121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Mozes
    #62416
    "kis" Mózesünk :) trollkodtam??? én??? tesséééék?! mint az oviban olyan kommentek vannak itt..... :):):):):)
    Részemről a téma lezárva, nem szeretnék ezen a szinten még véleményt sem cserélni. Leírtam a tapasztalatomat ennyi és nem másokat fikáztam, hanem hogy én hogyan éltem meg a PS4 vásárlást ..... és azt is leírtam, hogy megéri a PS4 az árát szerintem, és örülök, hogy megvettem már csak az két exkluzív tartalomért is mint az EA játékok és az Uncharted 4, mert óriás élmény velük játszeni, de....... míg 15 éve az emberek azért vettek konzolt, mert a PC összeomlott vagy 2 évente kellett benne egy vagyonért mindent cserélni, hogy jó minőségben tudjál játszani a játékokkal, ez már nem így van sőt a konzolok kezdtek el PC-sedni (cserélhető hardver, egyre kevesebb exkluzív tartalam, stb..)

    Jó játékot mindenkinek!
  • Moby
    #62415
    Én nem találgatok. Mitöbb, konkrétan telibekettészarom a pro-t, de mivel hoznak egyet hozzám megtesztelem hangilag. Ha nem baj. Ha meg baj, akkoris. Te egyelőre azt se tudod mit látsz rajta, szal ezt most bízd egy értőre :P
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.10. 08:45:17
  • Ulthane
    #62414
    Ne várd, tegnap este megmondtam, hogy nincs hangja. Reggel is bekapcsoltam direkt, megtoltam BF1-et, nincs hangja. NINCS HANGJA.
  • Ulthane
    #62413
    A konzolnak semmit hangja nincs. A Pro-patchet kapott Battlefield 1-gyel sem. Nem mondhatjátok arra, hogy a fél gép ki van kapcsolva. Nincs hangja. Fogadjátok már el.

    Az Sg-ről per pillanat egyedül nekem van Próm még, aki ebben hiteles infó, az én vagyok. Ti csak találgattok.
  • Paranoia
    #62412
    várjuk
  • Ulthane
    #62411
    Nem mindenkiben van meg az igény arra a perverz élvezetre, hogy 2016-ban még mindig egy monitor előtt görnyedve álljon görcsbe az ujja a billentyűn az ASDW-t nyomkodva. a jobb csuklója meg csonthártya gyulladásos legyen az egér rángatástól.
  • Moby
    #62410
    Kandur: lesz ma nálam egy pro 1 órára kb. Megírom a frankót a hangjáról :) Sajna nem túrhatom szét, pedig kúrnék bele egy ssd-t, hogy javul-e tőle valamit. Mindegy. Megnézünk 1-2 propeccses játékot 4K-ban, oszt ennyi.
  • Amiga
    #62409
    Mózes simán leírta a véleményét. Tudom, hogy a te világodban mások véleményét minimum meg kell semmisíteni, de szerintem PC-s szemszögből elég korrekt és tiszteletteljes elemzést adott. Több dolog is van a leírásában, amivel nem értek egyet, de ez minden volt, csak flém nem.

    Én imádom a Bloodborne-t, de ha neki nem tetszett, talán csak joga van megformálni róla a véleményét, és az attól még nem lesz bullshit.

    Egyre szánalmasabb, amit itt művelsz, közben másokat oltasz és egyfolytában mondogatod, hogy ne személyeskedjünk.
  • n000rbi
    #62408
    >Apropo én Kv-ről szereztem be a legújabb szériát 1év sony garanciával 79ropiért. Pro-ig jó lesz.

    Wut? Egészen eddig úgy szakértettél, hogy géped se volt?
  • Bandicoot
    #62407
    Eszed mint látszik, szövegéttelmezés meg 0.
    Személyeskedés meg on. Taps.
  • Bandicoot
    #62406
    Én nem vitáztam leírtam mindkét fröcsögőre a választ, Spy és Mózi tolja a bullshit áradatot.
  • Tatyla
    #62405
    PC vs PS4 vitát kéretik befejezni ami eddig volt az is menni fog a levesbe
  • Tatyla
    #62404
    Telefonról kicsit nehéz intézkedni de majd ha haza érek kigyomlálom
  • Paranoia
    #62403
    fuu komolyan pc vs konzol téma?
    hol van a házigazda?
  • spybot919
    #62402
    Haver ez szörnyű. Még jó, hogy nem játszottam azzal a címmel most biztos meghatódnék. Akkor szarélet lehetett ps4előtt mikor még minden fix30-volt. szörnyű. Apropo én Kv-ről szereztem be a legújabb szériát 1év sony garanciával 79ropiért. Pro-ig jó lesz.
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.10. 07:56:01
  • Moby
    #62401
    Ezt adom. Szarul élem meg, amikor a bf1 ledroppol 170fps-ről 120-ra :((
    Fos4-en mennyire droppol le? 39? ROFL
    Vagy százezér nem gond ha féknyomos a gatyesz? Felhúzod, mára még jólesz. Pláne ennyiért :DD
  • spybot919
    #62400
    Aha. Megvetted a gépet minden hardverrel perifériával és négy vga fordult meg a gépedben. És nem éri el a kőltség az 500k t...
    Kérlek mesélj még...

    Community még szarabb. Arra is kitérnék hogy már nincs olyan online fps amit ne csalnának szét vagy a 12 éves trollok ne trollkodnának szét. Katasztrófa az egész. Főként a magyar gaming.

    Ha szarul optimalizálnak csak lejjebb veszed a grafikát? Az igen öcsém.

    Nem csak az okozhat framedroppot hogy nem használja ki rendesen a hardvereket a pc játék de ebbe ne is menjünk bele mert fingod sincs az egészről.

    Néha olyan fasszágokat be tudsz ide hányni, hogy ezt még a legnagyobb sg-troll is megirigyelné.

    De szívesen belemehetünk egy ps vs pc vitába egy konzolforumon. Dickhead...

    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.10. 07:37:07
  • Bandicoot
    #62399
    Nem mindenkinek van gamerpc.
    Pc-n 4k-ban játszom fullon (élsimítás lejjebb ugrik néha,illetve Mafia 3 annyira okádék lett hogy 1440p-ben sincs fix 60 frém), de az exkluzívok miatt (is) és jópár multiplatform miatt is. Ha nem is éri a pc szintet, mégis inkább gyengébb minőségben lemezesen majd elcsere/eladás mintsem minden a nyakamon rohadjon feleslegesen. Steamemen és originen és uplayemen van vagy 200ezer forintnyi játék (ha a megjelenéskori árukat nézzük). És semmit nem ér,én meg ezeknek a nagy részét többet elő sem veszem.
    És ha már van olyan opció ami közelít ahhoz amilyennek a ps4-nek alapból lenni kellett volna hát belevágok. 120 pénzért Ps pro szintű "gamerpc" nincs.
  • Bandicoot
    #62398
    "- nagyon kevés tartalom, főleg egy Steam-hez viszonyítva"
    Ja hát itt nincs csilliómillió early acces és egyéb rémgagyeráj szeméttel teleszórva a store.....

    "- grafika és képminőség évekkel egy átlagos PC mögött van (60FPS lehet egy FIFA-ban megvan, de egy Bloodborn néha a 20-is megüti...)"
    Jaa sokszor van low medium szinten,de vannak itt azért olyanok is mint az UC4.... Mindenesetre sehogy sem "évekkel egy átlagos pc mögött"

    "- lassú töltési idő egyes játékoknál PChez viszonyítva (pl: DirtRally PC-n nagyságrendekkel gyorsabban bejön, de egy Doom PS4 konkrétan csigalassú a PChez képest)"
    Csesszél bele SSD-t. Egy 5400-as laptop vinyó van gyárilag a gépben mit vársz tőle? A pc sem azért gyorsabb mert húúú pv hanem mert rendszerint legalább 7200-as vinyókat használunk.

    "- nagyon alapszínű sub-account kezelés (parent control)... szinte semmire nem használható, amire kellene (pl: hogy a két különböző sub-account-al rendelkező gyerek más játékkal tudhasson csak játszani). Maga a koncepció is teljesen rossz ami mögötte van"
    He?? Minek ennyi parent control ez valami nevelési baromság? Sanyika még csak 8 ezért övé lehet Ratchet...Pityuka már 14 ezért övé lehet az Uncharted...De mééég nincs 18 tehát doomozni na azt nem fog!?....:D

    "- Slim verzióm van, mindenhol azt írták sokkal halkabb mint az alapgép....hát azt nem mondom, hogy huuu de hangos, de halknak azért nem nevezném"
    Okos vétel volt gy a Pro megjelenése elött 1 hónappal,nemmellesleg kíváncsi lennék ha már pc hogy mi a halk,mert sokan fújnak a ps4-re hogy hangos,mégis a pc sem egy mélykuss egy fullminőségi csendes táp és némi extra hűtések nélkül főként játék alatt...

    "- néhány apró hülyeség a konzol koncepciójából adódóan (pl: disk-en vett játék a disk nélkül el sem indul....mint az oviban, cserélgetem a diskeket....., gáz....)"
    Melyik a jobb megoldás? Hát nem a pc az hót ziher. Tudod amit konzolon "disk"-en vettél azt nem kell beregelned, berakod a gépbe a gép látja hogy eredeti és tolod. Ha meguntad eladod. Ezzel szemben pc-n mit is kapsz a "disk"-ek? Lószart. Azt amit a mellékelt kóddal is letölthetsz, utána a "disk"-edet kivághatod a kukába mert azt a játékot az accodhoz kötöd és többet a büdös életbe el nem adod... Akkor "disk" szempontjából vajon melyik a felhasználóbarátabb? Eladni egy regisztrációs kódot és egy lemezt amivel aktiválás után kitörölheted a valagad? vagy eladni egy lemezt amit beteszel,tolod és ha megunod elcseréled avagy eladod?
    Ha meg nem akarod eladni megveszed digitbe és csumi,ugyan ott leszel mint te a "disk"-eddel...

    "- Bloodborn.....óriási csalódás minden szempontból mint exkluzív tartalom meg főleg (összevissza pályatervezés, szakadózó grafika, stb..)"
    Pár hónapja toltam ki,sem a pályatervezéssel kapcsolatos megállapításod sem a "szakadozó grafika" nem állja meg a helyét,bullshit...

    "de nagyon sokat kell itt fejlődnie a konzoloknak, hogy 10 év múlva is legyen jogosultságuk, mert a PC mind szoftver kínálatban, mind képminőségben mind funkcionalitásban messze túlszárnyalja"

    Akkor forgassuk ezt meg kicsit. A pc-nek mennyit kéne fejlődni hogy 100 pénzért azt a szintet adja amit a jelenlegi konzolok?:) Avagy 120-ért a pro?:) Nincs mit túlszárnyalni. Ha az exkluzívok érdekelnek konzolt veszel. Ha nincs pénzed komolyabb pc-re és játszani akarsz konzolt veszel.Ha meg többet akarsz akkor ott a pc aminek a határa a csillagos ég.
  • Kongy
    #62397
    Én tényleg nem értem mit lehet várni egy PS4 Prón. Üljetek oda egy gamer PC elé, és máris megkapod azt, amit a PS4 Pro SE tud biztosítani... lol. :D De komolyan... Oké, nincs Uncharted, meg Bloodborne, de azok iszonyat jól festenek sima PS4-en is..
  • Bandicoot
    #62396
    "120 képátlójú tv-n mindig nagyobb élmény játszani mint egy monitor előtt üldögélni de kinek mi."

    A pc-m is a tévére van kötve...

    "Hardverek és egyéb perifériák megrögzött folyamatos cserélgetése?"
    Az egyetlen amit az elmúlt 4 évben cseréltem az a VGA,3-szor mert kicsit maximalista vagyok pc téren,de a4 évvel ezelőtti vga-n is vígan menne minden ma is konzolminőség fölött. Oh,és sosem volt 1 milla de még csak 500ezer fölött sem a gép,most sincs.

    "Szarul optimalizált játékok amik még a 300k-gépen is szaggatnak amig nem küldenek rá vagy tíz patchet: no thx."
    Leveszed a grafikát - problem solved. Ráadásul ritka a probléma. Ellenben ha konzolon futsz bele,max az ima segít hogy javítsák.

    "a hulladék communityről nem is beszélve."
    Konzolon ilyen téren egy árnyalattal sem tartom jobbnak a helyzetet...

    Van még valami sztereotípia?:)
    Ez a "pc-ről váltottam és nem bántam meg" duma durván elcsépelt és a valóságtartalma igen erősen kétes...

    Nem mondom hogy nem szaggatott soha semmi,sem azt hogy néha néha nincs galiba. De a ps4-emen ugyan úgy ebben a generációban már jócskán vannak hasonló gondok amiket ráadásul a pc-vel ellentétben nem lehet orvosolni.

    Mindenesetre lentebbi kis Mózesünk elég erősen betrollkodás szagú.... Én el vagyok a ps4-el (és remélem holnap jön a PRO) a pc mellett. Mindkettőnek van érdeme és hátránya is.
  • Paranoia
    #62395
    nem a grafika érdekel,jelen esetben
  • spybot919
    #62394
    Én a pc-met cseréltem le ps4-re és nem bántam meg. Itt egy konzol jó pár évig konzol marad. 120 képátlójú tv-n mindig nagyobb élmény játszani mint egy monitor előtt üldögélni de kinek mi. Hardverek és egyéb perifériák megrögzött folyamatos cserélgetése? hát no thx. Szarul optimalizált játékok amik még a 300k-gépen is szaggatnak amig nem küldenek rá vagy tíz patchet: no thx.
    És akkor már a hulladék communityről nem is beszélve.
    Amióta nincs pc-m könyebb az élet...
    Most lehet irkálni, hogy "jaj" pc-m van és én a fotelben ülök billentyűzet,egér nélkül játszok gondolat irányítva egy 79 colos uhd-tv-t. És a 1millio forintos géjmingpc-men nem szaggatot soha semmi!
    Utoljára szerkesztette: spybot919, 2016.11.09. 23:16:55
  • ppista
    #62393
    Nekem sajnos csak Opel lenne mindig, mert a BMW-ben mindig szarul érzem magam.
  • Mozes
    #62392
    Mit kellene helyen kezelni amit most nem kezelek? ;)
  • Mozes
    #62391
    Ez hulyeseg az PC-s dobozos Battlefield-el sem tud mas jatszani mert EA accounthoz van kotve es cd-t sem ker.... melyik a jobb megoldas szerinted neked mint felhasznalonak?
  • Mozes
    #62390
    Ezt ertem Opel-bol is tobbet adnak el mint BMW-bol, melyik kellene neked ha mind a kettore lenne penzed es lenyegesen nem jelentene nagyobb megterhelest neked ha 6 evente csereled az autod akkor bamelyiket meg tudnad venni?
  • Mozes
    #62389
  • ppista
    #62388
    Lehet pécén igy müködik a dolog, és ezért nincsennek sehol az eladási listákon. :)
  • Ulthane
    #62387
    Meg jo, higy a lemezes jatek nem indul el lemez nelkul! Mert akkor a CoD-bol eleg lenne egy lemezt megvenni valakinek, s utana za egesz orszag nyomhatna ingyen!
  • TDC Geronimo
    #62386
  • Ulthane
    #62385
    Osszevissza palya dizajn? Fingod nincs a jatekrol. Ilyen jo palyadizajnt, mint a BB-ben, meg nem lattam.
  • Kandurex
    #62384
    100db ezrest fizettél úgy, hogy egy 20-sal lett volna többe a Pro? Ejnye.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2016.11.09. 22:19:16
  • darkSectorxxx #62383
    Ha helyén kezelnéd a dolgokat más lenne a véleményed.
  • TDC Geronimo
    #62382
    "összevissza pályatervezés"

    WUT?!

    BBbe mesteri pályadesign van

    Konzolnak mindig is volt, van és lesz létjogosultsága.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.11.09. 22:16:48
  • Mozes
    #62381
    Sziasztok!

    Előre leszögezem, hogy nem flame-t akarok generálni, hanem leírni a saját véleményem, hátha valaki hasonló helyzetben van és ez segít neki....

    1 hónapja megvettem első konzolomat, egy PS4-et, régóta gondolkodtam rajta, de mivel elég nagy PC játékos vagyok ezért mindig úgy voltam vele, hogy van mivel játszani bőven minek vegyek egy konzolt, így is csak állnak a polcon a PCs játékok. Végül azért döntöttem a vásárlás mellett, mert úgy éreztem van egy hangulata a gyerekekkel a kanapén heverve egy jót egymás ellen FIFA-zni vagy RocketLeage-ni...

    Tapasztalatok:
    Pozitív:
    - sokkal jobban használható mint mediaplayer mint gondoltam (youtube, spotify és egyéb dolgok tökéletesen mennek és van más tartalom is)
    - DualShock4 nekem bejön, kézre áll és jó minőség.. tetszett, hogy lehet minden gyereknek más kinézetű kontrollere (terepszínű, stb..)
    - exkluzív EA konzolos tartalmak nagyon jók, már nekem ezért megérte megvenni (NHL, NFL széria)
    - Uncharted 4: ez egy tényleg minőségi játék minden szempontból (optimalizáltság, hangulat, irányítás, tartalom, stb...)
    - teljesen bejött mint családi program a gyerekekkel, hogy játszunk egyet együtt a TV elött, tökéletes megoldás erre szerintem...

    Negatív:
    - nagyon kevés tartalom, főleg egy Steam-hez viszonyítva
    - grafika és képminőség évekkel egy átlagos PC mögött van (60FPS lehet egy FIFA-ban megvan, de egy Bloodborn néha a 20-is megüti...)
    - lassú töltési idő egyes játékoknál PChez viszonyítva (pl: DirtRally PC-n nagyságrendekkel gyorsabban bejön, de egy Doom PS4 konkrétan csigalassú a PChez képest)
    - nagyon alapszínű sub-account kezelés (parent control)... szinte semmire nem használható, amire kellene (pl: hogy a két különböző sub-account-al rendelkező gyerek más játékkal tudhasson csak játszani). Maga a koncepció is teljesen rossz ami mögötte van
    - Slim verzióm van, mindenhol azt írták sokkal halkabb mint az alapgép....hát azt nem mondom, hogy huuu de hangos, de halknak azért nem nevezném
    - néhány apró hülyeség a konzol koncepciójából adódóan (pl: disk-en vett játék a disk nélkül el sem indul....mint az oviban, cserélgetem a diskeket....., gáz....)
    - Bloodborn.....óriási csalódás minden szempontból mint exkluzív tartalom meg főleg (összevissza pályatervezés, szakadózó grafika, stb..)

    Összességben egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, mert megvan a piaca nálam is, de nagyon sokat kell itt fejlődnie a konzoloknak, hogy 10 év múlva is legyen jogosultságuk, mert a PC mind szoftver kínálatban, mind képminőségben mind funkcionalitásban messze túlszárnyalja.....de 100.000-et megér, ha az embernek van rá pénze és van mellette egy normális PC-je, de mint alternatív a PC kikukázására akár játék akár multimédia szempontból semmilyen szinten szerintem nem említhető egy PC mellett

    Utoljára szerkesztette: Mozes, 2016.11.09. 22:11:24
  • TDC Geronimo
    #62380
    UC4 szinte ugyanúgy néz ki ott sok különbséget nem fog látni max multiban 900p --> 1080p
  • TDC Geronimo
    #62379
    A stream jobb minőségű nem a játék. DS hót ugyanaz.
  • Paranoia
    #62378
    de tényleg ne baszmár fel
    rakjál már bele egy uncsi4et aztán informálj
  • Moby
    #62377
    >Nincs hangja. Ez a lenyeg.

    A gép fele le van kapcsolva. A sima gépnek sem volt hangja, amíg a menüben voltál. Ennyire ne legyél már laikus. Így fognak a régi játékok futni. Innentől viszont minden játékhoz lesz propatch, tehát hacsak nem tetted fel a gémerkarriered a (régi) ps4 játékok backlogjára, akkor irreleváns az azokkal működése. Nem fogsz ilyet látni többet.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.09. 21:32:38