121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #62015
    "érdekes amúgy hogy még így sem képesek ugyanazt kihozni a gépből"

    Ebben nincs érdekes az erő adott, pont annyi lesz kihozva amennyit ki lehet, sem többet sem kevesebbet. Ki a francot érdekel hogy PCn milyen, amikor NEM PCn játszik vele az ember. Annyira feleslegesen túl van pörögve a kényszeres összehasonlítás hogy már teljesen az emberek agyára ment.

    Most fejeztem be a napi adag Paper Mariot WiiUn ami 720p de ilyan gyönyörűen szép a kép, színek hogy az agyam eldobom. Ez számít és semmi más. Élvezni kell ami van, mert úgy sem lesz más. Ha mást akar valaki épít PCt 135 féle módon, kombinációban és ott olyan lesz amit akar ha a tökéletesre vágyik akkor olyat rak össze.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.06. 13:59:47
  • darkSectorxxx #62014
    Nem, mert az fps és felbontás (ilyen mértékben), még nem vonz.
    Én csak iq terén vagyok érdekelt. Vagy ha nem, nem para majd várok ps5-re, 70 k-t nem fizetek rá a ps4-re 2-3 évig, amire jön 4-5 játék, aztán utána az ára hamar leesik mert jön a ps5, annyira nem játszom sokat a konzolokkal hogy ennyire tartsak lépést.

    Van rá pénzem, de annyi nem, hogy csak úgy ész nélkül váltogassak. :D
    Persze ez szubjektív. Mert csak a saját igényeimet nézem. :)
  • Totya42
    #62013
    Kár. Pedig az még megvan lemezen. Szívesen leporoltam volna. A második részben a necro volt a kedvenc karim.
  • spybot919
    #62012
    Igen? akkor most veszel pro-t ? :D
  • darkSectorxxx #62011
    Most télleg Totti mellé voksolok, most valóban nem úgy értette hogy ár-értékben, én sem arra kérdeztem, hanem ártól független, pc-n elérhető-e nagyobb iq minőség most hogy van-e a pro, látod ez is kamufaszság komunikáció volt, mert neten azt mondták, hogy a pc-s max beállítást hozza majd a pro...lófaszt....:D érdekes amúgy hogy még így sem képesek ugyanazt kihozni a gépből, :D
  • darkSectorxxx #62010
    ez de állat, kaptam is ihletet. :D
  • darkSectorxxx #62009
    Jó ennek sok lényege nincs, csak én kérdeztem kíváncsíságképpen hogy iq-ban a pro eléri-e azt amit pc-n be lehet állítani maxnak....vagyis akkor valszeg nem.
  • Moby
    #62008
    Jólvan darkszektorok, ne idegeskedjetek már annyit. Legyen inkább pár eladási adat, attól mindenki megnyugszik :)
  • spybot919
    #62007
    Fizetős. Nem viccelek...
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.06. 13:24:24
  • Totya42
    #62006
    Az új karakter fizetős lesz vagy az is ingyenes?
  • spybot919
    #62005
    Diablo3: A tervek között szerepel, hogy bepakolják az eredeti játék mind a 16 pályáját, melyekkel bárki ingyen játszhat.

    Ezt viszont csak évente egyszer, januárban tehetjük meg, korlátozott ideig. A Blizzard valószínűleg azért döntött így, hogy a játékosok egyfajta ünnepként tekintsenek a visszatérésére, és ne unjanak bele, de hivatalos indoklás nincs, csak találgathatunk. A The Darkening of Tristram patch PC mellett PS4-re és Xbox One-ra is megjelenik, konzolokon az Ultimate Evil Edition tulajdonosai játszhatnak vele.

    Évente egyszer aha oké...Szóval akkor 20.évfordulóra kaptunk egy necromancer kasztot meg egy éves eventet. Ok...
  • TDC Geronimo
    #62004
    A képen az oldalon early 2017 van. Meglátjuk. Szerintem holnap bejelentik, hogy február/március, de majd jövőre jön a hír a halasztásról.
  • Seth
    #62003
    Kíváncsi leszek tartják e a márciust
  • Bandicoot
    #62002
    Mióta összedobtad a pc-t és szépen "továbbképezted" magad a Danika féle tímmel azóta biza jó nagy paraszt lettél.
  • TDC Geronimo
    #62001
    Holnap ME infók/trailer...végre


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.06. 12:37:49
  • Tikal #62000
    exproli. már megtért.
  • spybot919
    #61999
    Őöö. Ki ez a közellenség?
  • TDC Geronimo
    #61998
    Ezért kár idejönni hogy behányj valamit, de tényleg.
  • n000rbi
    #61997
    Azt azért érzékeled, hogy itt senki nem csekörbord "4K"-tól, meg hádéertől hugyozza össze magát. Pont elég, ha 1080p-ben kapunk egy fasza downsampled, recementes képet jobb frémmel (nem ez a szentírás a leáldban is?) A parasztozást meg tartsd meg légyszi odaát, senki nem kíváncsi rá.
  • spybot919
    #61996
    Most nem tudom eldönteni, hogy ezt most nekem írta vagy mi. Mondat eléggé értelmezhetetlen de ha majd tudom akkor megsértődöm :)
  • Totya42
    #61995
    Légyszi moby ne kezdd el ezt a stílust. Pszihó Lécci :) Próbáld elfogadni, hogy mások az igények. Valamint egy autó árát nem sokan tudnának beleölni egy gamer pc-be csak hogy a hobbiból játsszon.
  • Totya42
    #61994
    Szerintem az már túlzás, ha valaki annyira a maxra megy, hogy még 1080-ból is kettőt vesz. Bár ki tudja. Ha megtehetném anyagilag, akkor lehet én is önteném bele a dellát :P Bár már öreg szemeim sem a régiek. Bevallom a korábban linkelt Titanfall 2 képek közt sok különbséget nem láttam. Az első kép homályosabb volt a másik 3-nál. De azon kívül nem láttam sokat. A 3. 4. kép közül meg nem tudnám mondani melyik a sima és melyik a pro kép :D Öregszem :)
  • Kandurex
    #61993
    Így is van, PC a legjobb minőségben, frémben,.... árban
  • arty
    #61992
    összesített gémercucc eladásokról van stat, az nőtt tavalyhoz képest pár százalékot (de előtte pár évig akkorát zuhant, hogy uh)

    ellenben ha megnézed, hogy steamen mekkora a pécégémer rétegből a ps4pro áru gpuval rendelkezők aránya... nos, az siralmas :) talán 10%-ot nem tesz ki összességében, előző csucskártya-gent is beleszámolva ... emiatt is emelkednek az árak, évről évre.
  • Moby
    #61991
    Nem bizony. Az igényesség a fosfrémes sosevolt 4K. Idiótaproli.
  • Kandurex
    #61990
    A legjobb döntést hoztad játékosként.
  • spybot919
    #61989
    Igen elismerem kicsit komásan félre értelmeztem. Az hogy kinek mi a csúcs. Valakinek a gtx 1080 a csúcs valakinek meg az se elég ha kettő van a gépében. Azért ha a ps4 nél erősebb pc-t szeretnél azért már mélyebben a zsebedbe kell nyúlni. Volt olyan aki csak azért költött +500eurot a gépére mert az emelte +5-el az fps számát. Néha úgy tűnik nekem hogy az ilyen szintű buzulás már gazdagok szórakozása mintsem az igényes embereké, mert az nem itt merül ki...
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.06. 11:32:03
  • Evoluti0N
    #61988
    Ennyi: You purchased this item on 6 Nov 2016.
    Platform For Display: PS4 Pro | Edition: Pro 1TB | View this order
  • Totya42
    #61987
    Nem erről beszélt. Természetesen árban a pc jóval drágább, ha tényleg az abszolút maximumra törekszik az ember. Ezért is teljesen felesleges összehasonlítani a kettőt. Pc-n már ma össze lehet rakni olyan gépet, ami a jövőre megjelenő project scorpiot is leveri grafikában. Persze jóval drágább. Meglestem most érdekesség képen, hogy egy gtx 1080 milyen árban mozog. 220.000Ft!!! És ez csak a videókártya :) De még egy gtx 1070 is 130.000Ft!!! A pro ára :) Egy videó kártya. Durva. Brutális árak vannak. Kíváncsi lennék ilyen árak mellett mennyire pörög a pcs hardver piac. Majd rákeresek, ha lesz időm. Tippre jól mehet, mert ha nem menne szerintem nem lenne ekkora kínálat.
  • Totti5
    #61986
    Nem emelek, mert nem azt írtam.
  • spybot919
    #61985
    Most esett le mekkora szójáték ááá :)

    Totti emelj már le nekem akkora olyan pc-t de árban is megegyezzen ám!. Ár/érték arány könyörgöm...
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.06. 10:38:07
  • arty
    #61984
    "pspro vita"

    naaaa :))
  • Totti5
    #61983
    PRÓ nem PCt verő. Nem kell túlmisztifikálni, mert pár perc alatt leemelek bolt polcáról olyan PCt ami ketté harapja ( és ehhez még csak nem is kell a PCs csúcsot hozni ).

    Igen 1080pben valszeg menni fog a nagyon magas beállítás javarészt, de a legszebb képet és a ultrát és a legstabilabb frémet most is a PC fogja adni, ha egymás mellé rakja valaki.

    Tomb Raider Legend volt hisz az corossgen cím volt anno. Xbox ( SD ) és Xbox 360 ( HD ) ra is kijött. PCn ha bekapcsolta valaki a "nextgen" opciót akkor az X360as féle verziót kapta. De itt most nincs ilyenről szó. Nincs generációváltás.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.06. 10:25:19
  • Totya42
    #61982
    Az érintő gombja vacakol, állandóan ki akarja adni a lemezt szerintem. Áramtalanítsd 10 percre és közben pórtörőld le a gomboknál. Ha nem érintő gombos, mert újabb tipusú a ps4-ed, akkor nem tom mi lehet.
  • spybot919
    #61981
    Ez azért nem rossz. Tud a csávó igényes videókat csinálni. Rainbow in the dark is jól sikerült. Már váróóós a wd2 :D
  • darkSectorxxx #61980
    Ott a pont. :)
  • n000rbi
    #61979
    Pro fan noise 1 óra használat után
  • Soldiers
    #61978
    Hali

    Olyan kérdésem lenne hogy az milyen hibára utal ha a Ps kikapcsolt állapotban elkezd 10,20,40 percenként 3. sípolni? Meg már sűrűbben előjön hogy a olvasó elkezd bugni és csak úgy tudom megszűntetni h áramtalanítom.

    Köszi a segítséget!
  • Tatyla
    #61977
    Én sem hiszem hogy bármi lenne vele de ugye ott a garancia ha azon az időn belül nem jön ki az esetleges gyári hiba akkor már nem is fog
  • Totya42
    #61976
    Nem hiszem, hogy bármi lesz vele. A sima ps4-el sem volt semmi. Jó ki tudta adogatni a lemezeket magától, mert túl érzékeny az érintőgombja, de ennyi. Pron meg újra rendes gombok lesznek, szóval ez sem lesz gond.