121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totya42
    #62736
    Ne legyünk már ilyen ellenségesek Darkkal. Te sem szereted mikor így piszkálunk. Engem érdekel a véleménye. Nem kell elfojtani.
  • Moby
    #62735
    Sajnálom, hogy a kzsf nem kapott peccset. Tudom, hogy le vannak fogva így a fejlesztés végén, de nagyon megérdemelte volna az a cím.
  • Bandicoot
    #62734
    Nemcsak nem kell váltani, nem kell itt is bizonygató topikot csinálni a faszságból. Oldalakon át megy a "DS nem lát semmit ami megérné a váltás és ezt megmagyarázza" szintű rizsa a semmiről. Baromi unalmas. Átléped, ennyi. Franc se kiváncsi 4565327 darab 50 soros kommenten keresztül a grafikai szakértésre és arra hogy nem éri meg neked. Felfogtuk. Pont.
  • Totya42
    #62733
    Dark nézz körül videókat a gamersyde oldalon itt. Jobb minőségű videók vannak itt fent, mint pl youtube-on. Érdemes végignézni, ha vacilál az ember. ez alapján szerintem el fogod tudni dönteni, hogy neked megéri-e most venni vagy sem. Remélem segítettem.
  • Moby
    #62732
    Infamous propatch korrekt munka. Nem rossz a highres, de a highfps igazán fasza, és még úgy is sokkal jobb az iq, mint a simagépen. Kár, hogy nem így toltam anno, mondjuk nem volt egy hűdejó játék...
  • TDC Geronimo
    #62731
    Hát szerintem senkit se :D
  • Moby
    #62730
    Nincs bent a telekom részletfizetéses konstrukciójában, tehát nem elég jó a gép. Nem ment át a minőségi szűrőn. Majd ha lesz havi ötezerér, minden megjavul.
    Ugorjunk.
  • Totti5
    #62729
    Az idő itt van, nem lesz más, nem lesz gyorsabb a PS4ed a Proval szemben sem tegnap, sem ma, sem holnap. A hülyeségen filozofálni marhaság. Egyszerű mint az 1x1 a helyzet.

    De nem kell váltani, senki nem kéri.
  • Moby
    #62728
    Most te azt magyarázod, hogy miért nem veszel pro-t a száznegyvenedik poszttal? Jól értem ez a téma?
    Szerinted ez mégis ki a bánatos faszt érdekel? A szonit? Az sg-t? LEL
  • darkSectorxxx #62727
    Miért ne várjam?
    Horizon-t miért ne várjam? Miért ne legyek kíváncsi? Pénzbe kerül megnéznem mi mennyivel másabb pro-n? Ha eljön az idő hogy megéje és én is váltsak?

    Neked ez pénzbe kerül? Ha nem, akkor? :)

    Sőtt, soha nem lesz erős pc-m, mégis érdekelnek azok a dolgok, amik egy erősebb pc-n futnak, vannak, de lehet egyszer lesz amiért én is beindulok, soha nem lehet tudni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.11. 19:31:16
  • Totti5
    #62726
    Ne várd, nem lesz semmi. Ott van a PS4ed és kész.
  • darkSectorxxx #62725
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sony már sokmindent lekomunikált, csak éppen már én nem hiszek a dumáknak, ilyen összehasonlító képek-videókat akarok, a szövegelésből már tele a padlás, én hülye meg 2 hónapja kb még fel akartam dobni a gépet használtpiacra.
  • darkSectorxxx #62724
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ennyi, valóban van a képen egészen pontosan 2-3 kis karika, amin a homály meg a rece kicsit kisimul azt szevasz, durr neked bullshit kép, ha ez kafa, akkor oké, de amúgy? :D
    Jó egye bassza, akkor kiegyezek abban hogy BIZONYOS kis részletek simulnak, vagy egész egyszerűen csak nem homályosak, de 90%-ban nekem pl marhára ugyanannak tűnik, de oksa legyen, itt-meg-amott, de a bullshit képcsokrokhoz ettől több kell, vagy más játékkal példázni, amiben télleg van rece.

    mindegy, Ratchet sem az a hűde....marad BF1, TR, amit aláírok hogy, meg mások is mondanak, hogy hát igen, azért nem csak 10 pixel eltérés van mint a legtöbb másiknál. Horizon-ig szerintem nem lesz meglepetés.
    De várom hogy végre varázsoljanak el valamelyik játékkal. :)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.11.11. 19:14:32
  • Moby
    #62723
    itt mitől nem rohadnak rám a játékok? Értem, hogy konzolon ilyen párórás dolgokat meg lehet venni lemezen, de amúgy lemezezzen az, akit nem anya szült. Kurvagáz az egész. Ráadásul megöli mindazt, ami nekem nagyon fontos része az egésznek (remoteplay). A pécé játék meg pont annyiba kerül digitben, mintha vaakivel hómolom a konzoljátékot.
  • Kandurex
    #62722
    Mindenki tudta, csak te nem sejtetted

    Lesz rá anyag bűven, itt legalább nem rohadnak rád a játékok.
  • Kandurex
    #62721
    Az fel van listára véve.
  • Moby
    #62720
    Persze. Még a széjjelvágott gépen :D
  • TDC Geronimo
    #62719
    Igen. Van vagy 3 technológia amivel 4kra ki tudják nyomni. Aki beleszarik az sima upscalet használ. Az a legszarabb. cseköbord meg temporal injection, amit a rachet használ meg nagyon jó. Nóti meg csinálja DLCt meg lasszófasz 2őt. Szartak ebbe bele. Tegnap is írtam, hogy szerintem egyre jobb technológiák lesznek 4kra meg 1080p tvesknek is egyre több + dolog lesz majd.
  • Moby
    #62718
    Hát ebben nagyon nem. A knackben kaka. Elég nagy szórás van a patchekben. Láthatóan vannak akik beleszartak, vannak akik dógoztak vele. Nóti a tlour-ba a df videó szerint beleszart. Mondjuk a huszadik re-re-remaster után már én is leszarnám :D
  • arty
    #62717
    (amugy fhdban letoltad?)
  • arty
    #62716
    2-3, néha 4... és pláne olyankor az ég és föld, amikor a ps4 tartja a 60at, a ps4pro pedig 56 ...

    ... amugy a szoni nem azt mondta, hogy nem lehet szarabb a frém a prón? ;))
    és akkor most kasztrálják a fejlesztőket?
  • TDC Geronimo
    #62715
    mivan a kamu 4k mégse annyira szar?
  • Moby
    #62714
    Hát én ezt nemtudom, de ebben a percben nézem (majdnem)4K-ban, és leolvad az agyam :D
  • Totti5
    #62713
    Jóféle lopakodós.
  • arty
    #62712
    nem volt szó konkrétumokról, recékről volt szó :P
    és az azt elemináló aa megoldásról - ami bizony a képek apaján a ps4 verzában is kurvajól elvégzi a recementesítést :)
  • TDC Geronimo
    #62711
    Ez jobb minőség.

  • Tikal #62710
    én már volt hogy véletlenül megnyomtam, mikor igazgattam a gépet...
  • TDC Geronimo
    #62709
    2 óra WD2 PS4 pro gameplay

  • TDC Geronimo
    #62708
    downsampled képminőség mínusz 2-3 fps, jajj.
  • TDC Geronimo
    #62707
    Én se, sose használom :D
  • Totti5
    #62706
    DF zöld utat kapott hogy tegye fel a frém analízis videókat is, most már hogy a pre order gépek befutottak a júzerekhez -.-



  • Moby
    #62705
    Nem nagyon értem mi bajotok a gombokkal.
  • SlickAdam
    #62704
    csitt! a csekkerbórdra koncentraljal!
  • Totti5
    #62703
    Hát, mi ez a gagyi bekapcsológomb / lemezkiadás? -.-
  • darkSectorxxx #62702
    Antihero-nak köszönjük.
    2 darab Steep beta kód vár gazdára.

    Pm-be írjatok, a 2 első embernek adja Anti a kódokat, csak engem bízott meg vele. Lehet írni.

    Köszönöm a figyelmet!
  • spybot919
    #62701
    Akkor futok bele főként amikor két gépcsere között probálok egyet írni gyorsba.
    De talán kevésbé idegesítő mint a ps-stores download speed
  • spybot919
    #62700
    Egyszer úgy is összejön. :D csak keményen kell próbálkozni.
  • Totti5
    #62699
    Na megjött vagyis visszaszenvedtem magamat pestrő, és bementem a postára, mert még mindig azt írja a status hogy feldolgozásra vár tegnap 06:45 óta. Ott volt, oldalt a földön, arra várva hogy ki rúgja fel előbb, ki esik át rajta előbb és akkor talán frissítve lett volna a státusza és tovább lép a rendszeren és értesítenek, de nem be kellett menni és balhézni hogy mi a franc van már. Semmi megkaptam, persze bankártyával nem lehetett éppen fizetni, mert miért is, még mehettem pénzt kivenni, csak hogy minden a legjobb legyen.
  • Moby
    #62698
    Feature. A future az más. Ne erőltesd inkább :D
  • Paranoia
    #62697
    BíííTííííí
    mondtam,h állat :D multi is odabaszós