121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #61215
    Soha nem fogom megérteni, hogy ebben mi a jó ezeknek a szarháziknak...
  • Totti5
    #61214
    Pontosan egy kalap alá vettem azt a videót belőlük ami nem a végleges játékot mutatta, amiből nem lett semmi.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.21. 19:47:45
  • Tatyla
    #61213
    itt a gond
  • TDC Geronimo
    #61212
    DDOS van, de nem csak PSN hanem twitter se megy pl meg rakat más se. Dögöljön meg az ilyen.
  • n000rbi
    #61211
    Szándékos ddos van a BF1 launch miatt, vagy most épp miért föglött órák óta a psn?
  • TDC Geronimo
    #61210
  • Bandicoot
    #61209
    A Wd jò volt annò de egy kalap alá venni a Witcher 3-al....Ezt te sem gondolhatod komolyan....
    Egyébkén ma már ahogy nézem minden negatív vélemény, negatív kritika vagy szájhúzás mezei egyszerűséggel fika meg divathaterkedés egyeseknek...
    Odáig persze sosem jutnak el akik így jellemzik a negatív visszhangot, hogy ugyan miért a negativitás, talán OKA VAN???...
  • Bandicoot
    #61208
    Meg kell várni amíg külön adják. Azzal akarják eladni az újabb rókabőrt...
    De sokra ne számíts ha multiról van szó alaposan kiheréltek belöle mindent amitől a Cod 4 még jò volt...
  • spybot919
    #61207
    Ahoz nekem is cod2 után az egyetlen cod ami még tetszett.
    Én meg már megijedtem, hogy IW-re akarsz befizetni...
  • darkSectorxxx #61206
    Anti-ra nem igazán jellemző.
  • AntiHero
    #61205
    Cod 4 remasteredre gondoltam.

    Én azt anno rendes klánba nyomtam (csapatban).

    Gyakoroltuk a pályákat (HC S&D).
    Versenyeken vettünk rész magyar&külföldi.

    Sok emlék köt hozzá. :)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.10.21. 12:55:22
  • spybot919
    #61204
    szerintem csak trollkodik.
  • TDC Geronimo
    #61203
    Most inkább codot? WAT?
  • spybot919
    #61202
    bezzeg a sieget szét trollkodták
  • Amiga
    #61201
    A Mafia 3 sajnos a nagy elődök árnyékában van, ilyen esetben a nagyérdemű a tökéletességtől való bármely eltérést azonnal megtorol sajnos. Pedig ez már nem ugyanaz a fejlesztő-csapat. Mondjuk a videókat elnézve a lehetőségekből valóban csúnyán visszavettek, a játék a nevéhez méltatlannak tűnik, ha egy True Crime 3-nak jön ki, akkor talán jobbak lennének a kritikák.
  • AntiHero
    #61200
    Azért Witcher 3-at is utaltak sokan.
    Mert elvileg bugos volt. Én meg vígan végigtoltam kb hiba nélkül az első hónapban.

    WD meg jó volt akkor. Ott se érdekelt a grafika. Egyedül a tönrténet laposodott el a végére. A Witchernél meg a történet végig maximalisan ment! Az utolsó kis mellékküldetésnél is.

    Ugyan ez van most Mafia 3nal. Mennek a minuszok. Holott egy atlagos játék amugy, baromi jó sztoryval, szar jatek mehanikával. De én élvezem pl ezt is. (Najó a monotonitást 2 boss között nem.
    De elkezdtem nézni a Narcos sorozatot. Na az meghozta a kedvem minden öldökléshez a Mafia 3ba. Sőt még ez a sorozat kicsit hasonlit is itt-ott a mafia 3ra (történet mesélés pl).
  • darkSectorxxx #61199
    Oksika, multiban full más embereket céloz meg.
    De a single-ben még lehetne a megszokott, vagy attól jobb rendezés. :)

    BF 3 jó volt, 4.-et már fingomsincs hogy volt erőm.
    Hardline single nem is akarom tudni milye.
    Ez meg részemről eddig uncsi, és nem azért mert vv1.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.21. 11:31:59
  • Amiga
    #61198
    Azért a CoD-nál a public bétában látni fogod, mire számíthatsz.

    Az UBi-marketing az új konzolgeneráció hajnalán nagyon elhibázott volt. Akkor azt hitték, erősebb lesz a vas. Mindenki arról beszélt, hogy 1080/60. Ez akkor igaz is volt, csak nem számoltak azzal, hogy az új technológiák erőforrás-igényesek. Ezért van, hogy egy remasteredet meg lehet 1080/60-ban csinálni (most a kritikátlan és lelketlen portokról ne beszéljünk). De azért már a megjelenés előtt látni lehetett, hogy WD visszavett a grafikából, aki akarta, lemondhatta az előrendelését, az semmit nem old meg, ha rádobunk egy 1-est.
  • Totti5
    #61197
    WD jó lett megjelenéskor. Azt hogy ugyan úgy volt belőle olyan videó mint a GOTY Witcher 3ből ( ami ráadásul emellé kellett még vagy 10 peccs mire összerakták ), érdekes mód nem kapott utálat cunamit.
  • spybot919
    #61196
    Na és amikor a sieget koldulták ki konzolokra na meg a watch dogs mikor ubisoft rendszeresen lehazudja a göncölszekeret az E3 égről? Sokan benyalták köztük én is azt mikor már fél éve van meg és mindig játszhatatlan bugos szar akkor végülis az mi. Megvétel szerintem egy külön dolog.
  • Amiga
    #61195
    A lemínuszolás sajnos önmagában nem véleményt fejez ki, mert nem derül ki, mire adtad a minuszt. Pl. egy PC-s leminuszozza a IW-t, mert nincs bétateszt, csak konzolon. Egy X-es leminuszozza, mert 1 hónappal előbb jönnek a DLC-k PS-re. A PS-es leminuszozza, mert X-es. :-D

    A véleményedet legjobban az tükrözi, hogy megveszed-e, vagy sem.

    Amúgy persze, ha kevesen vagytok, akkor egy rossz teljesítmény sokkal jobban meglátszik. Voltam már olyan partiban, ahol az expertek vért izzadva küzdöttek, hogy egyetlen balfék ámokfutását ellensúlyozzák. Ilyen is van. :-)
  • spybot919
    #61194
    Én ezt inkább negatívumként könyvelem el. Amikor a hatodik migránte-senki miatt veszted el a meccseket az tényleg 'jobb'(Lásd: mobák,csgo stb.)
    Ezt nem is részletezném mert nem akarok belemenni ezekbe a filozofiai baromságokba viszont BF-játékosként szar BF-et pakolnának össze én is leminuszolnám (igen a "saját" játékomat) még ha ez meglepő is. Ez a CoD bázisra is igaz. Mi mással tudná az ember jelezni, hogy rossz irányba halad a fejlesztés? Bár lehet az emberek Quake lövöldére vágytak mindig is...
  • Amiga
    #61193
    Igen, azt hiszem ez a lényeg. A BF-csapat alapú, inkább stratégia. A CoD-ban jobban érvényesülsz egyedül, az inkább taktika. Persze CoD-ban is tarol a csapat, ha összedolgozik, meg igazából minden kompetitív lövöldében, de más-más a public party-k hangulata és valóban, talán BF-ben lehet publicon a legkevésbé érvényesülni.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.10.21. 11:05:26
  • AntiHero
    #61192
    Bf az megszokott squad-al jó. Egyedül tényleg az van amit leírtál. Na de társakkal nagyon jó.

    Kivetelesen most inkabb cod-ot vennék. (nem veszek)
    De azt is csak cod 4 miatt. Csak hát az meg már nem ér nekem 18 ezret.

    Majd akcióba talán.
  • Amiga
    #61191
    Ha a CoD pontszámait trollkodják szét, akkor nyilván azt nem a CoD-osok művelik, mert miért trollkodnák szét a saját pontszámukat?
    Ellenben sok a CoD-hater, ahogy azt nemrég a F1 topikban is láttam Hamilton kapcsán. Azt se tudják, miről beszélnek.
  • Totti5
    #61190
    Konkrétan a CODra gondoltam csak, ahol ezt csinálják a "játékosok".
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.21. 10:29:41
  • Amiga
    #61189
    Nem tudom, nekem megvan a BF3-4 és a Hardline, de a single-t egyikben sem volt türelmem/motivációm végigjátszani. A CoD AW és Bo3 single-je legalább egyszer-kétszer lekötött.
    Multiban a két játék azért markánsan különbözik, mindkettőnek megvan a maga hely és célközönsége. Nekem a BF túl nagy, a 3 még beszippantott és jókat játszottam, a 4-ben már túlságosan jelentéktelennek éreztem magam és nem szórakoztatott, hogy a 100. Gipsz Jakab vagyok, nem éreztem úgy, hogy rajtam múlna a csata. CoD-ban viszont olyan kevesen vagytok, hogy azonnal rájössz, hogy rajtad mehet el a meccs és ez jobb teljesítményre sarkall.

    Ugyanígy az UC4 multiban, de ahogy láttam a GoW 4-ben is megteszel mindent, mert rengeteg múlik rajtad. BF-ben időnként úgy éreztem, hogy csak kóricálok a pályán, míg egy mesterlövész ezer méterről le nem szed. Persze a BF-experteknek pedig nyilván az a játék a nonpluszultra, de szerintem a kezdőket kicsit jobban bünteti néha a kelleténél.
  • darkSectorxxx #61188
    Persze, tudom a BF-ben a multi a lényeg, nem a single, de akkor is.
  • darkSectorxxx #61187
    Nem csak a logika diktálja ezt.
    Amúgy néztem a single-t.

    Nem a codhoz képest, hanem amúgy összeségében, álltalánosan, annyira semmilyen, semmitmondó az egész, hogy nézni unalmas volt, ugyanaz mint bármilyen más játékban a játékmenet, látsz valakit ledurrantod, semmiféle taktikázás, még fedezék sem kell.
    Látszik, hogy halovány fogalmuk nincs még máig a single oldaláról az iparnak.

    Még ha kölcsön kapnám sem tudom, hogy ezt élvezni tudnám.

    Egyik streamben konkrétan amikor a srác ment előre, a katonák hátat fordítva az ösvényel mentek tovább.
    Nem értem, 2 lépésre meg ott van a sok doboz, meg zsákok egymáson, miért nem mennek fedezékbe?
  • Amiga
    #61186
    Szerintem a VR-t nem nézni kell, hanem játszani. Pl. 13 perc körül a videóban a srác már teljes extázisban van, kapkodja a fejét, lövöldöz, na ez nekem azt súgja, hogy a nagybetűs JÁTÉKÉLMÉNY jött el a PSVR-rel. És ha ez már egy ilyen shooterben is kijön, akkor tényleg óriási lehetőségek vannak itt...
  • Amiga
    #61185
    Ha a BF-et senki nem trollkodta szét, más játékokat pedig igen, akkor a logika azt diktálja, hogy a BF-esek a trollok. :-D
  • Snexi
    #61184
    szerintem nem sokkal szebb mint ahogy a gta5 kinézett ps4en
  • Totti5
    #61183
    S akkor melyiknek a közönsége a gyerekes viselkedésű negatívot nyomkodó?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.21. 08:24:24
  • Ulthane
    #61182
    S ezt miért most mondják? Miért nem lehetett a bejelentéskor?
  • Ulthane
    #61181
    Szerintem user score-ban ez kiváló!!! Le a kalappal! Pláne egy fps előtt.
  • darkSectorxxx #61180
    :D
  • spybot919
    #61179
    Nem-nem. Ezt máshogy hívják ;)
  • darkSectorxxx #61178
    Én mai fejjel visszamenőleg mentem be cod mw3-ba , 1 darab embert nem lőttem le...hardcore-on!
    Huh. Vén fasz lettem.
  • darkSectorxxx #61177
    Hát az tény hogy 1gb plusz az mindig jobb, mint a semmi.

    #61176:

    Én nem is értem hogy feltételezhetted, hogy egy ilyen szép játékot lehúznak a yúzerek? :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.20. 22:18:48
  • TDC Geronimo
    #61176
    BF1 metan is 8.9 user scoren áll. Már nagyon rég volt, hogy nem trollkodták széjjel ott userek egy AAA játék pontozását
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.20. 22:16:48