121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Mozes
    #62496
    Két kérdésem lenne:
    - Van-e értelme a kamerát megvenni??! azt látom, hogy a Just Dance-t azzal lehet nyomni, valaki próbálta már?! Gyerekeknek mennyire jön ben? 5 és 7 éves korosztály... ezen kívül van még más gyakorlati haszna? a voice command annyira nem mozgat, tehát azon kívül
    - Van valami tanácsotok, hogyan tudnám megszokni az irányítást a kontrollerrel? Így 40 felett már nehezen tanul az ember :) 25 éve csak egérrel játszom és bill-el, nagyon furcsa most rászokni a kontrollerre. U4 és mondjuk DOOM-al nem volt akkora gond, de a Bloodborn-be szinte beszédülök és csak ténfergek....van erre valami jó kis "tréning" vagy tipp vagy mondjuk valami amit egy játékban be lehet kapcsolni és akkor szép lassan megszokom a két stick-el való irányítást?

    Köszönöm,
  • TDC Geronimo
    #62495
    REPORT: #BF1 on #PS4 Pro features more stable FPS, 1080p, no resolution bug.
  • TDC Geronimo
    #62494
    Just announced on the stream. Also has 4k (non-native)/30fps mode.

    Edit: The 1080p mode will have an unlocked framerate it sounds as though it won't be near a constant 60 (at least at launch).
  • TDC Geronimo
    #62493
    Lemezen rajta volt
  • TDC Geronimo
    #62492
    Na megjöttem proval. Kezdődhet az üzembe helyezés :y
  • Mozes
    #62491
    Az a véleményem, hogy a lemezt miért kell benthagyni az helyesbítést igényel?! Ne viccelj már, az elfogultság beszél belőled, mondod a PS4 és a többi propaganda dumáját. Nem tudom elképzelni, hogy te olyan mazohista legyél, hogy azt szereted, ha egy játékot csak úgy tudsz elindítani, ha elötte berakod a cd-t.....ez így egy nem jó megoldás ez tény, értem én, hogy csak így tudják megoldani a jákok másolásvédelmét és utólagos értékesítési lehetőségét, de ez egy akkor is rossz és elavult megoldás.

    Azt mondod, hogy neked elég ez az általad is említett AAA cím ami most elérhető PS4-en, akkor megint elfogult vagy, mert ez kb egyenlő a nullával, mondjuk ahhoz képest, hogy anno egy PS2 esetében a megjelenést követő 3 évben mennyi volt. De ha nagyon akarod hasonlítani a PChez, akkor kb 10szer több AAA kategóriás PCs cím van mint a két új konzolra összesen.....

    Örülök, ha valaki éredemben elmondja véleményét, mert arra kiváncsi vagyok, de amikor nekiállsz fikázni az én véleményemet, amiben semmi kötekedés nem volt csak egy vélemény, akkor legalább ne ilyen bullshit-et nyomj nekem mint válasz, hogy "Ezekkel is lehet vitatkozni, csak szerinted nem érdemes" vagy "müttymütty játékokra mindenképpen PC" .....

    A véleményemet tiszteletben kell tartania bárkinek, de nem kell elfogadnia!!!! a kettő nem ugyanaz, ezt tanuld meg;)
  • Tatyla
    #62490
    Amúgy BF1-hez kijött már a pro patch?
  • Bandicoot
    #62489
    A szétcsalással egyet értek ezért is az egyik oka hogy a pc mellett itt a péjes.:)
    Nekem mindkét platform kell, megéri.
    Lezártuk.
  • n000rbi
    #62488
    Már hogyne lenne pöcsölve a Ratchet. Infamous töltődik éppen.

    @Kandur: szerinted elfogult vagyok? Első dolgom lesz leírni, hogy mekkora szar, amint okot ad rá.
  • spybot919
    #62487
    Hagyd rá, legalább is én rá hagyom és hagyom hogy pörögjön a topic. Már én is belefáradtam ebbe.
  • Kandurex
    #62486
    Cicereg? A még rosszabb a felszállni készülttől is!
  • spybot919
    #62485
    És még én személyeskedem te atyaég :) Írtam egy dolgot de ez már messze túlmutat azon. Nem csak nekem de pár másik embernek is magába kellene néznie.

    @Bandicoot Akkor ebben nem fogunk egyet érteni. Az hogy szétcsalják az online fps- játékokat már csak ezért is elhatárolódom pc online gamingtől. És ezt nem lehet félre magyarázni. Maximum abban nem értünk egyet hogy ez community fogalom része avagy sem.
    De teljesen felesleges volt újra felhozni a pc vs konzol témát. Mert ebből sosem sült ki semmi jó.

  • Kandurex
    #62484
    Honnan az infó????
  • Tikal #62483
    és emögött mi a nyelvtan? csak mert nekem úgy tűnik, hogy a szitutól függ mikor melyik a helyes, olyan nincs hogy az egyik nem az.
  • Kandurex
    #62482
    Na még azért tőled várom a tesztet. Kell egy nem elfogult vélemény is.
  • SlickAdam
    #62481
    racset... az gyerekjatszma. meg tuti nem is lett pöcsölve.
    tedd be az Infémösz DLC-t, amit DF probalt!

    sok siketfajt
  • Bandicoot
    #62480
    Na. Mpl holnap hozza a címváltás miatt. 10 perce kézbesítették volna.
  • n000rbi
    #62479
    (minimális coil whine van terhelten, de talán marad a gép )
  • Moby
    #62478
    Mármint Kandur. Mobytól lehetne egy üvöltő állat is, kicsit sajnálja is hogy nemaz, így most ezért nem tudja betolni a trollgifjeit :(

    Jajpedig nagyon készültem

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.10. 12:51:41
  • Ulthane
    #62477
    Nem hiszik el baszod, hogy kussol, remélem Moby egy kicsit magához nyúl most.
  • Ulthane
    #62476
    Na, akkor egy kis nyelvtan, figyel jól!

    Olyan nincs hogy "I forgive you" - az angol helyesen azt mondja, hogy "I"ll forgive you". Az nem baj, hogy az angol nem megy, de hogy a magyar sem?!

    "Hadjad", ez mi? Nincs ilyen szó. Ennek a magyar megfelelője a "hagyjad".

  • Moby
    #62475
    Na, ha Mr. Rinyagépnek is halk, akkor talán mindenkinek elviselhető lehet :D
  • n000rbi
    #62474
    Ratchet bődületes, sehol egy rece Kussol a gép.
  • Bandicoot
    #62473
    Hát rohadtul nem toltam rendesen pontról pontra cáfoltalak. De teljesen mindegy. Nagyjából a szokásos elvakult fanatikus választ kaptam szokásos stílusban.
  • Ulthane
    #62472
    Én sem, új fazon.
  • Ulthane
    #62471
    System-back up and restore - backup

    Pendrive-ra kiment mindent, vigyázz, hogy a videókat meg az applikációkat ne csekkold be, mert kurva lassú lesz a másolás, a lényeg a profil és a save-ek.

    Én így csináltam, pikk-pakk megvót.
  • Moby
    #62470
    2016.10.09 az első posztod a topikban.
    #60656
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.11.10. 12:43:39
  • Tikal #62469
    Elég széles ahhoz hogy megálljon az oldalán mindenféle tartó nélkül is. Nekem a sima PS4 is anélkül áll.
  • Ulthane
    #62468
    Ne parázz, én enélkül állítom élére, és semmi baja nincs. A PS4 is így volt..
  • Paranoia
    #62467
    Ige? :o
    Akkor vmi tényleg bibi van
    Még mindig másol amúgy....
  • Amiga
    #62466
    PC-n sem kell a lemez, de digitálisan egy játékot rengeteg forrásból beszerezhetünk. És XBOX-on is. A háromból most a SONY a legzártabb ilyen szempontból, de boxra szinte bárhol vehetsz kódot.

    Azt kellene megoldani, hogy digitálisan lehessen bérelni, netán visszaváltani vagy továbbértékesíteni a játékjogot, nem igaz, hogy bele kell rohadni egy régen elavult megoldásba. Mekkora lenne egy PS4, ha már nem kellene BR-olvasót sem beletenni? Arról nem is szólva, hogy annyival olcsóbb is lenne.

    Egyedül ott van még értelme a lemeznek, ahol nincs, vagy szeggényes az internet-kapcsolat, de ott meg amúgy is infrastruktúra-fejlesztés kell, arra sem megoldás a fizikai adathordozó. Én kivezetném - szépen, tervezetten, felhasználóbarát módon.
  • arty
    #62465
    A lemezforgatás jelentős zajjal jár, én örülök neki, hogy nem kell a zajt hallgatnom, várni amíg felpörög, stb. Ráadásul az install sokszor a háttérben megy, elég korrekt a rendszer ebből az aspektusból (kb csak ebből :D ). Egy 2 TB hdd pedig filléres (vs. játékárak) és PONT a ps4en gond nélkül ki is cserélhető!

    Bár az átmenetileg accra regelős megoldásod működhetne, feleslegesen bonyolítaná a beteszem a lemezt és játszok mostani állapotot.

    "Konzolról nézve" sokkal inkább gagyi, amikor pécén megveszed a 14 ezres játékot, nem jön be, és.... ennyi, 14k ugrott.

    Egyébként nem értelek - neked mitől lesz jobb, ha nem lesz lemez?
    Ha adott játék SEHOL máshol nem vehető meg, csak a psn-en, az hova vezet? Jelentett-e jót ilyenféle monopólium valaha?
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.11.10. 12:06:33
  • SlickAdam
    #62464
    télen én elektro-küytüknel 2 órát várok kicsomizas utan.
  • Evoluti0N
    #62463
    Na, nekem is megérkezett a Pro. Egy bajom van, de ez az én hibám: Azt hittem, h alapból van a csomagban olyan cucc, amivel élére lehet állítani. Erre lóf.. :D Majd vennem kell, mivel kicsit így szűkös a hely. BTW azután, h bejön a hidegről, mennyi idő után biztonságos bekapcsolni?
  • Amiga
    #62462
    Őszintén szólva engem is irritál, hogy a BR teljes tartalmát felmásolja a gép, mégis benn kell hagynom a lemezt indításkor a másolásvédelem miatt. De azért a 10-20-50 GB-t felmásolja, ez óriási szivatás, mert az átvezető videók pl. mehetnének a lemezről és legalább tárhelyet spórolna, de nem... Ezt valahogy meg kellene oldani, pl. nem látható egyedi azonosítóval a lemezhez, amit ő telepítéskor automatikusan beregisztrál a PSN-en, és amikor törlöd a gépről a játékot, akkor a kulcsot is feloldaná, hogy el lehessen adni a lemezt. És akkor nem kellene ez az idétlenség, hogy cserélgetem a lemezt, ha mással akarok játszani, ami PC-ről nézve valóban az őskor. Ezért nem is veszek soha lemezt, haljon ki végre ez az elavult adathordozó.
  • spybot919
    #62461
    BB2-nem hiszem. Valami újat akarnak csinálni az állításaik szerint. Bloodborn olyan magasra tette a mércét, hogy a következő rész nem tudná megugrani :D
  • arty
    #62460
    sima ps4ben is 3.0 az usb ... máshol van a szűk keresztmetszet :)

    #62457 - szerintem a from inkább melózik egy bb2-n, ahogyan a gow4 is magasabb prioritást élvezhet, mint a hármas pecselése ;) és nem is akkora baj ám ez.... NEKEM :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2016.11.10. 11:49:37
  • darkSectorxxx #62459
    Én nem értek egyet azzal, ha téged bántanak mert van egy véleményed. Mindenkinek tiszteletben kell tartania.

    A baj az hogy a fele része hiába szubjektív, attól még marhaság. És nem haragudhatsz meg arra amikor ebben kijavítanak, max a stílusban.

    BB látványvilága? Vagy hogy hiányolsz a játéklistáról 300 indie címet? Vagy hogy Halk-e a gép, vagy ilyenek, ez frankón a te saját személyes dolgod.

    De pl olyan butuska dolgokat mondani, hogy pl miért kell lemezt benhagyni, az azért valszeg helyesbítést igényel.

    Te összekeverted a rendes lemezes játékot a pc-n kapható digitális játékokkal, AMI MELLÉ KAPSZ egy lemezt a tartalommal.
    PC-n te a serial-t veszed egy kulcsot a lemez arra kell csak, hogy ha nincs neted, onnan telepítsd fel.

    Régen léteztek ilyen lemezek, sima offline lemezek, de azoknak ugyanúgy a dvd meghajtóba kellett lenniük.
    Szóval ne keverük a dolgokat ilyen ügyben.

    A PS4 címekben AAA kategóriában érdekelt, úgy aláz minden platformot, még az önnmagához mostani kevesebb felhozatallal is.

    Mütymüty játékokra mindenképpen pc vagy android.
    És a ps 4 nagyos sok esetben egyértelműen nem pc legalsó szint, hanem nem is max, hanem közte halahol.
    És a PS ár/értékben még mindig jobb.

    Ezekkel is lehet vitatkozni, csak szerintem felesleges, pláne, hogy ez a PS4vsXRvsPC téma már szerintem 3 éve mindenkinek tök tiszta, kár is belefolyni.

    Amúgy részemről üdv mint ps tulaj, aztán, jó játékot hozzá.

    Nincs egyetlen gép mint jó megoldás, mert egyik sem elég egyedül.
    És ps azért fontos mert minden gémernek látnia kéne az U4-et, vagy akár a BB-t.
    Das 3 ide vagy oda, a BB stílusa és látványa egyedi és utánozhatatlan eddig.
  • Paranoia
    #62458
    jaja köszi csekkolom!
    kepcsör galeribe van 3gigám...másolás 1óra...
    megnyugtató,h a proban itt figyel a usb3
  • spybot919
    #62457
    Nem mindig vagyok aktív tag. Ha ezt írod ezzel kiegyezem. Mikor, hogy.

    @arty akkor teljesen esélytelen mi? :(