121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Evoluti0N
    #61975
    Legendben volt ilyen "next gen" grafika beállítás.
  • darkSectorxxx #61974
    Most jut eszembe, te TR-ekben otthon vagy.
    Na én azt gondoltam hasonlót kapok mint a régi Tomb Raider valamelyik részében, hogy volt egy kapcsoló és ha átnyomtad minden sokkal szebb lett...
    Te biztos tudod melyik az.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.06. 01:43:09
  • darkSectorxxx #61973
    Hát meglepne ha baj lenne a Pro-val ez nem egy új összeállítás azért annyira mint egy vadi új konzol, szerintem akkora nagy para nem lesz, de ha biztosra akarsz menni várj vele jövő év elejéig. Ilyen működési hibák miatt én nem aggódnék.
    Mármint ha e téren gondoltad a problémákat. :)
  • darkSectorxxx #61972
    Egyszerű, de remélem az exclusive-oknál nagyszerűbb lesz.
    Amúgy nem mintha cseszettül fontos lenne, de ez a TF2-ben a látvány pro-n eléri a pc-s maxot egyazon felbontás alatt vagy attól azért még mindig lejebb vették a beállításokat?
  • Evoluti0N
    #61971
    Szerintetek érdemes várnom pár hetet, h esetleg kiderül-e, h van-e vmi gáz a Pro-val (sose tudni, lásd: első szériájú 360), vagy legyek "bátor" és rendeljem elő? Jó lenne már csütörtökön a kezeim közt tudni. :D
  • darkSectorxxx #61970
    "csak majd amikor tényleg azt látjuk hogy durva különbségek lesznek akkor majd kiváncsi leszek a károgók arcára..."

    Hát erről beszéltem, :D

    Ellentmondásos a dolog.
    Ezt mondom, nem szakértettem, nem magyarázok meg magamnak semmit, ha akarnék vehetnék 2-őt is, van lóvém is ha kéne, csak egész egyszerűen ugyanaz a különbség (értsd ezalatt azt meg mindenki, hogy látom azt amit ti, jó a szemem, látom hogy a kép élesebba tv-n) nektek sokkal többet jelent.
    Szóval abban nincs vita hogy az a felbontás vagy élsimitás vagy bármi ott van. Én azt mondom hogy NEKEM még ez kevés.

    Na és te mondtad jól, amikor látod azokat az arcokat tátott szájakat, amikre gondolsz, na akkor jövök majd én lendületbe....ez majd szerintem jövő tavasszal lesz, mikor jön a Horizon.
    Szóval én csak azt mondom hogy engem nem hat meg ez konkrétan amit a TF2-ben nyújt a konzol, nem temettem még az exclusive-okat, csak konkrétan ez a játék kapcsán beszéltem.

    Itt szó sincs arról ha fontos lenne a pro nem tudnák szerezni, hanem egész egyszerűen én valamiért nem erre számítottam. Jó lehet naív vagyok és túl sokat várok el egy 130k-s konzoltól de ez meg már az én gondom. :D

    Látod én a Das 3-ban a 20 fps-el is vígan eljátszom. :)
  • Totti5
    #61969
    PS4 Pro pedig annyira egyszerű dolog. Még csak nem is szájenszfiksön mint a CELL, hogy szakérteni kelljen. Ugyan az mint PS4 csak mór póver, semmi nem változik.
  • Kandurex
    #61968
    Hádde...hádde, ha egyszer ez van most reflektorfényben? Majd lecseng pár hét múlva, ...az igaz, hogy platformon belül megjelenik egy új race...a master
  • spybot919
    #61967
    Mondjuk már lassan el harapódzik ez a pspro vita aminek nem örülök. Lassan nyithatnánk neki egy külön témát mint a pscommunity-n de ph-n is. Mivel én jövő év elejéig nem veszek prot így hidegen hagy a flame ami körülötte megy de az kezdett feltűnni, hogy ez már rossz hatással van a fórumra mivel máshoz már nem is érkezik érdemleges hozzászólás csak ehhez az Alien vs PROdátor vitához Értem én hogy Prodátor van a teritéken de muszáj mindennek erről szólnia?!
  • LBandi77
    #61966
    Azért írtam hogy szubjektív,én offline utálok már menni számomra szükséges rossz.De elfogadom hogy valakinek az a fontos,na abban tényleg rossz.
  • arty
    #61965
    oké, de az se segít, amikor valaki ilyen száni comparison képeket linkel ;)))
  • Tatyla
    #61964
    igazából itt az oltogatás teljesen felesleges Darki megint megszakértett mert nem lát képek között különbséget,sajnos Darki is azok közé tartozik akik például PH-n is magukat vigasztalják azzal a faszsággal "hogy ne vegyél ps pro-t ha nincs 4k tévéd mert úgy nincs értelme",pro-kontra háború megmarad ,csak majd amikor tényleg azt látjuk hogy durva különbségek lesznek akkor majd kiváncsi leszek a károgók arcára...
  • arty
    #61963
    találtak még 14% performanciát a sima pisiben? :) sok fejlesztő felfedezhetné.........

    amúgy dícséretes!
  • Bandicoot
    #61962
    De minek? Az egyetlen "haszna" hogy mindkét konzol topikját rettegésben tudja tartani a kommentjeivel...
  • arty
    #61961
    Jahogy te online csavarodtál ennyire bele. Arról az aspektusról keveset tudok, haverral az ötösben mentünk pár karikát, ennyi.
    Node a játék nem ennyiből áll... nem csak ennyiből :)

    Amit én kerestem a játékban, nos az nincs benne - illetve benne van, de szar. Úgy néz ki te pedig erről az aspektusról nem tudsz sokat vagy elhallgatod ;)
  • TDC Geronimo
    #61960
    Day 1 valószínű downsamplingen kívül nem sok minden lesz, mert mondták későn kapták meg devkitet, de később lehet lesznek még + dolgok. Bár nekem már a sokkal jobb képminőség+frém is tökéletes
  • Kandurex
    #61959
    Sajnos a fikaszűrőm szinte mindent átszűr alig csúszik át évente 2,3 játék.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.05. 15:47:44
  • Kandurex
    #61958
    Persze, jobb gép > jobb minőség, ez OK. Csak azt hittem van valami hivatalos anyag.
  • TDC Geronimo
    #61957
    A józan paraszti eszemből. Láttuk mennyire homályos az alap PS4es verzió. Downsamplingelt pros verzió sokkal jobban fog kinézni
  • Totti5
    #61956
    Nem tűnik úgy, de amúgy lehet, de ez csak fikció jelenleg.
  • Totti5
    #61955
    Egyrészt biztos, másrészt ez van, de nem azért írtam hogy neked tetszen, mert úgy is csak fikázol.
  • Evoluti0N
    #61954
    Na meg a másik, h egyre inkább úgy tűnik, h az Xbox "exkluzívok" jönnek Windows 10 Store-ba is, majd miután ott nem fogynak, átvándorolnak Steamre.
  • Kandurex
    #61953
    Igen? Honnan az info?
  • darkSectorxxx #61952
    :D
  • TDC Geronimo
    #61951
    FF XVnél lesz durva a képminőségi javulás sima vs pro konzolnál
  • Kandurex
    #61950
    Attól nem lett jobb, hogy hozzá vágtál egy n+1 érdektelen címet és még a jövő év közepét, AMIKOR! LEHET! de inkább nem, hogy bármilyen értelmes exluzívot bejelentenek...Csodás, vegyél boxot (nem)!
  • n000rbi
    #61949
    Pedig hát azt mondták le lesz szarva minden és most már csakapro
  • Totti5
    #61948
    Halo Wars 2, Crackdown 3, Scalebound, Sea of Thieves melyek készülnek, a többi már megjelent, újak pedig az E3on lesznek bejelentve.
  • TDC Geronimo
    #61947
    ratchethez jött patch, kapott olyan AAt sima PSen is hogy egyik legszebb IQja lett a játéknak
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.05. 15:20:28
  • Evoluti0N
    #61946
    Oksi. Sejtettem, h ilyesmi. Volt előző genben PS3 és ott is arra volt több jó játék, mint olyan, ami PS3 és 360 is volt, de PC nem. Sejtettem, h itt is hasonló a helyzet. Amúgy a kizárólagos exkluzívok tekintetében a Boxot olyan magasról le.., mint prevgenben is.
  • Kandurex
    #61945
    ????

    PC nem releváns, ha valami PC exlusive az többnyire garázsfos, vagy réteg játék. Konzolon meg annyit kell vizsgálni, hogy melyik exkluzív jön be jobban. Pl. Boxra lesz...őő...szóval lesz....hát...Halo Wars? Meg Scalebounds? Sárkányos szívecskés! Király! (not) Meg Sea of Thieves multi gagyi...más tényleg nem jut eszembe, valahogy a pihe-puha leszokott az exkluzívitásról. A PS egyszerűbb, GoW4, Detroit, Horizon, Days Gone, FFVII (timed), Last Guardian (egyeseknek tetszik), Death Stranding, szóval az a 10% nem kérdés!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.05. 15:12:42
  • spybot919
    #61944
    Alakulgat az ár
    kTT
  • Evoluti0N
    #61943
    Helló mindenkinek! Copypasta kérdés EJ topikból: Fiúk, van valahol olyan lista, ami azokat a játékokat mutatja, amik nem kizárólag PS4-re vannak, hanem mondjuk Xbox-ra is, de PC-re nincsenek? Találtam egyet, de közel se teljes. Olyant is találtam, ahol olyanok vannak, amik kizárólag PS4-re vannak és össze is számoltam, h mennyi érdekel közülük, de olyan is érdekelne, ahol konzol exkluzívok vannak. 90%, h veszek Pro-t még novemberben, de azt a 10%-ot még el kéne érni. :D
  • Totti5
    #61942
    "Ezért nem fogadom el a Totti-tól sem hogy milyen szar a játék"

    Azt jól teszed, mert ilyenről nem is volt szó.
  • spybot919
    #61941
    Rohadj meg hogy van x1 és ps4 ed egyszerre :D
  • darkSectorxxx #61940
    Hát akkor valszeg szar a tv-m. Vagy amit látok az nekem kevés neked sok, mert látok eltérést, csak én annak a mértékére mondom hogy nekem lófing.

    +

    Én nem győzködök senkit, én vennék pro-t, vajon miért akartam eladni az x1-et szerinted?
    Tippelj.
    Csak utána hallottam hogy ez mégsem úgy van amit először a sony komunikált, és akkor döntöttem úgy hogy marad amíg nem látom hogy na akkor most lépj...

    Szerinted x1+ps4 eladásával nem tudnák venni egy pro-t? pfff...

    Pont ez amúgy a röhej 2 konzol árából jönne ki ez a különbség amit itt látunk a képen lol
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.05. 14:33:12
  • darkSectorxxx #61939
    Szeriintem ő is érti én mit várok, ez a felbontás geci szar téma, mert csak a felbontás bonyolult, milyen gém, milyen kijelző, mekkora távolságról nézed, mekkora pixelsűrűség. stb stb stb....

    De amikor a textúrák vagy shaderezés egy magasabb szinten van, vagy árnyékolás, bármi, azt te a 320p-s képeken is látni fogod úgy ahogy kell, ha lekicsinyíted.
    Szóval ezért nem hat meg a felbontás.

    Az élsimítás meg fasza, csak ezen a képen nem igazán tűnik fel nekem, ballra ban a fa altt egy vas valami fényes szar, azon a csövön látom hogy kicsit kevesebb a rece, de az aztán frankón csak így tünne fel élőben ha direkt kifotozom és szemügyre veszem.

    nekem legalábbis, én ezekre vonom a meg a vállamat.
  • TDC Geronimo
    #61938
    De fogod és erről a témáról én többen nem beszélgetek veled, mert ahogy látom teljesen felesleges. Magadat próbálod folyton győzködni, hogy miért nem kell neked a pro.
  • TDC Geronimo
    #61937
    Itt is azonnal látni. Kiszúrja a szemed. Tényleg ajánlok szemüveget
  • spybot919
    #61936
    Szebb játékot tényleg szebbé teheti. De például ha egy 15 évvel ezelőtti játékot küldesz fel 2k-ra akkor attól még az nem lesz szebb. Szubjektív de azért a grafikai hibákat is felnagyíthat egy nagyobb felbontás, részletesebb textúra amire eddig nem figyeltél fel.
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.05. 14:26:15