121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #62536
    Nem, 1080p 30 a stream és 1080p 60 a rögzítés...ugyanaz mint a régin csak a felbontás nem 720 hanem 1080.
    Legalábbis régen kezdetben ezt kommunikálták le, szerintem még máig érvényes.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.10. 16:49:55
  • darkSectorxxx #62535
    Megmondom akkor én is komolyan a megoldást. Több idő.
    Gondolj vissza mennyi idő kellett régen életed elején mikor a bill+egér került a kezedbe, kb annyi elég ide is. :)

    Annyi hogy az analóg kar soha nem lesz olyan intenzív mint egy egérrel való célzás, ez nem a te hibád, ez a hardver-ből adódk.

    FPS játékoknál tuti mindig gondod lesz pc-hez képest, akkor ide is kell venned egy ilyen átalakítót, de tps-eknél szerintem 1-2 hét játék rendszeres annyira beleráz, hogy észre sem veszed, nekem is 1-2 hét és ment, bár mondjuk én nem ilyenen kezdtem, hanem régi nintendó féleségekkel. :)
    PS1 amin nem voltak még analóg karok, szóval nem tudom, majd kiderül, de sok óra tapasztalás után csak úgy megtanulod, nincs mit kalibrálni, egydül a célzás érzékenységét lehet, de az általában a gyárin a legjobb.

    Van aim assist, ami meg értelmetlen, mert az nem megtanít, hanem "helyetted céloz".

    JA ÉS SOK EMBERNEK mondtam, hogy iszonyúan fontos, nagyon fontos a hozzáállás, nyitottság.
    Mert ha megszoktad pc-n és a konzol meg kontroller friss és eddig neadj isten valami korcs izéként tekintettél rá, az nagyon rossz irányba vissza foghat, hiszen ha valamitől tartózkodsz tudat alatt, akkor kedvetlenül soha nem fog menni. Ha viszont nyitottan állsz hozzá és pl elkap a játék, hamar fog menni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.10. 16:48:18
  • Mozes
    #62534
    Köszi, lehet akkor beruházok erre a kamerára, így hogy a VR-hez is kell majd, nem tűnik annyira pénzkidobásnak és nem olyan eszeveszett az ára sem....azt reméljük a gyerekeknek is bejön :)
  • SlickAdam
    #62533
    azt hittem 60 fremet is tudja mar
  • Mozes
    #62532
    Komolyan :) egyszerűen nem áll rá a kezem, pedig egy hónapja azért már nyomom a Doom, Destiny, Bloodborn sorozatot és míg PC-n nem szorulok ki az első 1-2ből egy DM meccsen semi, itt szinte találatom sincs.....ez nem a konzol hibája, egyszerűen soha nem használtam ilyen játékra kontrollert, mert nem volt konzolom....ezért kérdeztem, hogy aki szintén nem a konzolba és a kontrollerbe nőtt bele, másnak is ilyen nehezen ment az átszokás vagy csak én vagyok béna, ami persze nem kizárt :) hátha valakinek van valami "trükkje", mondjuk auto aim, vagy irányítás átkalibrálása, stb....
  • TDC Geronimo
    #62531
    videotest



    Jöhetnek mad DS boss killek végre full hdba

    Szedem DLCt holnap meglesem azt is
  • darkSectorxxx #62530
    Ulthanito, ha van kedved te is lökhetnél nekem pár képet. :)

    más:
    Das 3 DLC? Gondolkodtál rajta? Megveszed?
  • darkSectorxxx #62529
    Ratchet-ről a legelejéről amikor bedob a gép valahol tudnál küldeni egy png képet pm-be? Meg pár játékból még mutathatnál te vagy akár más adott helyzetekben kifotózott képet, kíváncsi lennék, azokról ami n van peccs értelemszerűen. :)
    Köszönöm... :)
  • darkSectorxxx #62528
    Nem te nem érted, hogy mi a 2 dolog közt az eltérés. :)
    PC-s tokban is DIGITÁLIS JÁTÉKOT VESZEL! PC-N nem létezik lemez, amikor meg volt akkor ugyanúgy igényelte a lemezt.

    PS4-en a lemez CSAK EGY OPCIÓ, nem tetszik, akinek nem kell, hogy tudja eladni a játékokat könynen, az megveszi ugyanazt neten és lemezt se kell tenni a gépbe.

    EZ szerinted elavult, aki meg ingyen váltogatja a játékokat és játsza végig a játékokat az meg egy ilyen kommentedre az arodba nevetne, tudom nem érted miért fontos hogy ez a maradi OPCIÓ még létezik, de beszélgess el azokkal akik szinte ingyen váltogatva jázsanak végig játékokat, azzzal szemben hogy te neked meg nekem a digi címek OTT ROHADNAK a profilunkon.
    Kérlek beszélgess el lemezes emberkékkel hogy ez az elavult dolog miért üti a hightech internetes-t sok esetben.

    Zavar ha bent van a lemez? nem nem zavar, mert cserébe nem bukok 100ezreket.
    Minden platdformon mindenféle módon tapasztaltam már vásárlást, nem is keveset, szóval azért ezt nagyon is merészen merem neked írni, mindenféle tiszteletem mellett. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.10. 16:24:20
  • darkSectorxxx #62527
    "- Van valami tanácsotok, hogyan tudnám megszokni az irányítást a kontrollerrel?"

    Most ez valami poén vagy télleg komolyan kérdezed? :D
  • Totya42
    #62526
    na már csak 20 perc transzfer és csapatom is
  • n000rbi
    #62525
    Most jövök rá, hogy a hátsó usb-ben fixen benthagyhatom a headset dongle-t! Végre nem ocsmánykodik elöl :))
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.11.10. 16:12:59
  • TDC Geronimo
    #62524
    Képminőség meg... <3
  • TDC Geronimo
    #62523
    Titanfall 2 alatt néha hallom ventit felpörögni, de amúgy halk nagyon.
  • Evoluti0N
    #62522
    Eddig nagyon elégedett vagyok vele. PS3 Slimem volt és az néha olyan volt, mintha egy sugárhajtású gép mellett ülnék. Ez brutálisan halk. Persze gondolom, h egy prevgen TLoU nem terheli annyira. Amúgy, ha vki akar, akk felvehet PSN-re friendnek, h ne legyek magányos. :D Most nincs senki (rastafunrise1986)
  • Kongy
    #62521
    Azt vágom, de a Ti véleményetek érdekel.
  • spybot919
    #62520
    A simán mikor lesz more stable fps? :D
    Pont akartam kérdezni, hogy a nem pro verzión mennyire irritáló az fps drop? Multi részre gondolok mert ugyebár a single az 60on döcög.
  • Evoluti0N
    #62519
    Nálam nincs cirip.
  • TDC Geronimo
    #62518
    Na mindjárt próbálom TF2őt. Csinálok test képet meg meglesem full hd videórögzítést (végre)
  • n000rbi
    #62517
    Nem kell felfújni, nekem hiperérzékeny füleim vannak ;)
  • Kandurex
    #62516
    Másnál is ciripel a konzol? Vagy csak n000rbi talált bele?
  • TDC Geronimo
    #62515
    Mit szeretnél olvasni? Ott vannak a neten
  • Kongy
    #62514
    Na majd azért szeretném olvasgatni a PS4 Pro teljesítmény tapasztalatokat. Érdekel.
  • Totya42
    #62513
    75 perc és átmásol mindent! A várakozás egyre nehezebb :P
  • TDC Geronimo
    #62512
    Nem feltétlen HDR miatt veszek bár eszméletlen jól nézett ki. Mindenképp a 4k miatt, de ha már váltok akkor nem veszek HDR nélkülit
  • SlickAdam
    #62511
    remelem azert, mert ideje a valtasnak. ugye tudod, hogy a HDR egy rohadt nagy bullshit (LCD kijelzökön)?
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.11.10. 15:21:27
  • Totya42
    #62510
    Már transferelem a adatot a régiről. Aztán csapatás ezerrel :P Úgy néz ki a jó még jobb lett. #PS4EVER
  • TDC Geronimo
    #62509
    PS4 Pro version of Skyrim performs worse than standard version

    Bethesdanak sikerült ismét. Ezektől én konzolra játékot nem veszek. Dishonored 2 pedig tetszik, de NEM
  • TDC Geronimo
    #62508
    400 körül van 8000es széria. Lemennek 300 környékére veszek azonnal
  • TDC Geronimo
    #62507
    Titanfall 2 day 1 patch... 90mb :D

    Na ez is ritka
  • TDC Geronimo
    #62506
    Ja menün nincs fps lock. Ott azért száll el
  • n000rbi
    #62505
    UC4 menüben a launch gépem majdem felszáll, ennél van egy hallható susogás, de semmi durva. Betöltöttem a gépnek egy elég izzasztó encountert és alig hallani.
  • SlickAdam
    #62504
    lécci ne...!
  • TDC Geronimo
    #62503
    Furcsa hogy kikapcsolásnál nincs az a kattanás hang :)
  • TDC Geronimo
    #62502
    Mediaba láttam 4ks HDR samut. Hát majdnem becsusszantottam. El is hoztam volna, de 600k volt :D
  • TDC Geronimo
    #62501
    Na kontrollernél látom megint más anyaghasználat van gomboknál/ravaszoknál. Reméljük ez már nem nyikorog majd :D
  • Amiga
    #62500
    Kontrollert nagyon könnyen meg fogod szokni, nincs rá nagyon szabály, naponta a kezedbe veszed és nyúzod, előbb-utóbb természetes lesz.

    Kamerát érdemes venni, ha a gyerekeket az feldobja, meg egyébként a PSVR-hez is kell majd, de lehet, hogy ahhoz alapból csomagolnak (ha ez aktuális lesz). Amúgy a kamerát semmi nem használja, a Just Dance-t pedig mobiltelefonról lehet "irányítani", nem kell hozzá kamera.
  • n000rbi
    #62499
    Infamous is megvolt: itt megjött a hangja, de egyáltalán nem zavaróan hangos, jet enginehez meg sehol nincs. A DF által említett pitch észlelhető, de az se vészes. A ciripelés jobban bassza a fülem, mert menüben tök csendes, de játékot, appot indítva rákezdi. Jobban mondva ez is változó, mert prerendered videó közben pl. nem csinálja.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.11.10. 14:14:22
  • TDC Geronimo
    #62498
    Szép ez a konzol élőben :o
  • Kandurex
    #62497
    Dehogy is, de ez csak egy vétel.