121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Bandicoot
    #61655
    Gears egy TPS. Viszont ha Single akkor ez.
    Titanfallról jókat írnak bár erőltetett sztori és epikség van benne.
    Bf1 egyszer kitolható, valamivel jobb mint az eddigi Dice SP csodák. Elmegy.

    Ha BF1 és TF2 között kell választani sztori szempontból akkor TF2. Ha mindhárom játszik akkor Gears. - főleg hogy ennek a kuponját be tudod húzni reális áron.:)

    Viszont ha a multiba is beleütnéd magad akkor egyértelműen BF1 minden kérdés nélkül.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.01. 17:31:14
  • Kandurex
    #61654
    Igaz, ..

    ..izé, akó,...lövöldére, na!
  • Totti5
    #61653
    Gears nem FPS.
  • Totti5
    #61652
    2015.10.06.
    Pe order:
    LOGITECH G920 Driving Force kormány PC/Xbox One (941-000123) 119 999,00
    LOGITECH Driving Force váltó (941-000130) 19 999,00 Ft

    Logitech kormány + ajándék sebességváltó -19 999,00 Ft
    Összesen: 119 999,00 F

    Sehol máshol nem volt ilyen akció, meglehetett venni a 120+ért a kormányt és még mellé a váltót 20k. Ha nem hiszed akkor az már a te bajod.
  • Tikal #61651
    Káosz lesz az MM-ben mert meg akarja valaki változtatni a szállítási címet? :DD Vannak webshopok ahol ezt te magad teheted meg... OMG
  • Kandurex
    #61650
    Van ez a Titanfall, Gears Of War és Battlefield (nyilván mindegyikből a legutolsó).

    Melyiknek jobb a single része? Szubjektív véleményeitekre vagyok kíváncsi. Nehéz lenne mindet megvenni, de fáj a fogam egy cefet-látványos FPS-re!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.01. 17:22:09
  • Bandicoot
    #61649
    Aham ja. Persze.:)
  • Totti5
    #61648
    Mégis vannak ott ilyen jó akciók. 20 ezerrel olcsóbb volt ott a kormányom mint az országban bárhol. Ja dögöljenek meg... az internet szépsége hogy percre készen tud a kedves júzer árakat hasonlítgatni és minden onnan vesz ahonnan akar és ahol a legjobb áron van pillanatnyilag. Sosem kell egy helyről venni... az nem gazdaságos.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.01. 17:14:02
  • Bandicoot
    #61647
    Megoldanám, ha lenne a weboldalon MÓDOSÍTÁS lehetőség, de úgy tűnik ami egy extreme digitalnak és számtalan más boltnak megy az a MM-nak probléma....Nyilván a user a hibás.:)
  • Totti5
    #61646
    225 ember rendelget elő EGY db terméket abból ha csak 17 gondolja meg magát, és írogat, emailozgat hogy ezt meg azt nem sikerült értelemszerűen kitölteni, már káosz van. Oldja meg a júzer. PCX és a Konzolvilág sem engedte ezt ha már saját példát kell hoznom, hanem törltöltem és újracsináltam.
  • Bandicoot
    #61645
    Mondjuk nem lep meg a MM a leghulladékabb leglehúzósabb szutyok szar hely, azon se lepődök meg ha csöndben törlik a megrendelést és nem hozzák ki. Az is csoda hogy ilyen akciójuk volt, rendszerint az akcióik abból állnak hogy horror áron eladó cuccot levisznek más boltok szintjére.....
    Tv vásár elött is hetekig néztem mit művelnek a kiszemelt tv árával. Kabaré. Jött a nagy szülinapi akciózás... és akkora akció volt hogy a tv még akcióban is 10k-val drágább volt a legtöbb helynél...

    Black friday sem lesz más náluk....A Pro-t meg BF-ba felejtsük el hogy bárki is beteszi,túl friss...

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.01. 17:10:51
  • Tikal #61644
    Lényegtelen. Az MM-nek is meg kellene tudnia ezt tenni, vagy akármelyik online boltnak. Az áru ugyanis még nincs úton. Egy kibaszott mezőt kell átírni egy táblázatban. Ne legyen már ez probléma 2016-ban, elvégre nem egy postagalambot kell visszahívni. A hozzászólás neked ment. Ez is.
  • Totti5
    #61643
    Nem a futárról volt szó, hanem a webshop rendelés utólagos módosításáról...
  • Tikal #61642
    erre gondolsz?



    Amúgy ez se normális amit Matimio leművel
  • Tikal #61641
    Csak tudom kinek akartam írni. Neked.
  • Totti5
    #61640
    De.
  • Tatyla
    #61639
    Jövő hét hétvégén talán már én is ott leszek a harcmezőn ha nem köp bele semmi a pro megérkezésbe
  • spybot919
    #61638
    Nem akarom a bf1-et megint firtatni de ezek a halálhörgések, halál közbeni üvöltések és miközben egész csapat rushol és a csataüvöltés közben, zseniális! Néha olyan adrenalint tud felszabadítani, epic.
  • Kandurex
    #61637
    Ugyanmár az egy egyszerű 10% -os csökkentés volt, minden hónapba más termékcsoportra ellő ilyet a Media.
  • Tatyla
    #61636
    A 120 valószínű nem volt szándékos és hiába én is elő rendeltem onnan nem biztos hogy megkapom azon az áron...
  • Kandurex
    #61635
    Miért adnák olcsóbban? Ha lesz kedvezmény a Pro-ra, akkor miért ne lenne hasonló a simára? Egyébként amikor 120-ért adta a Media, akkor is volt olyan hely ahol a slim drágább volt. Na bumm.
  • spybot919
    #61634
    Majd olcsóbban adják a prot mint a slimet. Na persze :D
  • spybot919
    #61633
    jaj tényleg az a 3.000ft. :D
  • Kandurex
    #61632
    Milyen 130? Most az Aqua -nál 127! Oszt semmilyen akció vanik!
  • Kandurex
    #61631
    Ne kamuzzá kiscsillag, premier napján már látom az autós képeidet!
  • Tikal #61630
    Minek? ...
  • Moby
    #61629
    Na mivan jobbágyság, megy még a csodavárás? :D
    Pár hónap múlva benézek megint, bevált-e a PRÖgép :)
  • Kandurex
    #61628
    Júj, tényleg milyen buták vagyunk! Ez egy híres marketing fogás! A "bosszantó", ez a szakmai neve!
  • Tikal #61627
    ó tényleg, el is felejtettem, marketing....
  • spybot919
    #61626
    Szimpla marketing. Had ne keljen ezt kiveséznem. Igazából szerintem tisztában van mindenki a konzol hardverével és képességeivel és, hogy kb mit várhat. Vagy nem értem mire ez a türelmetlenség
  • Tikal #61625
    Ez tényleg jó nagy hülyeség. Miért 3 nappal előtte? Miért nem 1? Sőt, ne is lehessen róla írni bazze, idióták. Már rég a PRO-na kéne folynia mindenhol...
  • Tikal #61624
    Nem.
  • Kandurex
    #61623
    Most akarok infót, ennyi. Miért nem kapunk most? Mert egy játéknál oké, szinte a preordernél eldől a sikere. De ennek?? Ezt 2 hétig bármikor visszaküldheted indoklás nélkül.
  • Totti5
    #61622
    Rossz címre ment...
  • Tikal #61621
    Szállítás előtt egy héttel? Ne hülyéskedj már. Van olyan futár akit ha előző nap hívsz akkor is megváltoztatja... csak hozzáállás kérdése...
  • spybot919
    #61620
    Mondom maximum konzolokra olyan 5-10% os akció talán.Reklámba úgy szerepelt hogy akár 13% akció, na 130ért megveheted majd a prot- (akciósan)
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.01. 13:07:54
  • Totti5
    #61619
    A kérdés nem ez.

    Megjelenés előtt napokkal megkapod az infókat, rivjúkat a gépről. Mi ezzel a gond?
  • Kandurex
    #61618
    Neked nincsennek igényeid, nem tudsz különbséget tenni jó, rossz és közép dolgok között.

    Én egy fika-gép vagyok, nálam csak a minőségi dolgok csúsznak át, de ha valami fasza azt készséggel elismerem!

    Te nem ismersz el semmit. Minden jó, mindig.
  • Totti5
    #61617
    Mibe áll bele?
  • Kandurex
    #61616
    Nem mindenki áll bele tátott szájjal a dolgokba.