121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #62055
    Én moderátor lennék, de nem látok kivetni valót a hozzászólásokba...
  • TDC Geronimo
    #62054
    Remélem nem ezt fogod itt csinálni pro launchnál, mert bár nem voltam soha, de miattad átmegyek a modiknak szólni, hogy küldjenek el pihenni.
  • Moby
    #62053
    Pontosan! Így már nincs más dolgunk, mint abban bízni, hogy a pro preorderesek tátott szájjal rohannak a faszerdőbe, és akkor le lehet írni, hogy nincs itt semmi baj kérem, nem kell előrendelgetni mindent :)
  • Totti5
    #62052
    Mindenre választ fogsz kapni időben és olyan részletesen ahogy kell, a többibe ne keverj bele, semmi közöm hozzád.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.11.06. 18:19:19
  • Totya42
    #62051
    Bizony sokkal jobb lett volna, ha korábban engedélyezik nekik a tesztet a mafia 3-nál és a tesztverzió mellé részletes listát is küldtek volna nekik, hogy mit ne említsenek meg a tesztekből, mint a régi szép időkben, hisz régen minden jobb vót, mert úgyis javítva lesz. Így a későbbi tesztekkel legalább nem fals tesztet adtak ki a kezükből, hanem legalább a ténylegesen megjelent termék lett tesztelve, valami elképzelt jóság helyett. Ja, hogy volt, aki vakon beleugrott az előrendelésbe és nem tetszik neki, amit kapott. Így járt. Nem kell fűre fára előrendelgetni mindent. De még a rengeteg teszttel együtt is bele lehet futni zakóba. Nem kell töprengeni rajta. Nem tetszik, akkor el kell adni és annyi.
  • Moby
    #62050
    Nemtudom miért velem vitázol, miközben a legnagyobb éltetője vagyok a rendszernek! Képzeld el micsoda felesleges háború lett volna, ha idejében kiderül a mafia3-ról is, hogy micsoda szarhalom! Egy csomó visszamondott preorder, problémák, stb. Hát mennyivel jobb ez így, nemde?
    Amúgyis egycsomó felesleges fassággal jár, ha egy gyártó/kiadó kommunikál a vásárlóival. Hótfasság! Habonyokat mindenhova! :)
  • Totya42
    #62049
    Játékoknál is mennyire jó mikor 1 hónappal a megjelenés előtt kint van a teszt és szigorú szerződésben foglalják össze, hogy mik azok a bugok, amiket ne vegyenek figyelembe a tesztnél, sőt meg se említsenek, mert megjelenésre úgyis javítva lesz. Majd megjelenik csontra az említett bugokkal és van egy csomó totálisan irreleváns tesztünk egy olyan termékről, ami igazából sosem jelenik meg.
    Vagy a mostani gép dolognál mondjuk nem lenne embargó és a sok visítozó YT clickbait felületes bemutató hegyek lennének csak elérhetőek, mert gyorsan össze tudnának csapni egy vélemény böffenetet. És rendes tesztre mondjuk DF-től már sokkal kevesebben lennének kíváncsiak, mert korábban már röfi Boogie meg a többiek beböfögte hatalmas rátermettségével, hogy szar. Vagy mondjuk mind sikíltozva felszopná, mert most a ps a népgép és épp most ez jót tesz a csatornája népszerűségének.
    Ráadásul megint békából elefántot csinálsz, ahogy a kizárólag végletekben gondolkodás is látszik a koreai példádon. Holnap 7-e. Lesz fent egy rakat teszt. Megjelenés pedig csak 10-én. Lesz 3 napod lemondani, ha a tesztek alapján mégsem tetszene. Meg amúgy is megrendeled kipróbálod, s ha nem tetszik indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól.
    Ez most ilyen gyerekes rendszerellenes oviskodás csak szerintem. A rendszer rossz, gonosz és fújj. Miért? Mert a rendszer rossz, gonosz és fújj. :D
  • Kandurex
    #62048
    Nem tudom mit vársz? Jön egy új masina. Mindenki a legfontosabb két kérdésre várja a választ. Miről kellene beszélgetni? Hogy minden fasza lesz? Olyan csak Totti deliriumos látomásaiba van...
  • Moby
    #62047
    A rendelkezésre álló információk visszatartása jó dolog. Nézzél csak körül mennyi probléma van az internetből is! Ehhez képest észak korea a nyugalom szigete! :)
  • Totya42
    #62046
    Nem. De nem minden szempontból rossz az nekünk, ha van. Csak erre próbáltam rávilágítani több kevesebb sikerrel :)
  • Tatyla
    #62045
    Ez a vergődés ami a topikban megy már kínos,megjön a gépem szerintem be se jövök egy ideig
  • Kandurex
    #62044
    Ettől még ez nem lett jó dolog. Mit kötözködsz? Elfogyott a spangli?
  • TDC Geronimo
    #62043
    Ez egy baromság
  • TDC Geronimo
    #62042
    Hol éltek ti? Mindenen van embargo mindig. Barlangban laktok? :D
  • Kandurex
    #62041
    Szerintem ha ráülsz még fel is száll veled, akkora turbinák lesznek benne.

    Megfejtettem a talány! Azért van embargó,...mert ez egy drón is egybe!
  • Totti5
    #62040
    Ez mi ez?
  • TDC Geronimo
    #62039
    Holnap délután 2kor jár le embargo. Akkor jön minden. Este 6 körül meg ME infók
  • Totti5
    #62038
    Az a kemény hogy vergődsz alpári módon valami miatt aminek a dátumával sem vagy tisztában
  • spybot919
    #62037

    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.06. 17:09:19
  • Kandurex
    #62036
    Na várjál. Ezt most értelmeznem kell. Azért reszelné a Sony a saját faszát sajtreszelővel, hogy nekünk jobb legyen?
  • Totya42
    #62035
    Nem feltétlenül baj az embargó szerintem. Legalábbis nem gondolnék rá ennyire végletekben. Az internet hatása, hogy mindent azonnal el lehet érni és mindent azonnal lehet véleményezni. Most legalább volt idejük rendesen letesztelni. Remélhetőleg részletes és normális teszteket kapunk így a megjelenés előtt. Legalább nem a leggyorsabb és esetlegesen felületes vélemények kapják a legnagyobb figyelmet ezúttal.
    A múltkori Bethesda hírnél, hogy mostantól nem kap olyan korán tesztpéldányt a média sem éreztem problémának abból a szempontból, hogy legalább ténylegesen a megjelent produktumot fogják tesztelni, valamint, hogy így legalább csökkennek az előrendelések, s a kiadó nem tud annyira előre tervezni, s talán jobban oda kell tegyék magukat a termékkel, hogy a vásárlókat elérjék.
    Szóval nem látom ezt az embargó dolgot ennyire feketén fehéren. Persze a legjobb az lenne, ha mindenről jóval a megjelenése előtt tökéletesen részletes és objektív tesztet lehetne olvasni. De ez így leírva is kicsit mesésnek hangzik :)
  • Moby
    #62034
    Szerintem ez nem így van! Ha túl korán mutatják be, ellopja a konkurencia, és egy másolattal előbb jönnek ki! Minden nap számít!!
    Plusz nem zárható ki, hogy a hardver még nem végleges! Ezer logikus oka lehet egy ilyen döntésnek...
  • Paranoia
    #62033
    engem csak az érdekel,h 2 v 3 hajszárító hangjával bír majd...me akkor át kell rendezni a polcom,ne fújja le magát másfél méter magasból
  • Kandurex
    #62032
    Akkor holnap. Na. Ez jó hír.
  • Kandurex
    #62031
    Gyanús, az tény...!
  • arty
    #62030
    nemtom, én embargót akkor raknék bárminek a bemutatására, ha egy raklap szart árulnék ....
  • Totya42
    #62029
    Holnap lejár az embargó. Szerintem holnap délután/este már tele lesz a net tesztekkel.
  • Kandurex
    #62028
    Embargó van rajta.

    Nem tudom, hogy sírjunk, nevessünk vagy sugárba hányjunk? Vagy csak a büdös kurva anyját annak az idióta fasznak aki szerint ez jó ötlet. Nem tudom. Még gondolkozni kell rajta. Egyébként talán 9. környékén.
  • Paranoia
    #62027
    mikor lesznek már rendes tesztek a gépről? unboxingal van telehányva yt...
  • n000rbi
    #62026
    Vótmá! #61890
  • TDC Geronimo
    #62025
  • Kandurex
    #62024
    Meglessük, nem is kérdés! Hát, hogy a rebaszót is..., az már más tészta.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.06. 14:39:56
  • Moby
    #62023
    Újcod fasza. Cod4 rebaszter mégjobb.
  • Kandurex
    #62022
    Meglátjuk, ha az FFXV beváltja a reményeimet, akkor igen, ha nem, nos akkor marad egy, azaz egy darab kontroller vásárlása és letolom rajta a COD -ot, vágódeszkán, meg esetleg az új titánfail. Szóval lehet, hogy egy jó ideig deszkán maradok.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.06. 14:33:30
  • Kandurex
    #62021
    Egyébként utoljára a DaS 3 pörgött rajta, sajnos az vállalhatatlan minőségben volt PS -re. És ami most fog menni azaz új COD (elfut!)

    ....vagyis menne, csak nincs PS kontrollerem, vennék, de már inkább a Pro kontrollere kell nekem. Szóval kivárás vanik,...olyan meg nem lesz, hogy billentyűzettel - egérrel piszkáljak játékot...hát fúj!
  • Moby
    #62020
    Még pár nap, és meg vagy mentve! Végre lehet majd játszani is! :)
  • Kandurex
    #62019
    Azon írok most. Valamire használni kell! E!
  • Moby
    #62018
    Pontosan!
    A félmilliós gémernotebook még megy? Mi pörgött rajta utoljára? ^.^
  • darkSectorxxx #62017
    Hát csak gondolnám hogy egy ilyen konfigból pc-n 1080p-ben azért jobban menne nem? :D
    Vagy ennyire gépigényesek ott is a játékok?
  • Kandurex
    #62016
    Moby alapból nem ilyen, hanem a mostani környezete az, akik szerint ez a normális és standard. Sajnos a PC kultúra ilyenné vált, fröcsögő mást semmibe néző, öntömjénezők gyülekezete. Nyilván kinek nem inge... Szóval én remélem, hogy kiszakad ebből a társaságból, nem tesz neki jót.