121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #61295
    Én végigviszem csak ugye sok játék van porondon....:D
  • Tikal #61294
    A Mafia3-ban pont a karakterrel volt a legkevesebb gondom :( Sajnos ez is egy olyan játék amit nem fogok végig tolni, pedig a sztori meg az előadásmódja tetszett...
  • spybot919
    #61293
    Resi zero tudom de, code veronica féle stílust kellene vissza hozni. Régi resi a jó resi. :) Persze valaki másnak meg ez a belsőnézetes horror cucc jön be, de ebből van elég a piacon. (szerintem) És ezzel teljesen más atmoszférája lesz a játéknak. Nekem a sillent hill pt -bejött viszont resiről nekem mindig a régi részek jutnak eszembe és akkor nem a pt féle stílusban szeretném látni.
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.10.25. 21:09:55
  • mucsácsó
    #61292
    Ha valaki jönne BF1-ezni (PS4en), az szóljon, vagy vegyen fel nyugodtan. :) jobb lenne squadban :))
  • Bandicoot
    #61291
    Dettò...Bár vajmi kevés köze van a RE névhez, mégis egymilliószor inkább ez a keményvonalas horror mintsem az akciòorientál katyvasz, mint az elmúlt pár rész...
  • Totti5
    #61290
    Mafia 3 is ez volt, aztán sokan játszottak vele... bár mindegy nem az interneten elégedetlenkedők fogják ezt eldönteni, hanem a vásárlók.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.25. 18:22:43
  • Kandurex
    #61289
    Viszont ez az új Resident Evil nagyon ígéretes. Minnél több infót, videót látok annál jobban tetszik. Dark Souls 3 -óta az első preorder gyanúm.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.10.25. 18:21:45
  • Kandurex
    #61288
    Olvastam, hogy ebbe a Watch Dogs2-be a legtöbb főszereplőt legszívesebben péklapáttal csapnák agyon, annyira ellenszevesek.

    Jó lesz, érzem. (not)
  • Bandicoot
    #61287
    Ő írta nekem hogy kimosták az agyam, arra reagáltam az említett kommentben.
    De mindegy.
    Bf1-ről tudok pozitívan nyilatkozni. :)
    Mafia 3 is kezd valamennyire feküdni napi 1-1 feladatokat tolva modolt graffal.
    A Dishonored 2-t várom.
    A pro-t szintén mert akarom az uc4-et újra tökéletesítve. Illetve érdekel újra a Lastofus 4k-ban.
    A Forza Horizon 3 még várat magára nincs időm a bf mellett még arra is de egyszercsak lecsapom mert imádtam eddig is.
    És a Final Fantasy is váròs érdeklődve.
    A Wd ez van de érzékenyen érint. A negatív visszhang ellenére én szerettem az első részt és a komor világát. Pont abban változtattak nagyot amin nem kellett volna hogy ilyen híg divatfosként jobban fogyjon. Ez van.
  • Kandurex
    #61286
    Szervize,...szvsz
  • darkSectorxxx #61285
    Miért lenne ebből flame war?
    Mi az a konzolok szervize? :D
  • spybot919
    #61284
    Nem akarok flame wart de konzol vásárlás akkor Konzolvilág vagy Konzolokszervize?
  • darkSectorxxx #61283
    Srácok, én egyszerűen nem tudom megérteni ezt a ps store-t, miért van benne paypal lehetőség, ha nem is működik?
    Folyton azt írja hogy nem jó az email vagy jelszó, holott ezer % hogy jót írok be, mert pc-n be tudok lépni vele, agyfasz kategória.
  • TDC Geronimo
    #61282
    Te most nem is tolod BF1et?
  • arty
    #61281
    ráadásul a fehér középkorú férfi még soha nem szerepelt videojátékban, új motivációkat, problémákat jelent a szerepeltetése, amit még eddig nem láthattunk :)

    titkon nagyon várom már a Fehér Középkorú Férfi Szimulátor 2017-et, jónak ígérkezik!
  • darkSectorxxx #61280
    Ja várj. Én nem azt mondom, hogy egyik jobb vagy rosszabb.
    Csak annyit írtam, hogy a másik felet is megértem, ha nem ezt várta.

    Mindegyik fog tetsze valakinek, ahogy a régi részek is.
    Csak fogalmazzunk úgy, hogy mind2 cím erős változtatásokat eszközölt, amik a rajongói tábor átrendeződéséért felelős.

    Minden játék, minden stílus és minden főhős ilyen.
    Nekem is vannak kedvenceim, meg kevéabé kedvenceim is.
    Amik másnak kedvencei, vagy nem kedvencei. :)
  • spybot919
    #61279
    Az első részt szerettem a másodikat nem tudom, hogy fogom -e, de! A Who am i, és mr.robot után megveszem és kijátszom mert ez a heckelősdi a gyengém. Valaki nézte a mr robot sorozatot akkor az tudja milyen mély komoly világot lehet emögé építeni és nagy szerepet kap ott is a karakter,hallod a gondolatait tudod mit miért tesz, inkább drámai. Who Am I ban meg annyi csavar van, hogy kapkodtam a fejem. a csavar csavarja és így tovább.És jó lenne ha az ilyen brutál klisés dolgokon túl tudnának lépni minthogy "bántottad a családom ezért széthackelem a világot" Én máig várom, hogy egyszer egy tényleg egy komoly emészthető, drámai sztorit kapunk ahol a hackelés csak eszköz.
    Dehát az uborkaszoftról van szó így max a legrosszabb esetben nem foglalkozom vele többé és megy a polcra többi közé de egy próbát megér.
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.10.25. 15:11:30
  • darkSectorxxx #61278
    Miért, én mindig vicces vagyok, nem csak most. :)
  • Tikal #61277
    Zéró szinten tudtam azonosulni a laza kedvelhető ügynök karakterrel akit leírtál, éppen ezért azon kevés játékok közé tartozik a WD amiket nem fejeztem be. Olyan komoly volt az atmoszférája hogy még a motiváciot se nagyon értettem, mit is csinálok én most itt? :D
    Neked a komolyság jön be ebben a hackelés témában, másnak meg nem, majd az eladások megmutatják.

    Az első rész elkezdett stílusa amiről te itt áradozol az első teaser-ekben volt csak meg, utána már csak megpróbáltuk bele képzelni a tényleges játékba, mert nem azt kaptuk amit ígértek, de hát Ubi játék, már megszoktuk :)
  • TomStorm
    #61276
    Na ez nem semmi Dark.Még itt elkezdem újra olvasni a kommenteket tőled!:D
  • Tikal #61275
    biztos azért mert egy fehér középkorú férfi volt a főhős, azok mindig érdekes karakterek...
  • Tikal #61274
    :DD
  • darkSectorxxx #61273
    Szerintem megdumálták, van akinek tetszeni fog, megveszi, valakinek nem. Ezért van millió és egy játék, mindenkinek más tetszik. :)

    Tuti mindenki elmondta már a véleményét és mindenki tiszteletben tartja a másikét.
    És most jöhet egy kis megbeszélés, hogy közeleg a karácsony, névnapom, ki mivel szeretne kedveskedni nekem majd?
  • darkSectorxxx #61272
    Pedig stílusban ég és föld. És ezt nem a bőrszínre értem. Hanem screenshotok-rl levágod a játék stílus jegyeit.

    Ez nagyon más, ahogy a Maffia 3 sem a színek miatt más.
    Nem a fekete karakter a probléma, hanem az a beskatulyázás.
    Maffia 3-ban már elnézést, mert sötétbőrű, már debil, nagydarab, csoró, érzelmeket nem kifejezni tudó, snassz karakter-el kell megoldani.

    Itt WD 2-ben az első részben inkább éreztem egy komolyabb hangvételt, a karakter egy amúgy laza de komoly kedvelhető akcóhős, ügynök nemtudomkit, ellenben itt mert sötétbőrű, azonnal egy ilyen utcakölyök szerű sráccal töltik meg a játékot, aki amúgy részemről kevésbé vehetö komolyra, mint az első részben.
    Mintha egy srác, buliból hekkelgetne az utcákon.

    Míg az első résznek részemről egy sokkalta komolyabb atmoszférája volt.

    Ránéztél a játékra és érezted vagy érzed.
    Nehéz ezt leírni.

    Szóval, nem általánosítani szeretnék, de ilyen téren megértem azt, aki szerint ez a 2 rész már nem képviseli az első rész elkezdett stílusát. :)
  • Tatyla
    #61271
    Úgy látom megint ki kell töröljem a mai kommentek 90%-át
  • Amiga
    #61270
    1 agymosottat látsz, de ő kíméljen meg a személyeskedéstől.

    Tök jó lenne látni már valami pozitív kommentet tőled. Valami olyat, hogy "de jót játszottam ezzel-azzal".

    Ehhez képest valaki belinkel egy tök jó kis trailert, te meg előre elszállsz, nyomod a sódert, mintha más játék meg se jelenne. Mert ezt az egyet valamiért nagyon kell szídni.

    Valami nagyon eltört nálad, hogy a magánéletedben-e azt nem tudom, de ezt rossz olvasni.
  • arty
    #61269
    kezded:
    "árad a gusztustalan liberális társadalomábrázolás..."

    kettővel később:
    "be kellett ugatni ideològiáròl fröcsögve. "

    zseniális :D
  • Bandicoot
    #61268
    Hát sztoriban és karakterekben fényévekkel érettebb volt ennél a tinidivat mosléknál.
  • Tikal #61267
    úgy csináltok mintha az előző WD olyan nagy szám lett volna, pedig abban egy FEHÉR embert kellett irányítani... oszt mégis fos volt ...
  • Tikal #61266
    egy kicsit elvitted magad
  • TomStorm
    #61265
    Játszanak vele a négerek mint Mafia 3-al.Meghagyom nekik.
    Imádtam az első részt,végigjátszottam minden platformon de ez már nem nekem szól
  • Bandicoot
    #61264


  • darkSectorxxx #61263
    Nem tudom, de egyikük sem gyépés, csak ezt akartam írni. :)
  • Totti5
    #61262
    Remélem még lesz 5 tréler, mindig izgalmas dolog olvasni a fröcsögést, valami csak lesz a végén belőle.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.24. 23:43:30
  • samsung123
    #61261
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "leáldozott sereg Danigyerekkel az élen" Ezt jobban Én se tudtam volna megfogalamzni. (ez független Arty-tól)


    Sajnos a GYPharcban elég ha az egyik fél gyépés :D és most, döntse el mindenki, ki melyik :P
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2016.10.24. 23:34:57
  • Bandicoot
    #61260
    Nem veszem én befejeztem. Leírtam a véleményem a látottakròl amik benne vannak a csodás videóban és rögtön be kellett ugatni ideològiáròl fröcsögve. Ezúttal nem bírtam ignorálni de folytatom innen hátha feltűnik hogy leszarom mit gondol.
  • samsung123
    #61259
    :), csak nem veszik ezt a szívükre :P
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2016.10.24. 23:27:35
  • Bandicoot
    #61258
    Itt én csak 1 agymosottat látok perpill de ez nem a megfelelő hely és idő. A további agymosoldátòl és szokásos személyeskedésedtől kimélj meg engem és a topikot is. Mondom ott van neked a leáldozott sereg Danigyerekkel az élen. :)
  • darkSectorxxx #61257
    Nana, pls ne a személyeskedés, ez sértő, Arty és Bandicoot is normális csávó. Itt nincs 1 gyépés sem.
    Van 1-2 dolog amiben nem értenek egyet aztán ennyi.
  • arty
    #61256
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az feltűnt, hogy mérhetetlen mennyiségben nyakalod a kurucinfót, feltehetőleg :D :P
    totál átmosták az agyad, sajna.