121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #61695
    Mivel? pontosan tudod hogy miben lehet, lesz jobb. Megnézel egy PCt, hogy ott milyen. Olyan lesz konzolon is.
  • darkSectorxxx #61694
    Nem fellengzősek, persze én sem mindig látom úgy a játékokat ahogy ők.
    BF1 fan (Shirin) már régóta kilépett a csapatból....
  • spybot919
    #61693
    Archon és DNS jó bemutatókat csinált. Az hogy van tagjuk aki baromságokat hord össze anélkül , hogy utána nézne az már más kérdés nem a csapatnevet kell faszkalapozni. Baromság mindenki szájából baromságnak hangzik mindegy, hogy ki mondja. Csak már kezd kicsit frusztrálni hogy ezt minden nap kétszer el kell olvasnom...
  • darkSectorxxx #61692
    Persze, eddigi infókra vonatkozott, lepjenek majd meg. Azt mondom, lepjenek meg....én drukkolok.
  • darkSectorxxx #61691
    De most mit számít te miket olvastál, ne nekem mond hanem Kandurex-nek, amiket te olvasol semmivel sem hitelesebb dolgok mint más véleményei.
    Azokra is lehet mondani hogy baromság, ez függ attól is részben hogy a véleményezőnek a szubjektív meglátása milyen mértékben befolyásolja a véleményét.

    Pl.
    Egy olyan videós tesztet is néztem, amiben nevettem mert annyira ellentmondásos az egész.
    Ecseteli a srác, hogy a BF eddigi részeinél nem érződött mintha új játék lenne, csak amolyan átskinelt tartalom...

    Basszameg a BF1 mi?
    MIBEN más mint a BF3-4? Ja bocs a tartalomban.

    Utána pár perc múlva meg azt mondja, hogy a jártas BF embereknek semmi gondot nem fognak okozni a felszerelések, cuccok megtanulása, mert ugyanaz mint a régiekben csak más a témához illő "modosítással", "kinézettel".
    Lehet ilyeneket is nézni, aztán a máséra meg rányomni a baromság pecsétet. :)
  • Totti5
    #61690
    Ott van egy cím ami még nem jött ki... ami kijött abba nem fognak már energiát ölni. Ami majd jön ott lesz.
  • Bandicoot
    #61689
    Képesek,nagyritkán,csak nem az a két fellengzős hangú paraszt,akik közül az egyik a BF1 review-et tolta....
  • Bandicoot
    #61688
    Üldözési mánia vagy sem,ahogy írtam ezt a baromságot sehol egyetlen fórumon sem olvastam mert ordas baromság. Az egyetlen hely ahol ez elhangzott az az Otherworld-ös review amiben egy nagy rakás baromságot hord össze az a faszkalap a SP és a Multi részről is.
  • spybot919
    #61687
    Csinálj jobbat. no offense. De képesek normális bemutatót is csinálni. A multkori pont egy olyan srác volt akinek tényleg jegelnie kellene a pályát de nézd már meg a syndicates verziót 1éve csatlakozott új tag bemutatója volt és nagyon szépen össze rakta.

    [/spoiler]
  • darkSectorxxx #61686
    Üldözési mánia.
    Ki a fakkomat érdekel az OW, neked semmi más nem jut eszedbe ha netán más emberek más véleménnyel vannak tartalmakról mint te, az csak gamestar cikk lehet vagy ow teszt.
  • Bandicoot
    #61685
    Én sem tesztoldalakról beszéltem és továbbra is bullshit amit leírtál MÁR MEGINT amit egyébként egyedül az Otherworld-os faszkalap mondott..
    A SP rész baromi messze van egy laza "botok elleni multi" egyszerűségtől....

    Megnéztem és szó szerint az Otherworld-ös paraszt szájából hangzott el akiket rendszeresen be be linkelsz. Baromság ahogyan az egész Otherworld nem ér egy fabatkát sem,.
  • darkSectorxxx #61684
    Nem.

    itt van 1 játék, mondjuk Horizon Zero Dawn és van 2 megnevezés:

    Mit kapsz ha 1080p-s módba futtatod 1080p-s kijelzőn és mit kapsz ha 4k-s kijelzőn nyomod, 4k-s üzemmódban. :)

    Vagyis 1 példa:

    Horizon: Zero Dawn
    **********************************

    PS4 Pro with a 1080p display:

    Improved shadow maps, extra detail, and enhanced colors. It'll feature higher quality anisotropic filtering, which means upgraded texture sampling, resulting in more detailed environments. Additionally, supersampling will render Horizon's resolution at a resolution "close to 4K" and then shrink it down to 1080p, Guerilla Games says.

    PS4 Pro with a 4K display:

    A 2160p checkerboard, which Guerilla Games says is a technique that "looks incredible" on a 4K display. It's supposed to add noticeable detail to aspects, such as "stitching on Aloy’s outfit, individual leaves and branches swaying in the wind, kilometers away in the distance, and more detail in all the machines and NPCs in the world."

    Vagyis fel van sorolva mind2 opció, de van ahol csak 1 opció, mert ezek a hivatalos infók, a legvégén felsorolt játékcímek egymás után, azoknál ninc még infó hivatalos megerősítéssel, max találgatások, pletykák. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.01. 20:50:27
  • spybot919
    #61683
    Battlefield1 tartja a 60-at? mert úgy hallottam nem. Akkor benéztem a listát akkor az uncomfirmed? azt hittem a felső sor ahoz tartozik csak még nem hivatalos. Mas engem úgy se érdekel még a pixel szám se. de egy multi ne döcögjön 60 alatt.
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.01. 20:41:31
  • darkSectorxxx #61682
    Eddig meg venni kellett egy PC-t. Engem nem izgat a 60 fps....Vagyis eddig sem ez hiányzott. :)
    60 fps most is lesz, multiban. Ahogy eddig.
  • darkSectorxxx #61681
    JÁTÉKONKÉNT!

    Bocs hogy nem húzogattam alá, de az kizárólag csak a The Withnes-re vonatkozik, azzal te játszanál? :D
  • spybot919
    #61680
    Én csak attól félek hogy majd ez lesz az alapelv. 60fps-t akarsz konzolon? akkor vegyél pro-t bazze! (by sony)
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.01. 20:37:50
  • spybot919
    #61679
    Azért az kezdetnek nem rossz! 900p ről 1080p re +2x AA, stabil 60frame az úgy már nem rossz. remélem azért a battlefield1-et addig patchelik mig jelen konzolokon is 60at tartja majd, vagy túl sokat akarok?
  • Tatyla
    #61678
    The Tomorrow Children is ingyenes a storeban
  • darkSectorxxx #61677
    PS Prö lista:
    Számomra az a lényeg az egészből, hogy 90%-ban az 1080p-ben élsimítás van csak pluszban....semmi olyan amire felkapnám a fejem, csettintenék és rohannék a boltba
    .
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Battlezone

    The 1.02 patch released on October 27 adds increased supersampling resolution, improved dynamic lighting in the Cobra cockpit, and increased reflective lighting resolution. It's unclear at this point how these improvements are applied on 1080p and 4K displays.

    Call of Duty: Modern Warfare Remastered

    PS4 Pro with a 4K display:

    Improved textures and a "dynamic" 4K resolution while maintaining the standard 60 FPS frame rate.

    Deus Ex: Mankind Divided

    PS4 Pro with a 4K display:

    4K resolution and graphical improvements.

    The Elder Scrolls Online

    PS4 Pro with a 4K display:

    Increased graphical fidelity running in native 4K resolution.

    PS4 Pro with a 1080p display:

    Increased graphical fidelity.

    Fallout 4

    PS4 Pro with a 4K display:

    Bethesda said it expects the game to "take advantage of the PS4 Pro in 4K along with enhanced lighting and graphics features," but didn't provide any further specifics.

    Horizon: Zero Dawn

    PS4 Pro with a 1080p display:

    Improved shadow maps, extra detail, and enhanced colors. It'll feature higher quality anisotropic filtering, which means upgraded texture sampling, resulting in more detailed environments. Additionally, supersampling will render Horizon's resolution at a resolution "close to 4K" and then shrink it down to 1080p, Guerilla Games says.

    PS4 Pro with a 4K display:

    A 2160p checkerboard, which Guerilla Games says is a technique that "looks incredible" on a 4K display. It's supposed to add noticeable detail to aspects, such as "stitching on Aloy’s outfit, individual leaves and branches swaying in the wind, kilometers away in the distance, and more detail in all the machines and NPCs in the world."

    Killing Floor 2

    PS4 Pro with a 4K display:

    1800p checkboard rendering on 4K TV (3200x1800) optimized for 4K TVs.

    PS4 Pro with a 1080p display:

    Increased framerate and supersampling, as well as increased texture resolutions (which may also be present at 4K).

    Middle-earth: Shadow of Mordor

    PS4 Pro with a 1080p display:

    Super sampling anti-aliasing.

    NBA 2K17

    PS4 Pro with a 4K display:

    Native 4K resolution running at 60 FPS with HDR support.

    PS4 Pro with a 1080p display:

    2K confirmed to GameSpot that it will still render a 4K resolution even on a 1080p display. The company said this should result in "much better anti-aliasing" with HDR support.

    Paragon

    PS4 Pro with a 1080p display:

    Enhanced visual effects, procedural ground cover, higher scene complexity, greater texture fidelity, and dynamic reflections.

    Thumper

    PS4 Pro with a 4K display:

    4K resolution with no upscaling.

    PlayStation VR:

    Improved rendering quality at the same 90 FPS as the regular PS4.

    Titanfall 2

    Producer Drew McCoy explained in an interview that the PS4 Pro version of Titanfall 2 will not run in native 4K. However, the console's extra power should help the game stick closer to its 60FPS target. Read the full interview here to learn more.

    The Witness

    PS4 Pro with a 4K display:

    1440p resolution or possibly higher upscaled to 4K with a consistent 60 FPS. Text, menus, and other UI will be set at native 4K.

    PS4 Pro with a 1080p display:

    1080p resolution instead of 900p and increased antialiasing quality from 2x to 4x MSAA, while keeping a solid 60 FPS.

    PS4 Pro Games with Unconfirmed Details

    Battlefield 1
    Call of Duty: Black Ops 3
    Call of Duty: Infinite Warfare
    Days Gone
    Dishonored 2
    Farpoint (PlayStation VR)
    FIFA 17
    Final Fantasy XV
    For Honor
    Ghost Recon: Wildlands
    Infamous: First Light
    The Last of Us: Remastered
    Mass Effect: Andromeda
    Pro Evolution Soccer 2017
    Rise of the Tomb Raider
    Skyrim: Special Edition
    Spider-Man
    Steep
    Titanfall 2
    Uncharted 4: A Thief's End
    Watch Dogs 2
    Games Confirmed* to Not Get a PS4 Pro Upgrade Patch

    Destiny

    A PS4 Pro patch is not in the cards right now, but could happen later, Bungie said.

    The Witcher 3: Wild Hunt

    "Since we want to fully focus on Cyberpunk 2077 and Gwent, and converting The Witcher 3: Wild Hunt from a full HD game into a 4K one would be too much of a time and resource-consuming process, we decided not to release an edition of Wild Hunt supporting the new features of PlayStation Pro," CD Projekt Red said.

    * Denotes a situation where a developer has not ruled out a PS4 Pro patch for the future, but isn't committing to one right away.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.01. 20:29:50
  • spybot919
    #61676
    folyton beszél.külső hangok a lényegek amik nem hallatszanak a mikrofonprioritás miatt. de ezt skubizd :D
  • Tikal #61675
  • darkSectorxxx #61674
    Kérdezte Kandurex melyik a jobb single, mondtam hogy Gears egyértelműen, az mindegy mennyivel, a lényeg az hogy 3 közül csak 1 maradhat. :D
  • Tatyla
    #61673
    Ezt nem értem de ez tőled természetes
  • darkSectorxxx #61672
    Szerinted.
    Csak súgok, nem tudom figyeltél-e, nem teszoldalakról volt szó, hanem rendes hús-vér játékosokról.
    Nem a média, hanem haverjaim, ismerőseim.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.01. 18:36:05
  • darkSectorxxx #61671
    Mindegy mennyivel győzől, ha győzöl, lehet az 1mm is. :)
  • Tatyla
    #61670
    Az se sokkal több
  • Bandicoot
    #61669
    Nem,hanem annyit hogy megint baromságot hordasz össze általánosítva.
    SEHOl nem olvastam ezt a marhaságot a játékkal kapcsolatban foglalkozó helyekről csak az Otherworldos paraszt videójában...
  • Totti5
    #61668
  • darkSectorxxx #61667
    És akkor mi van? Én más körökben mzgok, max annyit lehet ebből leszűrni.
  • darkSectorxxx #61666
    Gears 8-10
  • Bandicoot
    #61665
    Senkitől nem olvastam ezt a baromságot, megint összehordasz valamit amit valahol hallottál (emlékeim szerint az Otherworldos fasz mondta)....
  • Tatyla
    #61664
    BF1 és TF2 is 5-6 óra single játékot ad a gears nem tudom mennyi így mivel te multi ellenes vagy neked egyik se való :D
  • darkSectorxxx #61663
    Szinte mindenki ezt mondta, nem pont ezekkel a szavakkal, hogy ezek jórész csak offline mp és a közte lévő hosszu videók mesélnek csak, maga a gameplay nem ad hozzá semmit a történetvezetéshez, ha érted mire gondolok.
    De amit én néztem neten, az is ezt sejtette, szerintem a 60%-át láttam a single-nek, ha óraszámra nézem....

    Télleg senkinek nem ajánlott akkor megvenni ha utána nem multizik.

    Titanfall 2 "single"-ről azért jobbak a vélemények, bár én azt se fizetném ki.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.01. 17:42:56
  • Kandurex
    #61662
    Azzal nem sokat érek, valahogy az elmúlt évekbe fokozatosan leépült a bizalmam. És mivel ezek (kivétel gears) multi-orientált játékok, alapvetően így is vannak megítélve.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.01. 17:39:48
  • Bandicoot
    #61661
    "abban mindenkinek a véleménye egyezett hogy mint single, egy multi botokkal,"


    Miiii??? Na ez azért egy ordas nagy baromság akárki is egyezett ebbe bele (ki???)....
    Az Otherworldos fasz mondta ezt aki a multiról (is) összehörgött egy nagy adag baromságot?
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.01. 17:38:49
  • Bandicoot
    #61660
    Tfallal azért várnék, meg fog zuhanni az ára vastagon, mert nemigen viszik - szar időpontban dobták ki.
    Black Friday-ben szerintem lesz vagy 5ezer.

    Sztoriban igen a BF. Vannak hangulatos pillanatai de azért érződik hogy Dice alkotta...Nem nekik való a SP....
  • darkSectorxxx #61659
    BF max 5 órát mondtak akiket néztem hallottam (3-5 óra közt halottam több helyről, kinek hogy). És abban mindenkinek a véleménye egyezett hogy mint single, egy multi botokkal, bevezető, tréning a fő alapanyaghoz, a multihoz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.01. 17:37:27
  • Totti5
    #61658
    Olvasd el a rivjúkat.
  • Kandurex
    #61657
    Szóval akkor a battlefield a leggyengébb láncszem...hmm
  • darkSectorxxx #61656
    Bazz te most viccelsz?????????????????????????????????????????????
    Nem szubjektíven is a Gears.

    BF1 + TF2 -> multiplayer cucc töltelék single....ha ezt a 2-őt nézném össze akkor a TF2 inkább.
    De hogy bedobtál egy Gears-t, akkor ott nincs kérdés. .)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.01. 17:34:46