121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #60116
    Vettem volna, de a pro kozbeszolt
  • Tatyla
    #60115
    Valaki tervezi day one megvenni a VR-t vagy mást is hidegen hagy mint engem, kipróbálni ki fogom valahol de szerintem a rozsdás öreg agyamat már meghagyom a normál játékoknak lesz ott is mivel játszani bőven
  • darkSectorxxx #60114
    "Resident Evil 7 - újabb demó érkezik a PSVR-ral együtt"

    Okt 13
  • darkSectorxxx #60113
    Hát ez fergeteges volt, ajánlott mindenkinek letudni ezt a játékot. :D

    Disznó epic! :D
  • Was
    #60112
    Én full-t nyomtam, kb 2 óra volt.
  • darkSectorxxx #60111
    Iszonyatjó ez az Inside. :D Most megyek vele, a malacos............:DDDDDDDDDDDDD
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.04. 22:26:31
  • abel0317
    #60110
    Na ezt nem tudtam, hogy ennyire sokat veszített az értékéből xD
    Akkor ha veszek is, akkor használtan de még november 10-ig várok, meglessük milyen ez a pro aztán majd meglátom. Csak ugye azt nem tudom, hogy 4k-s tv nélkül van e értelme venni (de ez egy akkora hülyeség erőltetni ezt a 4k-t, 1080p helyett 4k-ban lessük a droppokat/laggokat/szaggatást, mekkora újítás) csak sima full hd-s tvm van.
  • Bandicoot
    #60109
    Elég jó árban?
    115ezer...1tb + Uc4...
    Amint megveszed és kibontod az egész pakk nem ér 80-nál többet.

    Ph-n szabadulnak tőle az emberek ezerrel 80 fölött palimadár aki 1tb-s gépet megvesz..Az uc4 meg már 10k alatt van netszerte (persze használtan,de kit érdekel).
  • darkSectorxxx #60108
    Nem ha már a birtokodban van. :D
  • Kandurex
    #60107
    Csak a Pro, az alap egyszerűen egy hiba.
  • darkSectorxxx #60106
    Ha új vásárló vagy akkor egyértelműen pro.
  • darkSectorxxx #60105
    :P
  • Kongy
    #60104
    Én nem tudom, lehet velem van a baj, de annyira hidegen hagy ez a Mafia 3, mint a csigák nemi élete kb. Rég volt ilyen játék, amit ennyire semmitmondónak láttam már a videók alapján... Na mindegy, legalább megspórolom azt a pénzt, amit erre költenék.
  • abel0317
    #60103
    Lehet veszek egy pösö négyet de nem tudom, hogy megvárjam-e a Pro-t vagy most megvegyem az uncharted 4-es limtált bunbdlet, ami most elég jó árban van platinumon. Szerintetek? Ja és 4k TV-m nincs xD
  • Kandurex
    #60102
    Csak a Pro...csak a Pro :)
  • darkSectorxxx #60101
    Resi 7 télleg egy recehalmaz, de az a buzi vr végett, már most 3d-ben felkészítik a vr-ra hogy fusson. :D
  • Seth
    #60100
    Én is kipróbáltam. A Resi 7 ezek után egy recefice, homályfosnak tűnik, vagy csak szerintem mérföldekkel jobbak a fények, textúrák ?
    Az első Outlast-ot mondjuk rémesen meguntam úgy a felétől, vagy előbb, már csak a sztori miatt vittem végig. Ez a környezet jobban tetszik, változatosabb és a demó alapján még akár egy Lovecraft-os sztori is kikerekedhet belőle :)
  • AntiHero
    #60099
  • darkSectorxxx #60098
    Na téged is benyelt a rendszer? :D
  • TDC Geronimo
    #60097
    Pontosan
  • Amiga
    #60096
    Hogy kezelje a barátlistádat, security-beállítások, milyen üzeneteket dobjon fel, egy csomó olyan dolog lehet, amit belaktál két év alatt, de már rég nem emlékszel, hogy volt beállítva. :-)
  • Amiga
    #60095
    Igen, visszaállítja. A settings-ből lehet majd beimportálni mindent valahol.
  • n000rbi
    #60094
    Mi van olyan beállítás ps4-en, amit új gépnél nem 2 perc újra belőni?
  • TDC Geronimo
    #60093
    Utána tényleg visszaállítja gépet ugyanolyanra, mint a régi? Értsd, profil, téma, minden beállítás?
  • Amiga
    #60092
    "Képek, témák, beállítások, mentések" talán még egy pen drive-ra is kifér. Én arra backupoltam, amikor vinyót cseréltem benne.
  • Amiga
    #60091
    Te jó ég, milyen szép ez a játék.
  • TDC Geronimo
    #60090
    Igazából ami miatt backupolok azok a képek, témák, beállítások, mentések stb, hogy az új gépen minden visszaálljon. Amilyen játék kell és digitális az már csak a DS3 az meg nem olyan nagy.
  • n000rbi
    #60089
    Majdnem megkérdeztem, hogy minek backupolsz, de beugrott a netproblémád.
  • TDC Geronimo
    #60088
    Oké, akkor lementek majd mindent hddre aztán deaktiválás után nyomok egy fullt
  • n000rbi
    #60087
    Ha van pár órád és nem ma akarod postázni, akkor szerintem full.
  • TDC Geronimo
    #60086
    Azoktól kérdem, akik eladták PSt. Inicializálásnál quick vagy fullra kell menni? Vagy tök mindegy?
  • n000rbi
    #60085
    Torx security-ra keress, azt hiszem T8-as kell hozzá (de ez utóbbi nem biztos)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.10.04. 15:15:19
  • bexinho
    #60084
    Ki akarom tisztítani a PS-t, de ahogy néztem, spéci torx csavarhúzó kell hozzá. Mi a pontos neve, amivel ebayen is releváns találatot kapok?
  • AntiHero
    #60083
    A hullákat az aligátorral etessük meg. :D

  • Ulthane
    #60082
    A #36 meg gondolom azt jelenti, hogy a 36. héten jött a demó. :)

    Ez melyik játékamúgy? :)
  • zzeN
    #60081
    Volt rá clue:)


    (első betűket tessék összeolvasni)
  • AntiHero
    #60080
    Na demó kipörgetve.
    Rövid, nagyon rövid. De hangulatos! Sőt 1x meg is ijesztett (ami nagy szó :D) .
    Pár kép:
  • AntiHero
    #60079
    Hát így a semmiből jött. Tessék játszatok. :D Semmi bejelentés. :D

    Amúgy ugyan az a verzió amit a youtubesok kaptak meg anno hónapokkal ezelőtt.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.10.04. 09:56:48
  • mucsácsó
    #60078
    +1 Ubifos.
  • Tikal #60077
    nincs cover system?

    amúgy a végén ott hagyták a multi millió dolláros helikoptert a cartel-nek?