121115

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #115317
    >nekem Vivid a mindenem

    Azt valóban nehéz felülmúlni
  • mucsácsó
    #115316
    fúúúúúúú, na ez most jó kérdés, csináltam már ígyis-úgyis (bekapcsolva/kikapcsolva előtte, és csak utána vissza) - de meg nem mondom, hogy melyik van most aktuálisan :\
  • Kandurex
    #115315
    A kalibrálást itt is a DTM aktiválása után kell?
  • mucsácsó
    #115314
    én sokat vesződtem vele, gyakorlatilag napokat basztam el az ide-oda kapcsolgatásokkal és kalibrálásokkal, és bárki bármit mond, nekem HGiG egyszerűen offos - főleg hogy 1-2 játék, ami támogatja... és ahol nincs natív HGiG támogatás, ott nagyon visszajára tud elsülni az egész - God of War pl. jó példa erre, botrány HGiG-vel, ott kb. kötelező a DTM, vagy akkor inkább semmi...

    bármennyire proli és nem pontos, nekem DTM adja a nagyátlagban - nyilván el tudja túlozni olykor-olykor a világosat és a sötétet is, de szvsz sokkal durvább popot ad az egész képnek átlagban véve.

    tudom, hogy HGiG lenne a szabvány és a készítők által megálmodott, mert metákkal dolgozik, mint a Dolby Vision - ami szvsz néha ugyanúgy visszalépés tud lenni egy proller HDR10-hez képest a szememben :D rohadtul contentfüggő, de nem fogja a fasz se kapcsolgatni állandóan a profilokat..

    de ez olyan, hogy kinek mi jön be, már szerintem taglaltuk itt. én a papíron színhelyes és az A/V guruk által egekig magasztalt Warm2-től sugárban okádok, szerintem botrány amit művel a TV-vel az a színprofil, de nem vagyunk egyformák :D (nekem Vivid a mindenem, vagy a cold profilok, ezt szoktam meg még anno a régi jóöreg Braviámról :))
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.04.26. 15:09:24
  • Kandurex
    #115313
    ez meg van
  • n000rbi
    #115312
    Dynamic Tone Mapping OFF, HGiG ON és ezután kalibráld a HDR-t ps5-ön.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2021.04.26. 12:42:02
  • AntiHero
    #115311
    Azzal nem lenne baj..ha e miatt nem csúszna mindig a next-gen verzió.

    Adjàk ki egyszerre..akkor felőlem ps1re is kiadhatják.
  • Kandurex
    #115310
    btw, OLED -en, HGIG? Dynamic Tone Mapping? Ti mit használtok? Használtok egyáltalán?
  • Kandurex
    #115309
    Már az egy értelmetlen buziskodás, hogy játékok egy majd 10 éves gépre jelentetik meg. A büdös MS meg mégjobban rájátszik a prevgen gépével.
  • AntiHero
    #115308
    Ezt is utólag upgradelik?

    Ez màr ilyen bevett szokàs, hogy megjelenik a játék.. majd fél-egy év múlva upgradelik? (Ki a franc fog addig vàrni?)

    Baromi hülyeségnek tartom ezt a trendet...

    Remélem ez csak a generáció eleje miatt van.
  • mucsácsó
    #115307
    én is kihagytam a tegnapi demót (igazából el is felejtettem részben) - szvsz már így is túúúúl sokat mutattak meg tudunk róla (nyilván bőven lesz meglepi a fullban, de sok a spoiler ígyis...)

    nagyon várós, reményeim szerint day1 lesz! :)

    btw... amúgy nem tudom ki mennyire vágja, de elvileg a Resi Village PS4 verzához free PS5 upgrade jár, szóval azt érdemesebb megvenni, ha majd az utólagos eladásban gondolkozik az ember, nem? egy árban lesz mind2 kiadás, ahogy látom.

    ..vagy van erről valakinek bővebb infója esetleg, hogy hogy néz ki majd ez az upgrade?
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.04.26. 11:49:02
  • AntiHero
    #115306
    Ez kb minden resiben így van. Valaki mindig üldöz. Remélem nem tolják ezt túl. Resi 7ben pont jól volt ez adagolva.

    Demót meg kihagytam. Nem akarok semmit lelőni előre.
  • darkSectorxxx #115305
    Na látod az engem is sokkal jobban érdekel majd!

    Pedig azt is félve indítom majd el mert eléggé hányattatott sorsú volt.
  • darkSectorxxx #115304
    Ez a 30 perces limit faszság.
    Néztem egy csajt, 8 percen bellül nyomta le a demo-t, de ez játékos függő, értelemszerűen ha sietsz nem nézel szét akkor pár perc a demo.

    Rühellem amikor egy játékban nem engednek magam felfedezni.

    Azt látom már hogy a Resi 8 is ilyen szar lesz hogy egy halhatatlan fasz üldöz majd időnként.

    Valamint a demo kb szerintem ugyanaz mint a Maiden csak ellenkező irányba....
  • Mephike
    #115303
    Miközben mindenki az óriás nénire izgul én előrendeltem a Biomutant. (Remélem nem olyan lesz a startja, mint a CP2077-é volt...)
  • darkSectorxxx #115302
    1000% hogy nem május 7ig, mert hivatalos store-ban irja a Resi 8 demonál a 3 demo időt és a global multiplatform az 24 órás lesz csak.

  • Evoluti0N
    #115301
    Mármint úgy értettem, h Push Square oldalon úgy írja, h az 1 órás demó május 2-án éjjel 2-től elérhető egész május 7-ig, azaz a játék megjelenéséig. Máshol meg azt írta, h 24 órán keresztül. Most vagy egyik helyen tévedtek vagy PS4 és PS5-ön nem csak 24 órán keresztül lesz elérhető az utolsó demó. Mindenesetre én lecsekkoltam az első fél órásat, de többet valszeg már nem demózok. Főleg, h tegnap láttam egy streamben, h a 2. demó nagyon rövid. Valakinek sikerült 18 perc alatt végig vinnie. Szal a 30 perces limitnek nincs is sok értelme. Sztem max még PC-n megnézem, ha lesz időm és kedvem az 1 órást, csak azért, h lecsekkoljam, milyen a port. Habár a Resi 7 és a DMC 5 alapján nem lesz gond. Ugyanaz a motor. Aztán majd megveszem a teljest, amikor kijön vagy amikor befejezem a Replicantot, ha azt május 7-ig nem sikerül.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.04.25. 16:44:39
  • darkSectorxxx #115300
    Áh május 7-én tuti nem lesz demo mert május 7.-én jön a full játék.

    Most nézem a store-on ott van a demo kezdés ahogy látom csak más időszámítás szerint, de május 2.-án lesz az 1 órásamúgy....
  • darkSectorxxx #115299
    Oh akkor elszámoltam magam 1 nappal. :D
    Köszi
  • Evoluti0N
    #115298
    Nem. Európában magyar idő szerint holnap este 7-től lesz.

    Utána pedig egy 1 órás demó (kastély és falu is) elérhető lesz minden platformon május 2-án 2-kor éjjel 24 órán keresztül.

    Szerk: Máshol meg azt olvasom, h az 1 órás demó május 7-ig lesz elérhető. Faszé kell így megkomplikálni. Mindenesetre a kastély fél órás holnap este. :D
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2021.04.24. 21:36:03
  • darkSectorxxx #115297
    A kastélyos 30 perces ps5 demo az már aktív ugye?
  • Kandurex
    #115296
    A felső közvetlen felrakás után, ezen annyira nehéz megítélni a méretet, ezért az alsóval összehasonlítva látszik, hogy ez bizony egy mamut.

  • Mephike
    #115295
    Jut eszembe, egy olyan képet lőhetnél még, ahol már beüzemelted a TV-t és látszik, hogy mekkora is a mérete a környezethez viszonyítva. Csak mert ekkora TV nálam még nem volt. Köszi!
  • Mephike
    #115294
    Akkor úgy má' nem is olyan jó! :D
  • Kandurex
    #115293
    Kaptam rá 50% kedvezményt, mint utolsó, szóval mázli faktor befigyelt.
  • deep
    #115292
    Uhhh, ez igen. Idáig jó lenne elérni az életben, hogy egy ilyen értékű tévé ne legyen álom :D
  • n000rbi
    #115291
    Őszintén szólva nem is értettem, hogy mit vártál attól a samutól, de örülök, hogy visszatértél a jó útra :D Használd egészséggel!
  • Mephike
    #115290
    Na, akkor hozzád is megérkezett a kínai csoda. :)
  • shaddam
    #115289
    Egy méter talán. Sima usb type c szóval ezzel nincs gond
  • TomStorm
    #115288
    Jól néz ki.Kábel milyen hosszú hozzá?
  • TomStorm
    #115287
    High End.Ez ilyen:)
  • Kandurex
    #115286
    Ugye van otthon egy Bnyóc, szóval tudtam mire számítok, de ez gyerekek,... ez széjjel bassza a világot, olyan képe van. Be is konfigoltam rtings, hdtv és egy kis saját ízlés szerint (pl, játék módban warm1). Minden lukát megdugja a Samsung zászlós TV-nek!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2021.04.23. 22:34:47
  • TomStorm
    #115285
    Na ez már TV jó méretben!Szép,grat!!
  • n000rbi
    #115284
    Azannyát, kemény vagy. Ráadásul hó végén?! :DDD
  • shaddam
    #115283
    Pár hete volt szó dokkolókról, ma végre megjött az alis cucc


    A gyári képekken jobban műanyag bóvlinak tűnt, a valóságban annyira nem gáz, sőt még megy is a PS5-höz dizájnban. A gamepadot tölti, más mondjuk nem is kell :D
  • Kandurex
    #115282
    Nah, miután elástam a büdös Samsung TV -t, itt az idő visszatérni a minőség világába:

  • hunbalee
    #115281
    1080p-re vált a PlayStation Now
  • TBTPumpa
    #115280
    Az ALTDEUS: Beyond Chronos játékkal játszik valamelyikőtök PSVR-ban?
  • shaddam
    #115279
    A kotakusoknak már megint van miért sírniuk
  • Evoluti0N
    #115278
    Kijöttek a Nier Replicant rivjúk.
    83 Metacritic
    81 Open Critic

    A konzol verziók csak 1080p. Beleértve az új konzolokat is (backwards compatibility módban fut azokon)