121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • samsung123
    #61255
    GYÉPÉHARC!
  • Bandicoot
    #61254
    Látom a beszólogatás az megy de a probléma értelmezése amit leírtam na az nem. Megszoktam tőled, de gondoltam feltűnik 5-6 hasonló esetből hogy köpök rá mit írsz nekem, nem reagálok. Nos nem.. .Ez se tünt fel eddig. :)
    Menj vissza a leáldozottakhoz az a csőcselék a te társaságod.:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.24. 23:22:09
  • arty
    #61253
    figyuka, a te ideologiádnak a wolfeinstein való, ott a hatalom nem éppen libsi és Blazkowicz sem éppen mélygondolkodó :DDD

    (amugy ezeknek a mélygondolkodóknak köszönd meg, hogy itt kommentelhetsz, egyáltalán ;) )
  • Totti5
    #61252
  • Totti5
    #61251
    Változatos, ötletes, szép környezetben játszódó sandboxot látok akárcsak az első rész. Ha a GTA5re hajaz az csak jó, de ez WD más a harc mechanika és úgy az egész máson van a gameplay lehetőségek hansúlya.
  • Totti5
    #61250
    Előrendelted?
  • Bandicoot
    #61249
    Csak ebből is árad a gusztustalan liberális társadalomábrázolás...
    Füvező drogozó flesselgető csőcselék az első percben mindenfelé a városban... Nagykirályság mert van grefiti meg lazulás meg "élj a mának" érzés... Gyakorlatilag tényleg anarchista csőcselék. És van a gonosz korrupt hatalom aki mindezt szabályozni óhajtaná.. Ultragáz az egész ebből a trailerből is. Valami elképesztő okádék divatcikk az egész világa, szereplőgárdája - de erre van igény venni fogják.
    Amúgy is hányok az ilyen bedrogozott, életképtelen amúgy magukat iszonyatosan soknak képzelő mélygondolkodónak tűnő idiótáktól,nemhogy még játékban is egy ilyen társadalmat emeljenek ki mint szuperjóság...

    Akarva akaratlan egy ilyen társadalomból a Hülyék paradicsoma című filmre emlékeztető civilizáció alakulna ki nem több....
  • Kandurex
    #61248
    Most elmaradt a szájtátós bemutató és az elmebeteg jó hangulat, ami az első rész bemutatóját igézte, igaz...mint tudjuk, az ordas kamu is volt.
    ....szóval leszálltak a földre és készült egy GTAV klón, olyannyira, hogy ha valaki azt mondta volna, hogy ez a R* terméke, simán benyalom...persze ettől nem lesz jó, sőt, a GTAV egy unalom láda volt, de nem lesz talán rosszabb se.

    Nem kell.
  • Kandurex
    #61247
    Te nem a játékkal vagy elfogult, hanem a csapattal ami készíti.
  • Totti5
    #61246
  • n000rbi
    #61245
    Kihagyod akkor :)
  • Kandurex
    #61244
    Azaz 5 kép kocka volt igazán Mehhhhh!
  • n000rbi
    #61243
    >amiből láttunk eddig 5 képkockát

    Ez alapján jogos a mehhhh, vagy nem?
  • Ulthane
    #61242
    Ez a játék már közel 10 éve is kár lett volna, ha elkészül. Madárkutyás ugrabugra, amiből láttunk eddig 5 képkockát. Mehhhh.
  • darkSectorxxx #61241
  • Totti5
    #61240
  • spybot919
    #61239
    Én 200$ ért is megvettem volna de igy 19$-ért ingyen volt. Elvégre ez a lényege annak az avatarnak.
  • darkSectorxxx #61238
    Én vettem 1-et. :D
  • mucsácsó
    #61237
    Úúúúúúúúristen....ez mi mááááár?! :D :D

    Luxurious Life Avatar

    nem akarom elhinni, hogy erre van igény... :D
  • darkSectorxxx #61236
    Engem a single érdekelne csak...multi fizetős.
  • mucsácsó
    #61235
    Na most belenyomtam egy 2-2,5 órát a CoD:IW-be.. kövezzetek meg, de szerintem kurvajó! :D És egészen szépnek mondható sokszor (néha meg csúf persze...)
    Persze Frosbitetól messze az engine még mindig, de az összkép szerintem rendben van.
  • darkSectorxxx #61234
    Szerintem sok mindenre rá lehetne húzni a dolgot. :)
    Mármint a Poké helyett mást. Nem feltétlen videójátkra gondolok.
  • mucsácsó
    #61233
    Hehe, tényleg nagyon jópofa reklám :) jézusom de klasszik a Gameboy, fél karomat adtam volna érte gyerekkoromban ... :D
  • darkSectorxxx #61232
    Gyönyörű Pokemon reklám.
    Szerintem ezt a videót másra is ki lehetne vetíteni az életben. :)


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.22. 20:39:06
  • darkSectorxxx #61231
    Nem, mivel én. Ezért nem nagyon szoktam ilyenekben multizni. :)
    Legalább is fps játékokban nem számítok sokra. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.22. 09:41:32
  • n000rbi
    #61230
  • Tatyla
    #61229
    megnyugtató hogy nem én vagyok a legbénább :D
  • spybot919
    #61228
    Mint kiderült az iszlám állam vállalta magára.
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.10.22. 00:47:05
  • ppista
    #61227
    Mondjuk ha a palesztinok csinálnák, azt tökéletesen megérteném és teljes mellszélességgel támogatnám, de igy nálam is bukkó a dolog.
  • Mozes
    #61226
    Sziasztok!

    Segítsetek lszi. Szeretnék a fiaimnak fiókot csinálni, hogy mind a kettőnek legyen saját accountja, profilja. 5 és 7 évesek, akkor csak sub-account-ot tudok ugye csinálni?! Van ennek értelme? Ha jól olvasom akkor ezt nem is lehet átrakni mondjuk 12 évesen rendese account-ba csak amikor 18 évesek automatikusan át fog váltani....ez ezért elég nagy megkötésneknek tűnik.

    Mit javasoltok? Nekem az a lényeg, hogy mind a kettőnek legyen saját névre szóló profilja amivel tudnak egymás ellen játszani, stb...

    Köszönöm,
    M
  • darkSectorxxx #61225
    Srácok ez az oldal valós adatokat közöl, vagy kezeljem kammerként?
  • darkSectorxxx #61224
    Mindegy mi, vicces a videó nekem, most tökmindegy mi van benne. :)
    Nem fontos hogy kiragad-e részeket a csávó, de ahogy beszél, meg amik vannak a videóban nekem viccesek. Mai multis játékokban nekem is kb ennyi ideig tart az életem szinte, néhány másodpercig.
    Ráadásul asszem pc-n már a beta alatt megjelentek hekkerek.

    Nekem még Rayfella rage videói tetszettek amikor FS játékokkal játszott. Illetve még a Das 3-al csinál videókat. :D
  • TDC Geronimo
    #61223
    tipikus BF newbiek
  • darkSectorxxx #61222


  • Kandurex
    #61221
    Meg a többi akik lehetővé teszik a ddos -t, mert minden szart letöltenek, elindítanak, vírusírtó nem, nem...

    szóval mit vártok?
  • Tikal #61220
    Múltkor elkaptak két ilyen kis pöcsöt akik a GTA Online lőtték le tavaly vagy tavalyelőtt , ha jól emlékszem 18 év körüliek voltak, és kapnak vagy 10 évet :)
  • darkSectorxxx #61219
    Miért, ennek volt célja? :)
  • Bandicoot
    #61218
    Na a kettőnek abszolút nulla köze van egymáshoz,mit miért....
  • Tatyla
    #61217
    Kretén retardált szociopaták
  • darkSectorxxx #61216
    Mint a warez.
    "csak mert megtehetem" :/