121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #60605
    Ja , nem ez határozza meg majd az atmoszférát, de bakker így elcseszni, akkor inkább ne lenne. :D
  • TDC Geronimo
    #60604
    Új videókon nagyon jól néz ki FF XV. Tegnapi eurogameres videón főleg. Day 1 lesz ez is, pron :y
  • TDC Geronimo
    #60603
    Vicces amikor 2 sec alatt megy át borult időből verőfényes napsütésbe aztán vissza. Szerintem tuti valami bug, mert nagyon gáz :D
  • Bandicoot
    #60602
    Hálaégnek nem Denuvo. Majd modderek rendbeszedik... - Ennyit arról hogy jó a Denuvo bárkinek is.
  • Bandicoot
    #60601
    "Hát a Witcher is ugyanerről szól, csak valszeg ott a lóvé miatt több content van benne, nagyobb, de ha végigondolod ugyanaz a feladat, felveszel egy küldit, menj ide, menj oda, csináld ezt, gyere vissza kapsz valamit."

    Gratulálok Ilyen megközelítésből minden játékban ugyan azt csinálod. Mész csinálsz valamit kapsz valamit. EJHA...
    Látszik hogy MEGINT úgy írsz valamiről hogy egy árnyalatnyi fingod nincs a témáról... A W3-ban még a mellékküldetések is iszonyat változatosan szinte nincs két egyforma...De ja..Menj oda gyere vissza kapsz valamit.... Tényleg MINEK KOMMENTÁLSZ MINDENHEZ AMIRŐL FINGOD NINCS???? Ez már kényszerbetegség.....

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.08. 14:05:47
  • AntiHero
    #60600
    Baratkoz meg ezzel. Nappal csunya a játék.
    Feny/arnyek hatasok neha siralmasak.

    De kb ennyi hibaja van.
  • darkSectorxxx #60599
    Pár dolgot gyors az elején, ez bármilyen jó gém, abszolúte kiaknázta a számomra legundorítobb fény-árnyék megoldást, annyira zavaró nyomorult árnyékolások vannak hogy hihetetlne, sok játékban láttam ilyet, nagyon utálom...ja és az elején!!!!!!!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miért nem lehet a holtestet tűzbe dobni!!! ?
    Ekkora ziccert kihagyni, kiáltott, könyörgött magáért a dolog, hogy ott a kályha meg egy hulla a földön...ba+
  • AntiHero
    #60598
    Miert szar a rendör?

    Egyaltalan nem lesz 5-6 kocsi. Sőt ha nem telefonalnak be akkor ki sem jönnek. Meg ha ki is jonnek es nem vagy a kék körben akkor azt se tudják ki vagy. Elsatalsz melletük.

    Igen irtak anno, hogy pro gépeken elvileg szebb lesz. De nem hiszem.

  • darkSectorxxx #60597
    Hát ez sehogy sem akart összejönni, akkor marad a Maffia 3. :D
  • Tatyla
    #60596
    Benne van a pakliban,de a lényeg hogy a három éves gépem lecserélem egy újra
  • darkSectorxxx #60595
    Pont a Maffia 3-nál nem fogunk szerintem. :)
  • SlickAdam
    #60594
    pro pro pro...

    hu de fogtok itt lesni par honap mulva...
  • darkSectorxxx #60593
    Puhány darky az S&S-el próbálkozik....
  • Tatyla
    #60592
    Mi is úgy tervezzük karácsonyi akcióban addigra hátha kijön pár patch meg ugye a pro támogatás
  • TDC Geronimo
    #60591
    PCn se szebb úgyhogy.. Átvezetők mondjuk szerintem kifejezetten szépek, főlek a karakterek
  • Tikal #60590
    minden spoiler, csak az nem hogy a dark souls-os bossok itt vannak kibeszélve meg minden más :)
  • Tikal #60589
    Mafia 3

    a sztori nagyon jó eddig, a zenék nagyon jól el vannak találva a jelenetekhez, szóval hangulat csillagos ötös....

    de... kár hogy ilyen csúnya, sok villodzás, pop up, meh.. és ugyanolyan elbaszott a rendőr rendszer benne mint a GTA-ban. egy isten háta mögötti bárban se tudok lelőni valakit anélkül, hogy szó szerint 5 másodperc múlva ne 5 rendőr autó legyen a helyszínen 20 zsaruval, hát kapják be, minek kellett ezt?
    azt sem értem miért nem lehetett licenszelni az autókat? vagy legalább a fegyvereket egy AAA játéknál? :(

    Aki vesz PRO-t és a játék is érdekli, az lehet jobb ha vár egy kicsit, remélhetőleg ott szebb lesz
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.10.08. 12:29:13
  • arty
    #60588
    Láthatóan az idő rendesen megszépítette az emlékét ;)
  • darkSectorxxx #60587
    Szerintem is ugyanaz mint elején amiket mutattak, szerintem pont elég , nem kiemelkedő, nem lehet minden GTA5 szint.
  • arty
    #60586
    az nem spoiler, hogy tudod, hogy LÉTEZIK a játék?
  • Kongy
    #60585
    Nem értem mit vártatok látvány terén a Mafiától, videókban lehetett látni, hogy ocsmány... :D
  • darkSectorxxx #60584
    Na ezt pl elhiszem, mert hogy a GTA-ban semmi nincs e téren az is biztos, már a Raffia 2 is jó volt, ahogy pl indult, már tudta az ember hogy itt story lesz...:D Az a háborús rész. :D
  • TDC Geronimo
    #60583
    Kőkemény story van és olyan tálalás, hogy beszarsz. GTA csak jelenthet mellette ezen a téren
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.08. 11:34:37
  • Totti5
    #60582
    Én nem keverném/mosnám össze egy fantasy akció RPGt egy városi akciójátékkal. Más dolgokkal operál, más miatt szabad és nyitott, más a mechainka és a lehetőségek tárháza.
  • darkSectorxxx #60581
    Ja majd kiderül én várok. :D
    csak addig játszottam volna kicsit, de látom a Shadow Beast nincs pc-re.

    2.:

    Új korszak?
    Dehogy is, csak eddig éltél álomvilágban, de tudatodon kívül ugyanaz történt eddig is ami most, ezt mi nézők kivülről látjuk. :D
    Te azt hitted hogy megszabadulhatsz a játéktól, Á fenét. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.08. 11:21:18
  • Ulthane
    #60580
    Uj korszak jon a Dark Souls-zal valo viszonyomban...
  • Ulthane
    #60579
    Szetbaszom Nitot. Es olyan laza leszek, mint a szar hashajtas utan . :)
  • darkSectorxxx #60578
    Mondjuk ez várható volt hogy egy sandbox játék az sandbox lesz. :D
    Hát a Witcher is ugyanerről szól, csak valszeg ott a lóvé miatt több content van benne, nagyobb, de ha végigondolod ugyanaz a feladat, felveszel egy küldit, menj ide, menj oda, csináld ezt, gyere vissza kapsz valamit.

    Eleve nem is működhet másképp, mert az már nem sandbox játék. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.08. 11:17:36
  • Ulthane
    #60577
    Nem, nem es nem. Ott a Witcher. Egy jo sandbox olyan. A mellekkukdetesek is kurva jok.

    A mafia nem sandbox, csak alsandbox. Igy meg ocskabb, hogy ilyen.
  • Ulthane
    #60576
    En mondtam, hogy ilyen lesz.
  • darkSectorxxx #60575
    Ő sandbox jellemzők.
    Vajon miért nem örültem pl a MGS 5-nek? :D
  • Kandurex
    #60574
    Nem. Tény.
  • Totti5
    #60573
    Akkor nem ért váratlanul a dolog egy sandbox játék esetében.
  • Kandurex
    #60572
    Ez a Maffia ugyan akkora ótvarszar, mint a GTA 5, kibebaszottan soha nem történik semmi...

    10 menj ide
    20 menj oda
    30 beszélgess
    40 puffogtatás
    50 goto 10

    de cserébe ronda is.

    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.10.08. 11:05:56
  • darkSectorxxx #60571
    Fasza film.
    Amit nehéz beszerezni....:S
  • Seth
    #60570
    VHS 2 cimu film
  • Ulthane
    #60569
    Ez kamu gif vagy ezek ilyen faszok? Voltak.
  • darkSectorxxx #60568
    <3 :)
  • Bandicoot
    #60567
    Amikor az internetes közösség reggelente szembesül vele hogy még mindig nem kapcsolták ki a neted.

  • darkSectorxxx #60566
    Amikor ma megnyitom a ps4 topikot, és csak annyit láttam, hogy Ulthane komment:


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.08. 09:24:55