121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #61815
    lol

    PlayStation Europe ‏@PlayStationEU 1 hr1 hour ago
    Packs a powerful flavour. #NationalSandwichDay #PS4Pro


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.03. 14:21:50
  • TDC Geronimo
    #61814
    Amúgy nagyon remélem ezt a példát követik sokan, mert ez remek port lett
  • TDC Geronimo
    #61813
    AF!!!!4 Végre pro játékoknál lesz rendes, mert már sok játéknál olvastam, hogy lesz magasabb AF. Nekem már azért megérte :D

    Amúgy jó videó még ha youtube nem is a legalkalmasabb a graf bemutatásra főleg nem az 1080p+ felbontásnál, de jó látni, hogy mennyi minden + lesz a 1080p usereknek is
  • TDC Geronimo
    #61812
    Nem is kell
  • n000rbi
    #61811
    Egy újabb válasz a "hogyan"-ra:

  • spybot919
    #61810
    ez már inkább akció
  • n000rbi
    #61809
    Off screen, fos minőség, de a sebességérzet az jó :) (a VR mode elvileg itt is herélt lesz, nem a teljes játék játszható így...)




    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.11.03. 13:39:51
  • Paranoia
    #61808
    érdekes TF2ről azt írták,h alapból rajta van a disken a cucc,így nem ke pöccsöni
  • Was
    #61807
    Ugye ez a mediamarkt raktára? ;)
  • n000rbi
    #61806
    Honnan vagy ebben ilyen biztos?
  • Tatyla
    #61805
    Pedig nem lesz
  • n000rbi
    #61804
    Ratchet & Clank:

    For users with a 4K TV, you’ll be able to play Ratchet & Clank at a much higher resolution, and if your TV supports it, in HDR using an HDMI 2.0 cable. PS4 Pro users with a 1080p TV will see a big increase in gameplay image quality as well. The technique we’re using to get to those better resolutions is something we’re calling Temporal Injection. This allows us to not only hit a much higher resolution, but also to do it with jaggie-eliminating anti-aliasing as well. The extra resolution and HDR’s ability to display even more of the colorful Solana Galaxy should combine for the best image quality you’ve ever seen in a Ratchet & Clank game.
    We’re really excited about the potential of the PS4 Pro and what it means for our games. From Ratchet & Clank (PS4) to our upcoming game with Marvel Entertainment, Spider-Man (working title), PS4 Pro gives us the power to release our best-looking games ever.
  • n000rbi
    #61803
    Hogy is szokták?

    HNNNNNNGGG
  • TDC Geronimo
    #61802
  • n000rbi
    #61801
    Nagyon remélem, hogy ez változik. Nehogy már pont ezekhez ne legyen semmi...
  • TDC Geronimo
    #61800
    Sony helyébe jól rákoppintanék from fejére, amiért se BBre se DSre nem lesz patch
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.03. 13:02:04
  • Totti5
    #61799
    Ha veszel gépet úgy tolod ahogy van, ha nem veszel akkor is úgy tolod ahogy van. Választásod nincs. Jade, veszel PCt.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.03. 12:47:38
  • n000rbi
    #61798
  • n000rbi
    #61797
    Dark, akárhogy nézed, szarabb semmi nem lesz tőle, szóval minden más kifogás csak mellébeszélés.
  • darkSectorxxx #61796
    Nekem a "hogyan" lesz a kérdés. :)
  • n000rbi
    #61795
    Á, a ps-blogot nem is néztem. Király, még hosszabb a lista. "Már csak játék kell ami támogatja!"
  • TDC Geronimo
    #61794
    These games will have a Pro patch on day one (November 10th)

    Bound
    Battlefield 1
    Call Of Duty: Black Ops 3
    Call of Duty: Infinite Warfare
    Call of Duty: Modern Warfare Remastered
    Deus Ex: Mankind Divided
    DRIVECLUB VR
    EA SPORTS FIFA 17
    HELLDIVERS
    HITMAN
    Hustle Kings
    inFAMOUS First Light
    inFAMOUS Second Son
    Knack
    Mafia III
    Middle-earth: Shadow of Mordor
    NBA 2K17
    Paragon
    Ratchet & Clank
    RIGS Mechanized Combat League
    Rise Of The Tomb Raider
    Robinson: The Journey
    SMITE
    Super Stardust Ultra
    The Elders Scrolls Online: Tamriel Unlimited
    The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
    The Last Of Us Remastered
    The Last Of Us: Left Behind
    THE PLAYROOM VR
    Titanfall 2
    Tumble
    Uncharted 4: A Thief’s End
    Until Dawn: Rush of Blood
    VR Worlds
    World Of Tanks
    XCOM 2

    In addition to the titles listed above, more than 45 games will be optimised for PS4 Pro by the end of the year, including Watch Dogs 2, Killing Floor 2, The Last Guardian and Final Fantasy XV, with the likes of Nioh, Resident Evil 7 Biohazard and For Honor to follow in early 2017.

    Further to that, all first party software launched in 2017 and beyond, including Gravity Rush 2, Horizon Zero Dawn, Days Gone and Gran Turismo Sport, will enjoy the benefits of the world’s most powerful console.
  • Tatyla
    #61793
    Mivel nem játszok másfél hónapja így leszarom mi lesz az elején, BF1, Xcom2, DS3 dlc már várnak...
  • n000rbi
    #61792
    Tessék, nov. 10-től ezek biztosan:

    Battlezone
    Call of Duty Infinite Warfare
    Call of Duty Modern Warfare Remastered
    Deus Ex Mankind Divided
    Eagle Flight (VR)
    Helldivers
    Hustle Kings
    Infamous Second Son
    Infamous First Light
    Knack
    Playstation VR Worlds
    Rise of the Tomb Raider
    Robinson: The Journey (VR)
    Shadow of Mordor
    Skyrim Remastered
    The Elder Scrolls Online
    The Last of Us Remastered
    The Witness
    Titanfall 2
  • spybot919
    #61791
    Már csak játék kell ami támogatja :D
  • Tatyla
    #61790
    Már csak egy hét és itt a Pro!!!4!
  • spybot919
    #61789
    Most fején találtad a szöget. Ugyan ez volt a gondolatom nekem is (mondjuk nekem az uj cod iw re nézve jut eszembe) hogy 125 future bullshitet tolják az arcunkba de erre van igény meg a rozsaszin, hupilila fegyverekre. ;)
  • Bandicoot
    #61788
    Nem meghülyültek. Tinidivatosítanak,mert erre van (sajnos) igény.:)
  • spybot919
    #61787
    Én azt nem értem mért eröltetik a nöi operátorokat ennyire. Valqmi feminista csoport fejleszti ezt a játékot vagy mi a f.sz? :D
  • Tikal #61786
    Egyik sem az. Szégyen. Pont azért mert HC játék és nem Overwatch vagy valami hasonló mese shooter...
  • spybot919
    #61785
    Nem mintha a többi női operátor hitelesebb lett volna. De ez akkor is egy hc játék. Nem ezt fogom nézegetni. :D
  • spybot919
    #61784
    Olcsokonzol. Hmm.. Én család melett sokáig sporoltam hogy ezt megvehessem. Nyilván ha valaki sokat keres az azt is leszarná ha 2 millio ft lenne a konzol. Nekem jó ez a mostani is semmi bajom vele. Szem kápráztató ez is még mindig.
  • Tikal #61783
    és bazze egy kislány operátor, mert hát japán, meghülyült már ez az ubi teljesen?? Tom Clancy ezt látná, nem hiszem hogy mosolyogna....
  • darkSectorxxx #61782
    Nekem bejön ez a szitu.... :P

    Ez játék, itt azonosulni kell a stílussal, karakterekkel, a valóságban meg közösülni, én soha nem keverem a 2-őt. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.02. 20:29:30
  • Seth
    #61781
    Hát ha a gameplay nem is, a szexi fiúcsapat biztos elvarázsol majd
  • darkSectorxxx #61780
    +1 remélem a gameplay is ilyen varázslatos lesz.
  • Kandurex
    #61779
    Sokat láttuk, de nagyon jó
  • darkSectorxxx #61778
    Részemről ezért fontos az exclusive, azon exclusive-ok, amik az én izlésemet lefedik, de még ha az ok más is, a végeredmény mindkettőnknél ugyanaz lesz.
  • Bandicoot
    #61777
    Elöbb vennék fél milláért konzolt ha az tényleg olyan hogy 5-6 évig topon van, állat szakít, és beteszem a stuffot játszom sőt nyelném kussban a fizetős multit is, mintsem pc-t fejlesszek..... És ezzel szerintem nem vagyok egyedül, de amíg nem adnak erre lehetőséget csak az "olcsókonzol" az opció addig marad a gépfejlesztés hogy a multiplatformokat full minőségben lehessen tologatni.
  • Totti5
    #61776
    Ó nem csak a Star Wars ( talán az a legkevésbé, de persze nagyon ). Viszont a Star Trek, Stargate, Babylon 5, Battlestar Galactica minden mennyiségben. Avatar ( jöjjön már a második! ), Marvel univerzum is.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.02. 19:44:58