121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Zozo76
    #61415
    nem ugy ertem, az akksira gondolok.
  • Seth
    #61414
    Az én irányítómmal így 1,5 év után, napi szinten nyüstölve, semmi baj nincs. Nem málik a gumi, nem nyikorog a ravasz
  • Zozo76
    #61413
    vajon ez az "atdolgozott" kontroller amit hozza adnak tovabb birja mint a sima ps4-e?
  • TDC Geronimo
    #61412
  • Zozo76
    #61411
    ocsem most nyomta a haverjanal PSVR-en a resident evil 7-et. total lenyugozte, azt mondja kurva jo, meg soha nem retteget enyire jatek alatt mint most a VR-ben.
  • Kandurex
    #61410
  • Tatyla
    #61409
    Jaj ne is idegesits már nagyon nehéz
  • n000rbi
    #61408
    Soon.

  • TDC Geronimo
    #61407
    gameplaybe lockolt 60 még multiban is, amit teszteltek. Ezért nagy piros pont nekik. Pro patch meg rajta van a lemezen már, ott kapunk 1080p + felbontást meg gondolom pár cucc magasabb minőségű lesz.


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.29. 00:28:38
  • TDC Geronimo
    #61406
    Én nem bírtam volna ki ha BFet nem tudtam volna tolni pcn :y
  • Tatyla
    #61405
    Legalább neked van játékra alkalmas pc-d én meg örülök hogy kaptam béta invet a Gwent card gane-re az még úgy ahogy ekfut
  • arty
    #61404
    te is a saját órabéredből indulsz ki ...
  • n000rbi
    #61403
    Nemrég láttam kickstarteren, jópofa lenne, szerintem beszállok vagy 20€-val.
  • Bandicoot
    #61402
    Detroitnak van már bármiféle akár csak megközelítő dátuma? Nagy a csend körülötte...
  • Kandurex
    #61401
    most is az, nem? akkor? ez elég erőltetett...tré...

    Számomra akkor instant buy a Pro, ha beváltja reményeimet az FFXV, másért nem szállok vissza a mókuskerékbe ez évbe,... nincs más amiért érdemes lenne. Természetesen GoW4 meg Detroit, Horizon, Days Gone meg ilyenek miatt azonnali vétel lenne...de most.... Addig meg csak elvagyok az i7+gtx980 tarisznya vágódeszkámmal :)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.10.28. 17:48:41
  • Zozo76
    #61400
    sziasztok! most jottem at az XBOX topikbol mint XBOX-buzi, lenne egy kerdesem a PS-buzikhoz. :)

    szoval, ha novemberben ramjon az otperc, es EN-HULYE-ALLAT veletlenul veszek egy PS4PRO-t, az MS-STORE-ban hasznalt OTP-s virtualis-net-szamla jo a PS-STORE-ban is? tehat nehogy az legyen hogy nem fogadja el es nem tudom leterhelni. a valos szamlat nem fogom megadni (az MS-nel sem adtam meg, csak annyit utalok az a virtualis szamlara amennyi mondjuk a jatek ara). tehat mukodik az OTP virtualis net szamlaszam?

    ja, biztos ami biztos mar a zozo76hun-t lefoglaltam, szoval accountom mar van. :)
  • Samurai84
    #61399
    Sziasztok! Szeretném a Remote Play-t használni, de nem akarja az igazat. Elindítom a szoftvert, PS4-en bejelentkezek, meg is jelenik a notebookon a kép, de csak a főképernyőt látom, és nem tudom mozgatni a kontrollerrel a dolgokat... Semmire nem reagál.
  • TDC Geronimo
    #61398
  • mucsácsó
    #61397
    Ígéretesen hangzik, nagyon várós! :) JÖJJÖN MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
  • TDC Geronimo
    #61396
    DETROIT script: +2 years to complete, 20 times more complex than any QD game

    "It's a big burden, to be honest," he continued. "I've just finished the script for Detroit. It took me more than two years, and that's working around six days a week. It's probably 20 times more complex than anything we've ever done. It's a lot for one brain to handle.

    "Fortunately, I have a very talented team helping me keep track of the branches and finding good ideas for each one. When it's just one brain, you can only have so many good ideas in one day. The fact that it's collaborative work helps me, but I like the fact that it starts with something very personal."
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.28. 15:52:59
  • TDC Geronimo
    #61395
    Szerintem poén
  • mucsácsó
    #61394
    De legalább büszkén viselheti a "the worlds most powerful console" plecsnit.... :D
  • Kandurex
    #61393
    hát ez bizony, szar lett
  • TDC Geronimo
    #61392
    na megjött az első pro reklám

  • mucsácsó
    #61391
    Egyetértek, akár az már egy használt játék ára (részben).
    Viszont hihetetlen szánalmas az a fajta vergődés, ami megy az FB csoport(ok)ban... :D sok irigy kutya már jódolgában olyan dolgokkal rukkolt elő, hogy NAV-osok fognak büntetgetni, meg hogy le lesznek tiltva azok a lemezek amiket tescoban vásároltak... vicc :D szánalmas, tényleg.
    De az is az, aki megveszi és majd azt hiszi elfogja tudni passzolni ~20 ezrekért a napokban... :D

    a következő nagymértékű balfasz dózis várható november 18-án illetve 25-én (black friday) :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2016.10.28. 11:09:07
  • Kandurex
    #61390
    Attól függ, nyilván ha csak át kell érte sétálni a túloldalra, akkor rendben. De ha már fél - 1 órát kell kocsikázni, utazni, nyűglődni az eladásával, stb. az a 4 ezer forint körüli összeg hamar elértéktelenedik.
  • Tatyla
    #61389
    Ott a pont
  • Amiga
    #61388
    Attól, hogy te nem úgy állsz anyagilag, mint aki ki van centizve, hidd el, sokaknak nagyon fontos hó végén az a négyezer forint...
    És ha valaki megteheti, hogy pl. kiugrik ebédidőben a játékért a tesco-ba, és ezért nem máshol veszi másfél szer annyiért, akkor hülye lenne nem megtenni.
  • arty
    #61387
    Van akinek az ideje több, a pénze kevesebb. Ettől még nem lesz kicsinyes dolog 6-7 ezret fogni egy játékon. (tehát továbbra sem négyezret, pláne nem, ha egy digit megvett, örökre accon ragadó, eladhatatlan játékkal vetjük össze)
  • Ulthane
    #61386
    Akkor 6-7 ezer. Biztos eszembe nem jutna. Az időm drágább annál, minthogy beüljek a kocsiba, elfurikázzak egy tescoba, vegyek egy játékot, és továbbadja, hirdetgessem, ismét menjek találkozókra a drága időmből, s a végén kerestem rajta 4 ezer forintot. Köszönöm, nem kell az a négy ezer forint!
  • ppista
    #61385
    Kb. hasonlót irtam.
    Ha érdekelne a W sorozat, igen, én is vennék egy pc-t. Mint ahogy az MGS kedvelök vettek PS3-at. Egy KH kedvelö meg vesz egy PS4-et kötelezöen. Ilyen ez a pop szakma.
  • Totti5
    #61384
    Nem tudom mire megy ki ez az egész, de számtalan sorozat van ami ida oda jelenik meg. Egy biztos, egyre több jelenik meg mindenre ami előzőleg nem volt. Igen mint két oljás, hisz a Witcher 3 mellé is elkél az 1-2 ha ragaszkodunk hozzá, szóval vettél X1et hogy letolhasd a Witcher 2őt és PCt hogy a Witcher 1et?

    Tőleg független meg fog jelenni sokak örömére.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.27. 20:54:30
  • ppista
    #61383
    Mint két tojás. Te amúgy ismered a sorozatot? Ne érts félre, tölem nyugodtan megjelenhet X-re is a KH is. Söt, szerintem a Sony is támogatja, mert akinek be fog jönni, annak kötelezö lesz venni egy PS-t, mint a Metal Gear esetében.
  • Totti5
    #61382
    Biztos értette a PS tábor is a Witcher 3.

    Square játék. Be van jelentve, PS4, Xbox One.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.27. 20:35:13
  • ppista
    #61381
    Mint mondtam, rengeteg értelme lesz(még változhat az üzlet ha a Sony akarja). A kilenc részböl jön rá egy. Biztos érteni fogják az Ms konzolosok hogy mi a fene az egész.
  • Totti5
    #61380
    Kingdom Hearts III [a] is an upcoming action role-playing game developed and published by Square Enix for the PlayStation 4 and Xbox One.
  • ppista
    #61379
    Ez egy kicseszett jó hir. A PS3-as remix csomag kimaradt, de ezt csont nélkül veszem. A KH1. a PS2 korszak egyik kedvence nekem, csak kár hogy szinte folyamatosan szaggatott. Remélem itt folyni fog mint a higany.
    Ez a csomag, meg persze a januári, elöre vetiti, hogy a KH3. szerintem PS4. ex lesz. Ugyanis túl sok értelme nem lesz X1.-re kiadni ezek fényében.
  • Totti5
    #61378
    Csak akkor fog kellenei és akkor fogom játszani ha igényes lesz. Annyira mint pl a Xenobalde X.
  • Seth
    #61377
    Kingdom Hearts 1.5 , 2.5 is jön PS4-re egy szép pakkban

  • Totti5
    #61376
    Holnap jelenik meg a Titanfall 2, a leendő titán pilóták számára pedig alighanem nagyszerű hír a Respawn bejelentése, miszterint minden megjelenés utáni tartalom ingyenes lesz, legyen szó új játékmódról, térképekről, vagy bármi egyébről.