
    #115001
    Minek kellene nekik szólni? Hogy röhögjenek ők is velünk?
    XD bazdmeg, de a fizikaóra hetedikben az nem volt meg :(
  • darkSectorxxx #115000
    Szóljatok a sony mérnökeinek, megvan a megoldás a hűttésre.

    A 4 kis fehér pöcökre vonatkozik a kép alatti szöveg.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.25. 22:02:52
  • darkSectorxxx #114999
    Igen a PS Plus nem.

    De a megvásárolt lemezes+digitális igen.