121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #61134
    Kis off. N megint innovál


  • arty
    #61133
    tegnap ami még feltűnt, hogy lesz ace combat 7 (nemtom h vr only-e) !!! :O
  • TDC Geronimo
    #61132
    Hát ez a BF1 ez ilyen. Kampány első részét letoltam hideg kirázott a hangulattól. Multiról ne is beszéljünk..
  • n000rbi
    #61131
    Tegnap nyomtam a preview-t x1-en. Soha előtte nem BF-eztem, meg egyéb kompetitív shootert se próbáltam, de basszameg ottragadtam előtte vagy 4-5 órára :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Majd egyszer olcsón pro-ra behúzom, mert a téma bejövős

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.10.20. 13:12:04
  • Ulthane
    #61130
    Bezsákoltam a BF1-et lemezesen, este indul a kampány. Remélem jó lesz!
  • TDC Geronimo
    #61129
    Na kíváncsi leszek
  • Tatyla
    #61128
    Még három hét és itt a Pro!
  • n000rbi
    #61127
    OFF (Nintendo NX reveal ma délután)

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.10.20. 03:01:01
  • spybot919
    #61126
    Itt azért a vr -ra megjelenő címek hosszúsága is fontos. Bár lehet egyenlőre senki nem fog tudni 5-6órát ülni fején a vr vödörrel.De javítsatok ki ha tévedek,föként fizikai hatásai miatt, még mindig zavaró tud lenni. Aztán ha már jön a SAO élmény akkor én is beruházok rá
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.10.19. 23:03:56
  • darkSectorxxx #61125
    Ja kösz, de lenni lesz valszeg később.
    AAA biztos nem lesz, mert az AAA-t vr-ba csak ilyen féligmeddigtámogatással lehet.
    Amúgy lesz egy fasza fps-e ps-re, az tudtommal full vr. :)
  • arty
    #61124
    nem elég, hogy drága a vr és emiatt sem fogy kellően és emiatt sem éri meg rá fejleszteni... de orrbaszájba tovább szegmentálják ezzel az idióta exkluzivkodással (és hogy nincs "directx, azaz közös api" SE), hátha pont az X gyártóé terjed el.... :(

    persze, értem én: ha már pénzt tolt a fejlesztőnek, akkor szeretné, ha (eleinte) csak ő profitálna belőle... :((
    de a végén mindig a vásárló jár pórul - ami visszahat a szar eladásokra, ami miatt utána nem jön (elég) (jó) játék.... :((
  • arty
    #61123
    mondj már egy pécés AAA játékot, ami VR ;) (és nem szimulátor, mer azokból tényleg sok van, ott kézenfekvő h beleteszik)
  • darkSectorxxx #61122
    Hát igen, de pl Amnesia-nál nem tudta senki hogy bármikor esélyes konzolra szerintem....de úgy összeségében sem értem, minden jön konzolra, szinte minden megy is pc-re....mit hisznek sokan?
  • Bandicoot
    #61121
    Az is.
  • Totti5
    #61120
    Az is hogy 1 évig Sony VR exluzív lesz a Resi 7.
  • Bandicoot
    #61119
    Sosem értettem minek kell felhördülni. Jóval nagyobb gusztustalanság mikor egy alapjában évek óta multiplatform játékot védet le egy egy platformgyártó hogy ideiglenesen (vagy véglegesen) exkluzívvá tegye.... Ilyenkor meg a kárörvendők indulnak be....
  • darkSectorxxx #61118
    Van visszafelé is, ezt nem vitattam, csak azt mondtam, hogy ebbe az irányba pl most van idétlen komment, amiből kisül hogy direkte káröröm.
    Természetesen ez oda-vissza megy, mindkét oldalon vannak olyanok akik sajnálják...mondjuk nem értem miért, de mindegy.
  • Bandicoot
    #61117
    Hagyjuk már ezt az "irigység elburjánzik dumát. Meg lehet nézni mit művel a tisztelt vérkonzolos nagyérdemű amikor egy konzol exkluzívot bejelentenek pc-re...Lásd mondjuk Forza Horizon 3 ahol külön topikokat nyitottak csak hogy felháborodásuknak adjanak hangot egyesek...
  • darkSectorxxx #61116
    Látom az Amnesia is jön konzolra, lassan minden játék lesz ps-en.
    Már látom az irigység el is burjánzott 1-2 írásos média szöveges harcmezein.
  • Amiga
    #61115


    Igen, ezen a videón valószínűleg egy kis marketingoptimizmus is van... :-D
  • darkSectorxxx #61114
    Én is ezt mondom, ez VR, én a VR-tól nem 1:1 grafikát várok elsősorban!

    Hanem kb egy ilyet, ez túl szép is ahoz képest hogy VR.
    Részemről legalábbis.

    Én olyan ferdítésekre céloztam, mint amikor mutogatják 16k-ban a trexes cryengine képminőséget, azt olyat holmár geci, nyers pc-n nem láttam még olyat, nemhogy szemüveggel.

    Valami ilyesmire gondolok:
    Ezt hol nyalom már be hogy ilyen élőben is? LOL
    Ha ez igaz lenne csak vr-al ülnék le játszani ezentúl.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.19. 20:19:25
  • Amiga
    #61113
    Hát nem tudom, ez - leszámítva, hogy az arcába tolja az interface-t, amit gondolom majd javítanak - ISZONYAT BRUTÁL HAGULATOS ÉS JÓ!

    Ahogy vezet az autóban, totál bele tudja élni magát, a frame nagyon durva, a grafika meg pont annyi, amennyi így belülről első körben elég jó.

    PS3 szint? Ha meglesz VR-rel a PS3 szint, akkor ez óriási áttörés lesz, le a kalappal. Belépő szintnek nem rossz.
  • darkSectorxxx #61112
    ja erre céloztam, de a PS VR akkor miképpen képzeljem el?
    azon nagyon látni?
  • darkSectorxxx #61111
    Oksa, én próbáltam, de DC-t nem, azért kérdem, hogy csak azok ilyen rácsosak, vagy ámblokk ez is, csak a kiküldött stream képen mossa össze a pixeleket? :D

    Ja tudom tőle kapok majd választ, ha olvassa. :)

    hát én annak ellenére hogy kérdezem, 99% hogy ez a megoldás, amit sejtek, a stream neten összemossa. :)
  • samsung123
    #61110
    Ha közelmész egy nagyítóval a moitorodhoz magát az egy pixelt alkotó három pontot: Piros, zöld, kék alapszineket is láthatod már. Namost ezt látod a VR sisakban mert közel van és nagyítóval is nézed (a lencse) DE a FHD felbontás épp határeset, igazából el lehet róla feledkezni, de az igaz hogy az e feltti fizikai kijelző felbontásoknál egyre kevésbé fog ez problémát jelenti anékül, hogy a tartalom felbontását is növelni kellene!!!! Magyarán egy akár 4k-s kijelzőn se kell a tartalmat valóban 4k-ban kiküldeni rá (fhd-is vagy kesebb), elég ha már kijelző 4k és a fizikai pixelek már "eltünnek" azaz nem lesz rácsos.
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2016.10.19. 20:04:02
  • n000rbi
    #61109
    Az lesz a legjobb mindenkinek, ha egyeztetsz Balee-val és megnézed nála élőben. (ő az egyetlen aki itt vett psvr-t - legalábbis bevallottan :D)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.10.19. 19:57:43
  • darkSectorxxx #61108
    Valami hasonlóra gondoltam, ilyen hálószerűséget láttam élőben:

    Mikor a pixelek közt látod a hézagokat...érted. :D
  • samsung123
    #61107
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kikotató formáért elnézést, de a mondanivaló benne az hasznos lehet.
  • darkSectorxxx #61106
    Amúgy is én vagyok. :D
  • n000rbi
    #61105
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igazad van, egyetértünk, valóban nem ez számít. Písz.

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.10.19. 19:46:52
  • darkSectorxxx #61104
    Ennek én nagyon is örülnék.
  • samsung123
    #61103
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pont azért kevés, mert elötte 50x átgondolom mit írok és sokszor kitörlöm és nem küldöm el se, de nemtudtam hogy a kommentek száma befolyásol valamit mert akkor Darksector lenne itt a legkompentesebb egyén nemcsak topikban hanem az univerzumban is
  • samsung123
    #61102
    Már boldogan térek nyugovóra,örülök :) Ha többen tennénk így, mint most Te is, sokkal előrébb lenénnk minden szinten.
  • n000rbi
    #61101
    Én már elvesztettem a fonalat, nem tudom mit akarsz még nekem bebizonyítani... ezt kioktató dumát meg légyszi ne erőltessük, pláne az évi 3 kommentedet ne pazarold erre.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.10.19. 19:42:12
  • n000rbi
    #61100
    Valóban nem néztem utána (amit most máris pótoltam, nem sok idő, kb. 2 perc volt), de azért köszi, hogy rendet raktál a fejemben :)
  • samsung123
    #61099
    Láss is ne csak nézz... tökéletes igazolja ez két kép miért homályos a kiküldött kép a tv-n amit ugye felvesznek a belőle mások. hagyom magad lásd az eltéréseket
  • samsung123
    #61098
    Semmi bajom azzal, ha valaki épp nemtudja mi mért van, csak mielőtt ítéletet hoz (főleg mások felett) az próbálja már ki és rakja össze az agyában mi mért van vagy ha ez bonya akkor csak nézzen utána. Persze ez sok időt és enegiát emészt fel. Sokkal többet ,mint bekommentleni azonnal ami az első gondolatom az egészről. (ami a szívemen a számom elv működhet, csak nem biztos hogy igaz is)
  • n000rbi
    #61097
    Na közben megtaláltam én is az eurogamer tesztet.

    Dark, tessék, felső a headset, alsó, ami a tv-re kerül.



    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.10.19. 19:36:07
  • n000rbi
    #61096
    Tehát akkor csak még "szebb" a headseten nézve? Dark, vegyed! :)
  • samsung123
    #61095
    El vagy tévedve, mert csak az egyik szem azaz félfelbontás van a videókon! és az is torzítva picit 16:10-re amit pl a TheVr-os srácok tovább széthúznak 16:9 re.... Hiába mindkét szemed alacsony felbontást lát, de az agyad összefésüli és 960pixel helyett jóval többnek érzékeled. A videók nagyon csalóak ebből szempontből, mert kb 2x butítanak+ a youtube kódolás.
    Dark: ez a válsz a tapasztalaidra is :) hogy mért élesebb magában a szmüvegben. A szemüvegben pedig a fizikai pixeleket látod az rgp szinekkel, ezek WQHD vagy inkább 4K kijelzől szünnek meg teljesen csak. (amit valószinűnek látok késöbb egy PSVR PRo verzió fog elhozni)
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2016.10.19. 19:27:06