121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #61175
    Megy már a CoD: IW open beta, hétvégén kipróbálhatja bárki, aki szeretné. Nyomtam most 3-4 TDM kört...hátttttőőő... klasszik azt se tudom hol vagyok és ki vagyok, és szétlőnek :D

    elég csúnyácska sajnos szerintem, bár pörgős eléggé. klasszik CoD igazából.. ami nagyon tetszik benne, hogy gellert tud kapni a golyó, tök poén :D de eddig valahogy nem vagyok annyira elragadtatva a játéktól... de még majd teszek vele pár karikát, főleg ha holnap nem jön meg a BF1-em :)
  • TDC Geronimo
    #61174
    Nem csak az, de 1 gb extra ram sose jön rosszul...
  • darkSectorxxx #61173
    Jó csak a gépnek a ram lenne a gondja? azt hittem a cpu vagy gpu a korlát inkább.
  • TDC Geronimo
    #61172
    Pár új infó összeszedve. Végre jönnek infók..

    The tech session with Mark Cerny was signposted as far back as the PlayStation Meeting at the beginning of September, and it didn't fail to deliver a treasure trove of new information on the hardware make-up of the new machine and the ethos behind it. The highlights are as follows.

    Additional 1GB of DDR3 RAM - used to swap out non-games apps (eg Netflix) from the 8GB of GDDR5

    512MB available to developers for 4K render targets and framebuffers

    Another 512MB utilised for handling a 4K version of the dynamic menu front-end

    New ID buffer for tracking triangles and objects, opening the door to advanced spatial and temporal anti-aliasing

    4K framebuffers either created from simpler geometry-only rendering or more advanced checkerboarding

    Some developers - eg the developers of Spider-Man and For Honor - producing their own 4K techniques based on four million pixel framebuffers

    Double the compute units, laid out like a mirror of the original PS4's GPU. Half the CUs deactivate when running in base PS4 mode

    2.13GHz CPU and 911MHz GPU in Pro mode, running at 1.6GHz and 800MHz respectively in base PS4 mode in order to lock back-compat with the standard model

    AMD Polaris energy efficiency improvements enabling more power in a console form factor

    Delta colour compression technology arrives in PS4 Pro, maximising memory bandwidth. Not seen in PS4

    Primitive discard accelerator culls triangles from the scene that aren't visible

    Enhanced 16-bit half-float support

    Improvements for running multiple wavefronts on the compute units - more work per CU

    New features from AMD roadmap - the ability to run two FP16 operations concurrently instead of one FP32, plus the integration of a work scheduler for increased efficiency

    Advanced multi-resolution support for increased performance in VR titles
  • TDC Geronimo
    #61171
    Nem, dark. Dísznek rakják bele
  • Tikal #61170
    Milyen jo mar hogy mikor leviszed végre a szerencsétlen kutyadat aki mar egy órája nyuszit hogy hagyd mar abba a kurva játékot akkor még odd a is viheted magaddal mert hogy never stop playing :))
  • darkSectorxxx #61169
    Érnek azzal valamit?
  • TDC Geronimo
    #61168
    Eurogamer.net Home Articles PlayStation 4 Inside PlayStation 4 Pro: How Sony made the first 4K games console

    Sony's enhanced PS4 will feature an extra 1GB of RAM, PlayStation 4 Pro lead architect Mark Cerny has revealed.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.20. 21:42:19
  • darkSectorxxx #61167
    Hát ami leírást mutat Gero, az nem csak a bemutatott tatalmakról lett összeszámolva, sajnos. :(
    Remélem igazad lesz, de félek, nem.
  • LBandi77
    #61166
    Olvastam,de remélem van még 1 amit nem mutattak.Eddig minden dark dlc- be volt 3.
  • darkSectorxxx #61165
    Gero írta a DLC tartalmát, csak 2 boss lesz. :D
  • LBandi77
    #61164
    Szerintem 3 biztos lesz.
  • darkSectorxxx #61163
    Ja, mindegy, még az is sok. :D faszomat, legalább 5-öt vártam volna mint a BB-ben!
    Fuck.
  • Seth
    #61162
    15 dolcsi
  • Totti5
    #61161
    Vannak tök jó dolgok VR amik bemutatják mit tud a technológia, pl a lopakodós HTC Budget Cuts, amiben MINDEN benne van. De ez a kötött pályás lelketlen rail shúter annyira legalja már... na mindegy, kár ezen mérgelődni.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.20. 19:17:40
  • darkSectorxxx #61160
    Huha! OLÁLÉ 2 boss 1 helyszín....ajjaj, a többit lefosom, de ez, ez kurvagáz, KURVAGÁZ...25 dollárért?
  • TDC Geronimo
    #61159
    DS3 dlc

    15 New Weapons and Shields
    4 New Armor Sets
    4 New Spells
    New PvP exclusive map, called Hollow Arena
    2 New Bosses
    New Location: Painted World of Ariandel

    2 boss csak 1 helyszín. Elég lapos :s
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.20. 19:14:08
  • Totti5
    #61158
    Rettenetes, béna, suta. Ha nagyon akarnak a fejlesztők csinálnak majd egy frankó VR horror játékot ( mint a Resi 7 ) Until Dawn módra. De ez... ez 0a.
  • AntiHero
    #61157
  • Bandicoot
    #61156
    Uncsi 4 azért fényévekre van a sandboxtòl. Kár összevetni vele. Ráadásul exklu 1 platformra. Metálra kòdolva földönkívüliek által.:)
  • darkSectorxxx #61155
    nekem olymindegy, ez az a játék, ez az a kategória! aminél én azt szoktam mondani, technikailag akár egyazegyben ugyanaz lehetne, mint prevgenen, mert nem érdekel a graf...tudom, hogy már akkor gecijó volt, ami ma is megállja a helyét részemről....

    Szóval nekem egy nagy dlc is lehet, nekem mindegy. Vigyorogva fogom előrendelni.
  • Totti5
    #61154
    RDR-t nem yutubon kell nézni, le kell szedni a forrás fájlt.

    Hello kurrgen R* sandbox

    Mocsokjó és változatos lesz a táj.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.20. 18:03:30
  • darkSectorxxx #61153
    Én a kontrollernél feladtam. mikor látom, hogy 1 személynek 2 analog kell, utána szétszedi és az egyiket a csaj odapaszolja a társának....WTF???
    Mia fasz?

    Nooorbi:

    Nekem tetszene, bár megint indokolatlanul sokba fog kerülni, ez biztos, mert tök felesleges plusz technológiákat pakolnak bele.
    De olyan mintha visszabutulna, mintha ez inkább egy kézikonzol lenne, amit tv-re köthetsz, egy telefon vagy tablet, amivel kapsz mellé ajándékba egy androidos kínai kontrollert, mintsem egy nagy tvkonzol, amit hordozhatsz is.

    De kivárjuk a végét. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.20. 18:04:40
  • Kandurex
    #61152
    ...hát mást...
  • n000rbi
    #61151
    Egy erős kézikonzol, amit tv-re kötve is használhatsz, nintendo exekkel és 3rd party támogatással. Mi a gond, mást vártál? :D
  • Kandurex
    #61150
    Nézem ezt a Nintendo Switch -et.... És nem értem.....e mi?
  • darkSectorxxx #61149
    2x is meglestem. :)
    Na majd visszatérünk tá amikor megjelenik. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.20. 17:56:41
  • darkSectorxxx #61148
    Arty:

    Régen pár éve volt valami trailer róla, hogy majd...egyszer. :D

    Gero:

    Miért ne mehetett volna ps4-ről? :D Sok helyen azért látszott a zizi.
    Első része is nagyon szép volt.

    Kandurex:

    Pedig nagyon látványos. Nem hihetetlenül, de sandbox-hoz képest....
  • TDC Geronimo
    #61147
    Nézd meg még egyszer a trailert és talán rájössz
  • darkSectorxxx #61146
    Az én életvitelemhez ez illene manapság már.
    Csak egy büdöst mondjon már el valaki nekem!!!

    Ha alaphelyzetben a játékos 2 kontrollerrel nyomul!!!
    Után a multiban MIÉRT ELÉG CSAK 1????
    Lóáloál.
  • Kandurex
    #61145
    Pedig semmi különleges nem volt amit a PS4 nem hoz ki magából. Gondolj csak az Uncsi 4 -re.
  • TDC Geronimo
    #61143
    PlayStation Europe ‏@PlayStationEU
    PlayStation and Rockstar Games announce partnership for Red Dead Redemption 2. Watch the trailer, captured on PS4

    huh. PS marketing. PS4 pro bundlevel szakítanak jövőre

  • Kandurex
    #61142
    Igen? Én nem szartam magam össze a grafikától....
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.10.20. 17:40:16
  • Tatyla
    #61141
    day one
  • TDC Geronimo
    #61140
    Egy percig se hiszem, hogy ez nem PCről ment. Prora jó lesz
  • n000rbi
    #61139
  • TDC Geronimo
    #61138
  • TDC Geronimo
    #61137
    jó rövid volt, de hólishit... Erre a pro tökéletes lesz
  • TDC Geronimo
    #61136
    na kíváncsi vagyok
  • n000rbi
    #61135
    Közben RDR2 livestream reveal 5-től. Szép nap ez a mai :)