121115

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Mephike
    #115076
    A demoját kipróbáltad? Csak mert az alapján eléggé jó képet lehet kapni a játékról. Mi az asszonnyal meg fogjuk venni, ha lejjebb megy az ára. Szerintem átlagosnak mondható a játék, egy ideig biztos jó időtöltés lesz, de kétlem, hogy túl sokáig le tudna kötni.
  • Evoluti0N
    #115075
    A metán és steamen is szinte az összes negatív hozzászólás a szerverproblémákról szól. Meg, h tudod, h mennyire lehet meta user értékeléseket komolyan venni. ¯\_(ツ)_/¯
    Másik meg, h miért kellene nemzeti alapon hinni valakinek vagy nem hinni, h milyen a játék. :D
    A harmadik meg, h ezek szerint a játék nem a stílusod, meg van egy olyan érzésem, h nem is játszottad, szal nem éppen hiteles véleményforrás vagy arra, h milyen. ¯\_(ツ)_/¯
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.04.05. 01:29:36
  • TomStorm
    #115074
    Hát aki erre azt mondja hogy remek ott biztos baj van már elnézést kérek.
    Ez a buta mozgás,nulla gunplay,erőltetett sztori,csőjáték szarul megcsinálva áhh igények úgylátszik mennek lejjebb hagyjuk is..
  • TomStorm
    #115073
    Milyen külföldiektől?Meg ha Magyarnak se hiszel..
    Nézd már meg metát legalább vagy youtube videot vagy próbáld ki demot.Egy fos
  • mucsácsó
    #115072
    Outriders-ről nem tudok nyilatkozni, de az It Takes Two továbbra is hatalmas és cuki és nagyon jópofa jóság split-screenben, főleg ha asszonyt rá tudjátok venni (még olyat is, aki nem szokott sose játszani! :)), de szerintem gyerekeknek is hatalmas élményt okozhat :) story is jópofa, nagyon eltalálták az egészet tényleg :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.04.04. 23:13:40
  • AntiHero
    #115071
    Én is ezeket hallom/làtom a külföldiektől. Szerver problémát leszámítva.
  • Evoluti0N
    #115070
    Konkrétabban? Szerver problémákat leszámítva mindenki azt mondja, h remek.
  • TomStorm
    #115069
    Igénytelen szar
  • AntiHero
    #115068
    Outriders-t megvette valaki PS5ön?

    Megéri a jàték az àràt?
  • darkSectorxxx #115067
    Dehogyis... nem azért vettem. :)
  • Seth
    #115066
    Te nem akarod többszörös áron eladni a sajátod? Úgysem játszol vele :D
  • darkSectorxxx #115065
    Sok a buzi
  • Kandurex
    #115064
    Vannak ott sokkal normálisabbak,...igaz a lemezesek 240-250 körül kezdődnek, de még mindig jobb, mint pár hónapja a hiénák...
  • robogo81 #115063
    Na ez nem semmi.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van 260 ért digitális,de van hozzá plusz irányító meg 3d füles,és dulpatöltő,az még jó ár egyben.
  • Zozo76
    #115062
    Most nezetem a jofogason egy BAROM akarja eladni a PS5-ot, HASZNALTAN, 390000Ft-ert! Hogy nem mesz el az anyadba...
  • hunbalee
    #115061
    Itt az a szomorú, hogy ez jogilag megengedett. Ha én felügyelném azt a szervezet ami az árazással foglalkozik. Kikötném hogy egy adott országon belül xy ezer ftos összegnél az árak eltérései nem lehetnek xy ft-nál nagyobbak. Az ilyen férgeket meg megbüntetném mint a picsa
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2021.04.03. 10:28:42
  • Zozo76
    #115060
    https://www.emag.hu/sony-playstation-5-ps5-jatekkonzol-feher-101101/pd/D9V5R7MBM/

    Meg hogy a nagy webshop-ok is csak elorendelesre adnak gepet. Itt kapasbol van, joaron! vegyed-vigyed!!!
  • Forrest Gump
    #115059
    Sziasztok!

    Barátommal megosztunk egy fiókot, ő maradt PS4-en, én áváltottam PS5-re.
    A játékmegosztással nincs probléma, tudjuk használni mindketten a megosztott játékot (R6 siege). Viszont nem enged minket egy squadba, pontosabban nem érkeznek meg egymáshoz a meghívók. Kiírja nálam, hogy meghívó elküldve, de nem érkezik meg nála, így nem tud joinolni. Kipróbáltuk BF5-el, ott sem enged össze, pedig az nem is osztott játék, lemezesen van meg mindkettőnknek.
    Valami beállítás probléma lehet?
    Tudott innen vki PS5-el PS4 tulajjal egy squadban játszani?

    Köszönöm
  • mucsácsó
    #115058
    split-screenben toltuk asszonypajtival (nem szokott játszani), tényleg hatalmas fun, ő is nagyon élvezi! :)
  • Mephike
    #115057
    Megvettük az It Takes Two-t. Ha van kivel játszanod, akkor mindenképpen próbáljátok ki, Eszméletlen jó csapatjáték. Elvileg úgy is lehet játszani, hogy egyvalaki megveszi, a másik (távoli) játékos, akit behívsz játszani, az ingyen letöltheti és játszhat veled. Na meg működik az egy gép és osztott TV kijelző.
    Videó ITT a játékról..
  • n000rbi
    #115056
    A PS5 launch óta egyre durvább hónapokat nyom a Sony. Remélem nem szoknak le róla.
  • mucsácsó
    #115055
    korrekt :) habár Days Gone a Plus Collection része, de vágom, az papíron csak PS5-re "szól" ... :D
  • Seth
    #115054
    PSPlus április

    Days Gone
    Zombie Army 4: Dead War
    Oddworld: Soulstorm
  • Mephike
    #115053
    AliExpress, hamarabb is eszembe juthatott volna, köszi a tippet!
  • shaddam
    #115052
    Én 1 hete rendeltem egy ilyen töltőt. A terv az hogy a hátsó usb-ről hajtom meg és akkor nem lóg elől az usb mint most. Aztán majd eldől kihasználom-e utoljára ilyen 2 move kontroller+ps3 kontroller dokkolóm volt, azt végül nem használtam sokat
  • darkSectorxxx #115051
    Mintha prohardveren árulnának ilyeneket... amúgy.
  • darkSectorxxx #115050
    mitől lenne már baja? ugyanúgy az tölt mindent, ugyanaz az 5v-os kábel...
  • darkSectorxxx #115049
    Konnektorbó egyenest? Arra itt a telefon töltőm, de ritkán hagyom szanaszét a kontrollert amikor nem játszom.

    Persze ettōlmég lehet venni dokkot, de ezt télleg annak tudom be hogy felesleges dolog max ilyen dizájnelem
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.03.30. 14:16:55
  • n000rbi
    #115048
    Ja persze, én a Nintendo switch usb-c töltőjét használtam, amíg nem volt meg a dokkoló. (a headsetet és az xsx kontrollerét pedig most is azzal töltöm)
  • mucsácsó
    #115047
    workaroundként amúgy lehet fasság, de én csomót töltöttem a DS4et hálózati mobilteló töltőről/powerbankról
    6+ éves volt az akksi benne, semmi baja nem volt abszolúte, amikor eladtam :D
    DualSense-el még nincs ilyen tapasztalatom, de DS4-et nyugodtan lehet(ett) pl..

    persze fancybb egy docking station nyilván, de nem létfontosságú így tényleg :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.03.30. 09:13:44
  • n000rbi
    #115046
    Mert a géptől függetlenül is tudod tölteni?
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2021.03.30. 07:45:54
  • darkSectorxxx #115045
    Minek a töltőállomás? Én ha töltöm a kontrollert leteszem a gép mellé :)
  • darkSectorxxx #115044
    Gratula!!!!!!!
  • hunbalee
    #115043
    PS5-ös frissítést kap a 2016-os Ratchet & Clank is
  • n000rbi
    #115042
    Rendeld meg pár helyen, valahol majdcsak felbukkan (alza pl. májust ír).
  • Mephike
    #115041
    Igazad van, néztem képeket a Venom-os töltőről és PS5-nél is van egy kis kiegészítő/kütyü, amit rá kell applikálni a kontrollerre, hogy utána a dokkolóba rakhasd.
    Viszont a gyári töltő sehol sem kapható. Szóval marad a kábeles megoldás még egy darabig.
  • n000rbi
    #115040
    Nekem az sony-féle van, az tök jó. A Venomokhoz régebben volt külön kis bizbasz, amit a kontrollerekbe kellett dugni, hogy illeszkedjenek a dokkolóra. Ennél a ps5-ösnél már nincs így? (engem lehet zavarna)
  • Mephike
    #115039
    Gyors kérdés, vett valaki töltőállomást a kontrollerekhez? Csak mert KV oldalán a PlayStation®5 (PS5) Charging Station elfogyott, de van VENOM VS5001 PS5 fehér dupla töltőállomás. Erről az utóbbiról van tapasztalata valakinek?
  • Mephike
    #115038
    Mehet a tűzijáték, este pezsgőzni fogok. Hazahoztam a gépet! :D
  • Moby
    #115037
    Egy darabig ment, amíg a sony meg nem unta a dolgot. Azóta a fórumok ezzel vannak tele, hogy lakat kerül rá PS4-en, hiába van a fiókjukon a collection játékai, majd amikor megveszik a PS5-öt, azon meg mennek. Én őszintén szólva leszarom a fillérbaszó hülyék szenvedését, csak azt mondom, amit olvasok.