121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #61094
    Hát én amikor játszottam nem ilyen volt, nem volt homályos, hanem magát a pixeleket láttad, négyzetrácsos volt.
    Nehéz így elmondani, ülj közel egy képcsöves tv-hez, na olyan. :D
  • n000rbi
    #61093
    Akkor meg pont nem értem miről beszélsz, hisz' pont olyan fos pixeles a kép, mint amit ő lát, hiszen a VR képe van kitolva a tv-re (náluk monitorra)
  • darkSectorxxx #61092
    Nem a térhatásra értem most, hanem a képminőségre. :)

    ///oksi hogy látom, nem annyira nagy a felbontás, de nekem így is szebb mint amiket próbáltam pc-n.
    Vagy nekem mutattak olscool szerkezeteket. :/
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.19. 19:17:13
  • darkSectorxxx #61091
    Bazze nekem így is szépnek tűnik, annyira nem vagyok azért grafignyes, ha ezt ad egy VR akkor lehet el kéne rajta gondolkodnom.

    Amit idén néztem pc-n Corsa, az nem volt ennyire jó.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.19. 19:12:28
  • darkSectorxxx #61090
    Várj, értsem úgy, hogy a PS VR ilyen éles képet ad nekik a szemcsibe?
    Akkor az nagyon durva.

    Minsőgben nem vagyok kényes, texturák stb, csak azt hittem ettől pixelesebb lenne élőben.
  • Bandicoot
    #61089
    Pont hogy kb azt mutatják csak ők mindezt az arcukba kapják 5 centiről.
    A mászkálós horror szerű stuff rendesen úgy néz ki mintha a ps3-as Silent Hill The Room belsőnézetes jeleneteit néznénk....
    A driveclub is a sárgaföldig butult...
    Ahogy várható volt a ps4 ehhez marha kevés, talán majd a pro javít valamit.
    De mindez mindez még mellékes is lehetne, ha lenne tartalom,és ha az az év végéig beigért 50 cím nem lenne ilyen mobiltelefonos kategória...
    Jelen pillanatban az egyetlen ami érdekelne az a RE7 az is Pro-n hátha akkor nem kell agyonbutítani...Eddig ez marha karcsú, hiába a kedvező ár,ennél jóval többet kapsz oculussal...
  • n000rbi
    #61088
    Dark, szerinted mit látunk, ha nem azt, amit ő? Másképp ezt nem lehet bemutatni, pont ezért tartanám alapnak, hogy mindenhol ki lehessen próbálni élőben vásárlás előtt (de ez nyilvánvalóan nincs így, legalábbis Magyarországon biztos nem)
  • Totti5
    #61087
    Pedig van értelme, én látom. Gyenge ehhez a PS4, ez a DC is olyan mód leszedált hogy fájó nézni, még ha az élmény semmilyen szempontból nem jön át. Prón nyilván lehet jobb lesz, de ez korán jött.

    Várok én ezekkel, meglássuk az MS mit hoz ki ( ami PCre is legyen jó ).
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.19. 19:02:36
  • darkSectorxxx #61086
    Kurvára semmi értelmét nem látom a vR közvetítéseknek ha felbontásban, minőségben nem azt mutatják, amit ők is látnak, így lófasz értelme.
    Nem rád vonatkozik, vagy a VR-osokra.

    Hanem úgy amúgy.

    Volt aki azt mondta én stream-elek VR-t magyarországon elsőként live-ban.
    No.
    Maximum ő stream-eli elsőként azt magyarországon, hogy VR szemcsiben játszik....nem mindegy.
  • Totti5
    #61085
    Utolsó, a többi ott van, érdemes nézegetni.
  • Totti5
    #61084
  • darkSectorxxx #61083
    Mármint ps-re. Azt tegyük hozzá. :)
    Pc-n azért ezt hosszútávon nehéz lenne elképzelni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.19. 17:20:39
  • TDC Geronimo
    #61082
  • arty
    #61081
    na, akkor a Resi7 lesz az első (és egyetlen?) fullos VR játék ... de ez végre valami :)
  • darkSectorxxx #61080
    Nekem nem úgy tűnt.
    Régen Mazúr kint volt mittuoménhol, hogy valami kis utalást látott hogy elvileg lesz pc-re RDR, mondta hogy nem hivatalos. Ja benézte, én is jót nevettem. Még ma is viccelődök rajta néha, de ennyi, ezt a kommentet megint más írta, nem Mazúr.

    Egyetértek azzal ami benne van. Rám érzelmileg úgy hatott a játék, ahogy a cikk végén a cikkíró, mondjuk úgy, ömleng a játékról. Ez nem olyan hiba, mint egy számszerűsített adat benézése.
    Persz hibáznak néha, ahogy más oldalak is.
    Evvan.
  • darkSectorxxx #61079
    Ja bocs majd átolvasom a sg házirendet még1x.
  • Totti5
    #61078
    Én nem utálom, azt se tudom hogy hol léteznek, csak amikor bemásolja valaki akkor futok bele. Csupán érdekelne hogy anno beetették az olvasóikat hazugsággal, most egy ilyen RDRre buzdító iromány valójában mire buzdít. Valami PCs RDR-e vagy hogy vegyenek Xbox Onet és tolják az elérhető legjobb minőségben? mert akkor írja le. Azt hogy mennyire jó játék mindenki tudja, de a PCs olvasótáboruk kitörölheti vele, ha nincs PCre és nem is lesz.
  • Tatyla
    #61077
    Nem az a baj hogy nézed, hanem hogy idézgetsz meg linkelsz
  • darkSectorxxx #61076
    Figy, tudom a Gamestar, Otherwold-ék magyarok, csicskák.
    Oké.
    Értem, de akkor tiszteletből skip. :)

    Én ezzel egyetértek.
    Ennyi.
    Nekem is a GTA lofasz ehhez képest.
    RDR fanoknak ez a véleménye. Szubjektív? Igen. :)

    Ugyanúgy én sem értek egyet sok fröcsögős otoba hype-al, de nem szolok érte, nekik az tetszik azt ennyi. :D
  • darkSectorxxx #61075
    Engem is sokminden felháborít sok topikba, mégis ha nem tetszik tovább lapozok.

    Nem tudom megérteni, miért hiszed te vagy más hogy csak mert minden alkalommal leírod hogy TE meg pár ember utálja a Gamestar-t, akkor én még ettől nem nézhetem.

    Nem tetszik? Lapozz...
  • n000rbi
    #61074
    Halloween savings start today

    Horrify yourself with the darkest of delights with up to 70% off selected horror titles across PS4, PS3 and PS Vita, letting you choose from a monstrous selection of savings in our PlayStation Store Halloween promotion!

    Save big on favourites such as the Dead Island Definitive Collection, The Evil Within, Until Dawn, Bloodborne, Fallout 4 and many more.
  • ppista
    #61073
    Én jelenleg az év egyik legjobb játékát tolom már öt napja és rettenetesen élvezem. Gondolom rajtam kívül nem sokan mondják ezt itt a DQB-ről. :)
  • Amiga
    #61072
    Hoppá, ezt nem is tudtam... Affene. :-O

    Amúgy visszatettem ma a CoD: Advanced Warfare-t, mert eléggé le van árazva, és gondoltam, hátha ez bevonz új játékosokat. Tök jó érzés volt visszatérni ezekre a pályákra, de az EXO-tól elszoktam azért.

    Illetve előtölthető már az IW is, pénteken indul a nyílt béta. A kliens kb. 15 GB, azért kiváncsi leszek, milyen belülről ez a gameplay, mert kívülről nézve egy kicsit túl gyorsnak tűnt nekem.
  • Totti5
    #61071
    Resi 7 teljesen VR lesz.

    TRben csak egy kis része amit ennek csináltak meg külön.
  • Amiga
    #61070
    Na jó, ez tényleg elég kiábrándító így egyben...
  • Amiga
    #61069
    Tehát gyakorlatilag a VR ezzel meg is hal, megy a kinect és a move sorsára?

    Nekem is gyanús volt, hogy sehol épkézláb címek, de pl. a TR-ben is beharangoztak VR-tartalmakat és a Resident Evil 7-be is, ha jól emlékszem.
  • n000rbi
    #61068
    Bezony, csak idén is kell ám adni a 4k hdr tévéket valahogy (már most sincs fhd tv-je a sony-nak a felsőkategróiában...sőt, középben sem nagyon)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.10.19. 13:20:03
  • arty
    #61067
    ott amugy könnyebb dolguk volt, csak szét kellett trollkodni az ms-t :D
    de hogy reklámozol, adsz el egy VR-t, a ps4pro HDR-jét? egy sima, non-hdr, 2d streamben nehéz rávenni az embert, hogy váltson....

    szerintem az egész mostani sony egy elcseszéscunami...
    a maradék 2 évet ki kellett volna bekkelni a sikeres ps4el, majd 5 év után az akkori ps4PROPRO ereje inkább illett volna a VR alá, addigra rengeteg 4K tévé lett volna, majd mind HDR támogatással (akár a youtube streamben is bemutathatóan a potenciális vevőnek), az évek alatt kijött oculus/vive címekből lehetett volna ütős felhozatallal nyitni, stb
  • arty
    #61066
    nekem a VR mozgatja leginkább a fantáziám - bizakodtam, hogy majd a sony hátterével erre a platformra végre jönnek AAA címek... erre játékok félórás-órás spinoffjai, tartalomban demo szintet éri el a legtöbb, a driveclub iszonyat butitást kapott szintén, ott sem a teljes játék játszható, GT talán sose jön ki, de ha mégis, akkor az is egy multifokuszú, 0 tartalmú semmi lesz - robotlövölde szintén multiizé, címére se emlékszem, az EVE Valkyrie szintén multi, annak pedig még csak nem is közepes, hanem sz*r (de a sisak hátha eladja???)

    tehát nincs tartalom, ami van az is kétes, kevés. lemegy egy vigyorgós hétvége, kettő, haveroknak bemutatod, aztán? por, s hamu.
    kipukkad, mint a bón alatt a kinekt.... márpedig ha most az elején nem indul meg a gőzhenger, ha most nem lesznek jó eladások, amik más fejlesztőket is bevonzanak, akkor soha! (lásd megintcsak a kinektet....)
  • Totti5
    #61065
    Sajnálni kell?

    Csak neked, csak most, csak egyszer mutatom.

    Tisztelettel, idézem Mobyt, ott ahol irkál. Mindenki oda ír ahova akar, ha meg nem akkor úgy tesz.

    "retekszonigeci mégsem menti meg a vr-t?"
    "A Santa Monica Studiot maga sony baszta szét amikor indult a sikergen. Az is csoda, hogy kigurul onnan egy ilyen #tapsolszhahánysz cím."
    "Leáldozott, csak nem a pécé játékoknak, hanem A játékoknak"
    "Megrohadt. Rohad már régóta, most tetőzik."
    "Mondtammá, hogy megrohadt. Széjjelbaszta a sikergen."
    "Jééézus bazdmeg...hol a faszombavagyok? SG PS4 topik?"


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.19. 12:59:48
  • TDC Geronimo
    #61064
    Ja, amennyire ott voltak a PS4 előtt marketingben itt annyira nubok hogy hihetetlen. Mintha nem akarnák eladni a terméket
  • TDC Geronimo
    #61063
    oh boy cserepelust készíts be és mindenképp toljál 40 fős operationt. Végére PTSD fog kerülgetni azt garantálom :D
  • n000rbi
    #61062
    Szívesen beszélgetnék bármiről, ami jelenleg ps4-gyel kapcsolatos, de nagyon lefoglal a Horizon 3 :D

    Egyébként a Sony igazán köhöghetne már valamit a pro-val kapcsolatban, mert akkora a csend, hogy még az itthoni megjelenés dátumában sem vagyok már biztos.
  • TDC Geronimo
    #61061
    VR idehaza nem jelent meg,xcom 2vel elég kevesen játszanak. TRt sokan már letoltuk rég, Batman meg... kutyának nem kell bármennyire jó játék volt. Na tessék
  • Tikal #61060
    Az XCOM2 kurva jó, de nehéz tud lenni, főleg az elején basszus.... a végére viszont már nagyon repetitiv lesz szerintem (sajnos nem lehet benne szimulálni az ütközeteket) de 40-50 órát így is simán bele lehet tolni.
  • Tikal #61059
    péntekig nem akarlak látni
  • Amiga
    #61058
    Az elmúlt X komment arról szólt, hogy szar a GS; szar a Rockstar, ha nem adja ki az RDR 2-t PC-re; mindenki warezol, de nem.

    És még csak uborkaszezon sincs. Kijött a VR (egy szót se hallottam róla itt), kijött az XCOM 2, az új Tomb Raider, kijött a Batman Trilogy remasteredje és egy szót sem beszélgetünk róluk. Semmi, nuku, nada.

    Miről beszélgetünk? Egy játékról, ami jövőre, vagy azután jelenik meg és hogy jön-e PC-re, csak mert egy PS4 topikban ez a legrelevánsabb kérdés.

    Meh.
  • TDC Geronimo
    #61057
    Van aki még nem tolja BF1et, de megvette? Abbahagyhatatlan csak ennyit előre :)
  • arty
    #61056
    mermér? mii?
  • Amiga
    #61055
    Végülis megértem, hogy Moby elment.