121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • spybot919
    #62456
    Nem én hoztam fel a témát. megint... Egy ember befejezi rákezdi a másik. Nem egyszer leírtam, hogy jó lenne ha ps-téma pörögne és nem ez, másoljam is vissza? Mindig jön valaki aki újra elkezdi. Ez van.
  • Tikal #62455
    hát én se pörgök itt olyan sokat, de téged aztán tényleg nem láttalak itt még egy két héttel ezelőttig...
  • arty
    #62454
    elvben igen, azért ellenőrizd ;)
  • arty
    #62453
    from nem készít állítólag, a gow kapott ugye ps4peccset a ps3asról, szvsz kevés értelme van a prevgeneket méginkább feskálázni (álá tlou) ;)
  • SlickAdam
    #62452
    sose lattalak meg erre... vagy az uccso 1-2 hetben erkeztel (mostanaban passzivba vagtam magam) miutan valtottal a pécéröl?

    en nem böfögök, hanem irtam nehany hozzaszolast. pécéröl hoztad ezt a stilust? mar ertem a community fikazast...
  • n000rbi
    #62451
    Na jó most már tényleg vegyél vissza légy szíves, mert mész pihenni.
  • spybot919
    #62450
    Topicban sem vagyok új. Hadjad már ezt a bullshitet. Egyébként meg semmi jelentősége. Mindenféleképp hozzá kellett böfögnöd valamit, mert nem bírtad ki. I forgive you.
  • SlickAdam
    #62449
    topikban vagy uj. olvass figyelmesen!
  • Tikal #62448
    :DDD
  • SlickAdam
    #62447
    regebben, amikor meg iszakos voltam, full reszegen nekem is celozgatnom kellett egy szemmel, hogy lassak is valamit.

    aiming...
  • spybot919
    #62446
    Nem tolt? Talán mert tatyla törölte azokat a hsz-ket. Én is leírtam rendesen a véleményem
    8 éve vagyok itt tag teljesen újnak érzem magam. (jézusom..)
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.10. 11:01:33
  • SlickAdam
    #62445
    szerintem te meg tul friss husi vagy ebben a topikban, hogy csak igy "dickhead"-ezzel. föleg, hogy ö nem tolt ilyen köcsög stilust, csak leirta a velemenyet (ami szerintem is helytallo, de term. nem kell egyetertened)
  • Kongy
    #62444
    Hát én sem görnyedek ám billentyűzet felett. Van egy fasza kis Xbox One kontrollerem. Problem solved.
  • Amiga
    #62443
    Ha plusz-os vagy, akkor mindenképpen elteszi a felhőbe, de kényelmesebb lehúzni pen drive-ra.
  • spybot919
    #62442
    @SuperMGames
    For all those who asked - there are currently no plans in place to optimise #UntilDawn for #PS4Pro
    Továbbá Destiny és a The Witcher 3: Wild Hunt szintén nem kap propatchet.
    Lehet vó't má' !
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.10. 10:46:11
  • Paranoia
    #62441
    Köszi!
    Játék mentések a pluszosoknak felhőben menti nem?
  • spybot919
    #62440
    Bloodborn,dark souls 2-3, God of War, Siege nem fog pro patchet kapni? Vagy ezt csak istentudja? :)
  • arty
    #62439
    To restore system software to its default settings, select (Settings) > [Initialization] > [Restore Default Settings], and then follow the on-screen instructions.

    Előtte a játékállásaid, stb mentsd!
  • n000rbi
    #62438
    Pro in da house.

    A az on/off és eject tényleg kritikán aluli (még jó, hogy a régin se se használtam soha, mindent kontrollerről) Még melegszik a cucc, később jelentkezem.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.11.10. 10:39:09
  • Amiga
    #62437
    Ne haragudj, de ez tényleg óvodás szint akkor. Nem lehet minden smile mellé közlekedési rendőrt állítani (ahogy Rejtő mondaná). Valamint az a fél mondat is - még mindig Mózes véleménye.

    Nem kell minden véleményre ráugrani, attól hogy PS-topik, még lehetnek olyanok, akik nem 100 %-ig vannak jó véleménnyel.

    Ugye most Trump nyert Amerikában, aki nemrég mondta, hogy leszarja a polikorrekt fogalmazást. Szinte felüdülés olvasni valakinek a véleményét úgy, hogy őszinte és mégsem tiszteletlen, és nem írja le kényszeresen 3x minden mondatba, hogy "szerintem", nehogy belekössön valaki. (És azért említettem őt, mert talán benne a van a győzelmében, hogy az emberek torkig vannak vele, hogy beléjük kötnek, ha a véleményüket kimondják nyíltan - és most nem személyek, vagy népcsoportok esetére gondolok, mert az más téma, de ez mégis csak hobbi, élettelen dolgok).

    Gondolom, ha azt írnám, hogy az Infinite Warfare pudvás f*s, akkor nem mondanád, hogy flémelek vagy trollkodok, pedig ugyanolyan bántó kijelentés lenne mindenkinek, aki szereti. De mivel azzal egyetértenél, elmennél mellette. Annak szoktál nekiugrani, akinek zavar a véleménye. Legalábbis én ezt szűröm le.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.11.10. 10:32:17
  • Paranoia
    #62436

    Hogy kell normálisan kiköltözni az elözőből?Nem szeretném,ha bármi akármi benne maradna.
  • Tatyla
    #62435
    Van egy plusz PS4 pro Nyíregyházán 126500 Ft ha valakit érdekel írjon privátot
  • Bandicoot
    #62434
    Az utánalévő röhögcsélésből és "melyik jobb a felhasználónak" magyarázásból indultam ki.
  • Mozes
    #62433
    Teljesen igazad van :) nálunk is pont a DOOM-al és a Mortal Kombat-al van gond..... még a logótól is beindul az 5 éves gyerek és nem lehet csak úgy a gépben letiltani, hogy Ő ne tudjon vele játszani és ne lássa még a logóját sem a játéknak, hogy nálam ez ne legyen hatással.....nem is értem....pedig ez a koncepció nagyon életképes lenne és teljesen jó ez a sub-account filizófia is, hogy le tudom tiltani nehogy megosszon videót vagy ne tudjon játékot vásárolni, innen már csak egy lépés lenne, hogy beállítom a korhatárt a gyereknél és csak azok a játékok jelennek meg neki a game list-ben azt annyi nincs ebből feszkó, hogy hagy próbáljam ki azt a Ninja fejú játékot (Mortal Kombat :))
  • TDC Geronimo
    #62432
    Final Fantasy XV aiming for 60FPS/1080p on PS4 Pro

    :O
  • Amiga
    #62431
    Nem olvastam az előzményeket, de ha személyeskednek veled, megvannak a lehetőségeid, hogy védekezz, nem kell neked is ezt csinálni. A Mózes véleményét olvastam, nem találtam benne semmi komolyabb kivetnivalót. A te válaszod egy része is teljesen korrekt volt, de a hangnemed indokolatlanul ingerült, mert ő csak a tapasztalatait fogalmazta meg és nem volt bunkó.

    Nekem is vannak tapasztalataim XONE/PS4 összehasonlításban, most hogy van mindkettő, és terveztem is, hogy írok egy posztot, hátha valakit érdekel. Amúgy ez a poszt a PS4-et hozná ki "győztesnek". Ugyanígy, ha valaki PC mellett vett konzolt, de továbbra is a PC-t tekinti elsődleges platformnak, és akár a konzoljában csalódott is, nem ítélem el érte. Sőt, respektálom, hogy végső soron leírta, hogy megérte a gép, csak másra számított.

    Sajnos az is igaz, hogy igazi húzócím még mindig nincs elég, így ha valaki a multiplatformokat már behúzta Steam-ről, annak valóban kevés olyan tartalmat tudunk felmutatni, ami vonzó lehet. Ezt el kell ismerni. Mindazonáltal a te érveidben is volt igazság, csak a kommented sikerült olyan flém-ellenesre, amit nem éreztem indokoltnak.

    Ha a másik srác ilyen bunkó volt, arra még mindig ott van a "ne etesd a trollt" alapérvényű megállapítás, ha beszólt neked egy ilyet, azért meg lehet szórni felkiáltójelekkel a nickjét, néhány ilyen után ki is pontozódik.

    De ha belemész ebbe a stílusba, akkor a topik színvonala hagyni fog kívánni valót maga után, nekem meg nincs kedvem mindig száz kommentet visszaolvasni, hogy ki kezdte.
  • Moby
    #62430
    Nem azért mert süket vagy, hanem mert egy gép hangja, pontosabban mint zavaró tényező totál szubjektív. A régi ps4-ről is késhegyre menő viták folytak évekig, hogy hangos-e vagy sem. Ilyen módon az is szubjektív természetesen amit én leírok, nem is lehet más.
  • arty
    #62429
    :DD

    ---

    engem a df rivjúból leginkább a rest mód extrém fogyasztása csapott pofán... arra emlékeztem, hogy ennyit a one zabál... hiszen a ps4ben ugye van egy arm soc, miért nem az intézi a rest módos letöltéseket, stb?! és én baromállat, egyszer-egyszer ebbe hagytam ott a pisit, hogy töltsön :(

    sony
  • Ulthane
    #62428
    Egy önjelölt értőre? Hagyjuk már. Süket nem vagyok, nincs hangja. Nem tudom, miért nem hiszed el...De én meg azt szarom telibe, te mit hiszel.

  • Moby
    #62427
    Tényleg, nem láttam, sry.
  • Paranoia
    #62426
    vótmá

    akkora hangja van mint a ps4nek...ühüm...hope so


  • Moby
    #62425
    >én nem leszek boldog, meg a többi süvítős ps4basic tulaj se :D

    Most, hogy már elérhető a szuperior kiadás, ti azokkal a szarokkal annyira a tápláléklánc legalján tengődtök, hogy nemghogy az üvöltő gépet érdemlitek meg, de valami elektrosokkot is kéne kapjatok minden bekapcsolásnál :DDD Nektek a még létezés legyen a boldogság. Örülnék kéne, nem nyafogni! :P

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.10. 09:04:45
  • arty
    #62424
    én nem leszek boldog, meg a többi süvítős ps4basic tulaj se :D

    sőt!

    (a df teszt meg ... meh. tőlük nem ezt vártam :( eléggé elsunnyogták, félmondatban elintézték, ötvenötdecibel, ne parázz az elsőszériás gépeddel, csá :( )
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.11.10. 09:01:24
  • Bandicoot
    #62423
    1. Leírta ok de ez akárhonnan néztem kötözködés szagú főleg ami a disk részre ment.
    2. Spybotnak írtam a személyeskedést miután összefröcsögött egy rakás lazán cáfolható dolgot majd lazán le FASZFEJezett engem.
    3. Én kérek elnézést sőt az én b k anyámat.
  • Moby
    #62422
    Amúgy van má DF tesz is róla.
  • spybot919
    #62421
    Egy hónapig nem volt gépem igaz. Mert eladtam. De 2014-2016.07-ig megvolt. Azért nem ismeretlen a téma.
  • arty
    #62420
    " "- nagyon alapszínű sub-account kezelés (parent control)... szinte semmire nem használható, amire kellene (pl: hogy a két különböző sub-account-al rendelkező gyerek más játékkal tudhasson csak játszani). Maga a koncepció is teljesen rossz ami mögötte van"
    He?? Minek ennyi parent control ez valami nevelési baromság? Sanyika még csak 8 ezért övé lehet Ratchet...Pityuka már 14 ezért övé lehet az Uncharted...De mééég nincs 18 tehát doomozni na azt nem fog!?....:D"

    szerintem neked nincs gyermeked ;)
    az ötévesemnek egy doom borítókép is maga az agyhalál, nem csak annyi, hogy ne is játszhasson vele... tehát igenis kellene a subaccount, rendes korlátozási lehetőséggel. de nincs. pedig ebben a zárt konzol lehetne a pécé felett és lehetne kőkemény érv mellette (pécével szemben, pl)
  • Moby
    #62419
    Egyébként meg a legrosszabb ami történhet, hogy én is leírom, hogy nincs hangja, és minden kibaszott boldog lesz :D
  • spybot919
    #62418
    Mozes csak leírta a véleményét. Tiszteletbe kell tartani.
    Moby is vissza tért ugyan viszont egyenlőre korrekten irogat.
    Bandicoot nekem az a véleményem hogy most te trollkodod szét a topickot. Az hogy hajlamos vagyok reagálni a személyeskedésekre (mindegy kinek küldöd) az már az én rossz szokásom.
  • arty
    #62417
    az, ami most van konzolon :)

    ha már nem kell a játék(lemez), eladom.
    pont ahogy az opelemet eladom, amikor már nem kell és esetleg újabbra vágyok ;)