121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #61575
    0 másodpercet is komolyra vetted? Ne csináld már. :)
  • Bandicoot
    #61574
    Nem,eleve a 0 másodperces szöveg. Magyarázd csak,de fingod nincs róla.
    Meg amúgy is minek mikor a HDR képes tévéken bekapcsolható a HDR+ mód mikor nincs HDR,és ugyan azt adja...nem?
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.10.31. 11:39:24
  • darkSectorxxx #61573
    Jó és azt te hitted arra értem hogy, mint egy hangerőszabályzót, úgy kell tekergetni? Nem, nem úgy gondoltam. :)

    De amúgy jogos a beszólás, igazad van, nehogy valaki ezt komolyan vegye a fórumon, vigyázni kell hogy fogalmazunk. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.31. 11:39:26
  • darkSectorxxx #61572
    Ja bocs, ezt beszoptam akkor most. :)
  • Bandicoot
    #61571
    " eleve kapásból 0 másodperc rátekerni egy kis HDR-t"

  • spybot919
    #61570
    Azt hittem érzed az iróniát. Neked is szarkazmus táblát kell felmutogatni mint sheldonnak?? Mi??! :D
    Egyenlőre én se veszek pro-t pont az általad említett tények miatt. Majd ha drasztikusan észlelhető lesz a változás akkor. Valószínűleg a februári 13. havival ruházok be rá, ha megéri!
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.10.31. 10:59:33
  • darkSectorxxx #61569
    Na ez mind az ami nekem nem számít.
    Az élsimítás ami számítana, de azt is látni kéne.
    Sok játéknál, pl mint Uncharted 4-nél nem is hiányzott egyeltalán.
    És gecisok élsimi az szerintem esélytelen, mert pc-n is az amit legutoljára kapcsolnak rá, az magasabb felbontásnál csak fps szopkodás.

    Sőtt én azt is el tudom képzelni, hogy 4k-s up-nál pont hogy az fps érték miatt vissza is veszik. Bár tény hogy ott meg a több pixel egyensúlyozna.

    Mindegy, várom a képeket. De fps érték meg ilyen fényhatások azok nálam személyszerint nem vásárlás értékű.

    Majd remélem te is mutatsz képeket. :)
  • darkSectorxxx #61568
    Képeket szigorúan. :)
  • darkSectorxxx #61567
    Ház ezaz, hogy mintha. :)
    Ezért gondolom nincs akkora nagy izgalom.

    Azért egy generáció csere egészen más érzés, mint ugyanazokat a címeket tólni 30 helyett 60fps-el kicsit nagyobb felbontásban.

    Egészen más mint iq-ban ugrás.
    Én ezt gondolom.
    Minden marketig tudatosítja a vásárló fejében hogy ez egy upgrade inkább.
    Másképpen állsz hozzá, ami így is van rendjén. :)
  • spybot919
    #61566
    Jobb ha készülsz! Ezentúl csak a psPro-n lesz meg a 60fps te meg döcöghetsz
    40 fps-el és nem lesz olyan szép a lens flare és még a -2 anti aliasing tól is elbúcsúzhatsz. Darkest days coming!!
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.10.31. 10:35:34
  • darkSectorxxx #61565
    Látod, te igazzat mondasz, csak ennek mértéke a kérdés, senki nem mondta hogy nem lesz szebb, a kérdés a mennyivel, ezt meg most gameplay-eken nem látom még. Screenshotok kellenek majd.
    Itt úgy is sokan megveszik, Ulthane is tudtommal. Csak lesz szives valaki, aki ha megkérem nyomat képet gyors.

    Meglesem, azt ráérek filózni, max úgy is ha látom értelmét február közepéig kizárt hogy váltok.
    Ha váltás lenne, az is max a Horizon miatt.

    De ha csak ilyen szösszenet eltérés lesz, akkor minek váltsak, annyit nekem nem ad hozzá a gameplay-hez.
    Szóval én 90% hogy elleszek ezzel.

    Az a maradék 10% meg majd nyitva tartja azt a bizonyos kis kaput. :)
  • Kandurex
    #61564
    Nem azt mondom, hogy nem lesz a szokásos: "hol van már a futár?", "szétbasz az ideg!" :D

    De sokkal jobban érdekel, hogy miket fognak bemutatni Anaheim-be! Na meg, hogy milyen lesz az FFXV! mert én ahhoz kötöttem a vásárlást!

    DE azért nagyon fog érdekelni minket mondtok róla, nyilván a legfontosabb tényező a hangja lesz!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.10.31. 10:33:28
  • n000rbi
    #61563
    >nincs az a felfokozott várakozás

    Nálad. Én tűkön ülök, de csak azért, mert új hw áll a házhoz.
  • darkSectorxxx #61562
    Hát vr az fain, de az árazása a nagy baj.
    Én értem a tech benne van, de akkor is az amit egyelőre nyújt. Most sogorommal éppen nézegettük kint németbe demokkal, nem vészes.
    Ahogy eddig tapasztaltam, nagyon megosztó a játékok minősége vr alatt.

    Na mindegy, én terveztem pro-t venni, nem is lenne peobléma a plusz lóvé, eladtam volna a xboxot, szóval nem azért nem tetszik a dolog mert nem tudnám megoldani.
    Csak nekem sokkal képlékenyebb ez az egész pro dolog, látnom kell milyen jövője lesz a gépnek.

    Mert eddig nem az elképzelésem szerint fognak alakulni a dolgok.
    Még 11 nap ha jól tudom, aztán mehet a dolog. Netre kérek az exclusive-okból png screenshotot, aztán látni fogom az iq különbséget, mert nálam most az a legfontosabb egyelőre. :)

    Fps értékekkel meg tele lesz a youtube.
    Én most inkább türelmes leszek.
    Nem temetem a pro-t, csak kell indok a váltáshoz. :)
  • Kandurex
    #61561
    Furcsa kimondani:

    Jövőhét csütörtökön itt a Pro.

    Mintha generációt váltanánk, de nincs az a felfokozott várakozás, mint az alap megjelenésekor. Igaz, erre nem kellett olyan sokat várni.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.10.31. 10:23:10
  • Totti5
    #61560
    Erősebb gépen szebben, jobban fog menni a játék, már ha olyan a fejlesztő, szimpla matek. Lépj túl ezen.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.10.31. 08:48:55
  • Tatyla
    #61559
    Lehet hogy egy oltári nagy kamu átbaszás lesz a pro de már mindegy,abban biztos vagyok hogy többet nem adom el a gépemet hamarabb leszarom mekkorát bukok rajta.
    A VR bukásra meg akár egy kisebb összegben fogadnék is
  • darkSectorxxx #61558
    Hát ezaz, én sem fogok egy ideig ilyenekkel kalkulálni, 2-4k + hdr.
    De ezek is olyan dolgok lehetnek, amik csak példaképpen mondtam hogy 1-1 ilyen nesze ha van olyan drága motyód használd, ennyivel jobb a pro.
    Nekünk, majd a képminőség (nem felbontásban, 1080p felett) és fps lehet inkább hasznos, amire szerintem semmiféle garanciát nem biztosítanak, ahogy mostanság lekomunikálják ezt az egészet. :D

    Ha ps-re költenék a mostani állás szerint, inkább a vr mellett állnék ki, mint pro. Magam részéről. Szubjektíven.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.31. 07:59:12
  • Tatyla
    #61557
    Sokunkat még egyáltalán nem érint ez a HDR dolog és egy ideig nem is fog míg a megfelelő tévék olyan áron vannak. Így én ezt egyelőre nem létező dolognak tekintem :)
  • darkSectorxxx #61556
    Mutasd meg, azt a kedves sor-t, kommentet, bármit, amiben bármit feszegettem a HDR-ről.
    Mutasd meg, utána majd beszélhetünk a te üldözési mániádról. :D
  • Ulthane
    #61555
    Es ez erosen korrelal a videojatekosok szellemi szinvonalaval is, tisztelet a kiveteleknek!
  • Bandicoot
    #61554
    Atyaúristen,már megint egy olyan dologba kapaszkodtál bele amiről olvastál 4 sort és máris totális szakértője lettél a témának.
    A leghalloványabb gőzöd közöd fingod nincs arról mi is az a HDR és hogyan működik........
  • darkSectorxxx #61553
    Nekem nincs.
  • Totti5
    #61552
    Fogalmad sincs mi az a HDR.
  • darkSectorxxx #61551
    Hát nem, mivel eleve kapásból 0 másodperc rátekerni egy kis HDR-t, hogy jobban süssön a nap, azt mehetsz a dolgodra. :D
  • darkSectorxxx #61550
    Na az fasza.
    Amúgy ja sejtettem hogy le van határolva még a mozgástér, mint demo.

    Sőtt én szinte biztosra veszem, hogy ez ki fog menni store-ba is, mivel rendes menüje van a demo-nak. :)
  • Totya42
    #61549
    Csak korrigálni szerettem volna egy tárgyi tévedést a mi mit meg hol nem volt közelében réges régen egy messzi messzi galaxisban. Kínos az lett volna, ha mindenki úgy hagyja a sok baromságot.
  • Totti5
    #61548
    Ennyi rész után pontosan tudják mire mennyit érdemes és mire mennyit lehet költeni, mi mennyit hozott eddig is.
  • ppista
    #61547
    Végra valami hir róla. Imádtam az elsö részt, még a nem túl acélos harcrendszer ellenére is. Remélem jön minél hamarabb.
  • spybot919
    #61546
    Azért azt elmondanám, hogy a kiadások is sokkal nagyobbak. Megvenni a sok híres színészt szinkronhangot, na meg a Monsteres energia italon sem ingyen figyel az infinite warfare. Jóval több pénzt költenek promokra. De lépjünk túl vagy nyissunk egy cod vs world topicot és akkor ott lehet folytatni.
  • n000rbi
    #61545
    Ni No Kuni 2:

    “There will be many new features,” Hino said. “From the fact alone that we moved from PlayStation 3 to PlayStation 4, it will not be a simple RPG, and will introduce a new system focused on creating a kingdom So yes, there will be many differences.”
  • Tatyla
    #61544
    Ez ahogy véded a Codot még mindig ez már kínos
  • Totya42
    #61543
    Csak, hogy kicsit képbe hozzalak a CoD eladásokkal kapcsolatban: CoD eladások Inkább a CoD közelében nincsen semmi sem. Majd 10 éve folyamatosan veri a kategóriáját. Egy-egy extrán kiugró évében meg konkrétan az egész ipart elverte. És ezek csak az alapjáték eladások season passok és mikrotranzakció értékesítések nélkül.
  • Tatyla
    #61542
    Igen most már új és ez demo mert a másik gyerek elég béna aki most játszik és kiírta hogy ne hagyja el a demo areát
  • Kandurex
    #61541
    Kizárt. Egyetlen studió se fogja megengedni, hogy ugyanazt a minőséget biztosítsa a régi és az új gépre. Ebbe biztos vagyok.
  • darkSectorxxx #61540
    Pont ugyanazt láttuk?
    Vagy nem, ugyanúgy, ugyanara ment mint a másik demo-ban? Mert akkor télleg kamu, de nekem nem tűnt egyformának.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.30. 20:41:02
  • Kandurex
    #61539
    Érdekes volt, jó lenne még látni anyagot, remélem nem csak ez az A->B és ölj le valamit, gyűjtögess, hanem elmegy egyfajta Last Of Us irányba...nem állna neki hosszútávon jól a Far Cry menet.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.10.30. 20:39:40
  • Seth
    #61538
    Viszont most nem hallani, hogy a csaj kommentálgat, sejtettem, hogy az csak az E3 demó kedvéért volt benne
  • Tatyla
    #61537
    Kicsit gyanús nekem hogy a kisgyerek csak nyomogat és ez ugyan az amit már láttunk, ilyen kamunak tűnik hogy néha arrébb is ugrik egy picit a jelenet
  • spybot919
    #61536
    Horizon Live van twitchen ha valakit érdekel.

    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.10.30. 20:16:38