121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #61495
    Te tényleg ilyen hülye vagy, vagy csak teteted?
  • Totti5
    #61494
    "Ha megjelenés napján tolta 900k a 3 platformon összesen, akkor most 500k letette és inkább mással foglalkozik a szabad idejében"

    Letette és tolja másnap majd, vagy harmadnap. Senki nem tiltja meg, és senki nem számolja. Ha átlag megvan a napi bázis az cserélődhet és cserélődik is egy mértékben, így mindenki tolja majd, csak nem egyidőben.
  • Totya42
    #61493
    Tényleg le ne írd mi miért, mert a végén még rendes eszmecsere lenne. Pedig szívesen olvasnám, hogy szerinted mi merre. Nem baj, hogy különbözően látjuk a dolgokat. De, hogy csak a fingjasincstm megy vélemény kifejtés helyett meg -fav (az amúgy mi a faszom de télleg? minuszozás ovis módra vagy mi?). Na de mindegy is. Én is kiszálltam, mert látom a bántották a kedvencem és fóromharcos saiajin lettem dolgot az emberekben és ovihoz most nincs hangulatom.
  • TDC Geronimo
    #61492
    Hú bazdmeg -fav, mert ezt már én sem bírom.
  • Totya42
    #61491
    Ja és csak amcsiban jelent meg vagy mi a faszom? :) Újra fingsincstm De látom nem tudjuk meg már, hogy miért. Én be tudom látni, ha tévedek, mert nem vagyok mindent tudó. De egyenlőre nem hangzott el semmi sem, ami miatt másképp látnám a dolgokat.
  • TDC Geronimo
    #61490
    Tudod USbe hány óra van? hajnali 3 illetve 6. De én itt befejeztem, mert fingodsincs látom. Kevés sajnos :(
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.10.30. 13:08:19
  • Totya42
    #61489
    Kevés. Mondom lassan tagoltan. K-e-v-é-s. Most épp összesen 400k játszik, 3 platform összesített száma ez. Nem sok. Nagyon nem. Pláne, ha azt nézzük, hogy hétvége van és most ráérnének az emberek. Ha megjelenés napján tolta 900k a 3 platformon összesen, akkor most 500k letette és inkább mással foglalkozik a szabad idejében. Érdekes és elgondolkodtató... Persze nem bukás alacsony. Szóval Evolve vagy Battleborn szintű bukás hasonlatok nem kellenek. De simán hoznia kellene ezeket a számokat platformonként és nem összesen. Pláne, hogy milyen hangos volt a szociális média. De úgy néz ki, hogy sok minden nem volt mögötte.
    Ez a fingjasincs(tm) valami moby agyszülemény maradvány? :) Szép kendőzés, aranyos és vicces, de a miértre még nem olvashattunk semmi indokot.
  • TDC Geronimo
    #61488
    Pont azért, mert nem vagy tisztában az egyidőben online lévő játékosok számával. BF1 betat 15 millióan tolták és 900k körül volt a legtöbb online játékos fent. BF1 launchkor 900k ember volt fent. Aki a mostani online számokra azt mondja kevés annak fingjasincs(tm)
  • n000rbi
    #61487
    Ha minden igaz a ps experience-en hallhatunk róla legközelebb (dec. 3-4)
  • spybot919
    #61486
    Na igen. Én amikor befizettem a R6siege -re nem arra számítottam, hogy ilyen szinten átmegy HC-be. Jó lett volna már konzolra egy casual lövölde. De talán ennek megfelel a bf1. Játékos szám szerintem annak köszönhető hogy WW1 játéknál kevés a content smintsem azért mert casual. Csak úgy lövöldözni casual szinten bárki bármilyen játékba tud de hogy lesz-e sikerélménye az más kérdés.
  • Totya42
    #61485
    Persze lehet azt mondani, hogy amíg van szerver / lobby addig mindegy. Szerintem meg nem mindegy. Mert minél többen játszanak vele annál biztosabban vannak casual játékosok is. Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de Én kasuál szeretek sokszor puffogtatni és nem csak a prok ellen. Franc se akar minden meccsen full sweaty nerdként játszani mindent beleadva mintha az mlg döntőben lenne az ember. Ennyike...
  • Totya42
    #61484
    Pontosan. Különböző. DE!!! Az egyetlen fontos ezek közül a játékos szempontjából az a player count. Az meg itt nem túl acélos. Elsején jön majd az EA negyedéves jelentés. Ha bemondják, hogy eladtak 10+milliót belőle, akkor ez a player count még viccesebb.
  • Totya42
    #61483
    Miért is? Indokold. Csak így befingani egyet az éterbe mindenki tud :)
  • Kandurex
    #61482
    Tényleg, hallott valaki, valamit mi újság az FFVII Remake-el? Mióta bemutatták (1,5 éve? ) teljesen eltűntek. Megy az még? Mintha azt mondták, hogy epizódokra fog oszlani (nyilván a gyors pénz reményébe, meg lehet amúgy is financiális problémái lehetnek a projektnek, ha ez a séma), ilyen alapon már lassan be kellene jelenteni az első rész dátumát....ha csak nem akarják 10 évig (haha!) készíteni.
  • Kandurex
    #61481
    Vagyis FF játék kedvelőnek nagyon jó, mindenki másnak....hát egy közepes...alá....kétszer.

    De, mint FF gamer -nek (szigorúan FFVII és Lost Odyssey alapján tekintem magam annak) tényleg fasza. Nagy kedvet hoz az FFXV-höz. Meg kíváncsi leszek, hogy a filmből hány jelenet lesz a produktumba, mert néha azaz érzésem volt, hogy magát a játékot látom.
  • TDC Geronimo
    #61480
    Battlefrontnál az egyidejűleg fentlévő játékosok száma nem érte el azt a számot a 3 platformon együttvéve, amit a BF1 produkált PS4en. És ahogy írtad abból elment 12 millió...
  • TDC Geronimo
    #61479
    El vagy tévedve
  • spybot919
    #61478
    Adom! Jó példa rá talán a siege. a Skull rain update után több ember játszott vele összesen mint megjelenéskor. Amíg nem kell várni 15perceket meccskeresésnél addig nem is fog érdekelni az online játékos szám, bár én is nagyobb számra számítottam. Ez a szám azért erősen csökkenhet a maga a content nem tudja sokáig ott tartani a játékosokat de vissza is húzhatja őket :) (lásd:Wow:Legion)
  • orichalcos
    #61477
    "Jelenlegi játékos és az átlag illetve a megvásárolt példány három külön téma"

    Igen, ezt felejtik el sokan. Battlefrontból állítólag elment 12 millió (!!!), és mégis mennyien játszanak csak vele. Alig pár ezren. http://swbstats.com/
  • Totti5
    #61476
    Jelenlegi játékos és az átlag illetve a megvásárolt példány három külön téma. Ezek nem kis számok. Sokan a single miatt veszik, sokan veszik és nem tolják folyamatosan, csak hébe hóba, amit meg a napi stat kiad az az aktív játékos közönség, ami nem kevés az alábbi példa szerint sem.
  • Totya42
    #61475
    Jelenleg 160k játszik vele és hétvége van. b1stat Persze bármit össze lehet hasonlítani egy atom bukással és akkor jobb színben fel lehet tüntetni. De a hype és az egyöntetű népimádat után ezek a számok harmat gyöngék.
  • Totya42
    #61474
    3 platformon összesen, igen kevés.
  • Tatyla
    #61473
    Az Evolve-nál leáll a támogatás mert 1500-an játszanak vele összesen világ szinten akkor az az 500k nem kevés úgy hogy ha nagyon szigorúan nézzük a BF1 és a Cod is réteg játék sokan kipróbálják mindkettőt de ha nincs siker élmény és ez leginkább a codra jellemző de BF1 elméletileg nehezebb lett multiban mint a BF4, akkor bizony a játékosok 1-2 héten belül megszabadulnak az adott játéktól, mondjuk ha két hónap múlva is ennyi lesz a szám akkor a játék sikeresnek mondható
  • TDC Geronimo
    #61472
    500k ja elég kevés concurrent szám... lol
  • Totya42
    #61471
    Elnézve az alacsony player countot nem tűnik sem húnak sem hának. Összvissz 500k player 3 platformon. Ha platformonként lenne 500k, akkor az elmenne jónak. Az amúgy epic, h még xon is többen játsszák, mint pcn. Pedig ha valami, akkor a bf az tősgyökeres pcs játék.
  • orichalcos
    #61470
    Nincsenek még hivatalos eladási mutatók. Egy elemző cég mondta csak hogy szarok lesznek eladások. Most jelent meg a játék, erre térjünk vissza egy hónappal a premier után.
  • TDC Geronimo
    #61469
    :D

    Nemrég megnéztem én is. Jó volt.
  • Kandurex
    #61468
    Ez az FFXV film egész jó volt. Kiválóan alapozza a játékot.

    Érdekes észevétel, hogy a filmbe egyetlen buzi-báró karakter sem tűnik fel, míg a játékba, Noctis és kis bandája egésznap a kék-osztriga bárban héderel.

    Szóval érdemes megnézni.
  • TDC Geronimo
    #61467
    Hát elég olvasni a kritikákat és nem csak a sajtóra gondolok. Bizony hú meg há lett :)
  • Totya42
    #61466
    Nem állította senki sem. Csak annyira nyomta mindenki fórumokon, mindenhol, hogy na most hú meg há. A valóság meg egy egész más dolog.
    A cigis példa epik volt :) Ha még nem próbáltad, akkor nehéz elmagyarázni mi a jó benne. Ennek ellenére ne is próbáld ki, mert nehéz lejönni róla, hisz jó.
  • Totti5
    #61465
    3+1 militari fps multiplayer játék jön ki, nem kell azon vakarózni hogy melyik nem tetszik... azzal kell játszani ami igen.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.29. 22:39:31
  • Newfronter
    #61464
    Hatalmas +1
  • spybot919
    #61463
    Ha nem lenne értelme akkor nem szívnák nem de? :) Mint nem dohányzó sokszor felmerül bennem hogy mi a fenére jó hogy szívják azt a szart de ennek szellemi okai vannak, és most szar példa de én az új sorozat gyártott codokat is ide sorolom. Mi a fenéért veszik azt a sz*rt ? Válasz pont azért amiért a cigit is. Számomra a MW2-óta "megölték" a szériát ezért haragszom ennyire de meggyőződésem, hogy nem én vagyok az egyetlen. De nem is értem, hogy jutunk vissza mindig a bf cod vitához. De nem mehettem el mellette.
  • Tikal #61462
    hát ha a nappali közepén tartanám lehet engem is érdekelne :D
  • Totti5
    #61461
    Ennél rosszabb példát találni sem tudtál volna.

    Cigaretta mindenki számára károsító hatású, nincs pozitívuma. Akár csak 1et szív akár 10et naponta.

    Akármi játékos nem lesz okosabb és ügyesebb, szebb és tisztalelkűbb mert nem COD, BFet játszik. Ez szimplán csak szórakozás, akár autóverseny, akár én kicsi pónim, akár militarista dara.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.29. 21:22:07
  • spybot919
    #61460
    Attól mert valamit sokan játszanak attól az még nem lesz garancia a minőségre. Főleg, hogy elég sok a befolyásoló tényező. Cigit is sokan szívják, mára már majdnem minden második ember mégse lesz "jó" csak mert sokat eladnak. Az önpusztítás sosem megy ki a divatból. Úgy látszik erre van igény. No offense.
  • Totti5
    #61459
    Ha már 100 ezreket elköltök valamire akkor igen, némileg érdekel mi kerül a nappali közepére, amit egész nap bámulok.

    Bár nem tudom minek kell ezen rugózni, ÉN nem veszek slimet, nekem az eredeti Xbox One tökéletesen megfelelő ( elve a slim kilőve a színe miatt, mert nincs fekete ). De aki vesz az egy jobb gépet kap ( álltalában, hisz a Sony tud ócskábbakat is kiadni )
  • TDC Geronimo
    #61458
    Cod... BF sokkal nehezebb főleg új játékosoknak. Nem kell ennél több, így is rengeteget romlott a community az évek során
  • Totya42
    #61457
    Nem valami acélos számok. Azt hittem ennél jóval több lesz. Akkora hype volt és hatalmas pozitív vízhang a social media-ban. CoD BO3-al megjelenése után naponta simán nyomták egyszerre 600 ezren csak ps4-en. Emlékszem még anno 2009-2010-ben ps3-on az MW2-vel naponta 1,5 millióan nyomták egyszerre. Hétvégenként mikor felmentem meg simán 2-3 milka volt. És ez csak ps. Összes platformon meg pff rengeteg.
  • Tatyla
    #61456
    A csalók miatt kevesebb a multi pc játékos ha van konzol verzió