121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #61455
    Jó, de BFnél nem kell félni attól, hogy kihal a populáció :)
  • Tatyla
    #61454
    Mint ahogy konzolon a BF1-el is többen játszanak

  • Tatyla
    #61453
    Én eddig se hallottam a fejhallgatóban a gép hangját, eztán se fogom
  • spybot919
    #61452
    Álltalában nem ruházok be jrpg-be de szerintem a hollow realization-nal teszek egy próbát, ott úgy is folyamatosan japánul nyögnek a lányok azok majd elnyomják a pro-süvítését. :D
  • n000rbi
    #61451
  • n000rbi
    #61450
    Jobb, ha felkészülsz lélekben, hogy nem lesz halkabb a 1216-nál.
  • spybot919
    #61449
    Kitárgyalva. Felőlem lehet olyan nehéz is mint a bontógolyó csak halk legyen.
  • Kandurex
    #61448
    Óó...hmm, azt nem is néztem. Hát igen :(
  • n000rbi
    #61447
    Most én is utánanéztem, a slimtől nehezebb 1.2kg-mal a pro, az original ps4 2.8kg, szóval csak fél kilóval nehezebb, az meg a méretéből is adódhat. A hatékonyabb hűtés utolsó reménye is elszállt
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.10.29. 17:44:04
  • n000rbi
    #61446
    Reméljük, hogy rohadt nagy hűtőborda, rézcsövekkel.
  • Kandurex
    #61445
    Nem néz ez ki rosszul, kicsit utána néztem a dimenzióinak, és az derült ki, hogy:

    A standard PS4 -től majd 1.2kg! -al nehezebb??

    E!!
    E hogy?
    Mi lett benne nehezebb? azisten't raktak bele? Mindezt úgy, hogy alig 2 cm hosszabb és szélesebb, és magasság nem változott különösebben.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.10.29. 17:34:33
  • Totya42
    #61444
    Van benne player count? Vagy miből gondolod?
  • TDC Geronimo
    #61443
    PCn gyakorlatilag játékos is alig van. Konzolon azért többen játszanak
  • Totya42
    #61442
    Honnan veszed? Még csak tegnap óta kapható.
  • Tatyla
    #61441
    Legalább a karácsonyi akcióban már benne lesz
  • TDC Geronimo
    #61440
    TF2 eladások jó szarok lettek. Ki gondolta volna. EA kiadatja 1 héttel BF1 után. Okosok.
  • TDC Geronimo
    #61439
    1 hét kb és N7 day. Jönnek végre ME infók, lehet lesz story trailer is végre.
  • Tatyla
    #61438
    a pro miatt újra fogom játszani de ezt akkor már megvárom
  • TDC Geronimo
    #61437
    LPVG Report: Uncharted 4 Story DLC Reveal Coming at PlayStation Experience

    We interviewed Uncharted 4 Voice Actor Troy Baker at MCM Comic Con London this morning, and while he did not directly confirm our report, he did tell us that he believes the Uncharted 4 story DLC will be “by far the biggest story DLC [Naughty Dog] have done” and that he expects it to be revealed formally “very soon”.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.29. 16:03:36
  • spybot919
    #61436
    Adom :D
  • Tikal #61435
    Nyilván az is benne van, hogy az ember az újat veszi, mert a paraszt azt hiszi az a jobb, meg a boltban is azt fogják rátukmálni. Aztán a simát kivonják és veheted azt ami a polcon van. Most komolyan, téged érdekel mi van a szekrényben vagy a TV mögött? Soha nem látom azt a szart csak HALLOM, de azt kurvára. Hogy most három vagy négy emeletes azt már leszarom, de legyen halk. Ha ehhez az kéne, hogy akkora legyen mint egy hűtőszekrény akkor felőlem lehetne akkora is.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.10.29. 15:16:40
  • Zozo76
    #61434
    akkor en mar nem is veszek pro-t mert ezek szerint akkor egybol hulye leszek. vagy mar a ha a gondolatban megfogalmazodik hogy veszek pro-t, mar akkortol lehet hogy hulyeve valok? persze ugye ez az egesz eszmefuttatas csak akkortol ertelmes ha az egesz pro-szisztema elott meg nem voltam hulye! :)
  • spybot919
    #61433
    Mi? akkor most hangosabb a ps4 slim mit a fat? pedig pont az ellenkezőjét állították...
  • Totti5
    #61432
    Akkor te különleges vagy feltehetőleg.
  • LBandi77
    #61431
    Ps1 éra óta minden sony konzolom van- volt, xbox csak 360,slim soha,úgyhogy a divatbuzulást meghagyom neked meg a fanboyoknak.
  • Totti5
    #61430
    Nyugodtan én nem sajnállak.
  • Totti5
    #61429
    Prót is a hülyék vesznek majd. Ez van ez a piac. Te is ennek a része vagy.
  • Totti5
    #61428
    Gyártási/anyag/tehnológiai költség csökkentés miatt jönnek létre ezek az eszközök + a piac felpörgetése. Eddig mindig bevált.
  • Totti5
    #61427
    Xbox S ( sem ) azt mutatta hogy nagyon gondolkozna bárki is hogy a simát vegye vagy az S-t amikor még mindg a kettő a polcon van.
  • Kandurex
    #61426
    Mérettel pont, hogy lehet gazdálkodni,... nyilván most már fejlettebb gyártástechnológiával csendesebb a gép, de félek jön a szarcibálás majd a Pro és a Scorpio esetében. Mert Totti design lelkének és a hozzá hasonlóknak ez kell...böeeeeeee! Hova hányjak?!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.10.29. 14:15:00
  • LBandi77
    #61425
    Szerintem nem a piac igényli hanem a gyártók igénylik a plusz pénzt azzal hogy a sok hülye lecseréli a teljesen jól működő gépét ilyen divatbuzulásra.És el lehet mondani hogy + ennyi millió ment el belőle.
  • Kandurex
    #61424
    Igényli az anyja fasza, csak nem játékosok. Csak ki kellene rakni két gépet, az egyik üvöltő genyó gép, a másik 20-30% -al nagyobb masina, de teljesen csöndes...megnézném én azt a piacot... erőltetett design baromság...
  • Tikal #61423
    Vagy azért veszi mert adják, egy idő után már csak az van a polcon, nem?
  • n000rbi
    #61422
    A méret nem feltétlenül indokolja a süvítő blowert. Az xbox one s csak kicsivel vastagabb a ps4-nél és elfért benne egy rendes 12 centis venti. Attól meg nem félek, hogy a sony meglepne egy halkabb hűtéssel a proban.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.10.29. 14:13:52
  • Totti5
    #61421
    "Melyik buzi találta ki ezt a slimezést?"

    A piac, igényli és ezt veszi.
  • Kandurex
    #61420
    Melyik buzi találta ki ezt a slimezést? Ki a tököm nézegeti a gépet? Betolod a TV alá azt jó van!...Max az előlapot látod. Verte meg volna őket a fene...inkább üvöltsön mi? Behh...Na nem azt mondom, hogy ronda ATX házba legyen, de ez már felesleges baromság.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.10.29. 14:03:07
  • Zozo76
    #61419
    ez a kis meret atka, bar sztem a pro sem lesz sokkal jobb, hiszem itt sem sokkal nagyobb a doboz. aztan ki tudja?... :)
  • Kandurex
    #61418
    Jó lenne tudni milyen a hangja terhelten, mert az előd egy kész fosoda volt, pláne az első széria...a bone egy finom-műszer-gépezetnek tűnik mellette, na nem a slim...
  • Totti5
    #61417
    Igényes minőségi munka, ahogy kell. Támogatni fogom vásárlással.

    ( bezzeg régen minden jobb vót, ezt is sikerült fix60ra megcsinálni ezen a gyenge genen.... )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.29. 13:32:23
  • TDC Geronimo
    #61416
    Az sajnos nem változott