121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #60812
    :D input lag távozz tőlem. :D
  • AntiHero
    #60811
    Na majd munka után ma megnezem a tomb raider mit mutat. Lehet kicsit szüneteltetem a mafia 3at miatta. :D
  • darkSectorxxx #60810
    Pc-s 30-as lock egy az elején már tudtam egy akkora csinadratta, hogy a hajamat téptem, mikor valaki beizgul arra hogy úgyis tudja mindenki hogy egy lock az max pár napig tart, és utána lazán feloldják, ha nem gyárilag, akkor garázsban.

    Annyira, de annyira értelmetlen, felesleges téma volt hogy nem térek magamhoz.
    Jó persze valakiknek zavaró, de hogy azonnal armageddon van.....-.- ezért hogy orák napokkal később lesz unlock, a kezemet a tüzbe tettem volna, ott nincs amit nem lehet megoldani, de akkora cirkuszt csináltak egyesek ebből is.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.11. 19:49:47
  • AntiHero
    #60809
    Elvileg még dlck is lesznek addig. Mivel seasson pass az van.
    Nem csodálkoznék ha ingyen adnák az első dlcket. Ha mar a bugokat nézzük. Vagy a pcs 30fps lockot.
  • Bandicoot
    #60808
    Én félreraktam, úgyis itt a BF1 a nyakunkon...Majd karácsonykor melószünetben rápislantok hol tartanak a modok és patchek.
    Én így ezt a játékot nem akarom tolni,egyszerűen vétek, hazavágja az élményt.....
  • AntiHero
    #60807
    Amugy ebbe igazat adok neked, hogy nem méltó a mafia a sorozathoz (max a storyja). Minden más sajnos ugy van ahogy leirtad godfatert idezi.

    Ami meglepő mert azt is imadtam anno. Mind a 2 részét. Pedig ott asszem volt az egyik reszben vagy 10-15 kocsi max. Meg ismetelte a dolgokat. De ugyan ugy annak is volt egy hangulata ami berantor..meg ennek is.

    Amugy jobban jartunk volna ha csak jovore jelenik meg de foltozva-toldozva. Mert igy max azoknak tetszik akik eltudnak menni a hianyosságok mellet. Amit nem azert teszek pl én mert így jo a jatek..nem nem jo így a jaték. De engem leköt és élvezem így is.

    Vegül is en 8 ezret adtam ki érte annyit meg megért.

    Ha azt szamolom hogy durvan 1,5 napi munkaval megvan a jatek arra..es erre ad tobb 10 ora szorakoztató játek időt akkor már megérte nekem.
  • darkSectorxxx #60806
    Hát ja de még ahogy nézem nem találják a közös nevezőt, nem egy összeszokott társaság. :D
    Bár a Lucas manapság.....
  • Bandicoot
    #60805
    Nem érdekel hogy le tudom-e húzni a rötyót. A városi élet ne abból áljon hogy random pofák teljesen idióta mód ácsorognak,mászkálnak esetleg egymással szemben állnak és nézik egymást. Hol vannak a buszok,taxik, motorok, kötött pályás utasszállítók... Miért tojnak a rendőrök szinte mindenre, akár 120mph-el az orruk elött pirosban driftelgethetek is,leszarják. De ha egy sikátorban hangtompítós fegyverrel szemtanú nélkül lelövök valakit sokszor rögtön kőrözöttség...
    Vagy ha bemegyek egy boltba ne nézze már végig "Ide nem lehet bejönni" felkiáltással a tulaj hogy kipakolom a kasszát és kisétálok...Hívjanak rendőrt akik ki is érkeznek, ha már az elődben meg volt csinálva és korrekt hangulatot adott.... Itt a legjobb esetben egy szemtanú kihívja a rendőröket és talán mondom csak talán jön is valaki,amúgy sokszor elég csak megállni eltelik XY idő rendőr sehol és bemondja a hang hogy a kőrözés lefújva..Egyszerűen bárgyú az egész. Nincs a városnak semmi hangulata, kinéz valahogy és ennyi. Abszolút nincs élet szaga,teljesen mű az egész. A sok v8-as szekér és a korabeli zene menti ki az egészet a semmiből. Maga a sztori és a karakterek a másik ami menti a játékot,de ez ilyen lapos gameplay,ilyen elavult tech és rengeteg bug mellett harmatkevés ahhoz hogy 5-6 pontnál többet rá lehessen tenni...Tényleg nem érdekel hogy nem lehet lehúzni a budit. De azt amit eddig megvolt a játékban,nevezetesen a korabeli élettel teli nem műnek ható város korrektül viselkedő npc-kel, totálisan kiölték belöle. Egész egyszerűen mű az egész egy rakás techproblémával, amit csak a sztori miatt fogok majd egyszer szarrámodolva kitolni...

    Nem érdekel hanyadik játéka a fejlesztőnek. A Mafia cím 3. epizódját ilyen formában gáz volt kiadni...Ennél kis túlzással még a Godfather című játékok is szinvonalasabbak voltak gameplay, sandbox világ és teknyó tekintetében...Kb ugyan ezt kelle csinálni mint itt,de legalább nem állandóan ugyan oda visszatérve....

    Sokat kritizálták a 2. részt, mert rengeteg momentuma butult az eredeti pc-s (nem a konzolos borzalom) Mafia 1-hez képest... De még a hibái ellenére is egy élettel megtöltött sok dologban aprólékosan kidolgozott sandbox világot raktak le ami a sztori, karakterek és zenék mellett zseniális hangulatot árasztott.... Ez a Mafia 3-ban sehol sincs....

    Ha neked ez jó,lelked rajta. Én nem csodálkozom hogy netszerte lehúzzák játékosok és kritikusok egyaránt... Ez a Mafia 1-2-höz képest egy budget kategóriás valami némi fellángolással (sztori-karakterek-zenék).....
    Elég gáz hogy egy 6 éves játékhoz képest nemhogy előrelépést,sokkal inkább szinte minden tekintetben durva visszalépést értek el (sok tekintetben még grafikában is).....Ha nem Mafia lenne a címe, nagyjából így pár nappal a megjelenés után már nagyjából még beszélni se beszélnének róla az emberek...
  • Seth
    #60804
    Mint cég első játék,de vannak benne emberek az eredeti cseh gárdából,meg még Lucas Arts-tól is
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2016.10.11. 18:56:02
  • darkSectorxxx #60803
    Igen nekem is kicsit enyhült a szívem hogy elsőjátékosok.
    Monjuk a jó lövöldözések, meg a GTA/Driver szintű auto fizika, ez a laza rugozás, filmes eksönkamera eléggé rátesz egy lapáttal hogy elnézzem a többit. :)

    Mondjuk a város nem csúnya, hanem csak eltakarja egy effekt. D
  • darkSectorxxx #60802
    :)

    Amúgy PS4-re megvéve....remélem X1-el ellentétben hült helye lesz az INPUT LAGG-nak!
    Ja és csak 16.5GB. :D
  • AntiHero
    #60801
    Van igazság abba amit írsz.
    De a Mafia 3nak is van egy sajátos hangulata.
    Ami szerintem nagyon jó.

    Amugy Hangar 13-nak elvileg ez az első játéka.
    Ami nem mentség semmire, de azert nem egy szart raktak le az asztalra. De nem is kiválló.

    Az meg, hogy letudom, húzni a budit, vagy megtankolni/lemosatni a kocsit vagy meginni egy sört az addig jopofa amig 1x kiprobalom. Persze benne lehetne ebbe is. Nem sokbol tartott volna. De kb felesleges.

    Az uuto tuning meg benne van a játékban. Csak bénán. Mert nem elmesz a muhelybe asszem, hanem csak siman megveszed majd a kocsira es benne lesz.(Bar ezt nem tudom pontosan, hogy müködik még nem tartok ott)
  • Totti5
    #60800
    Tesztelésre kiküldött példányok.
  • Bandicoot
    #60799
    Ez baromság,attòl hogy pròbálnak megfelelni még nem kell igénytelen szemetet csinálni amiből még azt a minimális kis interakciòt is megölik ami eddig volt és kivesznek mindent ami hangulatos élettel töltötte meg a várost....Nincs olyan momentuma a Mafia 3-nak amiben ne lenne visszalépés a 2-höz képest és ami a hasonlò csak kicsit is hozná a hasonlò sandbox címek szinvonalát...
    A 2-ben nem volt lehetőség szimplán mászkálni??? Javaslom tedd be mert itt valami nagyon félrement. Mászkálhattál te nyugodtan, boltokat foszthattál ki, verdát tuningolhattál,stbstb...Csak az összetett mellékfeladatok voltak hiányosak...
    8-9 pont a sztori és karakterek. Oké.
    -1 grafika és tech hiányosságok
    -1 bughalmaz
    -1 mocsokmòd ötlettelen repetitívség
    -1 interakciò és élettel teli város teljes hiánya az elődökhöz képest
  • AntiHero
    #60798
    Ez azert van mert probalnak mindenkinek megfelelni.
    2. Resznel a azert ment a siras mert nem volt lehetoseg a varosba szimplan maszkalni.

    Most van, csak annyira sok ertelme nincs.
    De amugy még mindig jol elvagyok ezzel. Azert a városok se copy-paste modon vannak megcsinalva.
    Minden varosresz szepen fel van épitve.

    Volt ebbe munka bőven.

    Meg mindig azt mondom, ha csak fő story lenne mindenki dobalna ra a 8-9 pontot.

    A -2 pontot meg max a grafikaert meg a bugok miatt veszítené el.
  • Bandicoot
    #60797
    Annál sokkal nagyobb baja van.
    A 2 minden létező tekintetben minőségibb volt.
    A 3 szabadsága sem több....Annyi a különbség hogy telenyomták "kötelező" iszonyatosan repetitív mellékküldetésekkel amire leginkább az Assassins Creed első része vagy a Phamtom Pain is kalapot emelne. Ettől még nem lesz szabadabb,ugyanùgy nem tudunk lòszart sem csinálni mint a 2-ben max mászkálni. Viszont ilyen téren is bòdületes visszalépés a Mafia 2-höz, de még a legtöbb sandbox városi gta szerű játékához is.
    A világ nem él. Baromira mű az egész, nincs rendes kontakt semmivel és senkivel. Mész egy totál mű városban amiben az autòk és zenék adnak egy kiválò hangulatot, de az egészet lerombolja hogy rettenetesen amtőr hanyag munka az egész sandboxhoz képest....
    Maximálisan jogosak az 5 pont körüli értékelések....
  • Amiga
    #60796
    Akkor azt hiszem, a Mafia 3 egyetlen igazi problémája az, hogy legendás elődök árnyéka vetül rá. Soha nagyobb problémánk ne legyen. :-)
  • darkSectorxxx #60795
    "Még mindig azt mondom, hogy a mafia 3 jó játék.
    Egyedul a grafikaba lehet belekotni, ott is a feny arnyek dologba."

    +1
    de ezt az egy hibát minnél hamarabb kéretik javítani. :D
    én belefutottam már mind2-be, amikor vezettem nappal és a fény felé mentem, azzal szemben, a kocsit kivéve az egész képernyő FEHÉR LETT.
    Amikor meg a legelső nagy akcióról elmenekülsz, akkor ugye éjszaka mész a kocsival, na ott meg volt a tökéletes ellenvéglet, amikor a kocsi lámpája sem volt elég hogy lássam az utat, de full semmit oldalirányba nem láttam, csak a hologrammokat néztem hol kanyarodjak....csak ezt a 2-őt javítsák és már jó. :)

    Amúgy ezer % hogy effekteket kéne csak levenni, hiszen a pc-s sweetfx pont ezt teszi, és sokkal élénkebb lesz a kép.. :)

    De az tény hogy ezek az effektek valamiért ÁTVEZETŐKNÉL, meg mikor GYALOGOS BELSŐ KISEBB TERÜLETEKEN mész, valamiért piszok éles lesz a kép, és gyönyörűek a szinek, vagyis a kontraszt.

    Ami hiba, konkrétan kint a város, semmi másal nincsen para, de ott nyomjanak majd valami peccset, hogy legalább vezetési élményben, tájékozódásban ne legyen para. :)

    Amúgy jó. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.11. 14:25:27
  • AntiHero
    #60794
    Veszők meg ékezetek stb..hiányoznak. Telefonrol írtam, gyorsan. :D
  • AntiHero
    #60793
    Még mindig azt mondom, hogy a mafia 3 jó játék.
    Egyedul a grafikaba lehet belekotni, ott is a feny arnyek dologba.

    Azért azt vegyük figyelmül, hogy a 2.-ben nem volt azabadság! Mentél storyrol storira. Azert tunt jobbnak az egész.

    Ha itt is csak story missziokat kapnánk és nem szakitanank meg a terület foglalos dologgal egy szavunk nem lehetne.
    Mert a story, az atvezetők, a karakterek, a tálalás a fő storyban 5*.

    Engem 10+ játék óra után, sem idegesît a terulet elfoglalás. Pedig már a 4.-et csinaltam tegnap.
    Mindnek van rgy kis hangulata. Minden kia főnök utan kapunk bejátszásokat. Amik adnak a storyhoz.

    Ja és vannak mellék küldetések is! Mert minden csapat tagunk ad olyan küldetést amit vagy megcsinálsz, vagy nem. De megéri őket megcsinálni mert jók.

    Én max a készítők helyeben a terület foglalàst valtottam volna le mondjuk 5 kerület után valami másra. Addig jó lett volna ez is. De utanna massal oldottam volna meg a főnökök feldühitését.

    De azert ez sem vészes.
    Van mikor sima ital boltokat kell szetverni (2perc/bolt kb)
    Van, hogy raktárat kell felgyujtani/ellopni valamit onnan.
    Meg van, hogy siman lekell ölni valakit/ kifaggatni.

    Na már most vagy végig sznnyogsz és lekéselsz mindenkit.
    Vagy!!! Legmókásabb!
    Lehivod a társaid es mint a hülyék végig daráltok szepen mindenkit. Kb megállíthatatlan vagy segitökkel karöltve.

    Pl en volt olyan hogy a rendörök körbe vettek egy boltba.
    Nem tudtam kimenni! Minden lőfegyverem kifogyott. Gugoltam a budi ajtaja mellet, hogy akkor most mi lesz...
    Erre gondoltam 3.000ert lehivom a társakat. Na megjöttek 3an es ugx ledaraltak az utcán mindenkit, hogy öröm volt nezni! Pedig 5 rendör kocsi is ott volt.
    Ezek végeztek en meg szepen kimentem a boltbol a hátsó kijáraton! Ez a mafia hangulat ;)
  • mucsácsó
    #60792
    Tényleg kurvagáz, hogy 6 év eltelt, és mekkora visszalépések vannak minden téren... még grafikában is... :D
    Sajnálom nagyon, mert az előzetesek alapján vártam eléggé - de már áldom az eget, hogy nem vettem meg day1... majd occsójé egyszer talán... :)


    mostmár teljesen megértem a mélyentisztelt 2K-t, hogy miért nem merték a sajtónak kiosztani megjelenés előtt a review copykat.... hát EZÉRT! :D :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.10.11. 12:29:46
  • Tikal #60791
    Egyébként a III-ban nincs is saját autó? Mármint garázs ahol elmenti az automat, mert mindig az volt az aktiv autom amit utoljára használtam :(
  • n000rbi
    #60790
    Ja, van ennek az összehasonlító videónak még talán két része. Durva, hogy mennyire odafigyeltek az apróságokra is a 2-ben és az új rész mennyire buta ahhoz képest. Eddig is skip státuszban volt a játék és ez most sem változott, sőt :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.10.11. 10:22:14
  • SlickAdam
    #60789
    masodik is cseh 2K banda volt. lehet ugyanaz, mint az elsönel.
    6 ev basszus! mekkora különbsegek mar. lehet a 3-ban jobb az agyatlan gyilkolaszos resz meg a Soundtrack, de akkor is...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.10.11. 10:24:52
  • Amiga
    #60788
    Az a gáz, hogy amikor "belelapoztam" ebbe a videóba, nem igazán tuidtam hirtelen megmondani, melyik van a második részből és melyik a harmadikból. Mondjuk kis ablakban néztem. De nem mondanám meg, hogy azért eltelt jó pár év a két rész között...

    Egyértelmű visszaesés a játékmenet terén is. Mondjuk az elsőt még az Illusion Softworks csinálta, ami egy nagyon igényes cseh csapat volt még akkor. Az lenyűgöző volt. Nekem a második rész is tetszett, az nem tudom, kinek a munkája. De ez a rész fura. Néha elkapja a hamisítatlan Mafia hangulatot, máshol meg nem értem, ezt hogy gondolták. Legalábbis a látott videók alapján...
  • SlickAdam
    #60787
    na ezert meg erdemes beugranom:

    LOAL
  • Ulthane
    #60786
    Így van.
  • darkSectorxxx #60785
    Csak ennél a boss-nál tudnád megcsinálni. :) Inkább boss specifik. :D
  • Ulthane
    #60784
    This is Dark Souls.
  • darkSectorxxx #60783
    Jogos. Csak fura, mikor kimegyek wc-re pont akkor mint kés a vajon mész át a boss-okon, de majd ng+.
  • Ulthane
    #60782
    Ez a Mafia III szégyellje magát! Vagyis a 2K meg a Hangar. Tegnap este egy barátom írt habzó szájjal, hogy most törölte le a játékot mérgében, és soha többet nem hajlandó day 1 venni semmit, pláne nem olyan játékot, amin tesztembargó van. Megnéztem lighting videókat, gyerekek, a 12 éves unokaöcsém odaül, fél nap alatt komolyabb bevilágítást programoz!!!

    Mikor lesz már valami következménye a kiadói hazugságoknak?
  • Ulthane
    #60781
    Streamen vissza tudod nézni, direkt felvettem.
  • mucsácsó
    #60780
    Kurvajó! :D első részt is bírtam, bár a végefele néha már a hajamat téptem tőle...de klassz volt az is :D ez mégjobbnak meg nagyobbnak tűnik minden téren, úgyhogy biztos majd kell! csak jobban jártak volna, ha mondjuk nyárra időzítik...na midnegy :)


    más: gondoltam kipróbálom az ehavi free PS Plusos Transformers: Devastation-t, és rohadjak meg, kurvajó! kicsit lagymatagul indul, és sótlan is néha így a missionök között, viszont a harcok brutálfaszák, tipikus Platinum-féle elmebeteg hent... :D

    Nier Automata vajon mennyire fog szanaszétbaszni?! :D várós az is... meg egyszer egy jó Vanquish 2-ért is a fél karomat adnám tőlük...
  • TDC Geronimo
    #60779
    Elég beteg, de ez most se időben se másban nem fér bele, de később beszerzős

  • Totti5
    #60778
    Nem bánom, ha jönnie kell akkor jönnie kell
  • darkSectorxxx #60777
    Megint lemaradtam.
  • Ulthane
    #60776
    4 kings halott. Otodikre levagtam.
  • Bandicoot
    #60775
    Neeeeeee.....Valahogy a napi agymenés fing nélkül azután sem fog hiányt kiváltani senkiből, főleg a 20 soros mesék mindenre...
  • Tatyla
    #60774
    innentől minden 4k nem 4k hozzászólás törölve lesz majd ha lesz kinn gép onnantól lehet vitázni
  • Kandurex
    #60773
    Egy-két napig nekem is hiányzott :(