121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #61775
    Ha még nem láttátok:

  • darkSectorxxx #61774
    Nem a stílussal van itt a gond, hanem hogy 2 fél részben szubjektív véleményét kell ütköztetni, mindig is lesznek tesztek véleménye, amit más másképpen gondol majd.

    Egy médiába nem lehet annyi féle teszter ahány féle játékstílus. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.02. 19:29:41
  • ppista
    #61773
    Remélem nem, mert az picit gáz. Ha gyerek lennék még én is rajonganék ezekért az univerzumokért, mint ahogy én is imádtam az egész Csillagok Háborúját, de felnött embertöl ne várjuk már el ugyanezt.
  • darkSectorxxx #61772
    Te sem gondolod komolyan. :D
  • Totti5
    #61771
    Az élet értelmére.
  • darkSectorxxx #61770
    Wiki mire bizonyíték?
  • darkSectorxxx #61769
    Érdekes, mindenki mindenkire azt mondja hogy mekkora baromságokat mond. :D
  • Totti5
    #61768
    Van az írott Halo történelem, amit megtalál mindenki a Wikin pl. Vannak a játékok amiben van univerzum, story amit végignézhet mindenki. S ezek után tudatlanul, bután odaülni és osztani az igét a népnek az egy nagy 0a.
  • orichalcos
    #61767
    Végignéztem/hallgattam. Iszonyatos nagy baromságokat mondott benne a csávó. Van egy két érdekes dolog, amiben egyetértek, de jaj a többi.
  • Totti5
    #61766
    EA szerint PS4 + X1

    "80 millió 2016 végéig, és kerek 100 millió 2017 végéig. Azt is elmondták, hogy konzoleladások szempontjából a jelenlegi nagyon sikeres generáció, az első 35 hétben 33 százalékkal több konzol talált gazdára, mint PS3 / Xbox 360 érában."

    S az a +33% is profitáló gép volt ellenben a prevgent. Siker.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.02. 18:18:35
  • darkSectorxxx #61765
    Nyilatkozod te mint Halo fan. :) Nekem egyikőtök sem elég objektív ha magamat nézem. :D

    " a lónak mindig van egy másik oldala is... "
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.02. 17:16:37
  • Totti5
    #61764
    Az nem szponzorálás hogy pl végigkamuzok egy Halo bemutatót, mert nem tetszik neki, nem ismeri, nem tudja, utána sem néz. Felelőssége van hogy hasznos, valós információkat osszon meg a nézőivel szemben. Ebből él, belőlünk.
  • Myselor
    #61763
    elég friss élménnyel tudok szolgálni neked éppen pár órája fejeztem be. annyiért jó játék de egy kicsit unalmas a sok egyforma és szar semmit mondó mellékküldetéssel a story nem nagy szám a karakterek nem valami jók de egyszer megéri szerintem letolni ha nagyon nincs más .nekem volt ezért jutottam csak most végére .
  • darkSectorxxx #61762
    Hát a világ össze médiája és tesztelője megtehetné akit bárki szponzorált eddig, ja, felfoghatod így is.
  • Totti5
    #61761
    Bocsánatot kérnek a sok kamuért, ferdítésért, félrevezetésért amit a több rivjúkban mondtak?
  • darkSectorxxx #61760
    9:45-tól kéne ezt megnézni minden egyes embernek aki kapcsolatban van a gamer kultúrával....pláne mikor pc-n dobálóznak az 1 dolláros bundle-val.
  • darkSectorxxx #61759
    Na ez érdekes téma:

  • AntiHero
    #61758
    Dragon Age - Inquisition jó játék?

    Elég olcsó most 3.500Ft. (meg nem tudom, hogy most deluxe edition legyen vagy Game of the year...különbözik vagy ugyan az? :D)
  • Totti5
    #61757
    EA: jól fogy a Titanfall 2, lesz folytatás

    - A Titanfall 2 most jól fogy, de kellett pár nap, amíg beindultak az eladások (a jó tesztpontszámok és a közönség pozitív reakciója sokat segített). Néhány kereskedőnél kifogytak a készletek, őket most töltik fel újra.

    - PC-n jobban fogy a játék, mint tavaly a Battlefront. Az eladások többsége digitális.

    - Konzolokon a digitális kópiák aránya harminc százalékos.
  • Amiga
    #61756
    Hát, Civilization VI.

    Azt azért várnám konzolra...
  • Tatyla
    #61755
    Miért mostanában volt valami pc exkluzív AAA cím? Én nem emlékszek
  • Amiga
    #61754
    A fejlesztők ne sírjanak, hanem mutassák meg, hogy kisujjból kirázzák az Uncharted 4 és GTA 5 minőségét. Aztán, hogy ezt a minőséget hozzák, beszélhetünk a határokról.

    Ha előbb beszélnek a határról, akkor ott kényesen magyarázkodás-szaga van a dolognak és az orruk alá nyomnám a TLoU PS3-as változatát.

    Tudom, nem szép dolog a fejlesztőistenekkel pédálózni, de a középszerű fejlesztők kezdjenek el kreatívkodni ahelyett, hogy erősebb vasért sírnak. PC-n, erősebb vasra se nagyon jönnek a nagy dobások, hogy van ez?
  • spybot919
    #61753
    Pfff. Most is tudnának 2x erősebb konzolt csinálni mint a pro de gyanítom nem akarsz fél millió ft ért konzolt vásárolni.
  • darkSectorxxx #61752
    Ezzel nem értek egyet, nagyon is lenne hová fejlődni, pont ez a gond hogy a fejlesztők azért sírnak sokszor hogy tudnának mit alkotni, csak hardver kellene, amin nincs határ.

    Hogyne jönne nextgen. Mellette még a pro futni fog, ahogy ment máig a x360-ps3, semmi lényege nincs, annyira lesz hihetetlen mint ahogy most 3év után a ps-re tólták a pro-t.

    Lesz nextgen még 2020-ig. :)
  • darkSectorxxx #61751
    Nem rajtuk mlt :)
  • AntiHero
    #61750
    Rainbow Six: Siege – Szivárog az új Japán DLC

    Pálya videó

    2 operator.



  • spybot919
    #61749
    Nem lesz ps5 amíg nem észlelhető hardverek közti brutális erő különbség.És nem elég a legjobbat,legújabbat a gép be rakni ennek árban is úgy kell kijönnie, hogy fogyasztói áron tudják értékesíteni nyereséggel. Még azt se tudják hogy vr- vagy 4k-nak mekkora jövője lesz. mennyire terjed el és azért ez eléggé befolyásoló tényező. Lehet teljesen más írányba halad majd a technologia. Erről szerintem kár is találgatni. Nyugodtan vegyen mindenki pro-t. Nem fogják 2 éven belül fejéhez vágni a ps5-t.
  • Tikal #61748
    mint ahogy legutóbb?
  • darkSectorxxx #61747
    Kizárt. :)
    Kövi gen ugyanígy megy majd normál módon, ahogy megszokhattuk, most van pici ugrás mert genváltás sok lenne ilyen hamar, de 6-7 év után a legfrisebb tech-re rámennek majd. :)
  • arty
    #61746
    az igazi cumi a genváltás lesz ... most 3 évesen ellőtték az egyik ugrást, a genváltáskor újabb 3 év múlva megint csak "ekkorka" ugrás várható, miközben - gondolom - a játékok pro-n már nem fognak menni, csak ps5-ön ... zseniális!

    kösz szoniMS! :(
  • arty
    #61745
    neked! :)
  • arty
    #61744
    még a 2x difi sincs meg :)
    cpu, ramsávszél ~ +30%, ram mennyiség +10% - egyedül a gpu lett kicsit több, mint 2x gyorsabb... persze flopsban ki lehet hozni a duplázódást, de valójában az szvsz még nem dupla teljesítmény :P
  • spybot919
    #61743
    Érdemi nagy különbség nincs a konzolok között , így igazából két nyomos érv marad ami eldönti melyik konzolt fogod vásárolni. Exkluzivok vagy éppen az a szempont ami miatt én a playstation mellett döntöttem az az: hogy a baráti köröm és a kollégáimnak is ps-e van akkor én minek vegyek boxot? Nem akarom magam kizárni ebből a körből. Szeretek a kollégáimmal barátaimmal együtt játszani és ez fontosabb számomra annál hogy egy 50-100órás exkluzív miatt másik konzolt vegyek (aztán a játék megy a polcra és talán évente egyszer előveszem) vagy a profitorientáltság miatt elveszti majd az exkluzivitását akkor meg pláne.
  • Amiga
    #61742
    Általában az emberek egy-egy platform mellett döntenek, és igaz, a konzolnál az exkluzívok mindig a legnyomósabb érvek közé tartoznak.
    Én PC-n most egyáltalán nem követem az eseményeket, az SC2 protoss kiegészítője az utolsó, amit még megveszek, de amúgy érdektelen vagyok, nem akarom már a vasat fejleszteni. Majd veszek öt-nyolc évente egy új alsó-középkategóriás laptopot és ennyi.

    Így marad a (két) konzol, a multikat úgy fogadom, hogy nem hasonlítgatom semmihez őket (nem érdekel a "bezzeg PC-n így néz ki" sem, hiszen a gyenge- vagy átlagpécésnél SEM úgy néz ki, akkor meg...). X-et tudod, hogy nagyjából 6-8 már most kapható játék és franchise miatt vettem, minden, ami még jön rá, csak bónusz. PS-en rengeteg a játékom, persze 50 %-ban remaster, de ha egy TLoU-t "kell" magasabb minőségben újrajátszanom, hát azért sem fogok sírógörcsöt kapni.

    Until Dawn-t pedig simán oda lehet tenni a legjobb AAA-s címek közé, nem tudok betelni vele.
  • darkSectorxxx #61741
    Hát oksa, de ezzel 1 bibi van hogy a multi címekért már ez a gen már rég nem az a gen aminél a multi címek érv ként funkcionálnak...ebben másokkal egyet tudok érteni. :)

    "De ha megnézem, PS-en és X-en ebben a generációban már most behúztam annyi játékot, hogy sosem érek a végére. Akár egy új Tomb Raider, W3 vagy a GTA online... nem tökmindegy, hogy nem exkluzív, ha egyszer minőségi szórakozást jelent egy csomó időre?"

    Igen, csak én direkt csak exclusive-okra mentem rá, mert én azért veszek konzolt igazából.
    W3 meg más BF meg CoD-ok miatt nem. :)
    Vannak gondok pc-n ja, de ha multi lenne 98%-ban és csak 1-2 exc. ami nem is érdekel, én nem tartanék ennyi gépet. Csak ugye még mindig maradtak címek amik miatt még kitartok, ebbe pc szempontjából a konzol exc.-ok is beleértendőek.
  • orichalcos
    #61740
    Alapból már az szomorú, hogy epizodikus megjelenést kapunk. Egy FF 7 remake-nél. :(
  • Amiga
    #61739
    Igazából, ha konzolod van és azon követed az eseményeket, akkor a multikat is számon lehet tartani, és így már bejön egy rakat nagyon jó játék. Exkluzívban valóban nincs bőség, illetve telje kategóriák hiányoznak (sportjátékok, mint tenisz pl.), ezt sajnálom én is nagyon.

    De ha megnézem, PS-en és X-en ebben a generációban már most behúztam annyi játékot, hogy sosem érek a végére. Akár egy új Tomb Raider, W3 vagy a GTA online... nem tökmindegy, hogy nem exkluzív, ha egyszer minőségi szórakozást jelent egy csomó időre?
  • darkSectorxxx #61738
    Nem temetjük, én csak azt mondom, hogy elkezdték a biciklit a temető felé.
    Az x meg szerintem már ott tart hogy fogja kézbe a lapátot.
  • darkSectorxxx #61737
    Ja akkor még szomorúbb.
  • kutyakiki81
    #61736
    Köszi!