121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #61535
    Ezekkel a szar szóhasználatokkal van a baj, ahogy írod, az egész olyan, úgy van megfogalmazva hogy vagy úgy lesz, vagy nem.
    A fejlesztők jóindulatán múlik minden! :)
  • Seth
    #61534
    Február 9.-én jön :)
  • spybot919
    #61533
    Nioh az a cucc ami valószínűleg sose készül el?:D Pedig valamivel ki kell húzni a következő from softwareig.
  • Seth
    #61532
    Nem, a készítőknek törekednie kell, hogy a Pro-t is kihasználják a játékaik.
    Törekedni meg tudod hogy is lehet :D
  • Kandurex
    #61531
    Ez nem infó,.... mintha kiadta volna a Sony, hogy a Pro megjelenése után (november 10.) minden játéknak (nem visszamenően) KÖTELEZŐEN támogatnia kell a Pro-t.
  • darkSectorxxx #61530
    Fallout 4 = 15 font!
  • Amiga
    #61529
    Egyáltalán nem tudom, honnan szopod ezeket, az AW pl. rekordokat döntögetett. Szerintem neked van egy random bullshit-generátorod, és amit utálsz, arra elkezdesz valamilyen elv alapján (a játék által bemutatott társadalmi réteg és ideológia; a játékmechanika túlzott egyszerűsége; a főhős bőrszíne, stb.) ilyen negatív kommenteket gyártani.
  • Amiga
    #61528
    Ez bizony a multizók aktuális számát méri, méghozzá kizárólag PS4-en. A CoD-széria egyes részeit nagyságrendekkel többen tolják, mint a BF-et.
    Van egy leírás rá, amivel PS-en kinyerheted az aktuálisan BO3-azók számát, én is találkoztam vele.
  • n000rbi
    #61527
    Mark Cerny to Provide More PS4 Pro Info at London ‘Future of Play’ Event (November 2nd-3rd); Nioh Support Confirmed
  • darkSectorxxx #61526
    Szenvedés? PFFFF :D
  • spybot919
    #61525
    Szar játékot nem enged venni. ez az úgymond pokayoke rendszer. tuti hallottál róla!
    "A pokajoke (ポカヨケ; Hepburn-átírással: poka-yoke?) japán kifejezés, jelentése hibaelkerülés. Az elnevezés egy módszert takar, amely a lean vállalatszervezési filozófia egyik eleme, a hibák elkerülésének módszere a termék vagy a folyamat kialakításának, befolyásolásának segítségével"
  • LBandi77
    #61524
    Mert megkímél a szenvedéstől amit a dlc-től kapnál.
  • darkSectorxxx #61523
    Srácok miért nem lehet sehol fizetni paypal-al? :D

    se us se hu nem engedi.....
  • darkSectorxxx #61522
    :)
  • spybot919
    #61521
    Most oda az álcámnak. Ne buktass le légyszi :(((
  • darkSectorxxx #61520
    Ja hogy nem a sajátod. :D sorry :D
    /// legalábbis azt állítod nem a sajátod, holott titokban otthon nyomod a cod-okat. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.30. 16:41:22
  • spybot919
    #61519
    Redditről van a kép nem én csináltam. És talán én vagyok a legnagyobb cod-hater itt. Gondolod beruházok egy részre is? egy fenét. Mondtam MW2-óta számomra halott a széria.
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.10.30. 16:35:01
  • darkSectorxxx #61518
    Én a screenshoton lévő takarásról beszéltem, nem sg-n. :D
  • arty
    #61517
    :D

    nem, de mégjobban világit!

    for the players! :D
  • spybot919
    #61516
    Nagyon unatkozom ígérem bele írom a nicknevemet is a logo.ba de ez nem a nicknevem, hanem a regisztrációs felhasználó név. Meg nem mostani reg, de ha átlehet írni akkor szóljatok én nem találtam ilyen opciót.
  • darkSectorxxx #61515
    darkSectorHT és darkSectorUS
    magyar - amcsi :)

    De allul a csíkomban ott van. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.30. 16:10:29
  • Bandicoot
    #61514
    A kérdés csak az, ez mit mér. Mert nem a multit toló játékosokat arra mérget vehetsz.:)
    Online vannak ennyien akiknek van BO3 vs Multizók aktuális száma.
  • spybot919
    #61513
    És a tiéd ? :)
  • Bandicoot
    #61512
    Honnan ez adat? Cikkből?:)

    Mint mondtam alig 50ezer ps4-en megjelenés hetében bármokor nézed az aktuális számlálót a módválasztónál (feltéve hogy azt még nem vették ki).
    Pc-n a negyedét sem érte a jelenlegi bf számnak....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.30. 16:04:21
  • darkSectorxxx #61511
    Miért van kitakarva a neved? :)
  • Totya42
    #61510
    És amúgy én szerintem is jobb játék a BF1, mint mondjuk a BO3-m. És a médiában elismertebb is a BF1. Mégsem játsszák közel sem annyian, mint amire számítani lehetett volna. Szerintem érdekes jelenség és erről szerettem volna diskurzust kezdeményezni. De végül nem sikerült, mert fanboy harcot gondoltak bele és ment a személyeskedés.
    Mindegy. További szép hétvégét mindenkinek. Hali.
  • spybot919
    #61509
    De ha jól emlékszem ott is rekord eladások voltak, Kotic úr meg fürdött a pénzben mint dagobertbá. és úgy 500-600k. Ez az online szám szerintem igy is a sikert jelképezi. Na meg a BO3 azért egy isten játék volt IW meg egy szarkupac. El lehet adni IW ből is rekordszámú példányt de hogy 1 hónapnál tovább senki nem fogja nyüstölni az hétszentség. Bár minek fél év se kell és jön a következő call of duty futószalagon. De ne legyen igazam.
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.10.30. 15:47:05
  • Totya42
    #61508
    Erről beszélek. Köszönöm. Egy platformon hozza / hozta azokat a számokat, amit a BF1 3 platformon összesen.
  • Totti5
    #61507
    Túl sok minden idénre nem volt a Sony kezében, valszeg azért mutogattak olyat amit a jövő évi E3on is fognak.
  • spybot919
    #61506
  • Totya42
    #61505
    Igen a BO3-al ps4-en a megjelenését követő fél évben napi szinten 600k ember játszott csak ps4-en. Egyszerűen régiók ide vagy oda szerintem (mondom csak szerintem) nagyon kevés egy ekkora AAA játéktól, ami a ennyire kivívta a pozitív elismerését a játékosoknak. Ráadásul fps, ami a legnépszerűbb! Mégis 3 platformon sem hozza azokat a számokat, amiket pl egy cod, ami mindenki által gyűlölt lazán hoz megjelenéskor.
  • Kandurex
    #61504
    Ez a God Of War...a ráspolynak kellett bemutatni ilyen hamar?! Megjelenés előtt mondjuk fél évvel lett volna jó...de most nyáron..., azt még lehet, hogy a jövő karácsony is kérdéses! Agyfaszt kapok a várakozástól! Jó, tudom vannak üzleti érdekei is a dolognak, na de egy ekkora címnél ez nem lehet kérdés.
  • Bandicoot
    #61503
    Régió. Régióidő.
    Te meg olyan számokkal (Bo3) dobálózol ami igen durván fals. A Bo3-al 600ezren? Erről adat?:)
    A napi count nem érte el sosem a felét sem a jelenlegi bf1 számnak pc-n....Ahogy konzolon sem jópár COD részt próbáltam mw3 után egyik sem volt megjelenés után 50k-nál több aktuálisan a módválasztás (mellette a player szám) szerint.

    Nem játszik mindig mindenki egyszerre mert régiók, időeltolódás, stb...
    És bizony 300+ezer játékos egyszerre online durva eladást és sikert sejtet.. .Aminek COD a közelé nem volt réges rég főként hogy a Cod multi 1-2 hónap alatt leürül napi 20-30k játékos számra.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.30. 15:28:36
  • Kandurex
    #61502
    Nem nagyon követtem,....de nem azt akarják kinyögni, hogy a játékosok fele a kontinensek miatt alszik? Szal most játszanak 400k-en, majd elmennek aludni, de lőn csoda megint ott vannak 500k-en, na mi lehet a csoda alapja?

    Matek talány gyün...

    Mennyi aktív játékos van 900k-1000k vagy csak 400k?
  • Totya42
    #61501
    Hol? Mondtam, hogy szerintem sokkal kevesebben játszanak vele, mint az szerintem várható lett volna. Erre csak fingom sincs tm volt, meg lehülyézés.
  • Totti5
    #61500
    Le lett írva minden opció.
  • Totya42
    #61499
    Megint csak a személyeskedés. De érvek még mindig semmi. Ha nem tudjátok leírni normálisan, hogy szerintetek miért nincs igazam, akkor a következő ilyen személyeskedést jelentem a modiknak. Ennyike.
  • Tikal #61498
    Casual-nak ott a Battlefront :)
  • darkSectorxxx #61497
    +1
  • spybot919
    #61496
    :D

    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.10.30. 13:26:37