121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #61335
    Most így állok.

    Dishonored 2 >TF2 > COD IW > BF1

    BF1 biztosan nem kell, talán ha egyszer lesz Vaultban, bár a Hardline-t sem indítottam el a trial óta.

    Mirrors Edge 2őt várom hogy bekerüljön az még egy jó kis "fps" lesz.
  • Bandicoot
    #61334
    Ha csak feleannyit fordítanának a játék fejlesztésére mintsem ezekre a csodás reklámokra talán készülhetne egy szinvonalas COD rész is ami méltó a régi részekre...De inkább a reklámok....
    Bomba...A bomba megjelent pár nappal ezelött és tarol minden létező tekintetben.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.26. 20:23:47
  • TDC Geronimo
    #61333
    "lets go to space" ...
  • Totti5
    #61332
    Szokásos bomba ( vigyázat 5 fehérre jut 1 fekete )
  • n000rbi
    #61331
    Egyébként lehet így 3 év után decemberben bedobják plusba + pro patch = merry christmas :))
  • n000rbi
    #61330
    Platina után kellett másik játék, annyi vót akkoriban (NOT)
  • Mester01
    #61329
    Sziasztok.
    Lenne egy kérdésem a haveromnak van egy ps4je. Az ő accountjára meg vette a játékokat online keresztül.
    Én is csináltam az ő gépére egy saját accountot. (Én semmit sem vásároltam az accountomhoz) de ugyan ugy tudok neten keresztül játszani az ő játékaival.
    Ez hogyan lehetséges???

  • TDC Geronimo
    #61328
    Nekem itt van polcon
  • n000rbi
    #61327
    :O Ráfér, time to buy it again :D
  • TDC Geronimo
    #61326
    De randa.
  • Tatyla
    #61325




    RAZER KONTROLLER
  • Totti5
    #61324
    Titanfall 2’s single player campaign is one of its most notable aspects, largely because of the backlash over its absence in the previous game. You play as Jack Cooper, a rifleman for the Frontier Militia who is promoted to pilot following an ambush on the planet Typhon. Together with your titan, BT, you’ll have to escape the planet and return back to base. The result is an exciting journey that’ll take you through exciting firefights and great set-piece moments. A particular highlight is the dialogue between Cooper and BT, which both humanizes your titan and has some really hilarious moments.

    The level design of the campaign is great as well. Each chapter of the game has a ton of variety, as well as huge, open levels that let you take full advantage of Titanfall’s signature parkour movement system. The combat also rewards speedy, smart play, to the point where it was incredibly rare for me to spend much time in one place. One highlight from early in the game was the end of the second chapter, when you’re forced to defend a factory while some machinery shuts down before you escape. While that sounds simple enough, you’re pursued by waves of exploding spider drones, which forces you to be in constant movement around the map. The result is a tense, fast-paced shootout as you jump, dive, and wall-run from cover to cover, on the lookout for human enemies the whole time. Other levels use the parkour system to bypass obstacles and enemies, to the point where a lot of enemies can be easily avoided if you move fast enough.

    The campaign is relatively short, lasting about five to six hours on normal difficulty, but it’s loaded with tons of ideas and different styles of gameplay to break up the shooting. There are a few levels that require some Portal-esque puzzle solving, and a few that require parkour platforming and stealth over shooting. Sadly, the story isn’t particularly interesting
  • TDC Geronimo
    #61323
    írják TF2 singleje nagyon jó lett. Azt letolnám, de az a mutli engem nem érdekel :(
  • Tatyla
    #61322
    Én mindkettőt szerettem volna így jó lesz ez.
  • TDC Geronimo
    #61321
    oh shit knack is kap pro pacthet! :D
  • Seth
    #61320
    Mindegyik megvan :(
  • AntiHero
    #61319
    Multi award-winning mystery title Everybody’s Gone To The Rapture and b-movie homage The Deadly Tower Of Monsters head up your PlayStation Plus line-up for November.
  • Tikal #61318
    hát ez kapott egy dislike-t... a videó 75%-a a single-ről szól, utána meg ordas baromságokat beszél a multiról. Jó lehet ez a csatorna, fel is iratkozom.

  • Amiga
    #61317
    Köszi szépen, akkor nem kérdés, a PS verza lesz a befutó.
  • arty
    #61316
    ps4en stabilabb a frém, picit jobb a graf és 100% h nincs inputlag :)

    one-on egyelőre nem tudni, h az 1.04es pecs megoldotta-e a lagot, de fentiek tükrében neked szvsz mindegy is.
    one mellett esetleg a játék ára szólhat.... (ha épp van rá akció valahol, mittomén)

    n000rbi: df csak ps4en nézte, one-ról nem tudni
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.10.26. 10:27:04
  • Ulthane
    #61315
    Legalább megdolgozol a pénzedért
  • mucsácsó
    #61314
    Ez a játék (sem) a singleről szól - persze el lehet vele játszogatni, de... engem valahogy nem taglózott le, bár érdekesebb, mint amire számítottam. de nem vagyok tőle úgy elragadtadtva... kb úgy voltam vele, hogy egyből el is adom... :D
    de aztán elkezdtem multizni...hát azóta nem tudok szabadulni tőle :D (betáztam amúgy, de sinai desert se a legerősebb map szvsz... )
    Monte Grappa <3333

    Amúgy valszeg a Titanfall 2 is vérgyenge lesz singleben - de multiban ugyebár az is szétbasz -, egyedül a CoD IW singlejét tudom elképzelni, hogy az lesz a legösszeszedettebb a 3 közül :)
  • Amiga
    #61313
    Akinek van tapasztalata a kérdésben: melyik platformon jobb az új Tomb Raider? PS4 vagy XONE?

    Megvenném november elején, melyiken érdemes?
  • n000rbi
    #61312
    Minden platformon?
  • arty
    #61311
    tombraider2015ben javitottak az input lag gondot

    es meg 1 ev se kellett hozza :(
  • darkSectorxxx #61310
    Látod ez a helyes, amit mondtam, ami nem szimpi, nem is szabad megnézni, szelektálni kell. :)
  • TDC Geronimo
    #61309
    Hát ez alapján jó hogy nem néztem bele, mert csak felidegelném magam a sok marhaságon :D
  • Totti5
    #61308
    Igen.
  • spybot919
    #61307
    wd2- höz is lesz hivatalosan magyar felirat mint az egyhez?
  • darkSectorxxx #61306
    Nem tudom, nem vagyok otthon BF-ben, ti döntsétek el mi jogos belőle és mi nem. :)
    Én sem netes videók alapján játszom játékokkal, csak belenézek, azt vagy egyetértek vele, vagy nem, vagy leszűrök 1-2 dolgot, amit lehet más lát én meg nem. :)
  • Bandicoot
    #61305
    Wat???? Operations mint egyfajta capture the flag játékmód????...
    16v16v van leggyakrabban?????
    Bekempelhető respawn pontok??? Conquestban mégis hogy a viharba oldják meg?? A fő bázisod nemmellesleg mindig adott...Ahogy eddig is. A többi módban pedig mikor a védők buknak pontokat vissza kell hátrálni,nem maradhatnak frontvonal mögött, ugrik a zóna - vagyis ezt is megoldották.
    Amiket a single-re mond még csakcsak bár elég epik tud lenni...De amit a multiról összehord.... Meg újraskinelt battlefront?....
    Szokásos Otherworld """""""""""""szinvonal"""""""""""""......
  • Tikal #61304
    És jó is
  • darkSectorxxx #61303
    Ezt tudtam, ezért azt is tudtam hogy mire számíthatok és ezért nem vettem meg, de így amiket másokat láttam játszani, meg pláne ez, nem nagyon adott kedvet hozzá.. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.25. 21:45:52
  • darkSectorxxx #61302
    Azt mondja mediumon vitte....nem értek hozzá. :)
  • Totti5
    #61301
    Nincs elsősorban. Van benne single és multi is. Azért van benne hogy jó legyen...
  • Tikal #61300
    Több az mint 4... mellesleg lehet nem mondták még, de ez nem single játék elsősorban
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.10.25. 21:42:40
  • arty
    #61299
    howlongtobeat-en 6 órát írnak, akár csak a négyesre... (ami nekem 8-10 volt)

    videóba belenézve... ez very easy vagy ennyire elbalanszolták a játékot? (így valamennyire érthető a játékidőről alkotott VÉLEMÉNYÜK is)
  • darkSectorxxx #61298
    3-3.5 órás a single (ami nekem lenne 4.5-5 óra szerintem)........hátizémizéhogyishijjákja.

  • arty
    #61297
    a preorder kiváló üzenet, hajrá!

    (őrület, hogy semmi se jó, ami meg igen, arra vakon is :P )

    nekem lassan elkéne kezdeni a wd1-et, csak kissé belefásultam az acszindikátusba, alig haladtam :(
  • Tikal #61296
    Van PS4-es community??