121102

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #115264
    PS Collection (18 játék):



    PS Havi:


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.04.21. 23:00:53
  • darkSectorxxx #115263
    Igen, a PS Collection is ilyen hozzáadod a konyvtáradhoz és bármikor játszhatod, annyi eltéréssel hogy a PS Collection PS5-ön már tavaly november óta van, nem pedig havi mint a PS Plus havi free játékok...
  • darkSectorxxx #115262
    Nem....

    A PS Collectionban sok sok régi játék van, kb 15 játék, sok exclusive.

    Oddworld Soulstorm meg szimplán PS Plus Áprilisi PS5 free játék, mert azt hiszem március óta van hogy havonta 1 frissen megjelent játékot adnak majd a PS Plus mellé.
    márciusban volt a Maquette.
  • Bercy #115261
    Köszi az infót! Ez sokat segített, mert nem volt számomra világos.
  • Evoluti0N
    #115260
    Ahogy Sippie írta. Minden hónapban van néhány játék PS Plus-ban. Mostanság a 2 aktív konzolgenerációra. Értsd: PS4 és PS5. Ha beaktiválod az aktuális hónapi játékot, akkor bármikor le tudod tölteni és játszani, amikor van aktív előfizetésed.

    A Collection pedig egy rakás játék, ami PS Plus-os szintén és azok kapják meg, akik vesznek PS-öt és van PS+ előfizetésük. A játékok pedig:
    Batman: Arkham Knight
    Battlefield 1
    Bloodborne
    Call of Duty Black Ops III Zombies Chronicles
    Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
    Days Gone
    Detroit: Become Human
    Fallout 4
    Final Fantasy XV
    God of War
    inFAMOUS: Second Son
    The Last Guardian
    The Last of Us Remastered
    Monster Hunter: World
    Mortal Kombat X
    Persona 5
    Ratchet & Clank
    Resident Evil 7: Biohazard
    Uncharted 4: A Thief's End
    Until Dawn

    Szal nem, az Oddworld nem a Collection része. Az külön PS Plusos havi cucc.
  • Sippie
    #115259
    Még a PS3-as időben úgy ment, hogy ami már hozzá volt adva, azt bármikor letölthetted és játszhattad, gondolom ez azóta is így van, ha már a könyvtáradban van akkor aktív PS plus előfizuval bármikor játszható.

    Többieknek köszi, igen én elsőkörben a havi ingyenes PS plus játékra gondoltam.
  • Bercy #115258
    A PS Collections az ami a PS Plus-hoz jár? Ez az amiben most az Oddworld Soulstorm van?
    Próbálom megérteni hogyan működik, de melég nem tudtam kipróbálni mert nincs egyelőre konzolom.
    Ha jól értem havonta kerül fel pár játék amit addig lehet játszani amíg aktív a PS Plusz előfizetés. Az viszont nem tiszta, hogy letölteni meddig lehet. Csak az adott hónapban?
  • darkSectorxxx #115257
    Tudtommal egyedül a PS Collection csomaghoz kell a konzolról belépni, de amúgy ja a weben vagy telefonos store-ban platformfüggetlen megjelenik minden tartalom és beránthatod....
  • darkSectorxxx #115256
    Szerintem ő álltalánosságban kérdezi...
  • darkSectorxxx #115255
    Igazad van, mert ha meghalsz a főmenüben már nem irritál...
  • hunbalee
    #115254
    Azt is ugyanugy lehet gép nélkül csak kell venni plust és behuzni a játékokat
  • Bercy #115253
    Sippie a PS Plus-hoz adott játékokról beszél, amihez kell aktív PS Plus előfizetés és nem a Sony Play at Home akciójáról.
  • MrAndree
    #115252
    Nek kell hozzá PS plus előfizetés, nekem sincs. PS 4-et is eladtam már egy pár hónapja. PS 5öm meg kb 2030 körül lesz úgy nézem. Simán felmész a store-ba neten, belépsz a PS accountodba és "megveszed".
    Utoljára szerkesztette: MrAndree, 2021.04.21. 15:45:11
  • Sippie
    #115251
    Ohh köszi, ez nekem új. Mondjuk csak PS3-om van, de gondolom nem számít akkor milyen hardverre van az előfizetés.
  • Evoluti0N
    #115250
    Nem maradsz le. Böngészőn vagy telefonos appon keresztül meg tudod szerezni őket PS5 nélkül is.
  • Sippie
    #115249
    gépeket szórnának inkább :D
    Amúgy aki nem jut PS5-höz, és nem tud ps plus-ra előfizetni PS5-ről, az le is marad az eddigi PS plusos játékokról? Nem kicseszés ez kicsit?
  • hunbalee
    #115248
    "Thanks again to the community — and stay tuned, we’ll have another Play at Home update to share soon."

    Még a végén még szórnak pár játékot
  • Rage47
    #115247
    engem annyira nem zavart Mr X, miután rájöttem, hogy nem szabad futni előle :D
  • Bercy #115246
    Engem csak a RE2 remakeben idegesített Mr. X, mert tényleg egy "jelenlét" volt és a felfedezős játékmentben zavart. Amúgy ha jól emlékszem Mr. X csak a remakeben volt benne, az eredetiben nem.
    Bakerek meg Nemesis nem zavart, mert ott a koreográfia részét képezték. Csak bizonyos helyen jelentek meg ahol vagy harcolni kellett ellenük, vagy menekülni.
  • darkSectorxxx #115245
    Hát nem korlátoznak vele, csak szerintem is szar mikor nem lehet nyugisan kutakodni, meg felfedezni, mert egy halhatatlan ellenfél üldöz egyfolytában, iszonyat irritáló szerintem egy játékban az ilyen, Dead Space 3 is ilyen volt.

    Amúgy nem is tudtam hogy van olyan pecs az előzőkhöz hogy kiszedi ezeket az ellenfeleket a játékból.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.04.20. 08:18:19
  • hunbalee
    #115244
    Akkor ezt pcn kell majd tolni miután kipatchelték belőle. Engem ne korlátozzanak meg határozzák meg hogy játsszak egy játékkal
  • darkSectorxxx #115243
    Hát ezt rüheltem rohadtul a remake-ekben is....
  • hunbalee
    #115242
    A Sony a játékosok "nyomására" mégse lövi le a ps3 és ps vita storet..
    Mondjuk ez számomra wtf faktor, mert elképzelni nem tudom hogy még ilyen sokan vannak aki vásárolnak ezekre ami miatt érdemes még fenntartani..
    A másik oldalon is nagyon tolták hogy így bacward úgy backward (ami szó se róla egy jó dolog ha a régi kedvenceidet újra akarod tolni), de egy korábbi kiadványban volt hogy az xbox felhasználok kb 1%-a ha használja azokat a játékokat..
  • Kandurex
    #115241
    Baker papó szerintem is jól nyomta, a Resi2-3 viszont idegesítő votlt.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2021.04.19. 20:55:54
  • Evoluti0N
    #115240
    Engem nem zavartak Bakerék a 7-ben. Szal, ha vmi hasonló lesz, azzal megvagyok békülve. Mármint zavartak szó szerint. :D Úgy értem, h nem idegesítettek. :D
  • mucsácsó
    #115239
    vagy mint Nemesis a RE3-ban :( én is meglennék ezek nélkül, dehát úgy látszik nekik ez elengedhetetlen parafaktor (inkább irritáló.. :D)
  • n000rbi
    #115238
    Új RE8 gameplay revealben a nagydarab nőci ugyanúgy koslat utánad, mint Baker-ék, vagy Mr. X... Pedig azt hittem ezt végre elhagyják.
  • darkSectorxxx #115237
    Persze mehet. :)
  • AntiHero
    #115236
    Akkor kihagyom, köszi.
  • Evoluti0N
    #115235
    Igen. Itt a teljes játékból lehetett egy kis részt. Habár ahogy kezdődött, valszeg nem a legeslegelejétől.
  • AntiHero
    #115234
    Akkor ez tényleg a teljes jàtékbol volt egy kis falat?

    Nem olyan mint a resi 7 demo volt?
  • mucsácsó
    #115233
    hát, na igen... nagyon-nagyon minimál, a pocsolyákon látszik TALÁN valami, de amúgy semmi a kinti helyszíneken.. :D
  • Seth
    #115232
    Hát az RT , ha ez alapján kéne néznem,nem létezik :D. Talán majd a benti helyszíneken, kastélyban, katakombákban
  • mucsácsó
    #115231
  • mucsácsó
    #115230
    közben lepörögtt a Resi8 demo az imént - röviden; ODABASZ

    bővebben kifejtve: PS5-ön fülessel toltam, ray tracing on (fogalmam sincs hol lehet látszata, én sehol nem véltem felfedezni) - elsőre nagyon masszív Resi4 vibe a faluban, ami szerintem rohadt jó; elsőre nem volt para egyáltalán, bolyongtam a faluban, nem sikerült összeszednem a 2. kőbiszbaszt a kapuhoz, így elindultam a madárijesztők felé (erre kell menni) - na ott olyan dolog van, hogy én abszolúte nem vagyok félős sem játéktól, sem filmektől, de itt rendesen összeszartam magamat :DDD vicces volt... majd van egy eléggé epic átvezető, az asztalnál körbeülős - ezt NEHOGY elnyomjátok, mert nagyon durva :D
    sajnos ezután nemsokkal le is telt a 30:00 perc, számolja vissza a rohadék...

    a játék grafikai minősége szerintem nagggyon hullámzó, bárki bármit mond, rohadtul messzevan a nextgentől (ráadást OLED-en vagyok) főleg a farkasember jószágok textúrái/modellei szerintem kriminálisak, ugyanakkor a többi NPC modellje meg nagyon pöpecül kidolgozott, szal én ezt nem is értem... miért pont ami rádugrik, és közelről látod, az az elnagyolt?! meg 1-2 textúra gyengébb, de összeségében azért faszán néz ki :)

    RT nélkül nem próbáltam ki, nem tudom, van-e különbség..

    az biztos, hogy veszem day1, Resi7 után szerintem kötelező lesz ez is :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.04.18. 21:11:31
  • mucsácsó
    #115229
    +1, egyszerűen nem létezik jobb co-op a játékpiacon, és pont... alapmű, GOTY, minden :)
  • Evoluti0N
    #115228
    It Takes Two végigjátszva. Simán a legjobb kétszemélyes co-op játék, amit valaha játszottam. Annyi a változatosság és annyira épít az együttműködésre és mindegyik játékmeneti elem érdekes és jól kidolgozott. Kötelező darab.
  • Evoluti0N
    #115227
    Akkor lehet, h nem magyar profil mégsem. Passz. Amikor elindítom, akkor nekem még a visszaszámlálás van.
  • AntiHero
    #115226
    De a teljes játékot csak behúzzuk? :D
  • mucsácsó
    #115225
    szerintem is, nagy +1, nem fogod megbánni, ha OLED-et veszel, de tényleg...
    ne alkudj meg fostos Samsungokkal, egyik legnagyobb megvezetés amit műveltek a QLED nevű túlárazott retekkel - kanyarban nincs egyik sem az OLED-hez képest.. 340k körül volt BX meg CX is már, jobban jársz tényleg.. ráadásul a Q80T a tavalyelőtti Q70R-nek a megfelelője, csak mégratyibb paneles változata, mégdrágábban..
    a fogyasztói társadalom legnagyobb lehúzása és hülyének nézése az, amit a samsung művel, és ezt nem is tagadják egyébként..

    és igen, sajna ma már egy normálisabb telefon 300-400k, amit jó ha max 2 évre vesz meg az ember - ezt a tévét meg azért egy 5-6 évre legalább, szerintem..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.04.18. 13:02:19