121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • spybot919
    #61735
    Azért ne temessük ezt a gent. 2-3 évig még biztos hogy nem lesz új gen console. ha nem több. Majd rá áll a sony hogy mindenki váltson pro-ra azt kész. Nagyon sok mindenre képes ez a gen is. Az hogy exkluzívokkal hadilábon áll az más tészta. Kicsit profit orientáltabbak lettek a fejlesztők, nyilván több platform több pénz. De javítsatok ki ha tévedek.
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.02. 10:56:47
  • spybot919
    #61734
    Még nem oldotta meg a sony a problémát. Gépről,laptoprol menj fel az oldalra és ott add hozzá. Ha jól tudom hiba miatt nem elérhető
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.02. 10:52:36
  • kutyakiki81
    #61733
    Helló!

    A havi ingyenjátéknál (Rapture) azt a hibaüzenetet kapom, hogy ez nem elérhető, próbáljak mást. Ez miért lehet? A másik játék simán lejött.
  • orichalcos
    #61732
    "Final Fantasy 7 Remake (tudtommal ez csak ps4 lesz)"

    Nem, csak PS4-en jelenik meg először. Videókban is úgy volt hogy "First on PlayStation 4"
  • darkSectorxxx #61731
    Hát igen, ha még feszegetnénk hogy a listáról mely játékok milyen tartalmat, vagy minőséget képviselnek, szomorkásabb lenne a hangulat.

    Order + Until Dawn címeket én külön kezelem mert szeretem mind2-őt, de azok basszus kevésbé tudnám a többi közé sorolni. Szép volt jó volt, de a gépvásárlás télleg igazán csak pár 2-3 cím miatt mondom azt, hogy érdemes volt összerakni ezt a konzolt.
  • darkSectorxxx #61730
    Most 1 éven bellül több excl. Van meghirdetve mint amennyi eddig összen jelen pillanatban van.

    Kojima.
    Days Gone
    Horizon
    Last Guardian
    Final Fantasy 7 Remake (tudtommal ez csak ps4 lesz)
    Spiderman
    Detroit
    Gt Sports

    Kb ennyi. És van egy érzésem, hogy ez a gen ezzel zárul is.
    Már most mondom, ha ezeken kívül ebben a genben max talán ezeken kívül még 1-2 cím lesz a végén azt ennyi.

    Ps5-re bele sem merek gondolni mi lesz.
  • darkSectorxxx #61729
    Biztos kihagytam, de írjatok még címet, AAA játékot, ami nem lett felsorolva, mert kíváncsi lennék mi nem jutott eszembe.
  • Bandicoot
    #61728
    Exkluzivitás terén vicc ez a gen. Nem vitás.
    3 év alatt 2-3 emlékezetes minőségi alkotás. És ennyi...

    Amit felsoroltál abból BB és Uc4 ilyen és ennyi.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.11.02. 09:46:07
  • darkSectorxxx #61727
    De várj, most nem is arra gondoltam, hogy jó meg rossz játék, hanem csak simán exclusive. AAA téren persze.

    Fejből is menne szerintem.
    LBP3
    Driveclub
    Killzone SF
    Infamous
    Bloodborne
    Uncharted 4

    Na akkor van 6 cím.

    És a Remasterek meg Order 1886 és Until Dawn.

    Mindez lasan kb 3 év alatt.
  • Totti5
    #61726
    A címek ott vannak, az hogy abból kinek mennyi nem tetszik nem igen számít.
  • Bandicoot
    #61725
    Mindjárt kapsz a pofádra az illetékesektől egy pár címet köztük 6-7 pontosokkal mert azok is jók (lennének ha a 10-es rendszer működne és nem 5-től kezdődnének a pontszámok).....
  • darkSectorxxx #61724
    Hát sebességre fogalmam sincs mi lesz.
    De az érdekes ellenben, hogy adatokban ez a generáció sem arányos az erőtöblettel, ahogy bármelyik hardver sem az.
    Ez csak nyer számítás. A szoftverek döntenek majd.

    Én lassan már kezdem azt érezni, hogy egyszerűbb lenne csak simán végigjátszani az előző gent, és azt a generációt, ami jelenkori, csak szépen meghagyni, míg az összes game kijön rá, akciókban begyűjteni azt ennyi.

    Az exclusive címek miatt érdekes nekem a ps meg x1. De lassan már, amit sokszor emlegettem, 2 évente jön valami aaa exclusive játék.

    Egyik nap megnéztem és döbbenetes, hogy ha nem venném a sorba a remastered játékokat, meg az interaktív filmeket, akkor kibebaszott lehangoló a gen.

    Kb max 10 játékot tudnék összekaparni, amiből 4 vagy 5 még meg sem jelent! :(
  • Kandurex
    #61723
    Szerintem egy kis zavar van a sebesség vagyis erő különbségben. Egy példával vázolom.

    Van egy autó, max. 100km/h -val megy és van egy jobb kocsi ami 40%-al gyorsabban, azaz 140-el képes hajtani. A különbözet 40km/h.

    Nézzünk egy másik példát. Van egy rakéta 1000km/h -val a másik ugyanúgy 40%-al húz el, azaz 1400km/h.

    400km/h és 40km/h, van különbség? Persze! Pedig ugyanúgy 40%!

    Szóval ne csak azt nézzétek, hogy 2X-3X gyorsabb, hanem hogy milyen tartományba jelenik meg ez a különbség! Ettől még nem lesznek csodák, tény, de simán hozza a minőségi ugrást a gép!
  • darkSectorxxx #61722
    Már uppoltam a hsz.
    De külön van a ss meg a 4k....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.01. 23:12:08
  • darkSectorxxx #61721
    Mondjuk a cpu érdekes, mert én régen olyan kommentekre is emlékszem mikor azt mondogatták, hogy a szar proci a gondja a konzoloknak, szóval nem tudom mennyire volt igaz, majd most kiderül, mert lényegében vga csere volt a gépben ha jól néztem a dolgokat, és ez a kérdés mennyit fog segíteni.
    Biztos fog, hiszen erősebb a vga csip, csak ugye ezt látni kell.
  • Kandurex
    #61720
    40%? Olvastad azt a listát amit te vágtál be? Azaz elképzelésed, hogy csak 40% hiányzik? És már supersampling van meg 4K?
  • spybot919
    #61719
    Meg ugyan az a core8 as jaguár névre hallgató processzor dolgozik benne majd egy kicsit emelt órajelel. Remélem nem a megváltást várják ettől a konzoltol. Félre értés ne essék én is váltani fogok de nem ezek miatt. Nem szabad átesni a ló túloldalára sem.
  • darkSectorxxx #61718
    Írtam hogy lóvé lenne.
    De a spec nem elég nekem, majd a screenshotok eldöntik, csak most eddigi infók alapján erősen stop.
  • darkSectorxxx #61717
    Nem 2x-es, én még +40%-ról tudok csak. Nem mintha a TF érték aránya jelentene a többség játéknál bármit is. :)

    Update:
    Sorry igaza van Kandurex-nek, ~2x-ese kb én kevertem most a PRO vs Scorpio-val....sorry
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.01. 23:06:13
  • spybot919
    #61716
    Itt én érzek egy kis alul tájékozottságot.
  • darkSectorxxx #61715
    Játék-engine mindenfüggő hogy mekkora élsimítást fog bírni, ez igaz, 2-4 sb, de 4x-es AA felett szerintem nehéz lesz lesz, MSAA meg MLAA meg a többi talán.
    8-16x az még pc-n is komoly terhelést jelent.
  • Kandurex
    #61714
    2X-es? Ez biztos?
  • spybot919
    #61713
    Kifejtenéd ezt bővebben? Meg azt is hogy mért a kétszeres TFLOPS-tól várod a csodát.
  • darkSectorxxx #61712
    Nem tudni miben merül ki, de 1 biztos a 4k-ban nem lehet annyi plusz effekt értelemszerűen, illetve 1080p 60 fps mellett sem lehet annyi. És ezt az élsimizás tetézi, ami az egyik legjobban hardvert terhelő eljárás, persze vannak különféle élsimítási megoldások, de jórésze iszonyat sokat lehúz a teljesítményből, pc-n lehet próbálgatni.

    Ebben én biztos vagyok, mert ez nem majd meglátjuk alapon müködik, hanem a hardver tudásának a határait ismerve ez szimpla számítás, hogy ha rányomsz élsimítást, akkor máshol spórolni kell.
    Meg játék is válogatja értelemszerűen, sok dolog függvénye lesz majd.
    Meglátjuk jövőre...nem idén, hanem jövőre, amikor a legtöbb új AAA játék majd jön. :)
  • Kandurex
    #61711
    Hmm, hát...hmm...azzal ámítod magad, hogy minimálsan lesz csak gyorsabb a Pro? Megnézted a specifikációit? Így már világosabb mire a nagy nem váltok stílus! Vagy nincs pénz rá? Akkor meg minek a fals duma?
  • Kandurex
    #61710
    2X élsimitás meg HDR? Alul tájékozottságot érzek...
  • darkSectorxxx #61709
    milyen 3x-os? :D most ironizálsz gondolom. :D
  • spybot919
    #61708
    Remélem azért nem lesznek ennyire igénytelenek a készítők ,hogy ezentúl csak pro-n lesznek játszhatóak a játékok. A jobb grafika majd kimerül a 2x élsimításban hdr meg egy két effekt. Nem elhanyagolható de közelsem releváns dolog.
  • Kandurex
    #61707
    Azért az a majd 3X erő különbség csak előjön valahol! Vagy azt képzelged, hogy minimális különbségek lesznek? 10FPS!? Pont, hogy te nyafogtál, hogy szaggatt a BB és nem tudsz játszani...! Nem egy játékba láttam 20 alatti dolgokat! Fúj! Pusztuljon low szint!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.01. 22:51:47
  • darkSectorxxx #61706
    60k-ért nem kapsz normális vga-t? Ugye viccelsz? :)
    10fps? mégis melyik játékban láttál 10 fps-t? 20-at talán. Azért ne túlozzunk.

    Ennyiért pont kihozható egy RX 470, ami azért nem annyira szar.

    A baj az, hogy előre ittál a medvére és ezeket (én örülnék ha ez igaz lenne):
    "1080P+60FPS legmagasabb minőségben"
    Te egyben kezeled....holott ezek közül jó esetben örülhetsz ha 2 fogy együtt egyazon szoftverben érvényesülni. :) (az eddigiek alapján)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.01. 22:47:50
  • Kandurex
    #61705
    60 ezer? És? Ennyiért még csak egy fél-fos videókártyát sem kapsz! Majd sír a csep szád amikor a Horizon vagy a Resident Evil belenyal a 10FPS-be, mi meg toljuk 1080P+60FPS legmagasabb minőségben....ne magyarázd meg az igénytelenséget. Pont ezért született meg a Pro. (na jó a VR-s is közrejátszott)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.01. 22:41:43
  • darkSectorxxx #61704
    Hát 60-70k-t ezért kifizetni nagyobb baromságnak tartanám magamra nézve (másokról nem ítélkezem). :)
    Azért meglesem a SS hogy fogy a 60fps-el összepárosulni majd, de biztos megoldják. Pláne 4k-ban. :D :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.01. 22:38:38
  • Kandurex
    #61703
    Pedig itt nem rossz dolgok vannak ám! Ez jó indulásként. Supersampling, 60FPS, 4K, extra dolgok, pontosan ezért szabadultam meg az alaptól!... Te csak nyugodtan nyomjad tovább 20FPS-be a BB-et, nekem jó lesz 60-al valódi AA-val
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.01. 22:36:48
  • darkSectorxxx #61702
    " Tőlem annak nézel utána aminek akarsz"

    Legalább ne hazudj! Francokat.....
    Hogyne érdekelne téged, akkor nem írnál.

    "de nem kellenek a féloldalas szövegek a fingnélküli semmiről...."

    Akkor ne írj. :)
  • darkSectorxxx #61701
    Ja ezt értem. :)
  • spybot919
    #61700
    Az a baj, hogy az emberek nem képesek feldolgozni, hogy nem szimulátort kapnak hanem játékot pedig a szórakozás garantált. Ha mindenki történelmileg teljesen hiteles játékot kapna akkor az már nem lenne olyan szórakoztató és van, hogy hitelesebb valami mint gondolnánk.De attól még játék és a hitelesség ne legyen már elvárás. Ez egy kétélű fegyver. Nem kell túl spirázni ! két választ kell feltenni magunknak, hogy szórakoztat -e a játék avagy sem. és ENNYI!
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.01. 22:16:55
  • Bandicoot
    #61699
    Baromi könnyű. Kell hozzá játszani. És ennyi. Tőlem annak nézel utána aminek akarsz de nem kellenek a féloldalas szövegek a fingnélküli semmiről....
  • spybot919
    #61698
    Én ha nézett magazinnál vagy youtube csapatnál dolgoznék és bemutatót vagy kritikát készítenék egy játékról akkor illene felkészültnek lenni. Az ördög a részletekben rejlik.. Az a lapát gyalogsági ásó, és nem azért volt a széle megélezve, hogy majd azzal ölnek hanem hogy a gyökeret át tudd fűrészelni de azzal öltek amivel tudtak és ami náluk volt. De ő teljesen abszurd, elképzelhetetlen dologként beszél róla. Ahogy a páncélos katonárol is pedik ekkortájt kisérleteztek elég keményen a golyóálló páncélokkal. Na meg a kémes küldetésről is. teljesen elképzelhetetlen számára, hogy egy emberen ilyen sok múlhat. tannenbergi ütközet ahol egy orosz futár balfaroksága miatt a németek kezére kerültek a haditervek, és egy hét alatt elintézték, hogy kiszoruljanak az oroszok Kelet-Poroszországból. Az meg pláne tévhit, hogy első világháború csak állóháború lett volna.A Somme, Marne, Verdun, Ypres az részint tényleg így zajlott de pörgött máshol azért rendesen és volt ott komoly offenzíva azért Bruszilov, Tannenberg, Doberdó, Isonzo és Tirol. és ne felejtsük el a kampány dátumokat főleg a nyugati frontos pályákon amelyek 1918 ban a 100 napos offenziva második felében játszódnak amikor a német haderő megrogyott,(pl a tankos csapattal) amikor nagy területeket tettek meg a szövetségesek belgium felé 1-2 hónap alatt
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.01. 21:52:58
  • darkSectorxxx #61697
    Hát ezaz.
    Ez lesz kevske. Azért állok egyelőre úgy hogy majd 1-2 év múlva. :)
  • darkSectorxxx #61696
    Csak azért utánanéznék annak a sok baromságnak nevezett megjegyzésnek hogy az kik szerint baromság.....könnyü azt mondani valamire hogy baromság.

    NFS-nél is hallottam hogy ez baromság teszt, aztán érdekes amúgy tök olyanokat mondott, kötött bele, amik lehet télleg egy játékost annyira nem izgatnák amúgy, de helytállóak voltak.