121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #60157
    "NEWS: Back of Infinite Warfare Legacy Edition box revealed, says 130 GB space required "
  • darkSectorxxx #60156
    Fene tudja mit hogy a jövő, de a Pro megjelenése után 2-3 évvel lépniük kell, ezt sajnos már most egyértelműen tudják ők is, csak sikerült kibekkolni most ezzel a marketinggel.

    De a vicc az hogy a Microsoft meg lent akarja majd tartani a scorpio árát. :)
  • darkSectorxxx #60155
    Hát az én részemről ~450+300 óra FS játék után, kiadni 50-70k-t hogy ezt a billió játékidőt letudva, ugyanazt a játékot egy peccsel megnézzem.... hát év balekjának érezném magam, szóval ez a pecs nem feltétlen nekem készül. :D
    Legalábbis most kifejezetten magamra értve a példát. :)
  • Was
    #60154
    Az már lehet hogy tényleg csak a PS Now lesz.
  • darkSectorxxx #60153
    Xbox fronton meg szerintem majd széthúzás lesz.
    Előrébb mennek, hogy mindig legyen idejük lépni a Sony-ra, hogy most a Scorpio erősebb lesz a Pro-nál, után jön mondjuk a PS5, de akkor is a Scorpio a 2 közt lesz, és azzal tudnak annyi időt nyerni, hogy megint előrébb ugorjanak...ez is lehet egyféle terv.

    Most jön nekem a GoW + Horizon, azt ennyi gebasz, mikorra lesz ezeknek vagy a többieknek új rész, még erre a generációra, lehet soha.
    Ha látnám hogy 2 évente szórnak valamit legalább egy sorozatról, akkor azt mondom, ba+ rendeljük meg azt a Pro-t.

    De hogy az amugyis elbaszott multicímeket elbaszottan játszanm ezen vagy a Pro-n, huh, hazudnék ha azt mondanám hogy érdekel.
    Uncharted "5"-nél hiszem hogy a pro-t kiaknáznák, vagy egy Killzone "5"-nél, de ha jön egy Sniper Ghost Warrior "4", a faxomat izgatná hogy az a retek 29fps vagy 46....vagy neadjisten megtanulnak programozni és 60.
  • Was
    #60152
    Na majd egyszer bejelentik a Bloodborne Pro patch-et (tudom nem mondták, de hátha mégis) meg a 3 másik készülő From Software PS4 Pro játékot, aztán mehet a matekolás.
  • darkSectorxxx #60151
    Jo a 4k miatt téged megértelek, meg pláne hogy minimalizált ráfizetéssel. :)
    Amúgy azon filóztam még pluszba hogy most 3-4 ex játék jön max (MAXIMUM, ha ezek sem csúsznak el 2047-ig) még ebbe a genben, aztán jön a ps5, mert 2-3 év múlva megint lépni kell. Ez már most biztos, ez a PS pro téma, sőtt még talán a scorpio is valami kamu joker kártya, de az alapgépek életciklusát, legalábbis a pro nem fogja kihuzni sokkal.

    Ezt én gondolom így.

    Szerintem LEGKÉSŐBB 2019-2020-ban már lesz PS5
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.05. 11:06:41
  • Was
    #60150
    Az igaz, hogy nekem a 4k TV már adott. 1080p estén tényleg jobban átgondolnám a dolgot, legalábbis a pénzkiadás kérdését.
  • darkSectorxxx #60149
    Oksi, de ebben nincs vélemény eltérés, írtam is, hogy újonnan ha valakinek van rá mód ott a Pro, de így ait írtam, váltani, az kemény, ahoz nagyon akarni kell a pro-t.

    Vagy csak én vagyok ilyen, hogy nem tudnak behúzni a marketinggel.
    Egy biztos, hogy zsír újonnan nem fogok venni. Ezt már most eldöntöttem, mivel amiket eddig "ígéretnek" állítottak be, az most megváltozott "lehet"-re. Kösz a sok szarságból erre a genre már kaptunk eleget.
  • Was
    #60148
    Értelek, a 20-30k különbség viszont az új gépek (PS4-PS4Pro) között van/lesz meg, ami érthető.
  • darkSectorxxx #60147
    Nem, de te 79-et írsz, a többiek 50-ről beszélnek, én 70-re lövöm be kb azt amit majd adnak.

    Persze tisztában vagyok, nem lesz 1000 ft eltérés, de még az a legfaszább eset az 50k is durva.
    Nem azért mert új gép, hanem mert ha nem vezsel ez miatt 4k-s tv-t, vagy nincs....1080p-be mi lesz?
    29 fps helyett megy 47-et ingadozva....húdejó. :D
    És kiadtam az alapgép majdnem még1x-esét....azt amit most pro-nak hirdetnek, max 20-30k-t áldoznék rá, de azt is csak akkor ha látok képminőségbeli drasztikus eltérést, amit a textúrákra értek.
    Ha nem akkor adjak ki 50k-t, azért hogy ne 29-fps-el menjen, ami nekem eddig is megfelelt, hanem menjen 4x vagy 5x fps-t mert a 60-at nem tudják tartani.
    Vagy menjen szebben mint ps4-en de 30fps-el akkor feljeszthetnék pc-t is.
    50-70k-ért egy izmosabb vga-t teszek a gépembe.

    Persze értem én, vannak akiknek annyira nem fontos számolgatni az ezreseket, biztos másképpen értelmezzük az 50k-t akkor ha 150-et keresel egy hónapba, vagy ha 60-at...ez tény. :D

    De akkor úgy mondom hogy az én rétegemben ez a pro max talán amikor akciókkal nagyon-nahyon leminimalizálódik a különbözet,. amit rá kell fizetni +-ba....vagy villantaniuk kell valamit a játékokban, gyakorlatban is. Én amikor gent váltottam akkor is meggondoltam ezt az 50k-t, nemhogy egy 15-20 fps-ért cserébe. :D

    Most oké a sok hablaty, hogy tud rögzíteni 1080p-be meg hasonlók, de az csak akkor érdekel ha más helyen rendbe van.
    Mert arra is lenne jobb alternatíva, capture cuccal, ahogy eddig.
    NEM MINTHA BÍRNÁ A NETEM akár a natív 720p-t is. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.05. 10:54:04
  • darkSectorxxx #60146
    Ő izé, ha nem 60fps, akkor fullmindegy....:D Nekem, vagy lehet én nem látom "legyen csak" 50k-t megérő különbséget. :D
    Egyelőre, a mai állás szerint, amiket itt is mondtak sokan, hogy szó sincsen 4k-ról, szó sincs arról hogy az 1080p 60 lenne a minimum, akkor miről beszélünk. :D

    Én látod majd ps5-ön nyomok Nameless-t :)
    Vagy mikor 10-20 k eltérés lesz a 2 gép közt, kb 1 év akkor talán, de szerintem ebből ps 5 lesz. :)
  • Was
    #60145
    Valahogy elbeszélünk egymás mellett. 79+50=129k=PS4 Pro.
    De akkor a Sony most engem biztos átb@sz és még egy 1216B típust ad el egy hónap múlva egy emelettel magasabb dobozba csomagolva. Ugye te sem gondolod, hogy 0 különbség lesz minden "Pro"-val cimkézett játék esetén.
    Mert akkor elég nagy pernek néz elébe a Sony.
  • darkSectorxxx #60144
    50k-ért, de neten kapnál 15-20-al többet. :D
    Azt ha valaki áron allul beadja 50-ért a boltokba így már értem hogy ti ezt veszitek alapul a gép használt áránál.

    csak akkor nem egyről beszéltünk, én a netes kézből-kézbe árat mondtam, bent a boltokban naná hogy nem fogják rendes áron átvenni. :D
  • darkSectorxxx #60143
    Nem értetted.
    A 80k-t arra írtam, amit ráfizetsz, ergo a 2 közti különbségre. :D
  • Ulthane
    #60142
    Egyértelmű, hogy az erősebb GPU, gyorsabb memória nem ugyanazt a teljesítményt nyújtja majd, mint a mostani PS4. Csak neked nem az. Neked fps dropolni fog Nameless King, nekem meg nem. :-p
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.10.05. 10:31:26
  • Ulthane
    #60141
    Darkyboy, megyek a munkahelyemtől kb 300 métert, és a boltban rögtön beveszik 50-ért. A tököm sem fog postázni, meg dobozolni, meg csomagolni...valami ismerősöd jön Pestre, összefutok vele, odaadom neki, pont. Ha nem, nem.
  • Ulthane
    #60140
    Néha azt gondolom, csak tetteted a hülyét.

    Nem 80k-ba kerül a Pro, hanem 130-ba. Pont. Ennyi az ára. Azt, hogy ki hogy gazádlkodja ki, vagy épp nem, azt kurávra nem érdekli a Sony-t. Akinek kell, megveszi, aki meg nem veszi meg, az maradjon csöndben, s ne azt szajkózza, hogy miért nem éri megvenni, meg mi kerül annyiba rajta.
  • darkSectorxxx #60139
    Ja kösz, 15k a benzin. :D az 65....:D
  • darkSectorxxx #60138
    Oksa, egyrészt nem 50k-ért adtad el a ps4-et. :) AHOGY ÁLLÍTÓLAG ÁRULJÁK SOKAN. :D

    Másrészt 50k kevesebb mint a 70-80. és még így is nem tudod mit kapsz, kezdetben érthető volt az eltérés, mára már semmit nem garantálnak.
    Viszont ha 4k-hoz veszed, akkor nincs miről beszélni.

    De 1080p-be?
  • Ulthane
    #60137
    De nem postázok semmit, azt most megmondom. Nem bohóckodok vele.
  • Was
    #60136
    Múlt héten adtam el 79k-ért a 1216b-met, hozzádobok 50k-t az összesen 129k. Pont ennyiért lehet már előrendelni a Pro-t.
  • darkSectorxxx #60135
    Hát figy dumálok sógorral, ha nem poénkodsz, és maszekolok ennyit ba+ akkor átveszem tőled. :D
  • darkSectorxxx #60134
    Köszönöm. Meglesz. :)
    80k-t elrakom a PS5-re. :)
  • darkSectorxxx #60133
    " tehát azért csak érezhetően szebbek/gyorsabbak lesznek a pro-ra is felkészített játékok"

    használtan elmegy 50k-ért állítólag, hozzáteszel 80k-t....


    ŐŐŐŐ mi a gennyes faszom kerül 80k-ba?
    Legalábbis ha nem 4k-s tv-d van?
    Mondták hogy nem lesz minden 1080p 60fps legalább....ó iézé akkor mivan?
  • Was
    #60132
    Bár azt is olvasom, hogy csak a HDR nem megy át, a 2160p @60fps igen.
  • Ulthane
    #60131
    Az enyémet viheted 50-ért, amikor megjelenik a Pro. Garantáltan megkímélt, jobban vigyázok rá, mint a saját pecsemre! Mert a PS4-et nem dugom ide-oda!
  • Tatyla
    #60129
    Na persze, sok sikert :D
  • Was
    #60128
    Nem a semmiért készítették a Pro-t, tehát azért csak érezhetően szebbek/gyorsabbak lesznek a pro-ra is felkészített játékok. Én úgy gondolkodtam, hogy a meglévő PS4-emet eladva, hozzádobok 50k-t és lesz egy Pro-m. Nekem már van 4k-s tv-m (igaz nem HDR10), direkt monitornak vettem, vagyis alacsony válaszidejű (26ms, ha jól emlékszem Game mode-ban). PC-hez és PS4-hez is ezt használom. Én nem vagyok egy 60fps fetisizta, tehát inkább választok 4k-ban 30-50 fps-t, mint 60-at 1080p-ben.
    A VR-rel biztosan várok, mivel ha jól értem "lebutítja" a PS4 HDMI2.0-ját 1.4-re, mivel annak csak az van. Szóval majd "VR Pro"-t megvárom!
  • darkSectorxxx #60127
    Majd írok mennyiért adtam el a ps4-et. :)

    Ja és pls linkeljetek 50k-ért ps4-et, sogornak vennék1-et, a ps3-at eladom 25-ért előtte. :)

    60-65 alá ha megy valaki ps4-el az nem azért van mert annyit ér, hanem mert leszarja mennyiért megy el, a 2 nem ugyanaz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.05. 10:10:47
  • Tatyla
    #60126
    Egy premier gépet kurva nehéz eladni 70-ért de még a pár hónaposoknak is szar az ár-érték használt piaci ára
  • darkSectorxxx #60125
    Ő nem fog zuhanni semmi. :)
    A mostani ára a zuhanás. :) Mivel tudható a Pro ára. :)

    70k...
  • Ulthane
    #60124
    Nézd kicsit a másik oldalát. Valakinek van már egy kicsit korosodó, garanciáját vesztett PS4-e, melynek értéke a Pro megjelenése után pár hónappal MEREDEKEN zuhanni fog. Ha valaki úgy gondolkodik, hogy eladom a régi vasat addig, amíg még relatíve jó áron tudok szabadulni tőle (50k), és a különbözetet kiperkálva lesz egy vadonat új, garanciális, modernebb, nagyobb HDD-s és jobb hardveres konzolom, mely ráadásul a jövőbe mutat, szerintem az igenis jól gondolkodik.
  • darkSectorxxx #60123
    Ez így ahogy van butuska gondolat.
    még egyelőre a ps4 jobban megéri.
    Amiket eddig tudunk a Pro-ról frankón nem éri meg a feles kiadás legalábbis váltásnál.

    Szóval ez a pro max annak jó, aki most vesz gépet.

    Sem 4k, sem 1080p 60fps....sem semmi garancia, csak 1, hogy minden játék jön arra is, ahogy erre.

    Majd ha a textúra meg fps indokolja a gyakorlatban azt a plusz lóvét, akkor nem tartom pénzkidobásnak.
    Váltáskor az eladott gép árának még1x-ét kell ráfordítani, és akkor reménykedhetsz hogy 1080p-ben látsz-e valami többletet. Akkor.
  • darkSectorxxx #60122
    Én gondolkodtam rajta, csak mivel megtudtam hogy ez NEM IS csak egy VR-ba kerül nekem, hanem ehhez kellenek egyébb eszközök!
    Kamera, 2 darab fagyi....ott vagy 180-200k-nál! Lópikulát.
  • balee4
    #60121
    Én szeretnék. Ezer éve előrendeltem, remélem jut. Bár nem próbáltam, de szerintem hatalmas élmény lehet. Elvileg nagyon durva vele az Until Dawn Rush of Blood. Meg még a Here They Lie érdekel nagyon. :)
  • Hypo #60120
    a regi ps4 mivel lassan eladhatatlan jo lesz a telekre :))) ha a PRo megjon :)
  • Ulthane
    #60119
    Én csak azt remélem, hogy amikor meglőnek, akkor nem fog bevérezni a képernyő, mert attól agyhúgykövet kapok!
  • Ulthane
    #60118
    Most már ne vedd meg, várd meg a Pro-t.
  • Ulthane
    #60117
    Én is így vagyok vele. Először azt gondoltam, ez milyen jó lesz, de rájöttem, hogy kell a francnak. Én inkább a prót veszem. Ha esetleg majd ódákat zengeneka VR-ról, akkor talán, de idén tuti nem.